29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019
 

Klasyfikacja dodatkowa: 8. Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkiej Atletyce Masters - Pełny raport wyników

Oznaczenia:
DNS - zawodnik nie stawił się na starcie konkurencji
DNF - zawodnik nie ukończył konkurencji
DQ - zawodnik został zdyskwalifikowany
BW - zawodnik nie uzyskał wyniku
NM - zawodnik nie uzyskał wyniku

 

3000m chód

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski 21:33.06 - 15:33.33 670
 
 

100m ppł.

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 20.90 -0.2 18.92 461
 
 

100m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica 13.23 0.5 12.51 941
2 Kazek Ilona 1986-11-16 Kraków 13.38 -0.9 13.38 817
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 13.92 2.9 12.03 565
- Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław DNS - DNS 0
 
 

200m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica 26.42 -2 24.83 1028
2 Kazek Ilona 1986-11-16 Kraków 27.26 -2 27.26 860
3 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok 30.21 -2 30.21 677
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. 27.23 -0.2 23.23 783
2 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 26.99 -1.8 23.86 718
3 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk 29.57 -0.2 25.23 557
- Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław DNS - DNS 0
 
 

400m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok 01:09.20 - 01:09.20 633
2 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola 01:25.79 - 01:19.68 398
- Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica DNS - DNS 0
- Kazek Ilona 1986-11-16 Kraków DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. 01:00.89 - 51.27 814
2 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 59.95 - 52.46 753
- Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk DNS - DNS 0
 
 

800m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 03:02.28 - 02:42.34 524
- Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk 02:20.99 - 01:57.94 819
2 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 02:25.30 - 02:06.64 617
 
 

1500m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 05:59.29 - 05:23.00 630
2 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok 05:43.14 - 05:43.14 519
3 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola 06:37.92 - 06:13.29 372
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk 04:50.48 - 04:04.82 798
2 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor 05:25.48 - 04:57.39 312
 
 

5000m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 22:54.66 - 20:55.48 587
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor 20:43.96 - 19:14.52 247
 
 

5000m chód

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski 36:45.20 - 26:33.92 645
 

skok w dal

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 4.49 -0.2 6.19 751
2 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń 3.83 -0.7 6.04 723
 
 

skok wzwyż

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
2 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 1.35 - 1.79 665
- Pełka Julian 1951-01-07 Toruń DNS - DNS 0
 
 

pchnięcie kulą

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rzepecki Andrzej 1936-05-20 Słupsk 9.70 - 18.13 1007
2 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń 9.29 - 14.03 762
3 Midro Henryk 1943-01-19 Białystok 6.29 - 10.55 554
- Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica DNS - DNS 0
 
 

rzut dyskiem

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica 41.50 - 46.37 793
2 Rzepecki Andrzej 1936-05-20 Słupsk 24.92 - 43.01 730
3 Midro Henryk 1943-01-19 Białystok 17.10 - 26.47 422
4 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 21.51 - 25.87 410
 
 

rzut oszczepem

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rzepecki Andrzej 1936-05-20 Słupsk 24.97 - 57.87 756
2 Midro Henryk 1943-01-19 Białystok 10.97 - 23.14 259
- Pełka Julian 1951-01-07 Toruń DNS - DNS 0
- Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław DNS - DNS 0
 
 

rzut młotem

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rzepecki Andrzej 1936-05-20 Słupsk 37.62 - 71.31 1042
2 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica 38.30 - 53.49 762
3 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 16.08 - 22.17 275

Klasyfikacja dodatkowa: 8. Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkiej Atletyce Masters - Pełny raport wyników

3000m chód (1)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski 21:33.06 - 15:33.33 670

100m ppł. (1)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 20.90 -0.2 18.92 461

100m (4)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica 13.23 0.5 12.51 941
2 Kazek Ilona 1986-11-16 Kraków 13.38 -0.9 13.38 817
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 13.92 2.9 12.03 565
- Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław DNS - DNS 0

200m (7)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica 26.42 -2 24.83 1028
2 Kazek Ilona 1986-11-16 Kraków 27.26 -2 27.26 860
3 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok 30.21 -2 30.21 677
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. 27.23 -0.2 23.23 783
2 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 26.99 -1.8 23.86 718
3 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk 29.57 -0.2 25.23 557
- Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław DNS - DNS 0

400m (7)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok 01:09.20 - 01:09.20 633
2 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola 01:25.79 - 01:19.68 398
- Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica DNS - DNS 0
- Kazek Ilona 1986-11-16 Kraków DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. 01:00.89 - 51.27 814
2 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 59.95 - 52.46 753
- Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk DNS - DNS 0

800m (4)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 03:02.28 - 02:42.34 524
- Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk 02:20.99 - 01:57.94 819
2 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 02:25.30 - 02:06.64 617

2019 by ATP_Web

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

Pełny raport wyników

1500m (5)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 05:59.29 - 05:23.00 630
2 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok 05:43.14 - 05:43.14 519
3 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola 06:37.92 - 06:13.29 372
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk 04:50.48 - 04:04.82 798
2 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor 05:25.48 - 04:57.39 312

5000m (2)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 22:54.66 - 20:55.48 587
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor 20:43.96 - 19:14.52 247

5000m chód (1)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski 36:45.20 - 26:33.92 645

skok w dal (2)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 4.49 -0.2 6.19 751
2 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń 3.83 -0.7 6.04 723

skok wzwyż (2)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
2 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 1.35 - 1.79 665
- Pełka Julian 1951-01-07 Toruń DNS - DNS 0

pchnięcie kulą (4)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rzepecki Andrzej 1936-05-20 Słupsk 9.70 - 18.13 1007
2 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń 9.29 - 14.03 762
3 Midro Henryk 1943-01-19 Białystok 6.29 - 10.55 554
- Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica DNS - DNS 0

rzut dyskiem (4)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica 41.50 - 46.37 793
2 Rzepecki Andrzej 1936-05-20 Słupsk 24.92 - 43.01 730
3 Midro Henryk 1943-01-19 Białystok 17.10 - 26.47 422
4 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 21.51 - 25.87 410

2019 by ATP_Web

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

Pełny raport wyników

rzut oszczepem (4)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rzepecki Andrzej 1936-05-20 Słupsk 24.97 - 57.87 756
2 Midro Henryk 1943-01-19 Białystok 10.97 - 23.14 259
- Pełka Julian 1951-01-07 Toruń DNS - DNS 0
- Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław DNS - DNS 0

rzut młotem (3)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rzepecki Andrzej 1936-05-20 Słupsk 37.62 - 71.31 1042
2 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica 38.30 - 53.49 762
3 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 16.08 - 22.17 275

Oznaczenia:
DNS - zawodnik nie stawił się na starcie konkurencji
DNF - zawodnik nie ukończył konkurencji
DQ - zawodnik został zdyskwalifikowany
BW - zawodnik nie uzyskał wyniku
NM - zawodnik nie uzyskał wyniku

Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web