28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Klasyfikacja dodatkowa: 7. Mistrzostwa Polski Lekarzy - Pełny raport wyników

Oznaczenia:
DNS - zawodnik nie stawił się na starcie konkurencji
DNF - zawodnik nie ukończył konkurencji
DQ - zawodnik został zdyskwalifikowany
BW - zawodnik nie uzyskał wyniku

 

3000m chód

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski 21:02.75 - 15:11.45 706
 
 

100m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów 16.08 2.5 15.80 482
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski 12.61 2.9 11.64 668
2 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów 13.40 2.9 12.37 481
- Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom DNS - DNS 0
 
 

200m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rządeczka Sylwia 1992-08-18 Rzeszów 29.79 0 29.79 690
2 Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów 34.42 2.2 33.68 464
3 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 36.93 2.2 34.71 415
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. 26.77 2.8 22.84 814
2 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 27.18 1.2 24.03 680
3 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski 26.60 0.8 24.36 645
- Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk DNS - DNS 0
 
 

400m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Małaczewska Joanna 1965-05-27 Kołobrzeg 01:36.05 - 01:22.21 350
- Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. 59.72 - 50.28 868
2 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 58.84 - 51.49 803
3 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski 01:04.08 - 58.13 491
 
 

800m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola 03:22.13 - 03:07.76 264
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 02:23.60 - 02:05.16 650
2 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk 02:23.94 - 02:05.46 643
3 Trzaskowski Paweł 1983-04-08 Łaskarzew 02:29.32 - 02:25.11 284
4 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów 02:40.94 - 02:25.75 274
- Nowak Stanisław 1963-01-14 Warszawa DNS - DNS 0
 
 

1500m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola 06:42.32 - 06:17.42 354
2 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 06:59.21 - 06:33.26 288
- Michałowska Anna 1981-01-31 Lublin DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kobiałka Konrad 1978-01-08 Warszawa 04:31.93 - 04:17.76 658
2 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk 05:05.30 - 04:28.30 553
3 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor 05:28.56 - 05:00.21 292
4 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów 05:40.60 - 05:11.21 221
- Nowak Stanisław 1963-01-14 Warszawa DNS - DNS 0
 
 

5000m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 26:55.37 - 25:38.64 259
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor 20:02.01 - 18:35.59 314
2 Trzaskowski Paweł 1983-04-08 Łaskarzew 19:43.05 - 19:38.67 210
3 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów 21:32.80 - 19:59.85 179
 
 

10000m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów 45:12.60 - 42:11.67 202
 
 

5000m chód

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski 37:03.02 - 26:46.80 632
 

skok w dal

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów 3.44 1.8 3.70 431
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Środa Dariusz 1965-03-13 WŁOSZCZOWA 5.14 2.7 6.62 822
2 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń 4.23 5.6 6.67 815
3 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski 4.78 2.7 5.76 646
4 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów 4.57 1.5 5.51 602
- Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom DNS - DNS 0
 
 

skok wzwyż

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lemiasheuski Aliaksandr 1969-07-01 Pinsk 1.70 - 2.02 885
2 Pólkowski Marcin 1979-01-21 Bełchatów 1.70 - 1.82 694
- Pełka Julian 1951-01-07 Toruń DNS - DNS 0
- Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom DNS - DNS 0
 
 

trójskok

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Środa Dariusz 1965-03-13 WŁOSZCZOWA 10.62 0.7 13.23 748
 
 

skok o tyczce

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Pietrak Grzegorz 1969-09-21 Warszawa DNS - DNS 0
 
 

pchnięcie kulą

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty 5.95 - 6.36 317
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec 10.58 - 15.98 878
2 Ruchlewicz Arkadiusz 1957-02-08 Wrocław 11.03 - 14.95 817
3 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń 9.88 - 14.92 815
4 Bońda Konrad 1969-12-12 Brwinów 11.67 - 13.78 747
5 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica 9.92 - 13.22 713
6 Dłużyński Włodzimierz 1965-08-11 Pabianice 10.60 - 12.68 681
 
 

rzut dyskiem

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty 16.59 - 17.58 253
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz 26.61 - 41.20 696
2 Bońda Konrad 1969-12-12 Brwinów 31.52 - 34.51 571
3 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec 27.70 - 34.51 571
4 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski 30.31 - 33.19 547
5 Dłużyński Włodzimierz 1965-08-11 Pabianice 30.68 - 33.09 545
- Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom DNS - DNS 0
 
 

rzut oszczepem

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Płock 25.56 - 33.85 560
2 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty 14.62 - 19.36 291
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec 39.48 - 68.95 916
2 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz 27.82 - 58.67 768
3 Bońda Konrad 1969-12-12 Brwinów 40.44 - 52.57 680
4 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń 28.85 - 50.39 649
5 Dłużyński Włodzimierz 1965-08-11 Pabianice 33.16 - 47.37 605
6 Kotecki Andrzej 1963-05-25 Warszawa 29.58 - 46.43 592
 
 

rzut młotem

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz 29.92 - 51.10 725
2 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica 34.26 - 47.23 664
3 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec 27.55 - 42.71 594
4 Bońda Konrad 1969-12-12 Brwinów 31.69 - 39.01 536
5 Dłużyński Włodzimierz 1965-08-11 Pabianice 25.56 - 31.75 423

Klasyfikacja dodatkowa: 7. Mistrzostwa Polski Lekarzy - Pełny raport wyników

3000m chód (1)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski 21:02.75 - 15:11.45 706

100m (4)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów 16.08 2.5 15.80 482
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski 12.61 2.9 11.64 668
2 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów 13.40 2.9 12.37 481
- Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom DNS - DNS 0

200m (7)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rządeczka Sylwia 1992-08-18 Rzeszów 29.79 0 29.79 690
2 Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów 34.42 2.2 33.68 464
3 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 36.93 2.2 34.71 415
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. 26.77 2.8 22.84 814
2 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 27.18 1.2 24.03 680
3 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski 26.60 0.8 24.36 645
- Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk DNS - DNS 0

400m (5)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Małaczewska Joanna 1965-05-27 Kołobrzeg 01:36.05 - 01:22.21 350
- Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. 59.72 - 50.28 868
2 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 58.84 - 51.49 803
3 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski 01:04.08 - 58.13 491

800m (6)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola 03:22.13 - 03:07.76 264
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 02:23.60 - 02:05.16 650
2 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk 02:23.94 - 02:05.46 643
3 Trzaskowski Paweł 1983-04-08 Łaskarzew 02:29.32 - 02:25.11 284
4 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów 02:40.94 - 02:25.75 274
- Nowak Stanisław 1963-01-14 Warszawa DNS - DNS 0

1500m (8)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola 06:42.32 - 06:17.42 354
2 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 06:59.21 - 06:33.26 288
- Michałowska Anna 1981-01-31 Lublin DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kobiałka Konrad 1978-01-08 Warszawa 04:31.93 - 04:17.76 658
2 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk 05:05.30 - 04:28.30 553
3 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor 05:28.56 - 05:00.21 292
4 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów 05:40.60 - 05:11.21 221
- Nowak Stanisław 1963-01-14 Warszawa DNS - DNS 0

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

Pełny raport wyników

5000m (4)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 26:55.37 - 25:38.64 259
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor 20:02.01 - 18:35.59 314
2 Trzaskowski Paweł 1983-04-08 Łaskarzew 19:43.05 - 19:38.67 210
3 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów 21:32.80 - 19:59.85 179

10000m (1)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów 45:12.60 - 42:11.67 202

5000m chód (1)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski 37:03.02 - 26:46.80 632

skok w dal (6)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów 3.44 1.8 3.70 431
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Środa Dariusz 1965-03-13 WŁOSZCZOWA 5.14 2.7 6.62 822
2 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń 4.23 5.6 6.67 815
3 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski 4.78 2.7 5.76 646
4 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów 4.57 1.5 5.51 602
- Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom DNS - DNS 0

skok wzwyż (4)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lemiasheuski Aliaksandr 1969-07-01 Pinsk 1.70 - 2.02 885
2 Pólkowski Marcin 1979-01-21 Bełchatów 1.70 - 1.82 694
- Pełka Julian 1951-01-07 Toruń DNS - DNS 0
- Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom DNS - DNS 0

trójskok (1)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Środa Dariusz 1965-03-13 WŁOSZCZOWA 10.62 0.7 13.23 748

skok o tyczce (1)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Pietrak Grzegorz 1969-09-21 Warszawa DNS - DNS 0

pchnięcie kulą (7)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty 5.95 - 6.36 317
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec 10.58 - 15.98 878
2 Ruchlewicz Arkadiusz 1957-02-08 Wrocław 11.03 - 14.95 817
3 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń 9.88 - 14.92 815
4 Bońda Konrad 1969-12-12 Brwinów 11.67 - 13.78 747
5 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica 9.92 - 13.22 713
6 Dłużyński Włodzimierz 1965-08-11 Pabianice 10.60 - 12.68 681

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

Pełny raport wyników

rzut dyskiem (7)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty 16.59 - 17.58 253
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz 26.61 - 41.20 696
2 Bońda Konrad 1969-12-12 Brwinów 31.52 - 34.51 571
3 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec 27.70 - 34.51 571
4 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski 30.31 - 33.19 547
5 Dłużyński Włodzimierz 1965-08-11 Pabianice 30.68 - 33.09 545
- Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom DNS - DNS 0

rzut oszczepem (8)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Płock 25.56 - 33.85 560
2 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty 14.62 - 19.36 291
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec 39.48 - 68.95 916
2 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz 27.82 - 58.67 768
3 Bońda Konrad 1969-12-12 Brwinów 40.44 - 52.57 680
4 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń 28.85 - 50.39 649
5 Dłużyński Włodzimierz 1965-08-11 Pabianice 33.16 - 47.37 605
6 Kotecki Andrzej 1963-05-25 Warszawa 29.58 - 46.43 592

rzut młotem (5)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz 29.92 - 51.10 725
2 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica 34.26 - 47.23 664
3 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec 27.55 - 42.71 594
4 Bońda Konrad 1969-12-12 Brwinów 31.69 - 39.01 536
5 Dłużyński Włodzimierz 1965-08-11 Pabianice 25.56 - 31.75 423

Oznaczenia:
DNS - zawodnik nie stawił się na starcie konkurencji
DNF - zawodnik nie ukończył konkurencji
DQ - zawodnik został zdyskwalifikowany
BW - zawodnik nie uzyskał wyniku

Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web