28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019
 

Klasyfikacja dodatkowa: 2. Halowe Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkiej Atletyce Masters - Pełny raport wyników

Oznaczenia:
DNS - zawodnik nie stawił się na starcie konkurencji
DNF - zawodnik nie ukończył konkurencji
DQ - zawodnik został zdyskwalifikowany
BW - zawodnik nie uzyskał wyniku
NM - zawodnik nie uzyskał wyniku

 

60m ppł.

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 11.59 - 9.66 657
 
 

60m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kazek Ilona 1988-11-16 KS Sprinterzy.com 8.44 - 8.44 844
2 Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów 9.79 - 9.62 582
- Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 8.65 - 7.48 740
2 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk 8.38 - 8.27 445
3 Trzensiok Marek 1977-04-21 Mikołów 8.96 - 8.56 355
 
 

3000m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 12:45.38 - 11:35.12 672
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Łata Marcin 1993-05-07 Tarnów DNS - DNS 0
 
 

200m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica 26.34 0 24.76 1021
2 Kazek Ilona 1988-11-16 KS Sprinterzy.com 27.90 0 27.90 807
- Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk 27.46 0 26.99 389
2 Trzensiok Marek 1977-04-21 Mikołów 30.04 0 28.50 269
- Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin DNF - DNF 0
 
 

400m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. 01:00.48 - 50.92 833
2 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 01:03.03 - 55.16 621
3 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk 01:01.36 - 59.48 437
- Łata Marcin 1993-05-07 Tarnów DNS - DNS 0
 
 

800m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk 02:23.80 - 02:00.29 762
2 Nowak Stanisław 1963-01-14 Warszawa 02:24.74 - 02:01.08 743
3 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 02:20.85 - 02:02.76 704
4 Łata Marcin 1993-05-07 Tarnów 02:16.08 - 02:16.08 431
 

skok w dal

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty 3.36 0 3.88 482
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń 4.06 0 6.40 793
2 Środa Dariusz 1965-03-13 WŁOSZCZOWA 4.47 0 5.76 662
 
 

skok wzwyż

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pólkowski Marcin 1979-01-21 Bełchatów 1.70 - 1.92 789
2 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 1.34 - 1.77 646
- Pełka Julian 1951-01-07 Toruń DNS - DNS 0
 
 

trójskok

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty 7.36 0 8.19 458
 
 

skok o tyczce

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pietrak Grzegorz 1969-09-21 Warszawa 2.80 - 3.45 525
 
 

pchnięcie kulą

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów 6.21 - 6.21 307
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec 12.23 - 18.41 1024
2 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń 10.12 - 15.29 837
3 Dłużyński Włodzimierz 1965-08-11 Pabianice 10.10 - 12.08 645
4 Trzensiok Marek 1977-04-21 Mikołów 7.54 - 7.99 402
- Bońda Konrad 1969-12-12 Brwinów DNS - DNS 0
- Ruchlewicz Arkadiusz 1957-02-08 Wrocław DNS - DNS 0
 
 

ciężarek

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dłużyński Włodzimierz 1965-08-11 Pabianice 11.06 - 12.26 535
- Bońda Konrad 1969-12-12 Brwinów DNS - DNS 0

Klasyfikacja dodatkowa: 2. Halowe Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkiej Atletyce Masters - Pełny raport wyników

60m ppł. (1)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 11.59 - 9.66 657

60m (6)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kazek Ilona 1988-11-16 KS Sprinterzy.com 8.44 - 8.44 844
2 Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów 9.79 - 9.62 582
- Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 8.65 - 7.48 740
2 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk 8.38 - 8.27 445
3 Trzensiok Marek 1977-04-21 Mikołów 8.96 - 8.56 355

3000m (2)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 12:45.38 - 11:35.12 672
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Łata Marcin 1993-05-07 Tarnów DNS - DNS 0

200m (6)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica 26.34 0 24.76 1021
2 Kazek Ilona 1988-11-16 KS Sprinterzy.com 27.90 0 27.90 807
- Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk 27.46 0 26.99 389
2 Trzensiok Marek 1977-04-21 Mikołów 30.04 0 28.50 269
- Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin DNF - DNF 0

400m (5)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. 01:00.48 - 50.92 833
2 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 01:03.03 - 55.16 621
3 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk 01:01.36 - 59.48 437
- Łata Marcin 1993-05-07 Tarnów DNS - DNS 0

800m (4)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk 02:23.80 - 02:00.29 762
2 Nowak Stanisław 1963-01-14 Warszawa 02:24.74 - 02:01.08 743
3 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 02:20.85 - 02:02.76 704
4 Łata Marcin 1993-05-07 Tarnów 02:16.08 - 02:16.08 431

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

Pełny raport wyników

skok w dal (3)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty 3.36 0 3.88 482
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń 4.06 0 6.40 793
2 Środa Dariusz 1965-03-13 WŁOSZCZOWA 4.47 0 5.76 662

skok wzwyż (3)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pólkowski Marcin 1979-01-21 Bełchatów 1.70 - 1.92 789
2 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 1.34 - 1.77 646
- Pełka Julian 1951-01-07 Toruń DNS - DNS 0

trójskok (1)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty 7.36 0 8.19 458

skok o tyczce (1)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pietrak Grzegorz 1969-09-21 Warszawa 2.80 - 3.45 525

pchnięcie kulą (7)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów 6.21 - 6.21 307
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec 12.23 - 18.41 1024
2 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń 10.12 - 15.29 837
3 Dłużyński Włodzimierz 1965-08-11 Pabianice 10.10 - 12.08 645
4 Trzensiok Marek 1977-04-21 Mikołów 7.54 - 7.99 402
- Bońda Konrad 1969-12-12 Brwinów DNS - DNS 0
- Ruchlewicz Arkadiusz 1957-02-08 Wrocław DNS - DNS 0

ciężarek (2)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dłużyński Włodzimierz 1965-08-11 Pabianice 11.06 - 12.26 535
- Bońda Konrad 1969-12-12 Brwinów DNS - DNS 0

Oznaczenia:
DNS - zawodnik nie stawił się na starcie konkurencji
DNF - zawodnik nie ukończył konkurencji
DQ - zawodnik został zdyskwalifikowany
BW - zawodnik nie uzyskał wyniku
NM - zawodnik nie uzyskał wyniku

Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web