29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019
 

Klasyfikacja dodatkowa2: 2. Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Lekkiej Atletyce Masters - Pełny raport wyników

Oznaczenia:
DNS - zawodnik nie stawił się na starcie konkurencji
DNF - zawodnik nie ukończył konkurencji
DQ - zawodnik został zdyskwalifikowany
BW - zawodnik nie uzyskał wyniku
NM - zawodnik nie uzyskał wyniku

 

3000m chód

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wolniewicz Katarzyna 1970-02-03 Ruda Śląska 19:29.50 - 17:34.42 713
 
 

110m ppł.

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl 22.00 0.1 21.42 240
 
 

400m ppł.

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Toruń DNS - DNS 0
 
 

100m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kazior Maria 1999-07-22 Sprinterzy.com 13.37 -0.9 13.37 819
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 KS Sprinterzy 11.58 0.4 11.58 700
2 Karpęcki Bartłomiej 1994-05-31 Sprinterzy.com 11.67 0.4 11.67 675
3 Myrta Szymon 1988-05-15 Sprinterzy.com 11.91 0.4 11.91 611
4 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl 13.33 1.9 13.15 320
- Nath Janusz 1949-12-08 Toruń DNS - DNS 0
- Urbański Piotr 1989-07-30 Kraków DNS - DNS 0
 
 

200m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Truszczyńska Julia 1998-05-26 TN Media DNF - DNF 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 KS Sprinterzy 23.26 -1.8 23.26 789
2 Karpęcki Bartłomiej 1994-05-31 Sprinterzy.com 24.52 -1.8 24.52 643
3 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl 28.56 -1 28.07 307
 
 

400m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bednarz Patryk 1994-02-06 Sprinterzy.com 52.02 - 52.02 775
2 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki 01:25.43 - 58.70 468
3 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl 01:04.91 - 01:02.92 314
 
 

800m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk DNS - DNS 0
 
 

1500m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk 04:40.91 - 04:35.77 485
- Osior Bartłomiej 1983-08-01 wioskabiegaczy.pl DNS - DNS 0
 
 

10000m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Opiatowski Ryszard 1969-06-09 Kobyłka 42:34.94 - 38:14.34 388
2 Górecki Filip 1986-03-25 Radio Zachód 47:46.20 - 47:46.20 42
- Osior Bartłomiej 1983-08-01 wioskabiegaczy.pl DNS - DNS 0
 
 

3000m pprz.

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Osior Bartłomiej 1983-08-01 wioskabiegaczy.pl DNS - DNS 0
 
 

5000m chód

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wolniewicz Katarzyna 1970-02-03 Ruda Śląska 32:18.10 - 29:09.33 748
 

skok w dal

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl 5.07 0.9 5.34 571
2 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Toruń 4.17 0.2 4.39 386
 
 

skok wzwyż

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
2 Seremak Pawel 1982-02-03 NIEZRZESZONY 1.70 - 1.82 694
- Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Toruń NM - NM 0
 
 

trójskok

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna 6.68 -0.6 11.11 535
 
 

pchnięcie kulą

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna 7.37 - 11.09 586
2 Maślankiewicz Andrzej 1938-10-08 SDRP 4.99 - 9.33 482
 
 

rzut dyskiem

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki 31.73 - 49.12 845
2 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna 25.18 - 34.97 580
3 Byra Jerzy 1951-03-25 Prestiż-relacje gospod. 21.02 - 26.18 416
4 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 KS Sprinterzy 23.00 - 23.00 357
5 Bednarz Patryk 1994-02-06 Sprinterzy.com 21.00 - 21.00 320
- Wójcicki Krzysztof 1985-03-07 Kraków DNS - DNS 0
 
 

rzut młotem

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna 19.67 - 30.27 400

Klasyfikacja dodatkowa2: 2. Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Lekkiej Atletyce Masters - Pełny raport wyników

3000m chód (1)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wolniewicz Katarzyna 1970-02-03 Ruda Śląska 19:29.50 - 17:34.42 713

110m ppł. (1)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl 22.00 0.1 21.42 240

400m ppł. (1)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Toruń DNS - DNS 0

100m (7)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kazior Maria 1999-07-22 Sprinterzy.com 13.37 -0.9 13.37 819
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 KS Sprinterzy 11.58 0.4 11.58 700
2 Karpęcki Bartłomiej 1994-05-31 Sprinterzy.com 11.67 0.4 11.67 675
3 Myrta Szymon 1988-05-15 Sprinterzy.com 11.91 0.4 11.91 611
4 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl 13.33 1.9 13.15 320
- Nath Janusz 1949-12-08 Toruń DNS - DNS 0
- Urbański Piotr 1989-07-30 Kraków DNS - DNS 0

200m (4)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Truszczyńska Julia 1998-05-26 TN Media DNF - DNF 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 KS Sprinterzy 23.26 -1.8 23.26 789
2 Karpęcki Bartłomiej 1994-05-31 Sprinterzy.com 24.52 -1.8 24.52 643
3 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl 28.56 -1 28.07 307

400m (3)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bednarz Patryk 1994-02-06 Sprinterzy.com 52.02 - 52.02 775
2 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki 01:25.43 - 58.70 468
3 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl 01:04.91 - 01:02.92 314

800m (1)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk DNS - DNS 0

2019 by ATP_Web

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

Pełny raport wyników

1500m (2)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk 04:40.91 - 04:35.77 485
- Osior Bartłomiej 1983-08-01 wioskabiegaczy.pl DNS - DNS 0

10000m (3)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Opiatowski Ryszard 1969-06-09 Kobyłka 42:34.94 - 38:14.34 388
2 Górecki Filip 1986-03-25 Radio Zachód 47:46.20 - 47:46.20 42
- Osior Bartłomiej 1983-08-01 wioskabiegaczy.pl DNS - DNS 0

3000m pprz. (1)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Osior Bartłomiej 1983-08-01 wioskabiegaczy.pl DNS - DNS 0

5000m chód (1)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wolniewicz Katarzyna 1970-02-03 Ruda Śląska 32:18.10 - 29:09.33 748

skok w dal (2)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl 5.07 0.9 5.34 571
2 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Toruń 4.17 0.2 4.39 386

skok wzwyż (2)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
2 Seremak Pawel 1982-02-03 NIEZRZESZONY 1.70 - 1.82 694
- Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Toruń NM - NM 0

trójskok (1)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna 6.68 -0.6 11.11 535

pchnięcie kulą (2)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna 7.37 - 11.09 586
2 Maślankiewicz Andrzej 1938-10-08 SDRP 4.99 - 9.33 482

rzut dyskiem (6)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki 31.73 - 49.12 845
2 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna 25.18 - 34.97 580
3 Byra Jerzy 1951-03-25 Prestiż-relacje gospod. 21.02 - 26.18 416
4 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 KS Sprinterzy 23.00 - 23.00 357
5 Bednarz Patryk 1994-02-06 Sprinterzy.com 21.00 - 21.00 320
- Wójcicki Krzysztof 1985-03-07 Kraków DNS - DNS 0

2019 by ATP_Web

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

Pełny raport wyników

rzut młotem (1)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna 19.67 - 30.27 400

Oznaczenia:
DNS - zawodnik nie stawił się na starcie konkurencji
DNF - zawodnik nie ukończył konkurencji
DQ - zawodnik został zdyskwalifikowany
BW - zawodnik nie uzyskał wyniku
NM - zawodnik nie uzyskał wyniku

Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web