29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019
 

Klasyfikacja dodatkowa: - Raport blokami konkurencji

Biegi krótkie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Gąsowska MałgorzataK40200m26.4224.831028
2Gąsowska MałgorzataK40100m13.2312.51941
3KazekIlona K30200m27.2627.26860
4KazekIlona K30100m13.3813.38817
5SzczykowskaJoannapk200m30.2130.21677
6SzczykowskaJoannapk400m01:09.2001:09.20633
7ZaorskaJustyna K40400m01:25.7901:19.68398

Biegi krótkie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1FraśAndrzejM55400m01:00.8951.27814
2FraśAndrzejM55200m27.2323.23783
3ZboińskiWojciechM50400m59.9552.46753
4ZboińskiWojciechM50200m26.9923.86718
5StecułaLeszekM55100m13.9212.03565
6Gajda RobertM55200m29.5725.23557
7StecułaLeszekM55100m ppł.20.9018.92461

Biegi średnie i długie, chód - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Stępień-Wyrobiec OlgaK451500m05:59.2905:23.00630
2Stępień-Wyrobiec OlgaK455000m22:54.6620:55.48587
3Stępień-Wyrobiec OlgaK45800m03:02.2802:42.34524
4SzczykowskaJoannapk1500m05:43.1405:43.14519
5ZaorskaJustyna K401500m06:37.9206:13.29372

Biegi średnie i długie, chód - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Gajda RobertM55800m02:20.9901:57.94819
2Gajda RobertM551500m04:50.4804:04.82798
3KołodziejStanisławM703000m chód21:33.0615:33.33670
4KołodziejStanisławM705000m chód36:45.2026:33.92645
5ZboińskiWojciechM50800m02:25.3002:06.64617
6WyrobiecGrzegorzM451500m05:25.4804:57.39312
7WyrobiecGrzegorzM455000m20:43.9619:14.52247

Skoki - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty

Skoki - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1StecułaLeszekM55skok w dal4.496.19751
2PełkaJulianM65skok w dal3.836.04723
3StecułaLeszekM55skok wzwyż1.351.79665

Rzuty - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty

Rzuty - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1RzepeckiAndrzejM80rzut młotem37.6271.311042
2RzepeckiAndrzejM80pchnięcie kulą9.7018.131007
3IliaszewiczRyszardM60rzut dyskiem41.5046.37793
4IliaszewiczRyszardM60rzut młotem38.3053.49762
5PełkaJulianM65pchnięcie kulą9.2914.03762
6RzepeckiAndrzejM80rzut oszczepem24.9757.87756
7RzepeckiAndrzejM80rzut dyskiem24.9243.01730
8MidroHenrykM75pchnięcie kulą6.2910.55554
9MidroHenrykM75rzut dyskiem17.1026.47422
10StecułaLeszekM55rzut dyskiem21.5125.87410

Klasyfikacja dodatkowa: 8. Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkiej Atletyce Masters - Raport blokami konkurencji

Biegi krótkie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Gąsowska MałgorzataK40200m26.4224.831028
2Gąsowska MałgorzataK40100m13.2312.51941
3KazekIlona K30200m27.2627.26860
4KazekIlona K30100m13.3813.38817
5SzczykowskaJoannapk200m30.2130.21677
6SzczykowskaJoannapk400m01:09.2001:09.20633
7ZaorskaJustyna K40400m01:25.7901:19.68398

Biegi krótkie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1FraśAndrzejM55400m01:00.8951.27814
2FraśAndrzejM55200m27.2323.23783
3ZboińskiWojciechM50400m59.9552.46753
4ZboińskiWojciechM50200m26.9923.86718
5StecułaLeszekM55100m13.9212.03565
6Gajda RobertM55200m29.5725.23557
7StecułaLeszekM55100m ppł.20.9018.92461

Biegi średnie i długie, chód - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Stępień-Wyrobiec OlgaK451500m05:59.2905:23.00630
2Stępień-Wyrobiec OlgaK455000m22:54.6620:55.48587
3Stępień-Wyrobiec OlgaK45800m03:02.2802:42.34524
4SzczykowskaJoannapk1500m05:43.1405:43.14519
5ZaorskaJustyna K401500m06:37.9206:13.29372

Biegi średnie i długie, chód - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Gajda RobertM55800m02:20.9901:57.94819
2Gajda RobertM551500m04:50.4804:04.82798
3KołodziejStanisławM703000m chód21:33.0615:33.33670
4KołodziejStanisławM705000m chód36:45.2026:33.92645
5ZboińskiWojciechM50800m02:25.3002:06.64617
6WyrobiecGrzegorzM451500m05:25.4804:57.39312
7WyrobiecGrzegorzM455000m20:43.9619:14.52247

Skoki - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty

Skoki - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1StecułaLeszekM55skok w dal4.496.19751
2PełkaJulianM65skok w dal3.836.04723
3StecułaLeszekM55skok wzwyż1.351.79665

Rzuty - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty

Rzuty - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1RzepeckiAndrzejM80rzut młotem37.6271.311042
2RzepeckiAndrzejM80pchnięcie kulą9.7018.131007
3IliaszewiczRyszardM60rzut dyskiem41.5046.37793
4IliaszewiczRyszardM60rzut młotem38.3053.49762
5PełkaJulianM65pchnięcie kulą9.2914.03762
6RzepeckiAndrzejM80rzut oszczepem24.9757.87756
7RzepeckiAndrzejM80rzut dyskiem24.9243.01730
8MidroHenrykM75pchnięcie kulą6.2910.55554
9MidroHenrykM75rzut dyskiem17.1026.47422
10StecułaLeszekM55rzut dyskiem21.5125.87410
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web