28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Klasyfikacja dodatkowa2: - Raport blokami konkurencji

Biegi krótkie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1MałaczewskaZofiapk100m13.5613.56774
2Truszczyńska Juliapk200m41.8041.80160

Biegi krótkie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1BednarczykSebastianpk100m11.8011.80617
2GachMaciejpk200m25.4225.42523
3BrocJerzyM75400m01:27.1959.91421
4GachMaciejpk400m ppł.01:11.0301:11.03402
5NiejadlikTomaszM35200m28.8928.39264
6NiejadlikTomaszM35400m ppł.01:30.7601:27.5887

Biegi średnie i długie, chód - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty

Biegi średnie i długie, chód - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1NagórekMarcinM35800m02:04.3902:00.88748
2NagórekMarcinM351500m04:21.4304:16.65669
3BrocJerzyM75800m03:38.5102:27.19254
4BurzyńskiMarcinM355000m22:25.8422:20.8637

Skoki - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty

Skoki - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1NiejadlikTomaszM35skok w dal4.404.63426
2SułekKrzysztofM70skok w dal2.494.20339

Rzuty - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty

Rzuty - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1BrocJerzyM75rzut dyskiem30.2646.85802
2KędrackiJanuszM55pchnięcie kulą10.0413.38723
3SułekKrzysztofM70rzut dyskiem25.6535.62592
4KędrackiJanuszM55rzut młotem22.8231.46419
5SułekKrzysztofM70rzut młotem17.3326.67344

Klasyfikacja dodatkowa: 7. Mistrzostwa Polski Lekarzy - Raport blokami konkurencji

Biegi krótkie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1MałaczewskaZofiapk100m13.5613.56774
2Truszczyńska Juliapk200m41.8041.80160

Biegi krótkie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1BednarczykSebastianpk100m11.8011.80617
2GachMaciejpk200m25.4225.42523
3BrocJerzyM75400m01:27.1959.91421
4GachMaciejpk400m ppł.01:11.0301:11.03402
5NiejadlikTomaszM35200m28.8928.39264
6NiejadlikTomaszM35400m ppł.01:30.7601:27.5887

Biegi średnie i długie, chód - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty

Biegi średnie i długie, chód - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1NagórekMarcinM35800m02:04.3902:00.88748
2NagórekMarcinM351500m04:21.4304:16.65669
3BrocJerzyM75800m03:38.5102:27.19254
4BurzyńskiMarcinM355000m22:25.8422:20.8637

Skoki - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty

Skoki - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1NiejadlikTomaszM35skok w dal4.404.63426
2SułekKrzysztofM70skok w dal2.494.20339

Rzuty - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty

Rzuty - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1BrocJerzyM75rzut dyskiem30.2646.85802
2KędrackiJanuszM55pchnięcie kulą10.0413.38723
3SułekKrzysztofM70rzut dyskiem25.6535.62592
4KędrackiJanuszM55rzut młotem22.8231.46419
5SułekKrzysztofM70rzut młotem17.3326.67344
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web