29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019
 

Lista startowa - 100m - K

 

[K30]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
83 Kazek Ilona 1986-11-16 Kraków
 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
234 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź
297 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 KS Lider Grodzisk Maz.
267 Wiśniewska Anna 1984-06-15 Lipno
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
46 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock
376 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
167 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa
324 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa
236 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 RK Athletics
325 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa
237 Wurst Magdalena 1974-01-17 Grodzisk Maz.
151 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
239 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 Olsztyn
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
203 Helbik Barbara 1961-04-07 Pszczyna
136 Janicka Lidia 1963-03-04 Nowe Miasto nad Wartą
25 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice
21 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
109 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik
212 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn
 

[K65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
310 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka
106 Gawłowska Regina 1950-06-18 AZS Poznań
285 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko
 

[K70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
377 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek
 

[K80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
367 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice
314 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
369 Kazior Maria 1999-07-22 Sprinterzy.com

Lista startowa - 100m - K

[K30] - 100m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
83 Kazek Ilona 1986-11-16 Kraków      
                  
                  

[K35] - 100m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
234 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź      
297 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 KS Lider Grodzisk Maz.      
267 Wiśniewska Anna 1984-06-15 Lipno      
                  
                  

[K40] - 100m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
46 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock      
376 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica      
                  
                  

[K45] - 100m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
167 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa      
324 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa      
236 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 RK Athletics      
325 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa      
237 Wurst Magdalena 1974-01-17 Grodzisk Maz.      
151 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin      
                  
                  

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

- 100m - K

[K50] - 100m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
239 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 Olsztyn      
                  
                  

[K55] - 100m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
203 Helbik Barbara 1961-04-07 Pszczyna      
136 Janicka Lidia 1963-03-04 Nowe Miasto nad Wartą      
25 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice      
21 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza      
                  
                  

[K60] - 100m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
109 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik      
212 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn      
                  
                  

[K65] - 100m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
310 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka      
106 Gawłowska Regina 1950-06-18 AZS Poznań      
285 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko      
                  
                  

[K70] - 100m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
377 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek      
                  
                  

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

- 100m - K

[K80] - 100m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
367 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice      
314 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg      
                  
                  

[pk] - 100m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
369 Kazior Maria 1999-07-22 Sprinterzy.com      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web