29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019
 

Lista startowa - 100m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
165 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów
329 Barwicki Paweł 1981-04-09 Gdynia
331 Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom
101 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka
424 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl
149 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań
273 Piechnik Mateusz 1984-03-28 Polonia Warszawa
385 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard
387 Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik
410 Sysik Tomasz 1983-12-02 Siedlce
175 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
176 Garbicz Krzysztof 1978-03-21 Skierniewice
248 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów
177 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki
296 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock
283 Krzywański Marcin 1975-08-29 Łódź
139 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec
249 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów
307 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź
282 Trąbczyński Konrad 1977-03-26 CKS Budowlani Częstochowa
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
413 Gawęda Rafał 1972-07-07 Warszawa
43 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg
342 Nowacki Andrzej 1971-11-26 Białystok
178 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź
179 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec
76 Sobieraj Jacek 1972-04-28 Łódź
69 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań
252 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
253 Chabraszewski Wiesław 1968-01-10 Goleniów
319 Ditrich Jacek 1966-10-28 Szubin
169 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn
77 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz
37 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa
398 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto
6 Żelechowski Bogusław 1967-01-12 Horsham Blue Star Harrier
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
204 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska
79 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie
256 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin
288 Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy
18 Sawicki Stanisław 1962-11-01 Pędziwiatr Białystok
348 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom
22 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
259 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM
351 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy
403 Kwapisz Marek 1956-09-26 Łódź
126 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała
352 Przetacki Ryszard 1954-09-08 Marki
188 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź
280 Sysuła Janusz 1957-01-19 Białystok
34 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź
59 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
300 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec
206 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice
241 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto
191 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard
45 Janucik Tadeusz 1949-12-09 Biegamy Dla Zdrowia
114 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków
137 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź
419 Nath Janusz 1949-12-08 Toruń
49 Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane
262 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
436 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard
279 Długołęcki Mieczyslaw 1949-01-03 UKS Clan
202 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz
286 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko
290 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
363 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń
44 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków
80 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
225 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały
224 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź
94 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt
364 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń
 

[M85]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
207 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice
208 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
423 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 KS Sprinterzy
422 Karpęcki Bartłomiej 1994-05-31 Sprinterzy.com
370 Myrta Szymon 1988-05-15 Sprinterzy.com
429 Urbański Piotr 1989-07-30 Kraków

Lista startowa - 100m - M

[M35] - 100m - (11)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
165 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów      
329 Barwicki Paweł 1981-04-09 Gdynia      
331 Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom      
101 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka      
424 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl      
149 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań      
273 Piechnik Mateusz 1984-03-28 Polonia Warszawa      
385 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard      
387 Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik      
410 Sysik Tomasz 1983-12-02 Siedlce      
175 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom      
                  
                  

[M40] - 100m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
176 Garbicz Krzysztof 1978-03-21 Skierniewice      
248 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów      
177 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki      
296 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock      
283 Krzywański Marcin 1975-08-29 Łódź      
139 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec      
249 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów      
307 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź      
282 Trąbczyński Konrad 1977-03-26 CKS Budowlani Częstochowa      
                  
                  

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

- 100m - M

[M45] - 100m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
413 Gawęda Rafał 1972-07-07 Warszawa      
43 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg      
342 Nowacki Andrzej 1971-11-26 Białystok      
178 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź      
179 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec      
76 Sobieraj Jacek 1972-04-28 Łódź      
69 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań      
252 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław      
                  
                  

[M50] - 100m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
253 Chabraszewski Wiesław 1968-01-10 Goleniów      
319 Ditrich Jacek 1966-10-28 Szubin      
169 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn      
77 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz      
37 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa      
398 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto      
6 Żelechowski Bogusław 1967-01-12 Horsham Blue Star Harrier      
                  
                  

[M55] - 100m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
204 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska      
79 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie      
256 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin      
288 Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy      
18 Sawicki Stanisław 1962-11-01 Pędziwiatr Białystok      
348 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom      
22 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza      
                  
                  

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

- 100m - M

[M60] - 100m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
259 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM      
351 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy      
403 Kwapisz Marek 1956-09-26 Łódź      
126 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała      
352 Przetacki Ryszard 1954-09-08 Marki      
188 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź      
280 Sysuła Janusz 1957-01-19 Białystok      
34 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź      
59 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock      
                  
                  

[M65] - 100m - (10)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
300 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec      
206 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice      
241 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto      
191 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard      
45 Janucik Tadeusz 1949-12-09 Biegamy Dla Zdrowia      
114 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków      
137 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź      
419 Nath Janusz 1949-12-08 Toruń      
49 Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane      
262 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle      
                  
                  

[M70] - 100m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
436 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard      
279 Długołęcki Mieczyslaw 1949-01-03 UKS Clan      
202 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz      
286 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko      
290 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz      
                  
                  

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

- 100m - M

[M75] - 100m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
363 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń      
44 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków      
80 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik      
                  
                  

[M80] - 100m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
225 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały      
224 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź      
94 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt      
364 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń      
                  
                  

[M85] - 100m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
207 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice      
208 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice      
                  
                  

[pk] - 100m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
423 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 KS Sprinterzy      
422 Karpęcki Bartłomiej 1994-05-31 Sprinterzy.com      
370 Myrta Szymon 1988-05-15 Sprinterzy.com      
429 Urbański Piotr 1989-07-30 Kraków      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web