28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019
 

Lista startowa - 200m - K

 

[K30]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
138 Gąsowska Katarzyna 1984-09-26 WKS Śląsk
289 Kazek Ilona 1988-11-16 KS Sprinterzy.com
 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
119 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź
264 Malak Hanna 1979-07-18 Więcbork
241 Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów
5 Wontorowska Małgorzata 1980-01-01 Łódź
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
57 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica
201 Grabowska Joanna 1975-04-15 Toruń
204 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica
23 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa
337 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice
91 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
202 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń
263 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa
228 Grabińska Gizela 1969-08-07 Warszawa-Wesoła
322 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa
474 Lach Iwetta 1973-09-19 MKL Toruń
187 Pohlduczmal Elżbieta 1973-11-15 Pierwoszyno
320 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
261 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn
235 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 Olsztyn
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
94 Jędrasiak Renata 1963-05-05 KS Metraco Polkowice
86 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
223 Śliwczyńska Danuta 1954-04-25 KS Metraco Polkowice
346 Wiszenko Elżbieta 1958-10-01 Czaplino
 

[K65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
93 Grygorowicz Teresa 1952-12-16 KS Metraco Polkowice
143 Kurzawska Jolanta 1949-12-12 KS Metraco Polkowice
 

[K70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
145 Woronko-Zaczyńska Janina 1946-10-19 KS Metraco Polkowice
 

[K80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
153 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice
 

[K90]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
44 Kalinowska Elżbieta 1927-01-23 Toruń
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
476 Lubicka Aleksandra 1996-01-02 OKS Skra

Lista startowa - 200m - K

[K30] - 200m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
138 Gąsowska Katarzyna 1984-09-26 WKS Śląsk      
289 Kazek Ilona 1988-11-16 KS Sprinterzy.com      
                  
                  

[K35] - 200m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
119 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź      
264 Malak Hanna 1979-07-18 Więcbork      
241 Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów      
5 Wontorowska Małgorzata 1980-01-01 Łódź      
                  
                  

[K40] - 200m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
57 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica      
201 Grabowska Joanna 1975-04-15 Toruń      
204 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica      
23 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa      
337 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice      
91 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek      
                  
                  

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

- 200m - K

[K45] - 200m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
202 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń      
263 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa      
228 Grabińska Gizela 1969-08-07 Warszawa-Wesoła      
322 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa      
474 Lach Iwetta 1973-09-19 MKL Toruń      
187 Pohlduczmal Elżbieta 1973-11-15 Pierwoszyno      
320 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin      
                  
                  

[K50] - 200m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
261 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn      
235 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 Olsztyn      
                  
                  

[K55] - 200m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
94 Jędrasiak Renata 1963-05-05 KS Metraco Polkowice      
86 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice      
                  
                  

[K60] - 200m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
223 Śliwczyńska Danuta 1954-04-25 KS Metraco Polkowice      
346 Wiszenko Elżbieta 1958-10-01 Czaplino      
                  
                  

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

- 200m - K

[K65] - 200m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
93 Grygorowicz Teresa 1952-12-16 KS Metraco Polkowice      
143 Kurzawska Jolanta 1949-12-12 KS Metraco Polkowice      
                  
                  

[K70] - 200m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
145 Woronko-Zaczyńska Janina 1946-10-19 KS Metraco Polkowice      
                  
                  

[K80] - 200m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
153 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice      
                  
                  

[K90] - 200m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
44 Kalinowska Elżbieta 1927-01-23 Toruń      
                  
                  

[pk] - 200m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
476 Lubicka Aleksandra 1996-01-02 OKS Skra      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web