28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Lista startowa - 200m - K

 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
318 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź
354 Kornel Maja 1980-03-24 Szczecin
315 Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
184 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń
223 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa
288 Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów
311 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin
392 Salus Dorota 1977-12-28 Konstantynów Łódzki
391 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor
186 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
141 Grabińska Gizela 1969-08-07 Warszawa-Wesoła
323 Grzesiak Sylwia 1972-09-09 Stargard
251 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa
429 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie
40 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
188 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn
303 Szykulska Aldona 1968-03-01 Lubin
326 Wiraszka Barbara 1967-11-11 Warszawa
280 Yaro-Koniecka Beata 1966-02-26 Brzozówka
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
452 Bondesson Barbara 1960-02-10 Norrskensbacken
133 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa
189 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice
152 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
38 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa
 

[K65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
385 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor
 

[K80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
216 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
479 Burzyńska Kinga 2003-09-17 Sochaczew
454 Rządeczka Sylwia 1992-08-18 Rzeszów
491 Truszczyńska Julia 1998-05-26 Toruń

Lista startowa - 200m - K

[K35] - 200m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
318 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź      
354 Kornel Maja 1980-03-24 Szczecin      
315 Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów      
                  
                  

[K40] - 200m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
184 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń      
223 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa      
288 Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów      
311 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin      
392 Salus Dorota 1977-12-28 Konstantynów Łódzki      
391 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor      
186 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek      
                  
                  

[K45] - 200m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
141 Grabińska Gizela 1969-08-07 Warszawa-Wesoła      
323 Grzesiak Sylwia 1972-09-09 Stargard      
251 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa      
429 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie      
40 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin      
                  
                  

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- 200m - K

[K50] - 200m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
188 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn      
303 Szykulska Aldona 1968-03-01 Lubin      
326 Wiraszka Barbara 1967-11-11 Warszawa      
280 Yaro-Koniecka Beata 1966-02-26 Brzozówka      
                  
                  

[K55] - 200m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
452 Bondesson Barbara 1960-02-10 Norrskensbacken      
133 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa      
189 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice      
152 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza      
                  
                  

[K60] - 200m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
38 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa      
                  
                  

[K65] - 200m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
385 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor      
                  
                  

[K80] - 200m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
216 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice      
                  
                  

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- 200m - K

[pk] - 200m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
479 Burzyńska Kinga 2003-09-17 Sochaczew      
454 Rządeczka Sylwia 1992-08-18 Rzeszów      
491 Truszczyńska Julia 1998-05-26 Toruń      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web