28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019
 

Lista startowa - 200m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
45 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa
67 Dembowski Mariusz 1983-07-14 Lidzbark
200 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk
462 Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom
417 Kowalczyk Marcin 1979-04-07 Łódź
162 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka
266 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań
92 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 Ząbki
435 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Toruń
418 Papuga Łukasz 1983-12-28 Łowicz
267 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard
63 Witek Marcin 1980-06-11 Akademia Młodego Lekkoatl
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
420 Białota Rafał 1975-05-23 Skawina
109 Garbicz Krzysztof 1978-03-21 Skierniewice
270 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów
370 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki
95 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock
190 Kielar Mirosław 1978-02-26 Górnik Wałbrzych
379 Kujawiński Artur 1976-03-13 Poznań
130 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec
372 Maciejewski Miron 1975-03-18 Grzebienisko
373 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów
230 Sobora Łukasz 1978-11-23 Poznań
68 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań
303 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź
256 Trzensiok Marek 1977-04-21 Mikołów
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
191 Basaj Paweł 1971-05-19 Suwalki
377 Górny Jacek 1971-07-03 Biegi Grodzisk Mazowiecki
141 Kubarski Julian 1971-01-22 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
47 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2
37 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź
99 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec
152 Sobieraj Jacek 1972-04-28 Łódź
381 Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
39 Chabraszewski Wiesław 1968-01-10 Goleniów
136 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki
4 Ditrich Jacek 1966-10-28 Szubin
448 Jaskólski Jarosław 1968-03-23 Włocławek
154 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa
170 Kiedrowski Albin 1966-06-16 Brusy
234 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn
171 Wendicki Dariusz 1964-08-30 Warszawa
172 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa
321 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin
387 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo
147 Żydaczewski Ryszard 1965-04-01 Lubin
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
436 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina
390 Góral Krzysztof 1962-03-08 Wrocław
83 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew
108 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska
330 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin
283 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo
236 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy
112 Miłek Czesław 1959-06-30 Solec Kujawski
148 Siwak Piotr 1961-08-19 KS Metraco Polkowice
115 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów
59 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
396 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń
364 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto
295 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM
176 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo
394 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy
118 Kwapisz Marek 1956-09-26 Łódź
81 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź
156 Wiącek Stanisław 1955-05-13 Ustronie Morskie
22 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
212 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków
105 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice
304 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice
208 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard
106 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin
287 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków
182 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
352 Bobrzyk Leszek 1948-02-29 Świdnik
471 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard
149 Grygorowicz Bogdan 1949-02-08 KS Metraco Polkowice
355 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz
307 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
43 Czapla Jan 1942-01-19 Sydney
447 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz
88 Jóźwiak Alfred 1942-08-30 Mława
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
34 Bandurski Jacek 1935-09-11 Sopot
332 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały
254 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź
 

[M85]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
329 Bułczyński Kazimierz 1930-04-24 Koszalin
305 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice
466 Przyborowski Jerzy 1930-06-15 Radom
450 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
451 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 KS Sprinterzy
348 Czyż Maciej 1990-02-13 Sulejówek
220 Dudek Bartosz 1992-02-05 Juvenia Białystok
221 Kwiatkowski Mateusz 1999-06-03 Juvenia Białystok
452 Lewandowski Adam 1997-07-22 KS Sprinterzy
454 Śledź Jacek 1991-03-12 KS Sprinterzy

Lista startowa - 200m - M

[M35] - 200m - (12)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
45 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa      
67 Dembowski Mariusz 1983-07-14 Lidzbark      
200 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk      
462 Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom      
417 Kowalczyk Marcin 1979-04-07 Łódź      
162 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka      
266 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań      
92 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 Ząbki      
435 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Toruń      
418 Papuga Łukasz 1983-12-28 Łowicz      
267 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard      
63 Witek Marcin 1980-06-11 Akademia Młodego Lekkoatl      
                  
                  

[M40] - 200m - (14)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
420 Białota Rafał 1975-05-23 Skawina      
109 Garbicz Krzysztof 1978-03-21 Skierniewice      
270 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów      
370 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki      
95 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock      
190 Kielar Mirosław 1978-02-26 Górnik Wałbrzych      
379 Kujawiński Artur 1976-03-13 Poznań      
130 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec      
372 Maciejewski Miron 1975-03-18 Grzebienisko      
373 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów      
230 Sobora Łukasz 1978-11-23 Poznań      
68 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań      
303 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź      
256 Trzensiok Marek 1977-04-21 Mikołów      
                  
                  

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

- 200m - M

[M45] - 200m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
191 Basaj Paweł 1971-05-19 Suwalki      
377 Górny Jacek 1971-07-03 Biegi Grodzisk Mazowiecki      
141 Kubarski Julian 1971-01-22 TKKF Kolejarz Bydgoszcz      
47 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2      
37 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź      
99 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec      
152 Sobieraj Jacek 1972-04-28 Łódź      
381 Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi      
                  
                  

[M50] - 200m - (12)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
39 Chabraszewski Wiesław 1968-01-10 Goleniów      
136 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki      
4 Ditrich Jacek 1966-10-28 Szubin      
448 Jaskólski Jarosław 1968-03-23 Włocławek      
154 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa      
170 Kiedrowski Albin 1966-06-16 Brusy      
234 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn      
171 Wendicki Dariusz 1964-08-30 Warszawa      
172 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa      
321 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin      
387 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo      
147 Żydaczewski Ryszard 1965-04-01 Lubin      
                  
                  

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

- 200m - M

[M55] - 200m - (11)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
436 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina      
390 Góral Krzysztof 1962-03-08 Wrocław      
83 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew      
108 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska      
330 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin      
283 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo      
236 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy      
112 Miłek Czesław 1959-06-30 Solec Kujawski      
148 Siwak Piotr 1961-08-19 KS Metraco Polkowice      
115 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów      
59 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock      
                  
                  

[M60] - 200m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
396 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń      
364 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto      
295 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM      
176 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo      
394 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy      
118 Kwapisz Marek 1956-09-26 Łódź      
81 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź      
156 Wiącek Stanisław 1955-05-13 Ustronie Morskie      
22 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź      
                  
                  

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

- 200m - M

[M65] - 200m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
212 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków      
105 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice      
304 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice      
208 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard      
106 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin      
287 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków      
182 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów      
                  
                  

[M70] - 200m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
352 Bobrzyk Leszek 1948-02-29 Świdnik      
471 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard      
149 Grygorowicz Bogdan 1949-02-08 KS Metraco Polkowice      
355 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz      
307 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice      
                  
                  

[M75] - 200m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
43 Czapla Jan 1942-01-19 Sydney      
447 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz      
88 Jóźwiak Alfred 1942-08-30 Mława      
                  
                  

[M80] - 200m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
34 Bandurski Jacek 1935-09-11 Sopot      
332 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały      
254 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź      
                  
                  

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

- 200m - M

[M85] - 200m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
329 Bułczyński Kazimierz 1930-04-24 Koszalin      
305 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice      
466 Przyborowski Jerzy 1930-06-15 Radom      
450 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń      
                  
                  

[pk] - 200m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
451 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 KS Sprinterzy      
348 Czyż Maciej 1990-02-13 Sulejówek      
220 Dudek Bartosz 1992-02-05 Juvenia Białystok      
221 Kwiatkowski Mateusz 1999-06-03 Juvenia Białystok      
452 Lewandowski Adam 1997-07-22 KS Sprinterzy      
454 Śledź Jacek 1991-03-12 KS Sprinterzy      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web