28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Lista startowa - 200m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
289 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów
71 Barwicki Paweł 1981-04-09 Gdynia
357 Bondalski Sławomir 1983-03-17 Węgierki
443 Bzdawa Maciej 1983-02-09 Warszawa
229 Kosuciński Sławomir 1981-01-21 Polanica Zdrój
285 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka
287 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań
69 Mejer Jacek 1982-07-01 Suchy Las
470 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Toruń
155 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów
47 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica
458 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard
331 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź
114 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom
332 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
333 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń
231 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki
50 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock
14 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL
115 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec
334 Maciejewski Miron 1975-03-18 Grzebienisko
603 Matan Przemysław 1978-05-14 Żerków
37 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka
116 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków
200 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań
312 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź
201 Wójcik Sławomir 1976-09-29 Wrocław
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
117 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski
301 Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz.
46 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2
26 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg
74 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź
170 Piechal Pawel 1972-01-25 Brwinów
338 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec
104 Rzemień Ryszard 1973-04-03 Nowa Dęba
70 Skrzeszewski Henryk 1972-06-25 Stalowa Wola
468 Sobieraj Jacek 1972-04-28 Łódź
110 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica
428 Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
451 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk
236 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek
3 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa
98 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz
63 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa
39 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin
461 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
204 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp.
432 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska
169 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie
438 Opajdowski Dariusz 1962-02-04 Gromadka
88 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna
153 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza
409 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica
111 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
348 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń
328 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto
92 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin
124 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo
299 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy
105 Kwapisz Marek 1956-09-26 Łódź
259 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem
140 Muszyński Jerzy 1956-04-06 Gliwice
205 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk
106 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała
290 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź
350 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
67 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków
372 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice
241 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice
139 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice
247 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard
136 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków
464 Maruszak Roman 1951-01-06 Toruń
142 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz
414 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów
131 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław
296 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle
274 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Zabrze
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
410 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard
81 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków
64 Przybyszewski Wincenty 1944-04-18 Chełmno
137 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice
180 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna
463 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
30 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec
278 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź
108 Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec
244 Jóźwiak Alfred 1942-08-30 Mława
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
270 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin
129 Bandurski Jacek 1935-09-11 Sopot
 

[M85]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
138 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
415 Bartoszek Marcin 1993-09-21 Grodzisko
492 Gach Maciej 1993-10-20 Sprinterzy.com

Lista startowa - 200m - M

[M35] - 200m - (15)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
289 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów      
71 Barwicki Paweł 1981-04-09 Gdynia      
357 Bondalski Sławomir 1983-03-17 Węgierki      
443 Bzdawa Maciej 1983-02-09 Warszawa      
229 Kosuciński Sławomir 1981-01-21 Polanica Zdrój      
285 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka      
287 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań      
69 Mejer Jacek 1982-07-01 Suchy Las      
470 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Toruń      
155 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów      
47 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica      
458 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard      
331 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź      
114 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom      
332 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew      
                  
                  

[M40] - 200m - (12)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
333 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń      
231 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki      
50 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock      
14 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL      
115 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec      
334 Maciejewski Miron 1975-03-18 Grzebienisko      
603 Matan Przemysław 1978-05-14 Żerków      
37 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka      
116 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków      
200 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań      
312 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź      
201 Wójcik Sławomir 1976-09-29 Wrocław      
                  
                  

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- 200m - M

[M45] - 200m - (12)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
117 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski      
301 Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz.      
46 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2      
26 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg      
74 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź      
170 Piechal Pawel 1972-01-25 Brwinów      
338 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec      
104 Rzemień Ryszard 1973-04-03 Nowa Dęba      
70 Skrzeszewski Henryk 1972-06-25 Stalowa Wola      
468 Sobieraj Jacek 1972-04-28 Łódź      
110 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica      
428 Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi      
                  
                  

[M50] - 200m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
451 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk      
236 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek      
3 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa      
98 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz      
63 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa      
39 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin      
461 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo      
                  
                  

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- 200m - M

[M55] - 200m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
204 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp.      
432 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska      
169 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie      
438 Opajdowski Dariusz 1962-02-04 Gromadka      
88 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna      
153 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza      
409 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica      
111 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock      
                  
                  

[M60] - 200m - (12)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
348 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń      
328 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto      
92 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin      
124 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo      
299 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy      
105 Kwapisz Marek 1956-09-26 Łódź      
259 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem      
140 Muszyński Jerzy 1956-04-06 Gliwice      
205 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk      
106 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała      
290 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź      
350 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź      
                  
                  

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- 200m - M

[M65] - 200m - (12)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
67 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków      
372 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice      
241 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice      
139 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice      
247 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard      
136 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków      
464 Maruszak Roman 1951-01-06 Toruń      
142 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz      
414 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów      
131 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław      
296 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle      
274 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Zabrze      
                  
                  

[M70] - 200m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
410 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard      
81 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków      
64 Przybyszewski Wincenty 1944-04-18 Chełmno      
137 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice      
180 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna      
463 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik      
                  
                  

[M75] - 200m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
30 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec      
278 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź      
108 Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec      
244 Jóźwiak Alfred 1942-08-30 Mława      
                  
                  

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- 200m - M

[M80] - 200m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
270 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin      
129 Bandurski Jacek 1935-09-11 Sopot      
                  
                  

[M85] - 200m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
138 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice      
                  
                  

[pk] - 200m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
415 Bartoszek Marcin 1993-09-21 Grodzisko      
492 Gach Maciej 1993-10-20 Sprinterzy.com      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web