29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019
 

Lista startowa - 200m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
165 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów
329 Barwicki Paweł 1981-04-09 Gdynia
172 Bondalski Sławomir 1983-03-17 Węgierki
331 Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom
101 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka
424 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl
149 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań
173 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek
273 Piechnik Mateusz 1984-03-28 Polonia Warszawa
125 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica
385 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard
274 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel
175 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom
333 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
248 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów
177 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki
296 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock
283 Krzywański Marcin 1975-08-29 Łódź
139 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec
247 Maciejewski Miron 1975-03-18 Grzebienisko
249 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów
307 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź
282 Trąbczyński Konrad 1977-03-26 CKS Budowlani Częstochowa
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
341 Januszko Roman 1972-07-03 Konik Nowy
342 Nowacki Andrzej 1971-11-26 Białystok
178 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź
179 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec
71 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica
69 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań
427 Walczyk Konrad 1973-01-06 Warszawa
252 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
253 Chabraszewski Wiesław 1968-01-10 Goleniów
169 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn
77 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz
37 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa
152 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
426 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp.
10 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk
161 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew
204 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska
79 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie
18 Sawicki Stanisław 1962-11-01 Pędziwiatr Białystok
209 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna
22 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
259 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM
91 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo
351 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy
403 Kwapisz Marek 1956-09-26 Łódź
126 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała
188 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź
34 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź
59 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
300 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków
294 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice
128 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice
206 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice
241 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto
191 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard
114 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków
49 Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane
262 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
436 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard
279 Długołęcki Mieczyslaw 1949-01-03 UKS Clan
202 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz
215 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom
290 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
8 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec
80 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
225 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały
224 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź
94 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt
 

[M85]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
207 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice
208 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
423 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 KS Sprinterzy
422 Karpęcki Bartłomiej 1994-05-31 Sprinterzy.com

Lista startowa - 200m - M

[M35] - 200m - (14)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
165 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów      
329 Barwicki Paweł 1981-04-09 Gdynia      
172 Bondalski Sławomir 1983-03-17 Węgierki      
331 Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom      
101 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka      
424 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl      
149 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań      
173 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek      
273 Piechnik Mateusz 1984-03-28 Polonia Warszawa      
125 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica      
385 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard      
274 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel      
175 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom      
333 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew      
                  
                  

[M40] - 200m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
248 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów      
177 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki      
296 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock      
283 Krzywański Marcin 1975-08-29 Łódź      
139 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec      
247 Maciejewski Miron 1975-03-18 Grzebienisko      
249 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów      
307 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź      
282 Trąbczyński Konrad 1977-03-26 CKS Budowlani Częstochowa      
                  
                  

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

- 200m - M

[M45] - 200m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
341 Januszko Roman 1972-07-03 Konik Nowy      
342 Nowacki Andrzej 1971-11-26 Białystok      
178 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź      
179 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec      
71 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica      
69 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań      
427 Walczyk Konrad 1973-01-06 Warszawa      
252 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław      
                  
                  

[M50] - 200m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
253 Chabraszewski Wiesław 1968-01-10 Goleniów      
169 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn      
77 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz      
37 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa      
152 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin      
                  
                  

[M55] - 200m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
426 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp.      
10 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk      
161 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew      
204 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska      
79 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie      
18 Sawicki Stanisław 1962-11-01 Pędziwiatr Białystok      
209 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna      
22 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza      
                  
                  

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

- 200m - M

[M60] - 200m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
259 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM      
91 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo      
351 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy      
403 Kwapisz Marek 1956-09-26 Łódź      
126 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała      
188 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź      
34 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź      
59 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock      
                  
                  

[M65] - 200m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
300 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków      
294 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice      
128 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice      
206 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice      
241 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto      
191 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard      
114 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków      
49 Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane      
262 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle      
                  
                  

[M70] - 200m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
436 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard      
279 Długołęcki Mieczyslaw 1949-01-03 UKS Clan      
202 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz      
215 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom      
290 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz      
                  
                  

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

- 200m - M

[M75] - 200m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
8 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec      
80 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik      
                  
                  

[M80] - 200m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
225 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały      
224 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź      
94 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt      
                  
                  

[M85] - 200m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
207 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice      
208 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice      
                  
                  

[pk] - 200m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
423 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 KS Sprinterzy      
422 Karpęcki Bartłomiej 1994-05-31 Sprinterzy.com      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web