29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020
 

Lista startowa - 200m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
225 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com
184 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk
423 Jaśkiewicz Łukasz 1984-12-29 AZS AWFiS Gdańsk
396 Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom
196 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka
110 Kupiec Tomasz 1982-05-31 Wodociągi M. Krakowa
127 Laskowski Jarosław 1982-02-14 Małe Bałówki
232 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań
397 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek
95 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 PZLAM
216 Piechnik Mateusz 1984-03-28 Polonia Warszawa
111 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica
266 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard
34 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel
498 Sypniewski Tomasz 1984-08-10 Warszawa
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
139 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa
439 Duplicki Marcin 1977-06-17 PZLAM
217 Garbicz Krzysztof 1978-03-21 Skierniewice
192 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński
399 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów
65 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL
98 Siejka Mariusz 1977-03-23 Kondycja Piaseczno
190 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź
484 Walenciak Michał 1979-10-06 Tarnowo Podgórne Biega
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
218 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY
154 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki
15 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec
62 Lourakis Dimitrios 1973-07-01 Ateny
272 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew
220 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź
114 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec
71 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica
67 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań
63 Tsiolis Konstantinos 1972-05-17 Ateny
405 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
84 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki
273 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Lider Grodzisk. Maz.
115 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa
331 Karankevich Andrei 1969-08-21 Grodno
445 Musiał Michał 1969-07-29 Bydgoszcz
373 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn
407 Steć Stanisław 1965-05-24 Lublin
275 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz
155 Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi
448 Żak Waldemar 1969-04-23 Głogów
16 Żelechowski Bogusław 1967-01-12 Horsham Blue Star Harrier
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
121 Bontemps Francois 1964-01-10 Athle Tarn Passion
134 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska
170 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy
504 Opajdowski Dariusz 1962-02-04 Gromadka
167 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów
278 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa
158 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
412 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn
281 Jaworski Leszek 1955-08-10 Koszalin
159 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM
431 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy
226 Nowicki Przemysław 1958-03-22 Poznań
12 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała
413 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź
321 Wiącek Stanisław 1955-05-13 Ustronie Morskie
30 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź
59 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
123 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec
286 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice
415 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard
133 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin
97 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo
58 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków
364 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań
189 Olszowy Andrzej 1952-12-13 Sopot
315 Siwek Ryszard 1952-05-27 Lublin
291 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin
135 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
418 Bobrzyk Leszek 1948-02-29 Świdnik
347 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard
176 Grygorowicz Bogdan 1949-02-08 KS Metraco Polkowice
80 Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las
310 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz
317 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice
86 Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
295 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki
342 Fefelau Uladzimir 1942-01-19 Viciebsk
463 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń
493 Nowak Eugeniusz 1944-09-03 Toruń
319 Sławiński Ryszard 1943-09-15 SDRP
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
172 Głowacki Włodzimierz 1938-05-05 Koszalin
464 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź
90 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń
314 Pater Zbigniew 1940-01-03 Wrocław
 

[M85]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
374 Bułczyński Kazimierz 1930-04-24 Koszalin
302 Pawlaczyk Marian 1934-08-15 Wrocław
174 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
136 Bartoszek Marcin 1992-09-21 Grodzisko
365 Bednarz Patryk 1994-02-06 Sprinterzy.com
517 Brzeziński Adrian 1998-08-24 MKL Toruń
7 Chyła Mateusz 1987-07-08 Gdańsk
461 Jaroszewicz Ernest 1999-12-04 MKS Juvenia Białystok
513 Klos Roger 1993-10-28 Sprinterzy.com
512 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com
459 Kwiatkowski Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok
472 Ludwiński Daniel 1987-07-15 Nowości
508 Malanowski Łukasz 1996-10-08 Sprinterzy.com
514 Malarek Michał 1998-09-07 Sprinterzy.com

Lista startowa - 200m - M

[M35] - 200m - (15)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
225 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com      
184 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk      
423 Jaśkiewicz Łukasz 1984-12-29 AZS AWFiS Gdańsk      
396 Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom      
196 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka      
110 Kupiec Tomasz 1982-05-31 Wodociągi M. Krakowa      
127 Laskowski Jarosław 1982-02-14 Małe Bałówki      
232 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań      
397 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek      
95 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 PZLAM      
216 Piechnik Mateusz 1984-03-28 Polonia Warszawa      
111 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica      
266 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard      
34 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel      
498 Sypniewski Tomasz 1984-08-10 Warszawa      
                  
                  

[M40] - 200m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
139 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa      
439 Duplicki Marcin 1977-06-17 PZLAM      
217 Garbicz Krzysztof 1978-03-21 Skierniewice      
192 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński      
399 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów      
65 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL      
98 Siejka Mariusz 1977-03-23 Kondycja Piaseczno      
190 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź      
484 Walenciak Michał 1979-10-06 Tarnowo Podgórne Biega      
                  
                  

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- 200m - M

[M45] - 200m - (11)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
218 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY      
154 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki      
15 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec      
62 Lourakis Dimitrios 1973-07-01 Ateny      
272 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew      
220 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź      
114 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec      
71 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica      
67 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań      
63 Tsiolis Konstantinos 1972-05-17 Ateny      
405 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław      
                  
                  

[M50] - 200m - (11)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
84 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki      
273 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Lider Grodzisk. Maz.      
115 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa      
331 Karankevich Andrei 1969-08-21 Grodno      
445 Musiał Michał 1969-07-29 Bydgoszcz      
373 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn      
407 Steć Stanisław 1965-05-24 Lublin      
275 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz      
155 Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi      
448 Żak Waldemar 1969-04-23 Głogów      
16 Żelechowski Bogusław 1967-01-12 Horsham Blue Star Harrier      
                  
                  

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- 200m - M

[M55] - 200m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
121 Bontemps Francois 1964-01-10 Athle Tarn Passion      
134 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska      
170 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy      
504 Opajdowski Dariusz 1962-02-04 Gromadka      
167 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów      
278 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa      
158 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo      
                  
                  

[M60] - 200m - (10)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
412 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn      
281 Jaworski Leszek 1955-08-10 Koszalin      
159 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM      
431 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy      
226 Nowicki Przemysław 1958-03-22 Poznań      
12 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała      
413 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź      
321 Wiącek Stanisław 1955-05-13 Ustronie Morskie      
30 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź      
59 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock      
                  
                  

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- 200m - M

[M65] - 200m - (11)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
123 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec      
286 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice      
415 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard      
133 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin      
97 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo      
58 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków      
364 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań      
189 Olszowy Andrzej 1952-12-13 Sopot      
315 Siwek Ryszard 1952-05-27 Lublin      
291 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin      
135 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle      
                  
                  

[M70] - 200m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
418 Bobrzyk Leszek 1948-02-29 Świdnik      
347 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard      
176 Grygorowicz Bogdan 1949-02-08 KS Metraco Polkowice      
80 Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las      
310 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz      
317 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice      
86 Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane      
                  
                  

[M75] - 200m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
295 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki      
342 Fefelau Uladzimir 1942-01-19 Viciebsk      
463 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń      
493 Nowak Eugeniusz 1944-09-03 Toruń      
319 Sławiński Ryszard 1943-09-15 SDRP      
                  
                  

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- 200m - M

[M80] - 200m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
172 Głowacki Włodzimierz 1938-05-05 Koszalin      
464 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź      
90 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń      
314 Pater Zbigniew 1940-01-03 Wrocław      
                  
                  

[M85] - 200m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
374 Bułczyński Kazimierz 1930-04-24 Koszalin      
302 Pawlaczyk Marian 1934-08-15 Wrocław      
174 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń      
                  
                  

[pk] - 200m - (12)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
136 Bartoszek Marcin 1992-09-21 Grodzisko      
365 Bednarz Patryk 1994-02-06 Sprinterzy.com      
517 Brzeziński Adrian 1998-08-24 MKL Toruń      
7 Chyła Mateusz 1987-07-08 Gdańsk      
461 Jaroszewicz Ernest 1999-12-04 MKS Juvenia Białystok      
513 Klos Roger 1993-10-28 Sprinterzy.com      
512 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com      
459 Kwiatkowski Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok      
472 Ludwiński Daniel 1987-07-15 Nowości      
508 Malanowski Łukasz 1996-10-08 Sprinterzy.com      
514 Malarek Michał 1998-09-07 Sprinterzy.com      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web