29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020
 

Lista startowa - 400m - K

 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
249 Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa
252 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik
137 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
468 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock
377 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica
307 Grabowska Joanna 1975-04-15 Toruń
381 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
428 Jarlińska Bożena 1970-11-24 Orka Masters Iława
247 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH
255 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
389 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH
338 Musalnikova Alena 1968-06-08 Slonim
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
163 Stalmach-Chylińska Jolanta 1960-08-03
320 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard
358 Więciorkowska Zofia 1963-01-21 PZLAM
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
432 Łabuz Ewa 1955-05-27 Masters Wrocław
 

[K65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
210 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko
262 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor
 

[K70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
434 Kasierska Ewa 1948-11-25 WKB META LUBLINIEC
 

[K85]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
333 Katsuba Palina 1934-10-14 Minsk

Lista startowa - 400m - K

[K35] - 400m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
249 Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa      
252 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik      
137 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa      
                  
                  

[K40] - 400m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
468 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock      
377 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica      
307 Grabowska Joanna 1975-04-15 Toruń      
381 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica      
                  
                  

[K45] - 400m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
428 Jarlińska Bożena 1970-11-24 Orka Masters Iława      
247 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH      
255 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa      
                  
                  

[K50] - 400m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
389 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH      
338 Musalnikova Alena 1968-06-08 Slonim      
                  
                  

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- 400m - K

[K55] - 400m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
163 Stalmach-Chylińska Jolanta 1960-08-03      
320 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard      
358 Więciorkowska Zofia 1963-01-21 PZLAM      
                  
                  

[K60] - 400m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
432 Łabuz Ewa 1955-05-27 Masters Wrocław      
                  
                  

[K65] - 400m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
210 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko      
262 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor      
                  
                  

[K70] - 400m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
434 Kasierska Ewa 1948-11-25 WKB META LUBLINIEC      
                  
                  

[K85] - 400m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
333 Katsuba Palina 1934-10-14 Minsk      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web