28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Lista startowa - 400m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
329 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa
289 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów
71 Barwicki Paweł 1981-04-09 Gdynia
357 Bondalski Sławomir 1983-03-17 Węgierki
443 Bzdawa Maciej 1983-02-09 Warszawa
229 Kosuciński Sławomir 1981-01-21 Polanica Zdrój
69 Mejer Jacek 1982-07-01 Suchy Las
416 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek
145 Nowak Marcin 1982-10-28 Stalowa Wola
47 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica
460 Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik
332 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
231 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki
72 Kondzior Paweł 1975-03-01 Świdnica
14 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL
52 Krygier Marcin 1977-04-08 Kraków
37 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka
249 Siebiesiuk Mirosław 1976-04-06 Białystok
116 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków
312 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź
201 Wójcik Sławomir 1976-09-29 Wrocław
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
117 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski
8 Dutkiewicz Lech 1971-09-25 Warszawa
301 Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz.
57 Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team
383 Kuc Wojciech 1972-04-17 Białystok
46 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2
74 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź
62 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa
146 Proszowski Piotr 1972-07-06 Jastkowice
104 Rzemień Ryszard 1973-04-03 Nowa Dęba
70 Skrzeszewski Henryk 1972-06-25 Stalowa Wola
110 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
48 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki
166 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew
339 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy
448 Świerczyński Zdzisław 1963-09-06 Kościerzyna
39 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin
461 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
257 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina
121 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica
204 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp.
101 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko
88 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna
239 Szynkowski Mirosław 1958-12-01 Kętrzyn
111 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
78 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice
92 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin
124 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo
382 Mydlarz Jerzy 1954-08-12 Białystok
205 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk
290 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź
350 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
67 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków
372 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice
135 Jawor Krzysztof 1951-11-09 Świebodzice
183 Milewski Andrzej 1948-12-27 Toruń
414 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów
364 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom
131 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław
310 Szparak Ryszard 1951-07-02 Olsztyn
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
410 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard
81 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków
463 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
172 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki
30 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec
465 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
415 Bartoszek Marcin 1993-09-21 Grodzisko

Lista startowa - 400m - M

[M35] - 400m - (12)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
329 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa      
289 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów      
71 Barwicki Paweł 1981-04-09 Gdynia      
357 Bondalski Sławomir 1983-03-17 Węgierki      
443 Bzdawa Maciej 1983-02-09 Warszawa      
229 Kosuciński Sławomir 1981-01-21 Polanica Zdrój      
69 Mejer Jacek 1982-07-01 Suchy Las      
416 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek      
145 Nowak Marcin 1982-10-28 Stalowa Wola      
47 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica      
460 Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik      
332 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew      
                  
                  

[M40] - 400m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
231 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki      
72 Kondzior Paweł 1975-03-01 Świdnica      
14 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL      
52 Krygier Marcin 1977-04-08 Kraków      
37 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka      
249 Siebiesiuk Mirosław 1976-04-06 Białystok      
116 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków      
312 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź      
201 Wójcik Sławomir 1976-09-29 Wrocław      
                  
                  

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- 400m - M

[M45] - 400m - (12)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
117 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski      
8 Dutkiewicz Lech 1971-09-25 Warszawa      
301 Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz.      
57 Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team      
383 Kuc Wojciech 1972-04-17 Białystok      
46 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2      
74 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź      
62 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa      
146 Proszowski Piotr 1972-07-06 Jastkowice      
104 Rzemień Ryszard 1973-04-03 Nowa Dęba      
70 Skrzeszewski Henryk 1972-06-25 Stalowa Wola      
110 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica      
                  
                  

[M50] - 400m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
48 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki      
166 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew      
339 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy      
448 Świerczyński Zdzisław 1963-09-06 Kościerzyna      
39 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin      
461 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo      
                  
                  

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- 400m - M

[M55] - 400m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
257 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina      
121 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica      
204 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp.      
101 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko      
88 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna      
239 Szynkowski Mirosław 1958-12-01 Kętrzyn      
111 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock      
                  
                  

[M60] - 400m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
78 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice      
92 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin      
124 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo      
382 Mydlarz Jerzy 1954-08-12 Białystok      
205 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk      
290 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź      
350 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź      
                  
                  

[M65] - 400m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
67 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków      
372 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice      
135 Jawor Krzysztof 1951-11-09 Świebodzice      
183 Milewski Andrzej 1948-12-27 Toruń      
414 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów      
364 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom      
131 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław      
310 Szparak Ryszard 1951-07-02 Olsztyn      
                  
                  

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- 400m - M

[M70] - 400m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
410 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard      
81 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków      
463 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik      
                  
                  

[M75] - 400m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
172 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki      
30 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec      
465 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock      
                  
                  

[pk] - 400m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
415 Bartoszek Marcin 1993-09-21 Grodzisko      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web