29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020
 

Lista startowa - 400m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
225 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com
184 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk
423 Jaśkiewicz Łukasz 1984-12-29 AZS AWFiS Gdańsk
437 Jendrych Marek 1984-01-06 AKL Ursynów
196 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka
110 Kupiec Tomasz 1982-05-31 Wodociągi M. Krakowa
318 Lipiec Grzegorz 1983-03-12 Radio Leliwa
397 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek
95 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 PZLAM
216 Piechnik Mateusz 1984-03-28 Polonia Warszawa
111 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica
267 Skarba Andrzej 1984-01-03 Bełchatów
152 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
139 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa
399 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów
253 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega
507 Salwarowski Łukasz 1977-12-05 Głos Seniora
39 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team
271 Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
69 Chudzik Mariusz 1973-02-25 Poznań
154 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki
403 Kuc Wojciech 1972-04-17 Białystok
62 Lourakis Dimitrios 1973-07-01 Ateny
220 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź
71 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica
28 Tereszczuk Karol 1972-02-22 Piła
63 Tsiolis Konstantinos 1972-05-17 Ateny
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
84 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki
87 Hernik Krzysztof 1966-08-28 PZLAM
331 Karankevich Andrei 1969-08-21 Grodno
92 Kontonis Dionisios 1969-02-06 Minos Pedas
406 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków
388 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
410 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp.
170 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy
504 Opajdowski Dariusz 1962-02-04 Gromadka
312 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna
167 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów
8 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 Pruszcz Biega
158 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
451 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice
179 Forbes Paul 1956-11-20 Edinburgh
480 Koszyk Fred 1959-09-14 Bytom
431 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy
282 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk
43 Sychowski Tadeusz 1955-07-03 Reda
30 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź
59 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
123 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec
415 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard
133 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin
97 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo
24 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków
452 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora
315 Siwek Ryszard 1952-05-27 Lublin
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
176 Grygorowicz Bogdan 1949-02-08 KS Metraco Polkowice
46 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków
419 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom
420 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
14 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec
342 Fefelau Uladzimir 1942-01-19 Viciebsk
40 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew
463 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń
467 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock
296 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
201 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
 

[M85]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
302 Pawlaczyk Marian 1934-08-15 Wrocław
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
136 Bartoszek Marcin 1992-09-21 Grodzisko
474 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 Sprinterzy.com
365 Bednarz Patryk 1994-02-06 Sprinterzy.com
460 Dudek Bartosz 1992-02-05 MKS Juvenia Białystok
513 Klos Roger 1993-10-28 Sprinterzy.com
512 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com
103 Romanowicz Janusz 1995-03-19 Nasze Radio
516 Salwa Sebastian 1998-02-22 KORONA Szczecin
515 Szyszkowski Damian 1996-10-23 KORONA Szczecin

Lista startowa - 400m - M

[M35] - 400m - (13)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
225 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com      
184 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk      
423 Jaśkiewicz Łukasz 1984-12-29 AZS AWFiS Gdańsk      
437 Jendrych Marek 1984-01-06 AKL Ursynów      
196 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka      
110 Kupiec Tomasz 1982-05-31 Wodociągi M. Krakowa      
318 Lipiec Grzegorz 1983-03-12 Radio Leliwa      
397 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek      
95 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 PZLAM      
216 Piechnik Mateusz 1984-03-28 Polonia Warszawa      
111 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica      
267 Skarba Andrzej 1984-01-03 Bełchatów      
152 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew      
                  
                  

[M40] - 400m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
139 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa      
399 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów      
253 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega      
507 Salwarowski Łukasz 1977-12-05 Głos Seniora      
39 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team      
271 Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów      
                  
                  

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- 400m - M

[M45] - 400m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
69 Chudzik Mariusz 1973-02-25 Poznań      
154 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki      
403 Kuc Wojciech 1972-04-17 Białystok      
62 Lourakis Dimitrios 1973-07-01 Ateny      
220 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź      
71 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica      
28 Tereszczuk Karol 1972-02-22 Piła      
63 Tsiolis Konstantinos 1972-05-17 Ateny      
                  
                  

[M50] - 400m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
84 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki      
87 Hernik Krzysztof 1966-08-28 PZLAM      
331 Karankevich Andrei 1969-08-21 Grodno      
92 Kontonis Dionisios 1969-02-06 Minos Pedas      
406 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków      
388 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin      
                  
                  

[M55] - 400m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
410 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp.      
170 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy      
504 Opajdowski Dariusz 1962-02-04 Gromadka      
312 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna      
167 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów      
8 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 Pruszcz Biega      
158 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo      
                  
                  

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- 400m - M

[M60] - 400m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
451 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice      
179 Forbes Paul 1956-11-20 Edinburgh      
480 Koszyk Fred 1959-09-14 Bytom      
431 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy      
282 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk      
43 Sychowski Tadeusz 1955-07-03 Reda      
30 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź      
59 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock      
                  
                  

[M65] - 400m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
123 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec      
415 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard      
133 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin      
97 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo      
24 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków      
452 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora      
315 Siwek Ryszard 1952-05-27 Lublin      
                  
                  

[M70] - 400m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
176 Grygorowicz Bogdan 1949-02-08 KS Metraco Polkowice      
46 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków      
419 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom      
420 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard      
                  
                  

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- 400m - M

[M75] - 400m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
14 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec      
342 Fefelau Uladzimir 1942-01-19 Viciebsk      
40 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew      
463 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń      
467 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock      
296 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik      
                  
                  

[M80] - 400m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
201 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz      
                  
                  

[M85] - 400m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
302 Pawlaczyk Marian 1934-08-15 Wrocław      
                  
                  

[pk] - 400m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
136 Bartoszek Marcin 1992-09-21 Grodzisko      
474 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 Sprinterzy.com      
365 Bednarz Patryk 1994-02-06 Sprinterzy.com      
460 Dudek Bartosz 1992-02-05 MKS Juvenia Białystok      
513 Klos Roger 1993-10-28 Sprinterzy.com      
512 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com      
103 Romanowicz Janusz 1995-03-19 Nasze Radio      
516 Salwa Sebastian 1998-02-22 KORONA Szczecin      
515 Szyszkowski Damian 1996-10-23 KORONA Szczecin      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web