28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Lista startowa - 400m - K

 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
184 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń
421 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock
288 Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów
365 Orzeszyna Magdalena 1974-01-10 Opatów
425 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola
186 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
141 Grabińska Gizela 1969-08-07 Warszawa-Wesoła
323 Grzesiak Sylwia 1972-09-09 Stargard
251 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa
58 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
226 Małaczewska Joanna 1965-05-27 Kołobrzeg
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
213 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik
482 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
38 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa
327 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto
 

[K65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
28 Gadomska Maria 1952-04-21 Bydgoszcz
385 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor
 

[K80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
216 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
480 Lewandowska Weronika 2003-04-02 Sochaczew

Lista startowa - 400m - K

[K40] - 400m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
184 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń      
421 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock      
288 Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów      
365 Orzeszyna Magdalena 1974-01-10 Opatów      
425 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola      
186 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek      
                  
                  

[K45] - 400m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
141 Grabińska Gizela 1969-08-07 Warszawa-Wesoła      
323 Grzesiak Sylwia 1972-09-09 Stargard      
251 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa      
58 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego      
                  
                  

[K50] - 400m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
226 Małaczewska Joanna 1965-05-27 Kołobrzeg      
                  
                  

[K55] - 400m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
213 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik      
482 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard      
                  
                  

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- 400m - K

[K60] - 400m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
38 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa      
327 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto      
                  
                  

[K65] - 400m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
28 Gadomska Maria 1952-04-21 Bydgoszcz      
385 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor      
                  
                  

[K80] - 400m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
216 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice      
                  
                  

[pk] - 400m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
480 Lewandowska Weronika 2003-04-02 Sochaczew      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web