28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019
 

Lista startowa - 800m - K

 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
300 Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa
197 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik
10 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa
260 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
359 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock
360 Góra Agnieszka 1977-06-16 Okonek
19 Łagutko Kamila 1978-02-22 Darłowo
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
229 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
345 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
363 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto
 

[K65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
144 Zawadzka Maria 1951-12-10 KS Metraco Polkowice
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
467 Pawłowska Kamila 2000-07-18 Zamek Kurzętnik

Lista startowa - 800m - K

[K35] - 800m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
300 Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa      
197 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik      
10 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa      
260 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor      
                  
                  

[K40] - 800m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
359 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock      
360 Góra Agnieszka 1977-06-16 Okonek      
19 Łagutko Kamila 1978-02-22 Darłowo      
                  
                  

[K45] - 800m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
229 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego      
                  
                  

[K55] - 800m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
345 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard      
                  
                  

[K60] - 800m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
363 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto      
                  
                  

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

- 800m - K

[K65] - 800m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
144 Zawadzka Maria 1951-12-10 KS Metraco Polkowice      
                  
                  

[pk] - 800m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
467 Pawłowska Kamila 2000-07-18 Zamek Kurzętnik      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web