28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Lista startowa - 800m - K

 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
353 Dziubałka Agata 1979-12-29 Poznań (Poznań-Grunwald)
222 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa
384 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
207 Łyk Monika 1976-06-18 Warszawa
365 Orzeszyna Magdalena 1974-01-10 Opatów
425 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
323 Grzesiak Sylwia 1972-09-09 Stargard
389 Malska Janina 1970-12-12 JKLA Jawor
58 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
482 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
38 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa
327 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto
 

[K65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
28 Gadomska Maria 1952-04-21 Bydgoszcz
385 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor
 

[K80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
216 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
480 Lewandowska Weronika 2003-04-02 Sochaczew

Lista startowa - 800m - K

[K35] - 800m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
353 Dziubałka Agata 1979-12-29 Poznań (Poznań-Grunwald)      
222 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa      
384 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor      
                  
                  

[K40] - 800m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
207 Łyk Monika 1976-06-18 Warszawa      
365 Orzeszyna Magdalena 1974-01-10 Opatów      
425 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola      
                  
                  

[K45] - 800m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
323 Grzesiak Sylwia 1972-09-09 Stargard      
389 Malska Janina 1970-12-12 JKLA Jawor      
58 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego      
                  
                  

[K55] - 800m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
482 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard      
                  
                  

[K60] - 800m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
38 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa      
327 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto      
                  
                  

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- 800m - K

[K65] - 800m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
28 Gadomska Maria 1952-04-21 Bydgoszcz      
385 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor      
                  
                  

[K80] - 800m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
216 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice      
                  
                  

[pk] - 800m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
480 Lewandowska Weronika 2003-04-02 Sochaczew      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web