28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Lista startowa - 800m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
466 Kmieciak Robert 1981-11-04 TS Opatrunki Toruń
154 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk
145 Nowak Marcin 1982-10-28 Stalowa Wola
47 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica
246 Seweryn Jarosław 1978-08-01 Wysoka
331 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź
437 Terlecki Krzysztof 1980-11-04 Jarocin
65 Trzaskowski Paweł 1983-04-08 Łaskarzew
457 Wielgosz Marcin 1981-09-05 Szczecin
332 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
434 Draczyński Adam 1976-01-03 Team Draczyński
199 Duczyński Maciej 1975-11-02 Mysiadło
478 Kamiński Piotr 1978-02-26 Toruń
72 Kondzior Paweł 1975-03-01 Świdnica
250 Najdek Ireneusz 1973-08-15 Słubice
406 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa
37 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka
249 Siebiesiuk Mirosław 1976-04-06 Białystok
167 Walendykiewicz Tadeusz 1977-02-07 Suwałki
201 Wójcik Sławomir 1976-09-29 Wrocław
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
463 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa
132 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów
53 Knap Czarek 1968-12-19 Szczecin
423 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin
337 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała
62 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa
146 Proszowski Piotr 1972-07-06 Jastkowice
70 Skrzeszewski Henryk 1972-06-25 Stalowa Wola
405 Szubzda Piotr 1973-03-11 Ponikła
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
48 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki
451 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk
166 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew
35 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień
376 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa
39 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin
461 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
121 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica
436 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław
399 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy
282 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo
304 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn
342 Nowak Stanisław 1963-01-14 Warszawa
438 Opajdowski Dariusz 1962-02-04 Gromadka
159 Pleskowicz Andrzej 1961-03-17 Narew
215 Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty
160 Raniowski Krzysztof 1958-07-01 Poznań
239 Szynkowski Mirosław 1958-12-01 Kętrzyn
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
346 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo
78 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice
92 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin
124 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo
205 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk
43 Sychowski Tadeusz 1955-07-03 Reda
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
372 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice
11 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok
164 Więckowski Tadeusz 1953-06-11 Olszewo-Borki
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
81 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków
19 Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
172 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki
30 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec
465 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock
314 Stuczyński Jan 1941-11-21 Warszawa

Lista startowa - 800m - M

[M35] - 800m - (10)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
466 Kmieciak Robert 1981-11-04 TS Opatrunki Toruń      
154 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk      
145 Nowak Marcin 1982-10-28 Stalowa Wola      
47 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica      
246 Seweryn Jarosław 1978-08-01 Wysoka      
331 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź      
437 Terlecki Krzysztof 1980-11-04 Jarocin      
65 Trzaskowski Paweł 1983-04-08 Łaskarzew      
457 Wielgosz Marcin 1981-09-05 Szczecin      
332 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew      
                  
                  

[M40] - 800m - (10)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
434 Draczyński Adam 1976-01-03 Team Draczyński      
199 Duczyński Maciej 1975-11-02 Mysiadło      
478 Kamiński Piotr 1978-02-26 Toruń      
72 Kondzior Paweł 1975-03-01 Świdnica      
250 Najdek Ireneusz 1973-08-15 Słubice      
406 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa      
37 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka      
249 Siebiesiuk Mirosław 1976-04-06 Białystok      
167 Walendykiewicz Tadeusz 1977-02-07 Suwałki      
201 Wójcik Sławomir 1976-09-29 Wrocław      
                  
                  

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- 800m - M

[M45] - 800m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
463 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa      
132 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów      
53 Knap Czarek 1968-12-19 Szczecin      
423 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin      
337 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała      
62 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa      
146 Proszowski Piotr 1972-07-06 Jastkowice      
70 Skrzeszewski Henryk 1972-06-25 Stalowa Wola      
405 Szubzda Piotr 1973-03-11 Ponikła      
                  
                  

[M50] - 800m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
48 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki      
451 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk      
166 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew      
35 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień      
376 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa      
39 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin      
461 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo      
                  
                  

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- 800m - M

[M55] - 800m - (11)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
121 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica      
436 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław      
399 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy      
282 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo      
304 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn      
342 Nowak Stanisław 1963-01-14 Warszawa      
438 Opajdowski Dariusz 1962-02-04 Gromadka      
159 Pleskowicz Andrzej 1961-03-17 Narew      
215 Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty      
160 Raniowski Krzysztof 1958-07-01 Poznań      
239 Szynkowski Mirosław 1958-12-01 Kętrzyn      
                  
                  

[M60] - 800m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
346 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo      
78 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice      
92 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin      
124 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo      
205 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk      
43 Sychowski Tadeusz 1955-07-03 Reda      
                  
                  

[M65] - 800m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
372 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice      
11 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok      
164 Więckowski Tadeusz 1953-06-11 Olszewo-Borki      
                  
                  

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- 800m - M

[M70] - 800m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
81 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków      
19 Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew      
                  
                  

[M75] - 800m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
172 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki      
30 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec      
465 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock      
314 Stuczyński Jan 1941-11-21 Warszawa      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web