29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019
 

Lista startowa - 800m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
165 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów
42 Kupiec Tomasz 1982-05-31 Wodociągi M. Krakowa
48 Mróz Artur 1984-01-11 Szprotawa
111 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk
332 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 PZLAM
125 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica
174 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź
246 Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
334 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń
163 Giżyński Przemysław 1979-04-06 Płock
144 Koprowski Łukasz 1976-10-06 OAB Piotr Kędzia
336 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa
389 Walendykiewicz Tadeusz 1977-02-07 Suwałki
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
74 Basaj Paweł 1971-05-19 Suwalki
440 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa
218 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola
393 Kuc Wojciech 1972-04-17 Białystok
58 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa
441 Zawadzki Tomasz 1969-06-30 Marki
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
89 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki
2 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa
140 Steć Stanisław 1965-05-24 Lublin
103 Turczyn Marek 1969-05-11 Tarczyński Klub Biegowy
152 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
10 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk
255 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław
124 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy
257 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo
401 Pleskowicz Andrzej 1961-03-17 Narew
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
184 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo
102 Cząstka Jan 1958-06-19 Maćkowice
91 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo
217 Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola
232 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn
185 Raniowski Krzysztof 1958-07-01 Poznań
359 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
294 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice
5 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok
444 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin
40 Kogut Zbigniew 1952-04-06 Jelenia Góra
137 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź
119 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin
318 Więckowski Tadeusz 1953-06-11 Olszewo-Borki
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
284 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków
115 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice
290 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz
219 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
8 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec
38 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew
360 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock
433 Stuczyński Jan 1941-11-21 Warszawa
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
0 Zawadzki Mateusz 2001-10-19 Marki

Lista startowa - 800m - M

[M35] - 800m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
165 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów      
42 Kupiec Tomasz 1982-05-31 Wodociągi M. Krakowa      
48 Mróz Artur 1984-01-11 Szprotawa      
111 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk      
332 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 PZLAM      
125 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica      
174 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź      
246 Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów      
                  
                  

[M40] - 800m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
334 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń      
163 Giżyński Przemysław 1979-04-06 Płock      
144 Koprowski Łukasz 1976-10-06 OAB Piotr Kędzia      
336 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa      
389 Walendykiewicz Tadeusz 1977-02-07 Suwałki      
                  
                  

[M45] - 800m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
74 Basaj Paweł 1971-05-19 Suwalki      
440 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa      
218 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola      
393 Kuc Wojciech 1972-04-17 Białystok      
58 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa      
441 Zawadzki Tomasz 1969-06-30 Marki      
                  
                  

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

- 800m - M

[M50] - 800m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
89 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki      
2 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa      
140 Steć Stanisław 1965-05-24 Lublin      
103 Turczyn Marek 1969-05-11 Tarczyński Klub Biegowy      
152 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin      
                  
                  

[M55] - 800m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
10 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk      
255 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław      
124 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy      
257 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo      
401 Pleskowicz Andrzej 1961-03-17 Narew      
                  
                  

[M60] - 800m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
184 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo      
102 Cząstka Jan 1958-06-19 Maćkowice      
91 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo      
217 Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola      
232 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn      
185 Raniowski Krzysztof 1958-07-01 Poznań      
359 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn      
                  
                  

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

- 800m - M

[M65] - 800m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
294 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice      
5 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok      
444 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin      
40 Kogut Zbigniew 1952-04-06 Jelenia Góra      
137 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź      
119 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin      
318 Więckowski Tadeusz 1953-06-11 Olszewo-Borki      
                  
                  

[M70] - 800m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
284 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków      
115 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice      
290 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz      
219 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola      
                  
                  

[M75] - 800m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
8 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec      
38 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew      
360 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock      
433 Stuczyński Jan 1941-11-21 Warszawa      
                  
                  

[pk] - 800m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
0 Zawadzki Mateusz 2001-10-19 Marki      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web