28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Lista startowa - 1500m - K

 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
353 Dziubałka Agata 1979-12-29 Poznań (Poznań-Grunwald)
447 Michałowska Anna 1981-01-31 Lublin
222 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa
319 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik
384 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor
390 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
421 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock
386 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor
298 Kowalska Magdalena 1978-06-10 Toruń
148 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola
391 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor
425 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
389 Malska Janina 1970-12-12 JKLA Jawor
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
326 Wiraszka Barbara 1967-11-11 Warszawa
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
268 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn
482 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
38 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa
327 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto
 

[K65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
385 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor
 

[K75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
430 Turosz Zofia 1938-07-27 Leżajsk

Lista startowa - 1500m - K

[K35] - 1500m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
353 Dziubałka Agata 1979-12-29 Poznań (Poznań-Grunwald)      
447 Michałowska Anna 1981-01-31 Lublin      
222 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa      
319 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik      
384 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor      
390 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor      
                  
                  

[K40] - 1500m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
421 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock      
386 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor      
298 Kowalska Magdalena 1978-06-10 Toruń      
148 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola      
391 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor      
425 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola      
                  
                  

[K45] - 1500m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
389 Malska Janina 1970-12-12 JKLA Jawor      
                  
                  

[K50] - 1500m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
326 Wiraszka Barbara 1967-11-11 Warszawa      
                  
                  

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- 1500m - K

[K55] - 1500m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
268 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn      
482 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard      
                  
                  

[K60] - 1500m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
38 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa      
327 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto      
                  
                  

[K65] - 1500m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
385 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor      
                  
                  

[K75] - 1500m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
430 Turosz Zofia 1938-07-27 Leżajsk      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web