29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019
 

Lista startowa - 1500m - K

 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
162 Giżyńska Karolina 1981-03-13 Płock
379 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik
406 Rakowska Iwona 1980-09-14 Białystok
381 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
321 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor
220 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola
383 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
54 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM
326 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor
268 Szubzda Alina 1973-03-24 MKS Juvenia Białystok
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
271 Jezierska Teresa 1959-11-03 BBL Olszewo-Borki
230 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn
438 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
263 Wolna Aleksandra 1956-01-30 Poznań
 

[K65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
327 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor
 

[K80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
367 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
425 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok

Lista startowa - 1500m - K

[K35] - 1500m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
162 Giżyńska Karolina 1981-03-13 Płock      
379 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik      
406 Rakowska Iwona 1980-09-14 Białystok      
381 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor      
                  
                  

[K40] - 1500m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
321 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor      
220 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola      
383 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola      
                  
                  

[K45] - 1500m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
54 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM      
326 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor      
268 Szubzda Alina 1973-03-24 MKS Juvenia Białystok      
                  
                  

[K55] - 1500m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
271 Jezierska Teresa 1959-11-03 BBL Olszewo-Borki      
230 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn      
438 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard      
                  
                  

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

- 1500m - K

[K60] - 1500m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
263 Wolna Aleksandra 1956-01-30 Poznań      
                  
                  

[K65] - 1500m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
327 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor      
                  
                  

[K80] - 1500m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
367 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice      
                  
                  

[pk] - 1500m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
425 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web