29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019
 

Lista startowa - 1500m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
242 Bernardelli Michał 1980-03-21 Warszawa
358 Lichota Wojciech 1984-06-28 Lichota Team
111 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk
409 Osior Bartłomiej 1983-08-01 wioskabiegaczy.pl
125 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica
174 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź
246 Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
334 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń
163 Giżyński Przemysław 1979-04-06 Płock
335 Grygo Paweł 1976-08-26 Łomża
144 Koprowski Łukasz 1976-10-06 OAB Piotr Kędzia
337 Prokopiuk Robert 1975-03-25 LIDER Grodzisk Maz.
389 Walendykiewicz Tadeusz 1977-02-07 Suwałki
445 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
440 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa
250 Szubzda Piotr 1973-03-11 MKS Juvenia
251 Trudnowski Maciej 1972-08-02 Pszczółkowski Team
343 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków
344 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
394 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała
2 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa
103 Turczyn Marek 1969-05-11 Tarczyński Klub Biegowy
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
10 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk
255 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław
124 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy
257 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo
182 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko
401 Pleskowicz Andrzej 1961-03-17 Narew
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
102 Cząstka Jan 1958-06-19 Maćkowice
217 Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola
232 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn
100 Mydlarz Jerzy 1954-08-12 Białystok
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
294 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice
404 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska
45 Janucik Tadeusz 1949-12-09 Biegamy Dla Zdrowia
40 Kogut Zbigniew 1952-04-06 Jelenia Góra
119 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
284 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków
115 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice
61 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
8 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec
38 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew
360 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock

Lista startowa - 1500m - M

[M35] - 1500m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
242 Bernardelli Michał 1980-03-21 Warszawa      
358 Lichota Wojciech 1984-06-28 Lichota Team      
111 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk      
409 Osior Bartłomiej 1983-08-01 wioskabiegaczy.pl      
125 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica      
174 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź      
246 Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów      
                  
                  

[M40] - 1500m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
334 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń      
163 Giżyński Przemysław 1979-04-06 Płock      
335 Grygo Paweł 1976-08-26 Łomża      
144 Koprowski Łukasz 1976-10-06 OAB Piotr Kędzia      
337 Prokopiuk Robert 1975-03-25 LIDER Grodzisk Maz.      
389 Walendykiewicz Tadeusz 1977-02-07 Suwałki      
445 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik      
                  
                  

[M45] - 1500m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
440 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa      
250 Szubzda Piotr 1973-03-11 MKS Juvenia      
251 Trudnowski Maciej 1972-08-02 Pszczółkowski Team      
343 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków      
344 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor      
                  
                  

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

- 1500m - M

[M50] - 1500m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
394 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała      
2 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa      
103 Turczyn Marek 1969-05-11 Tarczyński Klub Biegowy      
                  
                  

[M55] - 1500m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
10 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk      
255 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław      
124 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy      
257 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo      
182 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko      
401 Pleskowicz Andrzej 1961-03-17 Narew      
                  
                  

[M60] - 1500m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
102 Cząstka Jan 1958-06-19 Maćkowice      
217 Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola      
232 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn      
100 Mydlarz Jerzy 1954-08-12 Białystok      
                  
                  

[M65] - 1500m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
294 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice      
404 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska      
45 Janucik Tadeusz 1949-12-09 Biegamy Dla Zdrowia      
40 Kogut Zbigniew 1952-04-06 Jelenia Góra      
119 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin      
                  
                  

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

- 1500m - M

[M70] - 1500m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
284 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków      
115 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice      
61 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard      
                  
                  

[M75] - 1500m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
8 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec      
38 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew      
360 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web