28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Lista startowa - 1500m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
154 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk
47 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica
331 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź
457 Wielgosz Marcin 1981-09-05 Szczecin
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
434 Draczyński Adam 1976-01-03 Team Draczyński
199 Duczyński Maciej 1975-11-02 Mysiadło
144 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola
168 Jurewicz Dariusz 1974-10-18 Gołdap
600 Kobiałka Konrad 1978-01-08 Warszawa
59 Maluchnik Radosław 1976-12-02 Krasnosielc
250 Najdek Ireneusz 1973-08-15 Słubice
406 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa
89 Pasieczny Robert 1977-06-09 Gorzyce
249 Siebiesiuk Mirosław 1976-04-06 Białystok
435 Sobczak Sebastian 1975-06-11 Team Draczyński
167 Walendykiewicz Tadeusz 1977-02-07 Suwałki
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
97 Jagieła Jarosław 1972-01-23 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
132 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów
423 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin
337 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała
405 Szubzda Piotr 1973-03-11 Ponikła
387 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
451 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk
35 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień
376 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa
396 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków
461 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
341 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów
436 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław
399 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy
282 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo
304 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn
342 Nowak Stanisław 1963-01-14 Warszawa
215 Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty
344 Siemaszko Jerzy 1962-03-22 Opole
88 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
78 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice
87 Kotwica Fabian 1956-06-24 Skarżysko-Kamienna
205 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk
43 Sychowski Tadeusz 1955-07-03 Reda
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
372 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice
11 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok
82 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin
147 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
81 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków
19 Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew
127 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice
380 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
30 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec
465 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
41 Urtnowski Henryk 1938-01-02 Gdańsk Eurostal

Lista startowa - 1500m - M

[M35] - 1500m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
154 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk      
47 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica      
331 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź      
457 Wielgosz Marcin 1981-09-05 Szczecin      
                  
                  

[M40] - 1500m - (12)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
434 Draczyński Adam 1976-01-03 Team Draczyński      
199 Duczyński Maciej 1975-11-02 Mysiadło      
144 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola      
168 Jurewicz Dariusz 1974-10-18 Gołdap      
600 Kobiałka Konrad 1978-01-08 Warszawa      
59 Maluchnik Radosław 1976-12-02 Krasnosielc      
250 Najdek Ireneusz 1973-08-15 Słubice      
406 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa      
89 Pasieczny Robert 1977-06-09 Gorzyce      
249 Siebiesiuk Mirosław 1976-04-06 Białystok      
435 Sobczak Sebastian 1975-06-11 Team Draczyński      
167 Walendykiewicz Tadeusz 1977-02-07 Suwałki      
                  
                  

[M45] - 1500m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
97 Jagieła Jarosław 1972-01-23 TKKF Kolejarz Bydgoszcz      
132 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów      
423 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin      
337 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała      
405 Szubzda Piotr 1973-03-11 Ponikła      
387 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor      
                  
                  

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- 1500m - M

[M50] - 1500m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
451 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk      
35 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień      
376 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa      
396 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków      
461 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo      
                  
                  

[M55] - 1500m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
341 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów      
436 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław      
399 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy      
282 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo      
304 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn      
342 Nowak Stanisław 1963-01-14 Warszawa      
215 Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty      
344 Siemaszko Jerzy 1962-03-22 Opole      
88 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna      
                  
                  

[M60] - 1500m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
78 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice      
87 Kotwica Fabian 1956-06-24 Skarżysko-Kamienna      
205 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk      
43 Sychowski Tadeusz 1955-07-03 Reda      
                  
                  

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- 1500m - M

[M65] - 1500m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
372 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice      
11 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok      
82 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin      
147 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola      
                  
                  

[M70] - 1500m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
81 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków      
19 Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew      
127 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice      
380 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik      
                  
                  

[M75] - 1500m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
30 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec      
465 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock      
                  
                  

[M80] - 1500m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
41 Urtnowski Henryk 1938-01-02 Gdańsk Eurostal      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web