29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020
 

Lista startowa - 1500m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
437 Jendrych Marek 1984-01-06 AKL Ursynów
26 Kłos Grzegorz 1984-02-16 Olsztyn
520 Kożdoń Jarosław 1984-08-13 Żory
318 Lipiec Grzegorz 1983-03-12 Radio Leliwa
6 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk
265 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk
240 Nowak Marcin 1982-10-28 Stalowa Wola
111 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica
438 Starszak Marcin 1982-12-17 KLUB BIEGOWY ORZEŁ OSIEK
268 Terlecki Krzysztof 1980-11-04 Jarocin
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
440 Kaszubiak Klaudiusz 1979-09-04 Koszalin
441 Kołakowski Rafał 1977-08-12 SCHULO TEAM DZIAŁDOWO
164 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck
306 Kulczycki Rafał 1976-11-23 Parkrun Lubin
253 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega
19 Sobczak Sebastian 1975-06-11 Team Draczyński
271 Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów
72 Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
443 Działoszyński Grzegorz 1974-06-28 KlubBiegowyTskOrzełOsiek
238 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola
328 Halambouski Uladzimir 1971-03-18 Minsk
444 Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 amator
70 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin
490 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 Bydgoszcz
305 Pick Tomasz 1970-09-09 KORONA Szczecin
261 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor
221 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
343 Chudzilouski Siarhei 1965-06-22 Ashmyany
132 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa
27 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega
85 Zawadzki Tomasz 1969-06-30 Marki
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
120 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk
449 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie
277 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław
450 Krupiński Krzysztof 1964-01-10 e-urolog.eu
335 Krupitsa Yury 1963-07-18 Grodno
223 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków
158 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
73 Biedrzycki Andrzej 1957-04-17 OSP Stary Borek
322 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo
451 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice
179 Forbes Paul 1956-11-20 Edinburgh
480 Koszyk Fred 1959-09-14 Bytom
433 Łabuz Marek 1956-09-26 Masters Wrocław
237 Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola
282 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk
43 Sychowski Tadeusz 1955-07-03 Reda
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
285 Borowski Krzysztof 1954-04-09 Blachownia
13 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok
24 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków
457 Mydlarz Jerzy 1954-08-12 MKS Juvenia Białystok
452 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora
203 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin
371 Werecki Zygmunt 1950-07-17 Zduńska Wola
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
46 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków
310 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz
239 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola
162 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
14 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec
40 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew
467 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock
296 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
201 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
172 Głowacki Włodzimierz 1938-05-05 Koszalin
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
472 Ludwiński Daniel 1987-07-15 Nowości
103 Romanowicz Janusz 1995-03-19 Nasze Radio

Lista startowa - 1500m - M

[M35] - 1500m - (10)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
437 Jendrych Marek 1984-01-06 AKL Ursynów      
26 Kłos Grzegorz 1984-02-16 Olsztyn      
520 Kożdoń Jarosław 1984-08-13 Żory      
318 Lipiec Grzegorz 1983-03-12 Radio Leliwa      
6 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk      
265 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk      
240 Nowak Marcin 1982-10-28 Stalowa Wola      
111 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica      
438 Starszak Marcin 1982-12-17 KLUB BIEGOWY ORZEŁ OSIEK      
268 Terlecki Krzysztof 1980-11-04 Jarocin      
                  
                  

[M40] - 1500m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
440 Kaszubiak Klaudiusz 1979-09-04 Koszalin      
441 Kołakowski Rafał 1977-08-12 SCHULO TEAM DZIAŁDOWO      
164 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck      
306 Kulczycki Rafał 1976-11-23 Parkrun Lubin      
253 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega      
19 Sobczak Sebastian 1975-06-11 Team Draczyński      
271 Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów      
72 Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg      
                  
                  

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- 1500m - M

[M45] - 1500m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
443 Działoszyński Grzegorz 1974-06-28 KlubBiegowyTskOrzełOsiek      
238 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola      
328 Halambouski Uladzimir 1971-03-18 Minsk      
444 Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 amator      
70 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin      
490 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 Bydgoszcz      
305 Pick Tomasz 1970-09-09 KORONA Szczecin      
261 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor      
221 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary      
                  
                  

[M50] - 1500m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
343 Chudzilouski Siarhei 1965-06-22 Ashmyany      
132 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa      
27 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega      
85 Zawadzki Tomasz 1969-06-30 Marki      
                  
                  

[M55] - 1500m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
120 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk      
449 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie      
277 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław      
450 Krupiński Krzysztof 1964-01-10 e-urolog.eu      
335 Krupitsa Yury 1963-07-18 Grodno      
223 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków      
158 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo      
                  
                  

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- 1500m - M

[M60] - 1500m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
73 Biedrzycki Andrzej 1957-04-17 OSP Stary Borek      
322 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo      
451 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice      
179 Forbes Paul 1956-11-20 Edinburgh      
480 Koszyk Fred 1959-09-14 Bytom      
433 Łabuz Marek 1956-09-26 Masters Wrocław      
237 Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola      
282 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk      
43 Sychowski Tadeusz 1955-07-03 Reda      
                  
                  

[M65] - 1500m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
285 Borowski Krzysztof 1954-04-09 Blachownia      
13 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok      
24 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków      
457 Mydlarz Jerzy 1954-08-12 MKS Juvenia Białystok      
452 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora      
203 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin      
371 Werecki Zygmunt 1950-07-17 Zduńska Wola      
                  
                  

[M70] - 1500m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
46 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków      
310 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz      
239 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola      
162 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg      
                  
                  

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- 1500m - M

[M75] - 1500m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
14 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec      
40 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew      
467 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock      
296 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik      
                  
                  

[M80] - 1500m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
201 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz      
172 Głowacki Włodzimierz 1938-05-05 Koszalin      
                  
                  

[pk] - 1500m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
472 Ludwiński Daniel 1987-07-15 Nowości      
103 Romanowicz Janusz 1995-03-19 Nasze Radio      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web