29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019
 

Lista startowa - 5000m - K

 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
402 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów
320 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa
379 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik
11 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa
381 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
321 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor
322 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES
220 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
54 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM
326 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor
426 Szymańska-Kierzynka Lidia 1969-11-17 Międzychód
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
271 Jezierska Teresa 1959-11-03 BBL Olszewo-Borki
230 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn
438 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
240 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto
131 Malewicka-Wróblewska Lilia 1954-10-11 Białystok

Lista startowa - 5000m - K

[K35] - 5000m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
402 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów      
320 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa      
379 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik      
11 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa      
381 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor      
                  
                  

[K40] - 5000m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
321 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor      
322 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES      
220 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola      
                  
                  

[K45] - 5000m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
54 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM      
326 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor      
426 Szymańska-Kierzynka Lidia 1969-11-17 Międzychód      
                  
                  

[K55] - 5000m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
271 Jezierska Teresa 1959-11-03 BBL Olszewo-Borki      
230 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn      
438 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard      
                  
                  

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

- 5000m - K

[K60] - 5000m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
240 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto      
131 Malewicka-Wróblewska Lilia 1954-10-11 Białystok      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web