28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Lista startowa - 5000m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
476 Burzyński Marcin 1983-03-04 Toruń
317 Giżyński Przemysław 1979-04-06 Płock
413 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor
42 Kowalczuk Tomasz 1978-07-12 Żagań
477 Piasecki Radosław 1978-07-17 Głogów
109 Stawski Paweł 1981-11-25 Płock
460 Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik
65 Trzaskowski Paweł 1983-04-08 Łaskarzew
130 Trzebiatowski Jerzy 1979-04-15 Gdynia
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
260 Bialic Radosław 1977-06-26 Żagań
434 Draczyński Adam 1976-01-03 Team Draczyński
199 Duczyński Maciej 1975-11-02 Mysiadło
144 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola
488 Góra Sylwester 1974-09-08 Okonek
168 Jurewicz Dariusz 1974-10-18 Gołdap
490 Krankowski Sławomir 1975-03-26 Złotoria
59 Maluchnik Radosław 1976-12-02 Krasnosielc
406 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa
89 Pasieczny Robert 1977-06-09 Gorzyce
335 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega
435 Sobczak Sebastian 1975-06-11 Team Draczyński
233 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice
489 Trębski Krzysztof 1975-09-13 Okonek
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
463 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa
132 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów
57 Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team
337 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała
119 Sosnowski Wiesław 1972-10-30 Gniszewo
387 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor
66 Zalewski Robert 1969-05-07 Zgorzelec
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
68 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń
35 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień
461 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
341 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów
411 Kamola Kazimierz 1960-03-11 Puławy
399 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy
304 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn
101 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko
404 Pieniążek Leszek 1960-06-30 Warszawa-Wesoła
159 Pleskowicz Andrzej 1961-03-17 Narew
344 Siemaszko Jerzy 1962-03-22 Opole
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
347 Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna
87 Kotwica Fabian 1956-06-24 Skarżysko-Kamienna
143 Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola
75 Ostrowski Marian 1954-05-09 Złocieniec
43 Sychowski Tadeusz 1955-07-03 Reda
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
18 Cichończuk Antoni 1949-11-02 Gdynia
11 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok
84 Pierzynka Zbigniew 1951-10-21 Kraków
82 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin
131 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław
147 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
19 Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew
127 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice
380 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
465 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock

Lista startowa - 5000m - M

[M35] - 5000m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
476 Burzyński Marcin 1983-03-04 Toruń      
317 Giżyński Przemysław 1979-04-06 Płock      
413 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor      
42 Kowalczuk Tomasz 1978-07-12 Żagań      
477 Piasecki Radosław 1978-07-17 Głogów      
109 Stawski Paweł 1981-11-25 Płock      
460 Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik      
65 Trzaskowski Paweł 1983-04-08 Łaskarzew      
130 Trzebiatowski Jerzy 1979-04-15 Gdynia      
                  
                  

[M40] - 5000m - (14)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
260 Bialic Radosław 1977-06-26 Żagań      
434 Draczyński Adam 1976-01-03 Team Draczyński      
199 Duczyński Maciej 1975-11-02 Mysiadło      
144 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola      
488 Góra Sylwester 1974-09-08 Okonek      
168 Jurewicz Dariusz 1974-10-18 Gołdap      
490 Krankowski Sławomir 1975-03-26 Złotoria      
59 Maluchnik Radosław 1976-12-02 Krasnosielc      
406 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa      
89 Pasieczny Robert 1977-06-09 Gorzyce      
335 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega      
435 Sobczak Sebastian 1975-06-11 Team Draczyński      
233 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice      
489 Trębski Krzysztof 1975-09-13 Okonek      
                  
                  

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- 5000m - M

[M45] - 5000m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
463 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa      
132 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów      
57 Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team      
337 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała      
119 Sosnowski Wiesław 1972-10-30 Gniszewo      
387 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor      
66 Zalewski Robert 1969-05-07 Zgorzelec      
                  
                  

[M50] - 5000m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
68 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń      
35 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień      
461 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo      
                  
                  

[M55] - 5000m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
341 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów      
411 Kamola Kazimierz 1960-03-11 Puławy      
399 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy      
304 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn      
101 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko      
404 Pieniążek Leszek 1960-06-30 Warszawa-Wesoła      
159 Pleskowicz Andrzej 1961-03-17 Narew      
344 Siemaszko Jerzy 1962-03-22 Opole      
                  
                  

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- 5000m - M

[M60] - 5000m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
347 Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna      
87 Kotwica Fabian 1956-06-24 Skarżysko-Kamienna      
143 Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola      
75 Ostrowski Marian 1954-05-09 Złocieniec      
43 Sychowski Tadeusz 1955-07-03 Reda      
                  
                  

[M65] - 5000m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
18 Cichończuk Antoni 1949-11-02 Gdynia      
11 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok      
84 Pierzynka Zbigniew 1951-10-21 Kraków      
82 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin      
131 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław      
147 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola      
                  
                  

[M70] - 5000m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
19 Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew      
127 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice      
380 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik      
                  
                  

[M75] - 5000m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
465 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web