29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019
 

Lista startowa - 5000m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
242 Bernardelli Michał 1980-03-21 Warszawa
201 Dukała Piotr 1984-02-24 Kalenji by Decathlon
330 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor
357 Kuśmider Andrzej 1983-09-23 WMLKS POMORZE STARGARD
358 Lichota Wojciech 1984-06-28 Lichota Team
387 Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik
216 Waszczuk Tomasz 1980-05-26 Szczecin
26 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
163 Giżyński Przemysław 1979-04-06 Płock
63 Kondraciuk Piotr 1976-03-15 -
278 Łuc Andrzej 1978-05-19 POLSKA RUNNING TEAM
439 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
218 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola
95 Jędrzejowski Jarosław 1973-05-16 PZU Sport Team
197 Morawski Jacek 1969-06-30 Morawski Team
251 Trudnowski Maciej 1972-08-02 Pszczółkowski Team
343 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków
344 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor
270 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
36 Hoffman Marek 1969-06-16 Białystok
394 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała
412 Malinowski Piotr 1968-12-31 PTT DELTA PŁOCK
345 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
28 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów
124 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy
258 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków
399 Mateja Józef 1960-05-02 SKL FILIPPIDES
309 Orlicki Stanislaw 1959-10-29 Rudze
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
437 Ignasiak Jan 1956-06-13 Łódź
232 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn
359 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn
280 Sysuła Janusz 1957-01-19 Białystok
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
5 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok
414 Ferenc Janusz 1954-01-17 UKS Ludwikowice
119 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
66 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Wołomin
145 Gańko Aleksander 1949-04-25 Wesoła Warszawa
115 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice
375 Ostrykiewicz Henryk 1949-01-01 Tomaszów Lubelski
219 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
38 Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew
416 Okurowski Jerzy 1941-09-03 Supraśl
360 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
316 Górecki Filip 1986-03-25 Radio Zachód

Lista startowa - 5000m - M

[M35] - 5000m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
242 Bernardelli Michał 1980-03-21 Warszawa      
201 Dukała Piotr 1984-02-24 Kalenji by Decathlon      
330 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor      
357 Kuśmider Andrzej 1983-09-23 WMLKS POMORZE STARGARD      
358 Lichota Wojciech 1984-06-28 Lichota Team      
387 Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik      
216 Waszczuk Tomasz 1980-05-26 Szczecin      
26 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team      
                  
                  

[M40] - 5000m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
163 Giżyński Przemysław 1979-04-06 Płock      
63 Kondraciuk Piotr 1976-03-15 -      
278 Łuc Andrzej 1978-05-19 POLSKA RUNNING TEAM      
439 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega      
                  
                  

[M45] - 5000m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
218 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola      
95 Jędrzejowski Jarosław 1973-05-16 PZU Sport Team      
197 Morawski Jacek 1969-06-30 Morawski Team      
251 Trudnowski Maciej 1972-08-02 Pszczółkowski Team      
343 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków      
344 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor      
270 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary      
                  
                  

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

- 5000m - M

[M50] - 5000m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
36 Hoffman Marek 1969-06-16 Białystok      
394 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała      
412 Malinowski Piotr 1968-12-31 PTT DELTA PŁOCK      
345 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków      
                  
                  

[M55] - 5000m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
28 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów      
124 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy      
258 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków      
399 Mateja Józef 1960-05-02 SKL FILIPPIDES      
309 Orlicki Stanislaw 1959-10-29 Rudze      
                  
                  

[M60] - 5000m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
437 Ignasiak Jan 1956-06-13 Łódź      
232 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn      
359 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn      
280 Sysuła Janusz 1957-01-19 Białystok      
                  
                  

[M65] - 5000m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
5 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok      
414 Ferenc Janusz 1954-01-17 UKS Ludwikowice      
119 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin      
                  
                  

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

- 5000m - M

[M70] - 5000m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
66 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Wołomin      
145 Gańko Aleksander 1949-04-25 Wesoła Warszawa      
115 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice      
375 Ostrykiewicz Henryk 1949-01-01 Tomaszów Lubelski      
219 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola      
                  
                  

[M75] - 5000m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
38 Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew      
416 Okurowski Jerzy 1941-09-03 Supraśl      
360 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock      
                  
                  

[pk] - 5000m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
316 Górecki Filip 1986-03-25 Radio Zachód      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web