28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Lista startowa - 10000m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
317 Giżyński Przemysław 1979-04-06 Płock
413 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor
42 Kowalczuk Tomasz 1978-07-12 Żagań
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
260 Bialic Radosław 1977-06-26 Żagań
59 Maluchnik Radosław 1976-12-02 Krasnosielc
250 Najdek Ireneusz 1973-08-15 Słubice
406 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa
335 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega
233 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice
116 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
132 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów
57 Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
68 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
341 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów
0 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków
0 Orlicki Stanislaw 1959-10-29 Rudze
344 Siemaszko Jerzy 1962-03-22 Opole
483 Turosz Zbigniew 1959-11-05 Leżajsk
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
347 Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna
467 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz
75 Ostrowski Marian 1954-05-09 Złocieniec
481 Rychter Wiesław 1954-12-27 Klub Buchalter
43 Sychowski Tadeusz 1955-07-03 Reda
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
18 Cichończuk Antoni 1949-11-02 Gdynia
11 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok
84 Pierzynka Zbigniew 1951-10-21 Kraków
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
76 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Wołomin
19 Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
465 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
41 Urtnowski Henryk 1938-01-02 Gdańsk Eurostal

Lista startowa - 10000m - M

[M35] - 10000m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
317 Giżyński Przemysław 1979-04-06 Płock      
413 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor      
42 Kowalczuk Tomasz 1978-07-12 Żagań      
                  
                  

[M40] - 10000m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
260 Bialic Radosław 1977-06-26 Żagań      
59 Maluchnik Radosław 1976-12-02 Krasnosielc      
250 Najdek Ireneusz 1973-08-15 Słubice      
406 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa      
335 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega      
233 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice      
116 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków      
                  
                  

[M45] - 10000m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
132 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów      
57 Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team      
                  
                  

[M50] - 10000m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
68 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń      
                  
                  

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- 10000m - M

[M55] - 10000m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
341 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów      
0 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków      
0 Orlicki Stanislaw 1959-10-29 Rudze      
344 Siemaszko Jerzy 1962-03-22 Opole      
483 Turosz Zbigniew 1959-11-05 Leżajsk      
                  
                  

[M60] - 10000m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
347 Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna      
467 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz      
75 Ostrowski Marian 1954-05-09 Złocieniec      
481 Rychter Wiesław 1954-12-27 Klub Buchalter      
43 Sychowski Tadeusz 1955-07-03 Reda      
                  
                  

[M65] - 10000m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
18 Cichończuk Antoni 1949-11-02 Gdynia      
11 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok      
84 Pierzynka Zbigniew 1951-10-21 Kraków      
                  
                  

[M70] - 10000m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
76 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Wołomin      
19 Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew      
                  
                  

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- 10000m - M

[M75] - 10000m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
465 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock      
                  
                  

[M80] - 10000m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
41 Urtnowski Henryk 1938-01-02 Gdańsk Eurostal      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web