28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019
 

Lista startowa - 60m - K

 

[K30]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
138 Gąsowska Katarzyna 1984-09-26 WKS Śląsk
289 Kazek Ilona 1988-11-16 KS Sprinterzy.com
 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
119 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź
264 Malak Hanna 1979-07-18 Więcbork
241 Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów
259 Ratajczak Alina 1981-02-05 MUKS SZOK Bojanowo
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
359 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock
57 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Płock
139 Kosmenda Donata 1974-09-21 Kiełczówek
204 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica
23 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa
414 Szewczyk-Nowak Małgorzata 1974-09-14 Chodzież
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
202 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń
263 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa
322 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa
262 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 RK Athletics
320 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
261 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn
235 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 Olsztyn
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
123 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa
142 Helbik Barbara 1961-04-07 Pszczyna
159 Janicka Lidia 1963-03-04 Nowe Miasto nad Wartą
94 Jędrasiak Renata 1963-05-05 KS Metraco Polkowice
86 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice
110 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
223 Śliwczyńska Danuta 1954-04-25 Słpca
 

[K65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
434 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka
72 Gawłowska Regina 1950-06-18 AZS Poznań
93 Grygorowicz Teresa 1952-12-16 KS Metraco Polkowice
143 Kurzawska Jolanta 1949-12-12 Lubin
 

[K70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
58 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek
290 Woroniec Barbara 1946-10-15 Lidzbark Warmiński
 

[K80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
153 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice
358 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg
 

[K90]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
44 Kalinowska Elżbieta 1927-01-23 Toruń

Lista startowa - 60m - K

[K30] - 60m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
138 Gąsowska Katarzyna 1984-09-26 WKS Śląsk      
289 Kazek Ilona 1988-11-16 KS Sprinterzy.com      
                  
                  

[K35] - 60m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
119 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź      
264 Malak Hanna 1979-07-18 Więcbork      
241 Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów      
259 Ratajczak Alina 1981-02-05 MUKS SZOK Bojanowo      
                  
                  

[K40] - 60m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
359 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock      
57 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Płock      
139 Kosmenda Donata 1974-09-21 Kiełczówek      
204 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica      
23 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa      
414 Szewczyk-Nowak Małgorzata 1974-09-14 Chodzież      
                  
                  

[K45] - 60m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
202 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń      
263 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa      
322 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa      
262 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 RK Athletics      
320 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin      
                  
                  

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

- 60m - K

[K50] - 60m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
261 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn      
235 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 Olsztyn      
                  
                  

[K55] - 60m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
123 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa      
142 Helbik Barbara 1961-04-07 Pszczyna      
159 Janicka Lidia 1963-03-04 Nowe Miasto nad Wartą      
94 Jędrasiak Renata 1963-05-05 KS Metraco Polkowice      
86 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice      
110 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza      
                  
                  

[K60] - 60m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
223 Śliwczyńska Danuta 1954-04-25 Słpca      
                  
                  

[K65] - 60m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
434 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka      
72 Gawłowska Regina 1950-06-18 AZS Poznań      
93 Grygorowicz Teresa 1952-12-16 KS Metraco Polkowice      
143 Kurzawska Jolanta 1949-12-12 Lubin      
                  
                  

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

- 60m - K

[K70] - 60m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
58 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek      
290 Woroniec Barbara 1946-10-15 Lidzbark Warmiński      
                  
                  

[K80] - 60m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
153 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice      
358 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg      
                  
                  

[K90] - 60m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
44 Kalinowska Elżbieta 1927-01-23 Toruń      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web