28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019
 

Lista startowa - 60m - M

 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
419 Białota Ewa 1975-05-23 Skawina
 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
67 Dembowski Mariusz 1983-07-14 Lidzbark
411 Gąsiorowski Marcin 1981-08-02 Kraków
200 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk
462 Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom
162 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka
266 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań
418 Papuga Łukasz 1983-12-28 Łowicz
267 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard
368 Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik
269 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
420 Białota Rafał 1975-05-23 Skawina
369 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń
109 Garbicz Krzysztof 1978-03-21 Skierniewice
189 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński
270 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów
370 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki
95 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock
190 Kielar Mirosław 1978-02-26 Górnik Wałbrzych
14 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL
379 Kujawiński Artur 1976-03-13 Poznań
130 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec
373 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów
12 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków
68 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań
303 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź
256 Trzensiok Marek 1977-04-21 Mikołów
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
191 Basaj Paweł 1971-05-19 Suwalki
377 Górny Jacek 1971-07-03 Biegi Grodzisk Mazowiecki
210 Jasion Artur 1972-10-21 Toruń
141 Kubarski Julian 1971-01-22 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
47 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2
135 Pokrywka Leszek 1971-06-19 Gdynia
99 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec
152 Sobieraj Jacek 1972-04-28 Łódź
421 Trudnowski Maciej 1972-08-02 Pszczółkowski Team
381 Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi
351 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
39 Chabraszewski Wiesław 1968-01-10 Goleniów
4 Ditrich Jacek 1966-10-28 Szubin
146 Lubiatowski Ireneusz 1966-01-13 KS Metraco Polkowice
234 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn
98 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz
172 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
297 Chyliński Tomasz 1963-08-16 Włocławek
388 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica
390 Góral Krzysztof 1962-03-08 Wrocław
319 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie
330 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin
334 Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy
112 Miłek Czesław 1959-06-30 Solec Kujawski
161 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik
148 Siwak Piotr 1961-08-19 KS Metraco Polkowice
340 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom
111 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
396 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń
364 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto
176 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo
394 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy
118 Kwapisz Marek 1956-09-26 Łódź
7 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała
179 Przetacki Ryszard 1954-09-08 Marki
156 Wiącek Stanisław 1955-05-13 Ustronie Morskie
22 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
212 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków
304 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice
208 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard
287 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków
312 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań
353 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź
213 Nath Janusz 1949-12-08 Toruń
182 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów
298 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle
398 Tomczak Jan 1952-12-27 Jarocin
28 Wietrzykowski Tomasz 1949-07-20 nizrzeszony
253 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Zabrze
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
149 Grygorowicz Bogdan 1949-02-08 KS Metraco Polkowice
101 Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las
355 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz
461 Milewski Andrzej 1948-12-27 Toruń
313 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom
249 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz
307 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
89 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki
43 Czapla Jan 1942-01-19 Sydney
447 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz
88 Jóźwiak Alfred 1942-08-30 Mława
443 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
332 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały
254 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź
150 Skórcz Edward 1937-03-18 Toruń
 

[M85]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
329 Bułczyński Kazimierz 1930-04-24 Koszalin
466 Przyborowski Jerzy 1930-06-15 Radom
245 Tessmer Edmund 1931-03-19 Nowe Miasto Lubawskie
450 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
451 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 KS Sprinterzy
348 Czyż Maciej 1990-02-13 Sulejówek
220 Dudek Bartosz 1992-02-05 Juvenia Białystok
453 Karpecki Bartłomiej 1994-05-31 KS Sprinterzy
452 Lewandowski Adam 1997-07-22 KS Sprinterzy
454 Śledź Jacek 1991-03-12 KS Sprinterzy

Lista startowa - 60m - M

[K40] - 60m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
419 Białota Ewa 1975-05-23 Skawina      
                  
                  

[M35] - 60m - (10)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
67 Dembowski Mariusz 1983-07-14 Lidzbark      
411 Gąsiorowski Marcin 1981-08-02 Kraków      
200 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk      
462 Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom      
162 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka      
266 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań      
418 Papuga Łukasz 1983-12-28 Łowicz      
267 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard      
368 Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik      
269 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom      
                  
                  

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

- 60m - M

[M40] - 60m - (16)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
420 Białota Rafał 1975-05-23 Skawina      
369 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń      
109 Garbicz Krzysztof 1978-03-21 Skierniewice      
189 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński      
270 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów      
370 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki      
95 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock      
190 Kielar Mirosław 1978-02-26 Górnik Wałbrzych      
14 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL      
379 Kujawiński Artur 1976-03-13 Poznań      
130 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec      
373 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów      
12 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków      
68 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań      
303 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź      
256 Trzensiok Marek 1977-04-21 Mikołów      
                  
                  

[M45] - 60m - (11)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
191 Basaj Paweł 1971-05-19 Suwalki      
377 Górny Jacek 1971-07-03 Biegi Grodzisk Mazowiecki      
210 Jasion Artur 1972-10-21 Toruń      
141 Kubarski Julian 1971-01-22 TKKF Kolejarz Bydgoszcz      
47 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2      
135 Pokrywka Leszek 1971-06-19 Gdynia      
99 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec      
152 Sobieraj Jacek 1972-04-28 Łódź      
421 Trudnowski Maciej 1972-08-02 Pszczółkowski Team      
381 Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi      
351 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka      
                  
                  

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

- 60m - M

[M50] - 60m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
39 Chabraszewski Wiesław 1968-01-10 Goleniów      
4 Ditrich Jacek 1966-10-28 Szubin      
146 Lubiatowski Ireneusz 1966-01-13 KS Metraco Polkowice      
234 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn      
98 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz      
172 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa      
                  
                  

[M55] - 60m - (11)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
297 Chyliński Tomasz 1963-08-16 Włocławek      
388 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica      
390 Góral Krzysztof 1962-03-08 Wrocław      
319 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie      
330 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin      
334 Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy      
112 Miłek Czesław 1959-06-30 Solec Kujawski      
161 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik      
148 Siwak Piotr 1961-08-19 KS Metraco Polkowice      
340 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom      
111 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza      
                  
                  

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

- 60m - M

[M60] - 60m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
396 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń      
364 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto      
176 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo      
394 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy      
118 Kwapisz Marek 1956-09-26 Łódź      
7 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała      
179 Przetacki Ryszard 1954-09-08 Marki      
156 Wiącek Stanisław 1955-05-13 Ustronie Morskie      
22 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź      
                  
                  

[M65] - 60m - (12)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
212 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków      
304 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice      
208 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard      
287 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków      
312 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań      
353 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź      
213 Nath Janusz 1949-12-08 Toruń      
182 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów      
298 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle      
398 Tomczak Jan 1952-12-27 Jarocin      
28 Wietrzykowski Tomasz 1949-07-20 nizrzeszony      
253 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Zabrze      
                  
                  

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

- 60m - M

[M70] - 60m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
149 Grygorowicz Bogdan 1949-02-08 KS Metraco Polkowice      
101 Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las      
355 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz      
461 Milewski Andrzej 1948-12-27 Toruń      
313 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom      
249 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz      
307 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice      
                  
                  

[M75] - 60m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
89 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki      
43 Czapla Jan 1942-01-19 Sydney      
447 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz      
88 Jóźwiak Alfred 1942-08-30 Mława      
443 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń      
                  
                  

[M80] - 60m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
332 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały      
254 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź      
150 Skórcz Edward 1937-03-18 Toruń      
                  
                  

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

- 60m - M

[M85] - 60m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
329 Bułczyński Kazimierz 1930-04-24 Koszalin      
466 Przyborowski Jerzy 1930-06-15 Radom      
245 Tessmer Edmund 1931-03-19 Nowe Miasto Lubawskie      
450 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń      
                  
                  

[pk] - 60m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
451 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 KS Sprinterzy      
348 Czyż Maciej 1990-02-13 Sulejówek      
220 Dudek Bartosz 1992-02-05 Juvenia Białystok      
453 Karpecki Bartłomiej 1994-05-31 KS Sprinterzy      
452 Lewandowski Adam 1997-07-22 KS Sprinterzy      
454 Śledź Jacek 1991-03-12 KS Sprinterzy      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web