30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Lista startowa - 5000m chód - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
441 Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice
449 Selke Radosław 1985-06-13 UKS MTE Milanówek
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
456 Czubenko Semen 1976-12-22 Gdynia
72 Morawczyński Konrad 1975-10-27 MUKLA Dębica
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
496 Jagielski Marek 1971-04-28 Natalin
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
396 Chyliński Andrzej 1960-12-05 RK Athletics
25 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice
358 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik
478 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
110 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo
2 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
197 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice
493 Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
367 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska
334 Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski
369 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard

Lista startowa - 5000m chód - M

[M35] - 5000m chód - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
441 Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice      
449 Selke Radosław 1985-06-13 UKS MTE Milanówek      
                  
                  

[M40] - 5000m chód - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
456 Czubenko Semen 1976-12-22 Gdynia      
72 Morawczyński Konrad 1975-10-27 MUKLA Dębica      
                  
                  

[M45] - 5000m chód - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
496 Jagielski Marek 1971-04-28 Natalin      
                  
                  

[M55] - 5000m chód - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
396 Chyliński Andrzej 1960-12-05 RK Athletics      
25 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice      
358 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik      
478 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków      
                  
                  

[M60] - 5000m chód - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
110 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo      
2 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda      
                  
                  

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- 5000m chód - M

[M65] - 5000m chód - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
197 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice      
493 Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki      
                  
                  

[M70] - 5000m chód - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
367 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska      
334 Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski      
369 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web