28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019
 

Lista startowa - skok w dal - K

 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
259 Ratajczak Alina 1981-02-05 MUKS SZOK Bojanowo
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
56 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty
337 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
239 Bogucka Bożena 1970-11-25 -
262 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 RK Athletics
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
357 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
123 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa
142 Helbik Barbara 1961-04-07 Pszczyna
160 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik
110 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
215 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna
 

[K65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
434 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka
 

[K70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
290 Woroniec Barbara 1946-10-15 Lidzbark Warmiński

Lista startowa - skok w dal - K

[K35] - skok w dal - (1)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
259 Ratajczak Alina 1981-02-05 MUKS SZOK Bojanowo                
                        
                        

[K40] - skok w dal - (2)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
56 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty                
337 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice                
                        
                        

[K45] - skok w dal - (2)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
239 Bogucka Bożena 1970-11-25 -                
262 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 RK Athletics                
                        
                        

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

- skok w dal - K

[K50] - skok w dal - (1)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
357 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg                
                        
                        

[K55] - skok w dal - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
123 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa                
142 Helbik Barbara 1961-04-07 Pszczyna                
160 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik                
110 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza                
                        
                        

[K60] - skok w dal - (1)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
215 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna                
                        
                        

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

- skok w dal - K

[K65] - skok w dal - (1)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
434 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka                
                        
                        

[K70] - skok w dal - (1)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
290 Woroniec Barbara 1946-10-15 Lidzbark Warmiński                
                        
                        
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web