28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019
 

Lista startowa - skok w dal - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
127 Cisek Maciej 1983-02-11 Wałbrzych
33 Kaczorowski Michał 1981-02-26 Wałbrzych
46 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź
268 Śliwka Rafał 1982-03-17 Szczecin
291 Świderski Paweł 1983-08-11 Bialystok
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
369 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń
189 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński
379 Kujawiński Artur 1976-03-13 Poznań
373 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów
24 Patyna Tomasz 1978-05-11 Sępólno Krajeńskie
230 Sobora Łukasz 1978-11-23 Poznań
103 Suski Grzegorz 1978-02-11 Koszalin
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
210 Jasion Artur 1972-10-21 Toruń
309 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy
131 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław
380 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński
99 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec
351 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
154 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa
170 Kiedrowski Albin 1966-06-16 Brusy
384 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała
258 Środa Dariusz 1965-03-13 WŁOSZCZOWA
98 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
437 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Mała Nieszawka
319 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie
334 Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy
161 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik
111 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza
432 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
328 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn
364 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto
285 Jaworski Leszek 1955-08-10 Koszalin
394 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy
306 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
27 Drąg Sławomir 1951-08-03 Wrocław
312 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań
55 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń
288 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin
298 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle
398 Tomczak Jan 1952-12-27 Jarocin
195 Węcławowicz Wojciech 1954-02-11 LKS Górnik Wałbrzych
28 Wietrzykowski Tomasz 1949-07-20 nizrzeszony
65 Wysocki Janusz 1953-11-25 PKWLA Sopot
253 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Zabrze
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
471 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard
219 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola
313 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
447 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz
430 Porwich Henryk 1941-03-07 Tarnowo Podgórne Biega
217 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
196 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
429 Chalabala Michał 1984-03-08 Długołęka

Lista startowa - skok w dal - M

[M35] - skok w dal - (5)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
127 Cisek Maciej 1983-02-11 Wałbrzych                
33 Kaczorowski Michał 1981-02-26 Wałbrzych                
46 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź                
268 Śliwka Rafał 1982-03-17 Szczecin                
291 Świderski Paweł 1983-08-11 Bialystok                
                        
                        

[M40] - skok w dal - (7)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
369 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń                
189 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński                
379 Kujawiński Artur 1976-03-13 Poznań                
373 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów                
24 Patyna Tomasz 1978-05-11 Sępólno Krajeńskie                
230 Sobora Łukasz 1978-11-23 Poznań                
103 Suski Grzegorz 1978-02-11 Koszalin                
                        
                        

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

- skok w dal - M

[M45] - skok w dal - (6)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
210 Jasion Artur 1972-10-21 Toruń                
309 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy                
131 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław                
380 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński                
99 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec                
351 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka                
                        
                        

[M50] - skok w dal - (5)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
154 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa                
170 Kiedrowski Albin 1966-06-16 Brusy                
384 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała                
258 Środa Dariusz 1965-03-13 WŁOSZCZOWA                
98 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz                
                        
                        

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

- skok w dal - M

[M55] - skok w dal - (6)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
437 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Mała Nieszawka                
319 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie                
334 Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy                
161 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik                
111 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza                
432 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica                
                        
                        

[M60] - skok w dal - (5)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
328 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn                
364 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto                
285 Jaworski Leszek 1955-08-10 Koszalin                
394 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy                
306 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem                
                        
                        

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

- skok w dal - M

[M65] - skok w dal - (10)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
27 Drąg Sławomir 1951-08-03 Wrocław                
312 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań                
55 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń                
288 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin                
298 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle                
398 Tomczak Jan 1952-12-27 Jarocin                
195 Węcławowicz Wojciech 1954-02-11 LKS Górnik Wałbrzych                
28 Wietrzykowski Tomasz 1949-07-20 nizrzeszony                
65 Wysocki Janusz 1953-11-25 PKWLA Sopot                
253 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Zabrze                
                        
                        

[M70] - skok w dal - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
471 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard                
219 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola                
313 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom                
                        
                        

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

- skok w dal - M

[M75] - skok w dal - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
447 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz                
430 Porwich Henryk 1941-03-07 Tarnowo Podgórne Biega                
217 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów                
                        
                        

[M80] - skok w dal - (1)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
196 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin                
                        
                        

[pk] - skok w dal - (1)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
429 Chalabala Michał 1984-03-08 Długołęka                
                        
                        
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web