29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020
 

Lista startowa - skok w dal - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
298 Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice
497 Jankowski Adam 1984-04-27 OKej Brwinów
395 Kinal Grzegorz 1981-01-06 Wrocław
366 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl
216 Piechnik Mateusz 1984-03-28 Polonia Warszawa
74 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom
213 Zdrowowicz Adam 1981-12-16 23 Śląski Pułk Artylerii
300 Znyk Stanisław 1984-10-11 UKS GOK ZDUNY
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
478 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń
306 Kulczycki Rafał 1976-11-23 Parkrun Lubin
82 Patyna Tomasz 1978-05-11 Sępólno Krajeńskie
153 Suski Grzegorz 1978-02-11 Koszalin
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
42 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy
53 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław
470 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów
35 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków
404 Walczyk Konrad 1973-01-06 Masters La SGH
492 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
274 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński
275 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz
16 Żelechowski Bogusław 1967-01-12 Horsham Blue Star Harrier
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
276 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Toruń
466 Kacała Andrzej 1963-01-09 Wieluń
246 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie
259 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik
17 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom
146 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
412 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn
182 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem
321 Wiącek Stanisław 1955-05-13 Ustronie Morskie
230 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
289 Drąg Sławomir 1951-08-03 Wrocław
364 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań
202 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź
122 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń
416 Tomczak Jan 1952-12-27 Jarocin
417 Wysocki Janusz 1953-11-25 PKWLA Sopot
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
347 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard
376 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec
352 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz
211 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko
419 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom
131 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
316 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice
228 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice
311 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Przegląd Sportowy
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
209 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin
309 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz
360 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
517 Brzeziński Adrian 1998-08-24 MKL Toruń
368 Maślankiewicz Bartłomiej 1985-08-16 Polsat news
103 Romanowicz Janusz 1995-03-19 Nasze Radio
102 Rysio Tomasz 1988-02-11 Włodawa
370 Wierzbicki Bartłomiej 1994-08-25 Tarnów

Lista startowa - skok w dal - M

[M35] - skok w dal - (8)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
298 Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice                
497 Jankowski Adam 1984-04-27 OKej Brwinów                
395 Kinal Grzegorz 1981-01-06 Wrocław                
366 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl                
216 Piechnik Mateusz 1984-03-28 Polonia Warszawa                
74 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom                
213 Zdrowowicz Adam 1981-12-16 23 Śląski Pułk Artylerii                
300 Znyk Stanisław 1984-10-11 UKS GOK ZDUNY                
                        
                        

[M40] - skok w dal - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
478 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń                
306 Kulczycki Rafał 1976-11-23 Parkrun Lubin                
82 Patyna Tomasz 1978-05-11 Sępólno Krajeńskie                
153 Suski Grzegorz 1978-02-11 Koszalin                
                        
                        

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- skok w dal - M

[M45] - skok w dal - (6)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
42 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy                
53 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław                
470 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów                
35 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków                
404 Walczyk Konrad 1973-01-06 Masters La SGH                
492 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka                
                        
                        

[M50] - skok w dal - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
274 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński                
275 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz                
16 Żelechowski Bogusław 1967-01-12 Horsham Blue Star Harrier                
                        
                        

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- skok w dal - M

[M55] - skok w dal - (6)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
276 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Toruń                
466 Kacała Andrzej 1963-01-09 Wieluń                
246 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie                
259 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik                
17 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom                
146 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica                
                        
                        

[M60] - skok w dal - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
412 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn                
182 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem                
321 Wiącek Stanisław 1955-05-13 Ustronie Morskie                
230 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza                
                        
                        

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- skok w dal - M

[M65] - skok w dal - (6)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
289 Drąg Sławomir 1951-08-03 Wrocław                
364 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań                
202 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź                
122 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń                
416 Tomczak Jan 1952-12-27 Jarocin                
417 Wysocki Janusz 1953-11-25 PKWLA Sopot                
                        
                        

[M70] - skok w dal - (6)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
347 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard                
376 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec                
352 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz                
211 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko                
419 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom                
131 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica                
                        
                        

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- skok w dal - M

[M75] - skok w dal - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
316 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice                
228 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice                
311 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Przegląd Sportowy                
                        
                        

[M80] - skok w dal - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
209 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin                
309 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz                
360 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna                
                        
                        

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- skok w dal - M

[pk] - skok w dal - (5)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
517 Brzeziński Adrian 1998-08-24 MKL Toruń                
368 Maślankiewicz Bartłomiej 1985-08-16 Polsat news                
103 Romanowicz Janusz 1995-03-19 Nasze Radio                
102 Rysio Tomasz 1988-02-11 Włodawa                
370 Wierzbicki Bartłomiej 1994-08-25 Tarnów                
                        
                        
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web