28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Lista startowa - skok wzwyż - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
330 Kaczorowski Michał 1981-02-26 Wałbrzych
230 Pólkowski Marcin 1979-01-21 Bełchatów
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
601 Golonko Dariusz 1975-04-10 Białystok
208 Łyk Dariusz 1976-05-13 Warszawa
302 Ratajczyk Krzysztof 1978-06-10 Szczecin
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
475 Lemiasheuski Aliaksandr 1969-07-01 Pinsk
13 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław
400 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów
29 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków
395 Walczyk Konrad 1973-01-06 Warszawa
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
20 Fiuk Miroslaw 1964-09-10 Dzialdowo
236 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek
3 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa
397 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
90 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 Libertów
55 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice
432 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska
379 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom
409 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
51 Bednarski Dariusz 1954-04-23 Płock
363 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn
210 Kasprzyk Ludwik 1958-04-06 Olsztyn
259 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem
161 Rupala Andrzej 1956-06-22 Tarnobrzeg
361 Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki
349 Spychalski Wojciech 1955-05-13 Bielkowo
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
241 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice
112 Drąg Sławomir 1951-08-03 Wrocław
253 Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las
373 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź
24 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań
142 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz
25 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp.
221 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
381 Adamczewski Ryszard 1948-01-14 Szubin
258 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 MKS Czechowice-Dziedzice
211 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola
165 Mojsiewicz Bogdan 1945-11-07 Bydgoszcz
137 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice
463 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
120 Matwis Stanisław 1943-05-08 Zamość
256 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa
179 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
270 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin
297 Kańtoch Rudolf 1935-09-16 Kędzierzyn-Koźle

Lista startowa - skok wzwyż - M

[M35] - skok wzwyż - (2)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
330 Kaczorowski Michał 1981-02-26 Wałbrzych                        
230 Pólkowski Marcin 1979-01-21 Bełchatów                        
                                
                                

[M40] - skok wzwyż - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
601 Golonko Dariusz 1975-04-10 Białystok                        
208 Łyk Dariusz 1976-05-13 Warszawa                        
302 Ratajczyk Krzysztof 1978-06-10 Szczecin                        
                                
                                

[M45] - skok wzwyż - (5)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
475 Lemiasheuski Aliaksandr 1969-07-01 Pinsk                        
13 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław                        
400 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów                        
29 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków                        
395 Walczyk Konrad 1973-01-06 Warszawa                        
                                
                                

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- skok wzwyż - M

[M50] - skok wzwyż - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
20 Fiuk Miroslaw 1964-09-10 Dzialdowo                        
236 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek                        
3 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa                        
397 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto                        
                                
                                

[M55] - skok wzwyż - (5)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
90 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 Libertów                        
55 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice                        
432 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska                        
379 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom                        
409 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica                        
                                
                                

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- skok wzwyż - M

[M60] - skok wzwyż - (7)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
51 Bednarski Dariusz 1954-04-23 Płock                        
363 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn                        
210 Kasprzyk Ludwik 1958-04-06 Olsztyn                        
259 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem                        
161 Rupala Andrzej 1956-06-22 Tarnobrzeg                        
361 Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki                        
349 Spychalski Wojciech 1955-05-13 Bielkowo                        
                                
                                

[M65] - skok wzwyż - (8)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
241 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice                        
112 Drąg Sławomir 1951-08-03 Wrocław                        
253 Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las                        
373 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź                        
24 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań                        
142 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz                        
25 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp.                        
221 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń                        
                                
                                

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- skok wzwyż - M

[M70] - skok wzwyż - (6)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
381 Adamczewski Ryszard 1948-01-14 Szubin                        
258 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 MKS Czechowice-Dziedzice                        
211 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola                        
165 Mojsiewicz Bogdan 1945-11-07 Bydgoszcz                        
137 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice                        
463 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik                        
                                
                                

[M75] - skok wzwyż - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
120 Matwis Stanisław 1943-05-08 Zamość                        
256 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa                        
179 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów                        
                                
                                

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- skok wzwyż - M

[M80] - skok wzwyż - (2)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
270 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin                        
297 Kańtoch Rudolf 1935-09-16 Kędzierzyn-Koźle                        
                                
                                
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web