29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020
 

Lista startowa - skok wzwyż - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
422 Czerniak Przemysław 1984-03-27 Poznań
395 Kinal Grzegorz 1981-01-06 Wrocław
34 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
269 Golonko Dariusz 1975-04-10 Białystok
219 Pólkowski Marcin 1979-01-21 Bełchatów
185 Ratajczyk Krzysztof 1978-06-10 Szczecin
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
327 Bulanchykau Dzmitry 1971-06-25 Viciebsk
53 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław
470 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów
35 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków
404 Walczyk Konrad 1973-01-06 Masters La SGH
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
87 Hernik Krzysztof 1966-08-28 PZLAM
336 Lemiasheuski Aliaksandr 1969-07-01 Pinsk
156 Markiewicz Jan 1965-11-23 Brodnica
181 Marotta Giancarlo 1966-11-27 Guildford
222 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
276 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Toruń
48 Fiuk Miroslaw 1964-09-10 Dzialdowo
38 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica
466 Kacała Andrzej 1963-01-09 Wieluń
134 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska
180 Masterton Paul 1961-08-10 Edinburgh
17 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
117 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków
281 Jaworski Leszek 1955-08-10 Koszalin
226 Nowicki Przemysław 1958-03-22 Poznań
44 Soboń Roman 1956-09-13 Szczecin
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
51 Bednarski Dariusz 1954-04-23 Płock
289 Drąg Sławomir 1951-08-03 Wrocław
202 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź
290 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp.
189 Olszowy Andrzej 1952-12-13 Sopot
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
359 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola
80 Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las
308 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań
352 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
316 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice
228 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice
311 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Przegląd Sportowy
301 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa
421 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków
242 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
209 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin
244 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
235 Puchlik Michał 1993-11-05 TV3 Białystok
102 Rysio Tomasz 1988-02-11 Włodawa

Lista startowa - skok wzwyż - M

[M35] - skok wzwyż - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
422 Czerniak Przemysław 1984-03-27 Poznań                        
395 Kinal Grzegorz 1981-01-06 Wrocław                        
34 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel                        
                                
                                

[M40] - skok wzwyż - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
269 Golonko Dariusz 1975-04-10 Białystok                        
219 Pólkowski Marcin 1979-01-21 Bełchatów                        
185 Ratajczyk Krzysztof 1978-06-10 Szczecin                        
                                
                                

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- skok wzwyż - M

[M45] - skok wzwyż - (5)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
327 Bulanchykau Dzmitry 1971-06-25 Viciebsk                        
53 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław                        
470 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów                        
35 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków                        
404 Walczyk Konrad 1973-01-06 Masters La SGH                        
                                
                                

[M50] - skok wzwyż - (5)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
87 Hernik Krzysztof 1966-08-28 PZLAM                        
336 Lemiasheuski Aliaksandr 1969-07-01 Pinsk                        
156 Markiewicz Jan 1965-11-23 Brodnica                        
181 Marotta Giancarlo 1966-11-27 Guildford                        
222 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto                        
                                
                                

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- skok wzwyż - M

[M55] - skok wzwyż - (7)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
276 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Toruń                        
48 Fiuk Miroslaw 1964-09-10 Dzialdowo                        
38 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica                        
466 Kacała Andrzej 1963-01-09 Wieluń                        
134 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska                        
180 Masterton Paul 1961-08-10 Edinburgh                        
17 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom                        
                                
                                

[M60] - skok wzwyż - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
117 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków                        
281 Jaworski Leszek 1955-08-10 Koszalin                        
226 Nowicki Przemysław 1958-03-22 Poznań                        
44 Soboń Roman 1956-09-13 Szczecin                        
                                
                                

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- skok wzwyż - M

[M65] - skok wzwyż - (5)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
51 Bednarski Dariusz 1954-04-23 Płock                        
289 Drąg Sławomir 1951-08-03 Wrocław                        
202 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź                        
290 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp.                        
189 Olszowy Andrzej 1952-12-13 Sopot                        
                                
                                

[M70] - skok wzwyż - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
359 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola                        
80 Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las                        
308 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań                        
352 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz                        
                                
                                

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- skok wzwyż - M

[M75] - skok wzwyż - (6)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
316 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice                        
228 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice                        
311 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Przegląd Sportowy                        
301 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa                        
421 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków                        
242 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów                        
                                
                                

[M80] - skok wzwyż - (2)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
209 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin                        
244 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna                        
                                
                                

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- skok wzwyż - M

[pk] - skok wzwyż - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
235 Puchlik Michał 1993-11-05 TV3 Białystok                        
102 Rysio Tomasz 1988-02-11 Włodawa                        
                                
                                
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web