29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019
 

Lista startowa - trójskok - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
244 Świderski Paweł 1983-08-11 Bialystok
175 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom
333 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
334 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń
249 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów
87 Suski Grzegorz 1978-02-11 Koszalin
307 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
55 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy
43 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg
179 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec
427 Walczyk Konrad 1973-01-06 Warszawa
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
16 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa
395 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński
77 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz
398 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
204 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska
183 Rojewski Wojciech 1961-01-01 Włocławek
22 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza
366 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
113 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków
437 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz
188 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
306 Bobiński Marian 1952-08-26 Warszawa
128 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice
241 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto
317 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań
137 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź
187 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin
318 Więckowski Tadeusz 1953-06-11 Olszewo-Borki
33 Wysocki Janusz 1953-11-25 PKWLA Sopot
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
214 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
134 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice
93 Czapla Jan 1942-01-19 Sydney
44 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
94 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt
213 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna
146 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 Łódź
431 Wojtkowiak Bernard 1938-08-13 PKWLA Sopot

Lista startowa - trójskok - M

[M35] - trójskok - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
244 Świderski Paweł 1983-08-11 Bialystok                
175 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom                
333 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew                
                        
                        

[M40] - trójskok - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
334 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń                
249 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów                
87 Suski Grzegorz 1978-02-11 Koszalin                
307 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź                
                        
                        

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

- trójskok - M

[M45] - trójskok - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
55 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy                
43 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg                
179 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec                
427 Walczyk Konrad 1973-01-06 Warszawa                
                        
                        

[M50] - trójskok - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
16 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa                
395 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński                
77 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz                
398 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto                
                        
                        

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

- trójskok - M

[M55] - trójskok - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
204 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska                
183 Rojewski Wojciech 1961-01-01 Włocławek                
22 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza                
366 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica                
                        
                        

[M60] - trójskok - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
113 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków                
437 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz                
188 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź                
                        
                        

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

- trójskok - M

[M65] - trójskok - (8)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
306 Bobiński Marian 1952-08-26 Warszawa                
128 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice                
241 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto                
317 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań                
137 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź                
187 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin                
318 Więckowski Tadeusz 1953-06-11 Olszewo-Borki                
33 Wysocki Janusz 1953-11-25 PKWLA Sopot                
                        
                        

[M70] - trójskok - (1)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
214 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna                
                        
                        

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

- trójskok - M

[M75] - trójskok - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
134 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice                
93 Czapla Jan 1942-01-19 Sydney                
44 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków                
                        
                        

[M80] - trójskok - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
94 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt                
213 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna                
146 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 Łódź                
431 Wojtkowiak Bernard 1938-08-13 PKWLA Sopot                
                        
                        
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web