29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020
 

Lista startowa - pchnięcie kulą - M

 

[M35]    7,26 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
436 Chmielecki Marcin 1981-10-30 Tczew
126 Grzenkowicz Grzegorz 1981-03-03 Żelistrzewo
398 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła
66 Suchanowski Maciej 1983-02-17 PKWLA
 

[M40]    7,26 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
353 Borowski Sławomir 1975-10-18 PKWLA Sopot
270 Mazurkiewicz Paweł 1977-02-16 Szczecin
140 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg
93 Piontek Adrian 1977-07-02 Chorzów
113 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola
401 Tyrolski Grzegorz 1976-08-05 Tczew
 

[M45]    7,26 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
469 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin
141 Kozłowski Robert 1970-06-07 Lublin
129 Krawulski Adam 1974-07-28 Olesno
272 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew
53 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław
75 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew
35 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków
 

[M50]    6,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
10 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów
273 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Lider Grodzisk. Maz.
115 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa
116 Kulikowicz Tadeusz 1966-09-21 PKWLA Sopot
181 Marotta Giancarlo 1966-11-27 Guildford
177 McKenzie Eddie 1966-09-11 Turriff
274 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński
476 Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp.
506 Pietrak Grzegorz 1969-09-21 Warszawa
229 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg
313 Skowyra Zbigniew 1968-09-05 Kołobrzeg
 

[M55]    6,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
276 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Toruń
227 Szpak Mieczysław 1961-07-10 Kołobrzeg
224 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec
 

[M60]    5,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
96 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo
350 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra
475 Kędracki Janusz 1960-01-10 Gazeta Wyborcza
171 Maliszewski Andrzej 1957-05-22 Pszczyna
283 Napiórkowski Zbigniew 1957-09-24 Hunfeld
78 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot
198 Ruchlewicz Arkadiusz 1957-02-08 Wrocław
284 Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów
160 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 Chojna
414 Wojtaszczyk Stanisław 1960-01-11 Pabianice
207 Zglenicki Ryszard 1956-11-24 Bydgoszcz
 

[M65]    5,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
52 Dunal Jerzy 1954-05-28 Stargard
186 Gudaniec Ryszard 1951-03-11 Lidzbark Warmiński
165 Jankowski Kazimierz 1953-01-20 Toruń
100 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń
236 Książek Marek 1951-02-16 SDRP Olsztyn
323 Mielcarek Błażej 1955-02-14 Ściborze
122 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń
 

[M70]    4,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
418 Bobrzyk Leszek 1948-02-29 Świdnik
292 Herzog Adam 1948-04-26 Zielona Góra
355 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn
64 Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Świebodzin
23 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz
54 Kopik Leszek 1945-09-19 PKWLA Sopot
376 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec
293 Maks Zygmunt 1947-02-26 Dobryszyce
308 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań
234 Milewski Andrzej 1948-12-27 Toruń
76 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp.
205 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra
525 Trescher Jerzy 1950-02-06 Aleksandrów Kujawski
 

[M75]    4,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
295 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki
208 Remplewicz Jan 1940-07-09 Bydgoszcz
200 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela
319 Sławiński Ryszard 1943-09-15 SDRP
191 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA
301 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa
 

[M80]    3,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
309 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz
367 Maślankiewicz Andrzej 1938-10-08 SDRP
244 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna
314 Pater Zbigniew 1940-01-03 Wrocław
233 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 Łódź
32 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot
510 Wojtkowiak Bernard 1938-08-13 PKWLA Sopot
 

[M85]    3,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
374 Bułczyński Kazimierz 1930-04-24 Koszalin
489 Tessmer Edmund 1931-03-19 Nowe Miasto Lubawskie
174 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
511 Bosiacki Mateusz 1993-07-18 K-PZLA
508 Malanowski Łukasz 1996-10-08 Sprinterzy.com
235 Puchlik Michał 1993-11-05 TV3 Białystok

Lista startowa - pchnięcie kulą - M

[M35] - pchnięcie kulą - (4)    7,26 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
436 Chmielecki Marcin 1981-10-30 Tczew                
126 Grzenkowicz Grzegorz 1981-03-03 Żelistrzewo                
398 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła                
66 Suchanowski Maciej 1983-02-17 PKWLA                
                        
                        

[M40] - pchnięcie kulą - (6)    7,26 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
353 Borowski Sławomir 1975-10-18 PKWLA Sopot                
270 Mazurkiewicz Paweł 1977-02-16 Szczecin                
140 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg                
93 Piontek Adrian 1977-07-02 Chorzów                
113 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola                
401 Tyrolski Grzegorz 1976-08-05 Tczew                
                        
                        

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- pchnięcie kulą - M

[M45] - pchnięcie kulą - (7)    7,26 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
469 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin                
141 Kozłowski Robert 1970-06-07 Lublin                
129 Krawulski Adam 1974-07-28 Olesno                
272 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew                
53 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław                
75 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew                
35 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków                
                        
                        

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- pchnięcie kulą - M

[M50] - pchnięcie kulą - (11)    6,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
10 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów                
273 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Lider Grodzisk. Maz.                
115 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa                
116 Kulikowicz Tadeusz 1966-09-21 PKWLA Sopot                
181 Marotta Giancarlo 1966-11-27 Guildford                
177 McKenzie Eddie 1966-09-11 Turriff                
274 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński                
476 Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp.                
506 Pietrak Grzegorz 1969-09-21 Warszawa                
229 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg                
313 Skowyra Zbigniew 1968-09-05 Kołobrzeg                
                        
                        

[M55] - pchnięcie kulą - (3)    6,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
276 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Toruń                
227 Szpak Mieczysław 1961-07-10 Kołobrzeg                
224 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec                
                        
                        

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- pchnięcie kulą - M

[M60] - pchnięcie kulą - (11)    5,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
96 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo                
350 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra                
475 Kędracki Janusz 1960-01-10 Gazeta Wyborcza                
171 Maliszewski Andrzej 1957-05-22 Pszczyna                
283 Napiórkowski Zbigniew 1957-09-24 Hunfeld                
78 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot                
198 Ruchlewicz Arkadiusz 1957-02-08 Wrocław                
284 Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów                
160 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 Chojna                
414 Wojtaszczyk Stanisław 1960-01-11 Pabianice                
207 Zglenicki Ryszard 1956-11-24 Bydgoszcz                
                        
                        

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- pchnięcie kulą - M

[M65] - pchnięcie kulą - (7)    5,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
52 Dunal Jerzy 1954-05-28 Stargard                
186 Gudaniec Ryszard 1951-03-11 Lidzbark Warmiński                
165 Jankowski Kazimierz 1953-01-20 Toruń                
100 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń                
236 Książek Marek 1951-02-16 SDRP Olsztyn                
323 Mielcarek Błażej 1955-02-14 Ściborze                
122 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń                
                        
                        

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- pchnięcie kulą - M

[M70] - pchnięcie kulą - (13)    4,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
418 Bobrzyk Leszek 1948-02-29 Świdnik                
292 Herzog Adam 1948-04-26 Zielona Góra                
355 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn                
64 Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Świebodzin                
23 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz                
54 Kopik Leszek 1945-09-19 PKWLA Sopot                
376 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec                
293 Maks Zygmunt 1947-02-26 Dobryszyce                
308 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań                
234 Milewski Andrzej 1948-12-27 Toruń                
76 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp.                
205 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra                
525 Trescher Jerzy 1950-02-06 Aleksandrów Kujawski                
                        
                        

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- pchnięcie kulą - M

[M75] - pchnięcie kulą - (6)    4,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
295 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki                
208 Remplewicz Jan 1940-07-09 Bydgoszcz                
200 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela                
319 Sławiński Ryszard 1943-09-15 SDRP                
191 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA                
301 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa                
                        
                        

[M80] - pchnięcie kulą - (7)    3,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
309 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz                
367 Maślankiewicz Andrzej 1938-10-08 SDRP                
244 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna                
314 Pater Zbigniew 1940-01-03 Wrocław                
233 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 Łódź                
32 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot                
510 Wojtkowiak Bernard 1938-08-13 PKWLA Sopot                
                        
                        

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- pchnięcie kulą - M

[M85] - pchnięcie kulą - (3)    3,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
374 Bułczyński Kazimierz 1930-04-24 Koszalin                
489 Tessmer Edmund 1931-03-19 Nowe Miasto Lubawskie                
174 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń                
                        
                        

[pk] - pchnięcie kulą - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
511 Bosiacki Mateusz 1993-07-18 K-PZLA                
508 Malanowski Łukasz 1996-10-08 Sprinterzy.com                
235 Puchlik Michał 1993-11-05 TV3 Białystok                
                        
                        
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web