29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020
 

Lista startowa - pchnięcie kulą - K

 

[K35]    4,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
104 Hoppe Karolina 1980-08-16 OSiR Tuchola
454 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY
491 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz.
378 Ugniewska-Miros Monika 1980-12-27 Pruszków
106 Widawska Anna 1983-09-29 Trenujznami.pl
107 Woroniec Alicja 1981-06-21 Lidzbark Warmiński
 

[K40]    4,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
254 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz
502 Rathnau Agnieszka 1979-01-23 LKS Puck
348 Szczepańska Magdalena 1980-01-25 Gdańsk
382 Widalska-Kiełbasińska Marta 1976-03-18 UKS OTRĘBUSY
 

[K45]    4,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
214 Bogucka Bożena 1970-11-25 -
183 Ignaczak Marzena 1973-12-21 Zduńska Wola
496 Tomasik Aleksandra 1970-11-04 OKej Brwinów
 

[K50]    3,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
215 Ptak Ryszarda 1967-01-13 Wejherowo
344 Shevchenko Olena 1966-03-02 Dnipro
345 Sorochuk Svitlana 1967-05-29 Dnipro
124 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków
125 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruczczyn
 

[K55]    3,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
173 Kędziora Maria 1961-06-25 Gromadka
390 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz
145 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa
 

[K60]    3,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
521 Maryszczak Bogumiła 1957-03-18 Kołobrzeg
50 Piwowarska Teresa 1956-06-05 Wałcz
 

[K65]    3,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
22 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz
354 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo
243 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna
 

[K70]    3,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
175 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań
522 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa
77 Nadachowska Wiesława 1949-10-27 OSTRÓW WIELKOPOLSKI
108 Woroniec Barbara 1946-10-15 Lidzbark Warmiński
 

[K75]    2,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
357 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn
33 Sowa Alicja 1943-08-07 Gliwice
 

[K80]    2,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
138 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań
499 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg
 

[K85]    2,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
206 Zglenicka Urszula 1932-05-14 Bydgoszcz

Lista startowa - pchnięcie kulą - K

[K35] - pchnięcie kulą - (6)    4,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
104 Hoppe Karolina 1980-08-16 OSiR Tuchola                
454 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY                
491 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz.                
378 Ugniewska-Miros Monika 1980-12-27 Pruszków                
106 Widawska Anna 1983-09-29 Trenujznami.pl                
107 Woroniec Alicja 1981-06-21 Lidzbark Warmiński                
                        
                        

[K40] - pchnięcie kulą - (4)    4,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
254 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz                
502 Rathnau Agnieszka 1979-01-23 LKS Puck                
348 Szczepańska Magdalena 1980-01-25 Gdańsk                
382 Widalska-Kiełbasińska Marta 1976-03-18 UKS OTRĘBUSY                
                        
                        

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- pchnięcie kulą - K

[K45] - pchnięcie kulą - (3)    4,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
214 Bogucka Bożena 1970-11-25 -                
183 Ignaczak Marzena 1973-12-21 Zduńska Wola                
496 Tomasik Aleksandra 1970-11-04 OKej Brwinów                
                        
                        

[K50] - pchnięcie kulą - (5)    3,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
215 Ptak Ryszarda 1967-01-13 Wejherowo                
344 Shevchenko Olena 1966-03-02 Dnipro                
345 Sorochuk Svitlana 1967-05-29 Dnipro                
124 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków                
125 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruczczyn                
                        
                        

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- pchnięcie kulą - K

[K55] - pchnięcie kulą - (3)    3,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
173 Kędziora Maria 1961-06-25 Gromadka                
390 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz                
145 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa                
                        
                        

[K60] - pchnięcie kulą - (2)    3,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
521 Maryszczak Bogumiła 1957-03-18 Kołobrzeg                
50 Piwowarska Teresa 1956-06-05 Wałcz                
                        
                        

[K65] - pchnięcie kulą - (3)    3,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
22 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz                
354 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo                
243 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna                
                        
                        

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- pchnięcie kulą - K

[K70] - pchnięcie kulą - (4)    3,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
175 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań                
522 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa                
77 Nadachowska Wiesława 1949-10-27 OSTRÓW WIELKOPOLSKI                
108 Woroniec Barbara 1946-10-15 Lidzbark Warmiński                
                        
                        

[K75] - pchnięcie kulą - (2)    2,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
357 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn                
33 Sowa Alicja 1943-08-07 Gliwice                
                        
                        

[K80] - pchnięcie kulą - (2)    2,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
138 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań                
499 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg                
                        
                        

   

29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2020

- pchnięcie kulą - K

[K85] - pchnięcie kulą - (1)    2,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
206 Zglenicka Urszula 1932-05-14 Bydgoszcz                
                        
                        
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web