28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019
 

Lista startowa - ciężarek - M

 

[M35]    15,88 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
411 Gąsiorowski Marcin 1981-08-02 Kraków
163 Maciejewski Robert 1981-06-21 Wałbrzych
367 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła
74 Suchanowski Maciej 1983-02-17 PKWLA
 

[M40]    15,88 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
349 Borowski Sławomir 1975-10-18 PKWLA Sopot
371 Jankowski Tomasz 1974-05-06 AZS Poznań
271 Krawulski Adam 1974-07-28 Olesno
342 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg
325 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola
231 Tyrolski Grzegorz 1976-08-05 Tczew
 

[M45]    15,88 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
273 Bońda Konrad 1969-12-12 Brwinów
336 Hałaj Robert 1971-06-07 Warka
133 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew
 

[M50]    11,34 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
280 Dłużyński Włodzimierz 1965-08-11 Pabianice
54 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg
 

[M55]    11,34 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
3 Kowalski Lech 1961-01-17 Mielec
395 Puta Mirosław 1963-03-05 PKWLA Sopot
76 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot
458 Szczerba Mirosław 1963-11-17 Słupsk
438 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice
174 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec
 

[M60]    9,08 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
246 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo
400 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra
80 Dunal Jerzy 1954-05-28 Stargard
117 Karpiński Franciszek 1958-10-16 Szczawno Zdrój
244 Obuchowski Jan 1957-03-08 Nowe Miasto Lubawskie
225 Zglenicki Ryszard 1956-11-24 Bydgoszcz
 

[M65]    9,08 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
333 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 PKWLA Sopot
126 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz
13 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń
243 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 Nowe Miasto Lubawskie
2 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława
90 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa
339 Sokołów Tadeusz 1952-02-17 PKWLA Sopot
 

[M70]    7,26 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
311 Ganiec Jan 1944-12-12 Piastów
356 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn
32 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn
422 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra
457 Semborowski Andrzej 1947-10-06 PKWLA Sopot
250 Sowa Jan 1946-02-01 Gliwice
401 Tobiasz Wiesław 1948-06-03 Łódź
 

[M75]    7,26 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
107 Krzesiński Ryszard 1943-03-31 Białobrzegi
211 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela
296 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA
 

[M80]    5,45 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
332 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały
247 Kargol Antoni 1937-01-09 Wałcz
216 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna
 

[M85]    5,45 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
450 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń

Lista startowa - ciężarek - M

[M35] - ciężarek - (4)    15,88 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
411 Gąsiorowski Marcin 1981-08-02 Kraków                
163 Maciejewski Robert 1981-06-21 Wałbrzych                
367 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła                
74 Suchanowski Maciej 1983-02-17 PKWLA                
                        
                        

[M40] - ciężarek - (6)    15,88 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
349 Borowski Sławomir 1975-10-18 PKWLA Sopot                
371 Jankowski Tomasz 1974-05-06 AZS Poznań                
271 Krawulski Adam 1974-07-28 Olesno                
342 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg                
325 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola                
231 Tyrolski Grzegorz 1976-08-05 Tczew                
                        
                        

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

- ciężarek - M

[M45] - ciężarek - (3)    15,88 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
273 Bońda Konrad 1969-12-12 Brwinów                
336 Hałaj Robert 1971-06-07 Warka                
133 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew                
                        
                        

[M50] - ciężarek - (2)    11,34 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
280 Dłużyński Włodzimierz 1965-08-11 Pabianice                
54 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg                
                        
                        

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

- ciężarek - M

[M55] - ciężarek - (6)    11,34 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
3 Kowalski Lech 1961-01-17 Mielec                
395 Puta Mirosław 1963-03-05 PKWLA Sopot                
76 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot                
458 Szczerba Mirosław 1963-11-17 Słupsk                
438 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice                
174 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec                
                        
                        

[M60] - ciężarek - (6)    9,08 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
246 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo                
400 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra                
80 Dunal Jerzy 1954-05-28 Stargard                
117 Karpiński Franciszek 1958-10-16 Szczawno Zdrój                
244 Obuchowski Jan 1957-03-08 Nowe Miasto Lubawskie                
225 Zglenicki Ryszard 1956-11-24 Bydgoszcz                
                        
                        

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

- ciężarek - M

[M65] - ciężarek - (7)    9,08 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
333 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 PKWLA Sopot                
126 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz                
13 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń                
243 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 Nowe Miasto Lubawskie                
2 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława                
90 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa                
339 Sokołów Tadeusz 1952-02-17 PKWLA Sopot                
                        
                        

[M70] - ciężarek - (7)    7,26 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
311 Ganiec Jan 1944-12-12 Piastów                
356 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn                
32 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn                
422 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra                
457 Semborowski Andrzej 1947-10-06 PKWLA Sopot                
250 Sowa Jan 1946-02-01 Gliwice                
401 Tobiasz Wiesław 1948-06-03 Łódź                
                        
                        

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

- ciężarek - M

[M75] - ciężarek - (3)    7,26 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
107 Krzesiński Ryszard 1943-03-31 Białobrzegi                
211 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela                
296 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA                
                        
                        

[M80] - ciężarek - (3)    5,45 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
332 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały                
247 Kargol Antoni 1937-01-09 Wałcz                
216 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna                
                        
                        

[M85] - ciężarek - (1)    5,45 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
450 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń                
                        
                        
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web