28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Lista startowa - rzut dyskiem - M

 

[M35]    2,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
36 Bojarski Arkadiusz 1980-06-01 Słubice
359 Horoszkiewicz Łukasz 1980-10-12 Słubice
228 Jacków Krzysztof 1980-06-08 Środa Wlkp.
402 Kominek Andrzej 1982-11-08 Wrocław
114 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom
360 Wietecki Marek 1983-06-02 Poznań
196 Wojtaszczyk Jakub 1983-02-21 Pabianice
 

[M40]    2,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
333 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń
442 Ratajczak Maciej 1977-08-30 Klub SZOK Bojanowo
234 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola
312 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź
73 Tyrolski Grzegorz 1976-08-05 Tczew
336 Wrzeszcz Marcin 1974-09-06 Oborniki
 

[M45]    2,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
117 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski
21 Bońda Konrad 1969-12-12 Brwinów
419 Hałaj Robert 1971-06-07 Warka
235 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin
424 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy
13 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław
15 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew
 

[M50]    1,50 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
262 Chilmanowicz Janusz 1964-05-17 Działdowo
313 Dłużyński Włodzimierz 1965-08-11 Pabianice
469 Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp.
44 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg
426 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin
340 Szczerba Mirosław 1963-11-17 Słupsk
 

[M55]    1,50 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
134 Dżoń Witold 1961-04-30 Warszawa
157 Kańtoch Jerzy 1961-01-21 Rydułtowy
99 Krymski Sławomir 1961-10-20 Kraków
343 Puta Mirosław 1963-03-05 PKWLA Sopot
238 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot
379 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom
56 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice
345 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec
 

[M60]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
122 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra
60 Futyma Zygmunt 1955-05-21 Sanok
5 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 PKWLA Sopot
407 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa
91 Maliszewski Andrzej 1957-05-22 Pszczyna
474 Mielcarek Błażej 1955-02-14 Ściborze
240 Wawrzyniak Zenon 1954-10-26 Sieraków
206 Wietecki Jerzy 1956-01-28 Poznań
185 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko
431 Żabiński Stanisław 1954-03-25 Jaworzno
 

[M65]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
96 Bielenny Michał 1950-09-29 Bydgoszcz
295 Dec Jan 1948-10-17 Cigacice
100 Jankowski Kazimierz 1953-01-20 Toruń
182 Jankowski Roman 1950-08-08 Łęczyca
401 Jarmuszkiewicz Andrzej 1948-08-30 Ostrów Wlkp.
17 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz
1 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń
293 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława
439 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec
24 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań
85 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa
 

[M70]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
243 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 Lublin
255 Bogusz Zygmunt 1945-09-22 MKL '12' Jelenia Góra
77 Borzecki Stefan 1945-04-20 PKWLA Sopot
258 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 MKS Czechowice-Dziedzice
308 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn
307 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn
177 Laska Tadeusz 1946-08-28 Wałcz
128 Maks Zygmunt 1947-02-26 Dobryszyce
272 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra
273 Sowa Jan 1946-02-01 Gliwice
269 Stanek Józef 1947-01-01 Bielsko-Biała
180 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna
352 Wąsiel Józef 1947-04-18 Mircze
 

[M75]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
212 Bader Waldemar 1941-09-17 Zgorzelec
172 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki
602 Czapla Jan 1942-01-19 Sydney
371 Frąckowiak Feliks 1941-05-24 Poznań
31 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz
378 Krzesiński Ryszard 1943-03-31 Białobrzegi
120 Matwis Stanisław 1943-05-08 Zamość
181 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko Kamienna
369 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń
7 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela
217 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 Łódź
294 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA
256 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa
32 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków
150 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot
 

[M80]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
176 Czupkiewicz Lechosław 1937-07-21 Gdańsk
277 Drohomirecki Michał 1934-11-27 Wałbrzych
33 Szymański Eugeniusz 1933-11-28 Pruszków
 

[M85]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
83 Wojtas Mieczysław 1932-01-01 Wrocław
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
486 Baranowicz Oskar 2002-05-17 MKL Toruń
471 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 Kraków
0 Pasiński Paweł 1993-03-06 MKL Toruń

Lista startowa - rzut dyskiem - M

[M35] - rzut dyskiem - (7)    2,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
36 Bojarski Arkadiusz 1980-06-01 Słubice                
359 Horoszkiewicz Łukasz 1980-10-12 Słubice                
228 Jacków Krzysztof 1980-06-08 Środa Wlkp.                
402 Kominek Andrzej 1982-11-08 Wrocław                
114 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom                
360 Wietecki Marek 1983-06-02 Poznań                
196 Wojtaszczyk Jakub 1983-02-21 Pabianice                
                        
                        

[M40] - rzut dyskiem - (6)    2,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
333 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń                
442 Ratajczak Maciej 1977-08-30 Klub SZOK Bojanowo                
234 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola                
312 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź                
73 Tyrolski Grzegorz 1976-08-05 Tczew                
336 Wrzeszcz Marcin 1974-09-06 Oborniki                
                        
                        

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- rzut dyskiem - M

[M45] - rzut dyskiem - (7)    2,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
117 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski                
21 Bońda Konrad 1969-12-12 Brwinów                
419 Hałaj Robert 1971-06-07 Warka                
235 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin                
424 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy                
13 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław                
15 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew                
                        
                        

[M50] - rzut dyskiem - (6)    1,50 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
262 Chilmanowicz Janusz 1964-05-17 Działdowo                
313 Dłużyński Włodzimierz 1965-08-11 Pabianice                
469 Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp.                
44 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg                
426 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin                
340 Szczerba Mirosław 1963-11-17 Słupsk                
                        
                        

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- rzut dyskiem - M

[M55] - rzut dyskiem - (8)    1,50 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
134 Dżoń Witold 1961-04-30 Warszawa                
157 Kańtoch Jerzy 1961-01-21 Rydułtowy                
99 Krymski Sławomir 1961-10-20 Kraków                
343 Puta Mirosław 1963-03-05 PKWLA Sopot                
238 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot                
379 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom                
56 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice                
345 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec                
                        
                        

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- rzut dyskiem - M

[M60] - rzut dyskiem - (10)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
122 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra                
60 Futyma Zygmunt 1955-05-21 Sanok                
5 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 PKWLA Sopot                
407 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa                
91 Maliszewski Andrzej 1957-05-22 Pszczyna                
474 Mielcarek Błażej 1955-02-14 Ściborze                
240 Wawrzyniak Zenon 1954-10-26 Sieraków                
206 Wietecki Jerzy 1956-01-28 Poznań                
185 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko                
431 Żabiński Stanisław 1954-03-25 Jaworzno                
                        
                        

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- rzut dyskiem - M

[M65] - rzut dyskiem - (11)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
96 Bielenny Michał 1950-09-29 Bydgoszcz                
295 Dec Jan 1948-10-17 Cigacice                
100 Jankowski Kazimierz 1953-01-20 Toruń                
182 Jankowski Roman 1950-08-08 Łęczyca                
401 Jarmuszkiewicz Andrzej 1948-08-30 Ostrów Wlkp.                
17 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz                
1 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń                
293 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława                
439 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec                
24 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań                
85 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa                
                        
                        

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- rzut dyskiem - M

[M70] - rzut dyskiem - (13)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
243 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 Lublin                
255 Bogusz Zygmunt 1945-09-22 MKL '12' Jelenia Góra                
77 Borzecki Stefan 1945-04-20 PKWLA Sopot                
258 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 MKS Czechowice-Dziedzice                
307 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn                
308 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn                
177 Laska Tadeusz 1946-08-28 Wałcz                
128 Maks Zygmunt 1947-02-26 Dobryszyce                
272 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra                
273 Sowa Jan 1946-02-01 Gliwice                
269 Stanek Józef 1947-01-01 Bielsko-Biała                
180 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna                
352 Wąsiel Józef 1947-04-18 Mircze                
                        
                        

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- rzut dyskiem - M

[M75] - rzut dyskiem - (15)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
212 Bader Waldemar 1941-09-17 Zgorzelec                
172 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki                
602 Czapla Jan 1942-01-19 Sydney                
371 Frąckowiak Feliks 1941-05-24 Poznań                
31 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz                
378 Krzesiński Ryszard 1943-03-31 Białobrzegi                
120 Matwis Stanisław 1943-05-08 Zamość                
181 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko Kamienna                
369 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń                
7 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela                
217 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 Łódź                
294 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA                
256 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa                
32 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków                
150 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot                
                        
                        

2018 by ATP_Web

   

28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018

- rzut dyskiem - M

[M80] - rzut dyskiem - (3)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
176 Czupkiewicz Lechosław 1937-07-21 Gdańsk                
277 Drohomirecki Michał 1934-11-27 Wałbrzych                
33 Szymański Eugeniusz 1933-11-28 Pruszków                
                        
                        

[M85] - rzut dyskiem - (1)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
83 Wojtas Mieczysław 1932-01-01 Wrocław                
                        
                        

[pk] - rzut dyskiem - (5)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
486 Baranowicz Oskar 2002-05-17 MKL Toruń                
471 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 Kraków                
0 Pasiński Paweł 1993-03-06 MKL Toruń                
                        
                        
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web