29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019
 

Lista startowa - rzut oszczepem - K

 

[K30]    600 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
233 Bubienko Katarzyna 1984-07-24 Świebodzin
196 Tomczak Kinga 1986-03-03 UKS Clan Ostrołęka
 

[K35]    600 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
297 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 KS Lider Grodzisk Maz.
142 Ugniewska Monika 1980-12-27 Pruszków
 

[K40]    600 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
123 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz
323 Poświatowska Sabina 1978-09-02 Puławy
382 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia
235 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice
 

[K45]    600 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
108 Bogucka Bożena 1970-11-25 -
 

[K50]    500 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
313 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg
355 Wysocka Małgorzata 1969-04-09 Białystok
269 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruczczyn
 

[K55]    500 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
138 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz
303 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa
 

[K60]    400 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
301 Mikołajczyk Henryka 1959-01-17 Lipniki
110 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie
211 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna
 

[K65]    400 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
106 Gawłowska Regina 1950-06-18 AZS Poznań
170 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz
227 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo
299 Mielcarek Maria 1952-01-20 Bydgoszcz
 

[K70]    400 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
105 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań
 

[K75]    400 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
226 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn
 

[K80]    400 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
198 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań
314 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg
 

[K85]    400 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
312 Prużanin Genowefa 1932-01-17 Klukowo

Lista startowa - rzut oszczepem - K

[K30] - rzut oszczepem - (2)    600 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
233 Bubienko Katarzyna 1984-07-24 Świebodzin                
196 Tomczak Kinga 1986-03-03 UKS Clan Ostrołęka                
                        
                        

[K35] - rzut oszczepem - (2)    600 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
297 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 KS Lider Grodzisk Maz.                
142 Ugniewska Monika 1980-12-27 Pruszków                
                        
                        

[K40] - rzut oszczepem - (4)    600 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
123 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz                
323 Poświatowska Sabina 1978-09-02 Puławy                
382 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia                
235 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice                
                        
                        

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

- rzut oszczepem - K

[K45] - rzut oszczepem - (1)    600 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
108 Bogucka Bożena 1970-11-25 -                
                        
                        

[K50] - rzut oszczepem - (3)    500 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
313 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg                
355 Wysocka Małgorzata 1969-04-09 Białystok                
269 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruczczyn                
                        
                        

[K55] - rzut oszczepem - (2)    500 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
138 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz                
303 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa                
                        
                        

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

- rzut oszczepem - K

[K60] - rzut oszczepem - (3)    400 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
301 Mikołajczyk Henryka 1959-01-17 Lipniki                
110 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie                
211 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna                
                        
                        

[K65] - rzut oszczepem - (4)    400 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
106 Gawłowska Regina 1950-06-18 AZS Poznań                
170 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz                
227 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo                
299 Mielcarek Maria 1952-01-20 Bydgoszcz                
                        
                        

[K70] - rzut oszczepem - (1)    400 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
105 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań                
                        
                        

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

- rzut oszczepem - K

[K75] - rzut oszczepem - (1)    400 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
226 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn                
                        
                        

[K80] - rzut oszczepem - (2)    400 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
198 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań                
314 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg                
                        
                        

[K85] - rzut oszczepem - (1)    400 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
312 Prużanin Genowefa 1932-01-17 Klukowo                
                        
                        
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web