29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019
 

Lista startowa - rzut młotem - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
85 Kamionka Grzegorz 1982-02-07 Ossów
117 Marchlewicz Dawid 1983-03-08 City of Porsmouth AC
386 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
432 Borowski Sławomir 1975-10-18 PKWLA Sopot
277 Czarnecki Mateusz 1978-10-24 ISKRA WOLSZTYN
339 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola
390 Wrzeszcz Marcin 1974-09-06 Oborniki
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
340 Jankowski Tomasz 1974-05-06 AZS Poznań
23 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew
56 Walczak Mariusz 1971-02-27 Warszawa
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
396 Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp.
82 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg
397 Świdziński Paweł 1968-12-31 Marki
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
347 Krymski Sławomir 1961-10-20 Kraków
361 Puta Mirosław 1963-03-05 PKWLA Sopot
348 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom
400 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin
349 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice
350 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
150 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo
155 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra
3 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica
86 Kamionka Marek 1955-08-30 Ossów
7 Levi Charles 1957-01-30 Warszawa
305 Lipowski Witold 1956-10-08 Kędzierzyn-Koźle
32 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot
35 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 Chojna
261 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
29 Dunal Jerzy 1954-05-28 Stargard
30 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 PKWLA Sopot
121 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń
368 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 Nowe Miasto Lubawskie
67 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań
24 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp.
20 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa
264 Wolny Jarosław 1954-04-25 Poznań
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
229 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn
228 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn
72 Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Rzeczyca
160 Jarmuszkiewicz Andrzej 1948-08-30 Ostrów Wlkp.
171 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz
154 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra
214 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna
129 Tobiasz Wiesław 1948-06-03 Łódź
147 Wodo Bronisław 1947-07-22 Łódź
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
199 Frąckowiak Feliks 1941-05-24 Poznań
158 Krzesiński Ryszard 1943-03-31 Białobrzegi
222 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela
210 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
435 Czupkiewicz Lechosław 1937-07-21 Gdańsk
205 Kańtoch Rudolf 1935-09-16 Kędzierzyn-Koźle
308 Koszelew Anatol 1937-02-20 Białystok
104 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna
159 Rzepecki Andrzej 1936-05-20 Słupsk
14 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot

Lista startowa - rzut młotem - M

[M35] - rzut młotem - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
85 Kamionka Grzegorz 1982-02-07 Ossów                
117 Marchlewicz Dawid 1983-03-08 City of Porsmouth AC                
386 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła                
                        
                        

[M40] - rzut młotem - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
432 Borowski Sławomir 1975-10-18 PKWLA Sopot                
277 Czarnecki Mateusz 1978-10-24 ISKRA WOLSZTYN                
339 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola                
390 Wrzeszcz Marcin 1974-09-06 Oborniki                
                        
                        

[M45] - rzut młotem - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
340 Jankowski Tomasz 1974-05-06 AZS Poznań                
23 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew                
56 Walczak Mariusz 1971-02-27 Warszawa                
                        
                        

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

- rzut młotem - M

[M50] - rzut młotem - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
396 Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp.                
82 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg                
397 Świdziński Paweł 1968-12-31 Marki                
                        
                        

[M55] - rzut młotem - (6)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
347 Krymski Sławomir 1961-10-20 Kraków                
361 Puta Mirosław 1963-03-05 PKWLA Sopot                
348 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom                
400 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin                
349 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice                
350 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec                
                        
                        

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

- rzut młotem - M

[M60] - rzut młotem - (9)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
150 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo                
155 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra                
3 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica                
86 Kamionka Marek 1955-08-30 Ossów                
7 Levi Charles 1957-01-30 Warszawa                
305 Lipowski Witold 1956-10-08 Kędzierzyn-Koźle                
32 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot                
35 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 Chojna                
261 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko                
                        
                        

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

- rzut młotem - M

[M65] - rzut młotem - (8)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
29 Dunal Jerzy 1954-05-28 Stargard                
30 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 PKWLA Sopot                
121 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń                
368 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 Nowe Miasto Lubawskie                
67 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań                
24 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp.                
20 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa                
264 Wolny Jarosław 1954-04-25 Poznań                
                        
                        

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

- rzut młotem - M

[M70] - rzut młotem - (9)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
229 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn                
228 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn                
72 Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Rzeczyca                
160 Jarmuszkiewicz Andrzej 1948-08-30 Ostrów Wlkp.                
171 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz                
154 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra                
214 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna                
129 Tobiasz Wiesław 1948-06-03 Łódź                
147 Wodo Bronisław 1947-07-22 Łódź                
                        
                        

[M75] - rzut młotem - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
199 Frąckowiak Feliks 1941-05-24 Poznań                
158 Krzesiński Ryszard 1943-03-31 Białobrzegi                
222 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela                
210 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów                
                        
                        

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

- rzut młotem - M

[M80] - rzut młotem - (6)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
435 Czupkiewicz Lechosław 1937-07-21 Gdańsk                
205 Kańtoch Rudolf 1935-09-16 Kędzierzyn-Koźle                
308 Koszelew Anatol 1937-02-20 Białystok                
104 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna                
159 Rzepecki Andrzej 1936-05-20 Słupsk                
14 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot                
                        
                        
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web