28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019
 

Lista startowa - 3000m - K

 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
402 Gawryś Katarzyna 1981-04-08 Olsztyn
197 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik
10 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa
260 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
405 Byczyńska Barbara 1975-03-09 SKL FILIPPIDES
360 Góra Agnieszka 1977-06-16 Okonek
41 Kowalska Magdalena 1978-06-10 Toruń
19 Łagutko Kamila 1978-02-22 Darłowo
407 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES
408 Spręga Aurelia 1976-05-24 SKL FILIPPIDES
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
228 Grabińska Gizela 1969-08-07 Warszawa-Wesoła
203 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
159 Janicka Lidia 1963-03-04 Nowe Miasto nad Wartą
345 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard
124 Szafarczyk Eugenia 1962-06-10 Ochaby Małe
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
363 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto
406 Sadkowska Krystyna 1958-07-29 SKL FILIPPIDES
 

[K65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
144 Zawadzka Maria 1951-12-10 Lubin
 

[K70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
145 Woronko-Zaczyńska Janina 1946-10-19 Lubin
410 Zaczyńska Janina 1946-10-19 KS Metraco Polkowice

Lista startowa - 3000m - K

[K35] - 3000m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
402 Gawryś Katarzyna 1981-04-08 Olsztyn      
197 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik      
10 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa      
260 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor      
                  
                  

[K40] - 3000m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
405 Byczyńska Barbara 1975-03-09 SKL FILIPPIDES      
360 Góra Agnieszka 1977-06-16 Okonek      
41 Kowalska Magdalena 1978-06-10 Toruń      
19 Łagutko Kamila 1978-02-22 Darłowo      
407 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES      
408 Spręga Aurelia 1976-05-24 SKL FILIPPIDES      
                  
                  

[K45] - 3000m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
228 Grabińska Gizela 1969-08-07 Warszawa-Wesoła      
203 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor      
                  
                  

[K55] - 3000m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
159 Janicka Lidia 1963-03-04 Nowe Miasto nad Wartą      
345 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard      
124 Szafarczyk Eugenia 1962-06-10 Ochaby Małe      
                  
                  

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

- 3000m - K

[K60] - 3000m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
363 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto      
406 Sadkowska Krystyna 1958-07-29 SKL FILIPPIDES      
                  
                  

[K65] - 3000m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
144 Zawadzka Maria 1951-12-10 Lubin      
                  
                  

[K70] - 3000m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
145 Woronko-Zaczyńska Janina 1946-10-19 Lubin      
410 Zaczyńska Janina 1946-10-19 KS Metraco Polkowice      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web