28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019
 

Lista startowa - 3000m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
365 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów
67 Dembowski Mariusz 1983-07-14 Lidzbark
366 Fijałkowski Paweł 1981-11-11 Blachownia
163 Maciejewski Robert 1981-06-21 Wałbrzych
129 Makoś Kamil 1981-07-12 Bolesławiec
368 Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik
15 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team
323 Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
361 Góra Sylwester 1974-09-08 Okonek
85 Jurewicz Dariusz 1974-10-18 Gołdap
198 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega
12 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków
376 Ślęzak Robert 1976-10-11 Szczekociny
232 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary
292 Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
207 Boncler Sebastian 1973-11-18 Poznań
375 Borychowski Mariusz 1972-06-26 Damnica
410 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa
192 Janas Roman 1972-06-26 Nowotomyska Akademia Bieg
75 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin
18 Krupiński Bogumił 1973-02-16 Olsztyn
276 Potasznik Artur 1972-03-29 Szczecin
446 Racławski Dariusz 1973-03-31 W S P Inowrocław
421 Trudnowski Maciej 1972-08-02 Pszczółkowski Team
168 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków
413 Zblewski Leszek 1973-12-25 UKS Skorzewo
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
423 Bartkowski Zbigniew 1964-04-20 Heinz Glas Działdowo
104 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń
424 Kozicz Leszek 1968-04-13 Tarnowo Podgórne Biega
25 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa
79 Patalon Adam 1968-09-06 Marzęcice
233 Rybarczyk Jan 1967-06-11 Darłowo
425 Steć Stanisław 1965-05-24 Lublin
84 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 Błotnia
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
282 Karaś Marek 1961-02-09 Toruń
69 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy
392 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków
426 Mateja Józef 1960-05-02 SKL FILIPPIDES
393 Olszewski Adam 1963-08-20 Nowy Kobrzyniec
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
293 Biedrzycki Andrzej 1957-04-17 OSP Stary Borek
427 Ćwik Janusz 1955-09-16 Wiatr We Włosach
440 Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna
177 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków
238 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
428 Balicki Andrzej 1951-09-07 Gdynia
36 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
20 Atterbury Lyn 1947-01-26 Piła
42 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków
199 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik
294 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
475 Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew
459 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
469 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
251 Klaybor Dawid 1990-06-26 Żagań
468 Łata Marcin 1993-05-07 Tarnów

Lista startowa - 3000m - M

[M35] - 3000m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
365 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów      
67 Dembowski Mariusz 1983-07-14 Lidzbark      
366 Fijałkowski Paweł 1981-11-11 Blachownia      
163 Maciejewski Robert 1981-06-21 Wałbrzych      
129 Makoś Kamil 1981-07-12 Bolesławiec      
368 Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik      
15 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team      
323 Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów      
                  
                  

[M40] - 3000m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
361 Góra Sylwester 1974-09-08 Okonek      
85 Jurewicz Dariusz 1974-10-18 Gołdap      
198 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega      
12 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków      
376 Ślęzak Robert 1976-10-11 Szczekociny      
232 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary      
292 Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg      
                  
                  

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

- 3000m - M

[M45] - 3000m - (11)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
207 Boncler Sebastian 1973-11-18 Poznań      
375 Borychowski Mariusz 1972-06-26 Damnica      
410 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa      
192 Janas Roman 1972-06-26 Nowotomyska Akademia Bieg      
75 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin      
18 Krupiński Bogumił 1973-02-16 Olsztyn      
276 Potasznik Artur 1972-03-29 Szczecin      
446 Racławski Dariusz 1973-03-31 W S P Inowrocław      
421 Trudnowski Maciej 1972-08-02 Pszczółkowski Team      
168 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków      
413 Zblewski Leszek 1973-12-25 UKS Skorzewo      
                  
                  

[M50] - 3000m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
423 Bartkowski Zbigniew 1964-04-20 Heinz Glas Działdowo      
104 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń      
424 Kozicz Leszek 1968-04-13 Tarnowo Podgórne Biega      
25 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa      
79 Patalon Adam 1968-09-06 Marzęcice      
233 Rybarczyk Jan 1967-06-11 Darłowo      
425 Steć Stanisław 1965-05-24 Lublin      
84 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 Błotnia      
                  
                  

[M55] - 3000m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
282 Karaś Marek 1961-02-09 Toruń      
69 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy      
392 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków      
426 Mateja Józef 1960-05-02 SKL FILIPPIDES      
393 Olszewski Adam 1963-08-20 Nowy Kobrzyniec      
                  
                  

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

- 3000m - M

[M60] - 3000m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
293 Biedrzycki Andrzej 1957-04-17 OSP Stary Borek      
427 Ćwik Janusz 1955-09-16 Wiatr We Włosach      
440 Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna      
177 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków      
238 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk      
                  
                  

[M65] - 3000m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
428 Balicki Andrzej 1951-09-07 Gdynia      
36 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok      
                  
                  

[M70] - 3000m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
20 Atterbury Lyn 1947-01-26 Piła      
42 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków      
199 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik      
294 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg      
                  
                  

[M75] - 3000m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
475 Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew      
459 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock      
                  
                  

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

- 3000m - M

[M80] - 3000m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
469 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz      
                  
                  

[pk] - 3000m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
251 Klaybor Dawid 1990-06-26 Żagań      
468 Łata Marcin 1993-05-07 Tarnów      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web