30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Lista startowa - 3000m chód - K

 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
465 Niewada Karolina 1984-08-07 RK Athletics
71 Poćwiardowska-Marchlewicz Anna 1983-08-11 Bobowo
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
91 Pasińska-Skowron Sylwia 1977-10-13 Pruszyński Sport Team
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
463 Kolasa Agnieszka 1972-04-10 RK Athletics
410 Korzeniowska Justyna 1974-09-27 RK Athletics
462 Lisiecka Angelika 1974-12-07 RK Athletics
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
65 Morawczyńska Jolanta 1968-03-22 MUKLA Dębica Korzeniowski
124 Wolniewicz Katarzyna 1970-02-03 TL Pogoń Ruda Śląska
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
1 Łuniewska Janina 1959-12-05 Reda
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
214 Flis Gabriela 2007-03-02 KM Aktywni Sochaczew
213 Madanowska Maja 2007-10-31 KM Aktywni Sochaczew
212 Ostaszewska Wiktoria 2006-06-14 KM Aktywni Sochaczew
286 Truszczyńska Julia 1998-05-26 Zespół Prasowy PZLAM

Lista startowa - 3000m chód - K

[K35] - 3000m chód - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
465 Niewada Karolina 1984-08-07 RK Athletics      
71 Poćwiardowska-Marchlewicz Anna 1983-08-11 Bobowo      
                  
                  

[K40] - 3000m chód - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
91 Pasińska-Skowron Sylwia 1977-10-13 Pruszyński Sport Team      
                  
                  

[K45] - 3000m chód - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
463 Kolasa Agnieszka 1972-04-10 RK Athletics      
410 Korzeniowska Justyna 1974-09-27 RK Athletics      
462 Lisiecka Angelika 1974-12-07 RK Athletics      
                  
                  

[K50] - 3000m chód - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
65 Morawczyńska Jolanta 1968-03-22 MUKLA Dębica Korzeniowski      
124 Wolniewicz Katarzyna 1970-02-03 TL Pogoń Ruda Śląska      
                  
                  

[K60] - 3000m chód - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
1 Łuniewska Janina 1959-12-05 Reda      
                  
                  

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- 3000m chód - K

[pk] - 3000m chód - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
214 Flis Gabriela 2007-03-02 KM Aktywni Sochaczew      
213 Madanowska Maja 2007-10-31 KM Aktywni Sochaczew      
212 Ostaszewska Wiktoria 2006-06-14 KM Aktywni Sochaczew      
286 Truszczyńska Julia 1998-05-26 Zespół Prasowy PZLAM      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web