28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019
 

Lista startowa - 3000m chód - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
163 Maciejewski Robert 1981-06-21 Wałbrzych
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
158 Grinholc Grzegorz 1977-03-05 Rumia
12 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
104 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń
146 Lubiatowski Ireneusz 1966-01-13 KS Metraco Polkowice
252 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków
147 Żydaczewski Ryszard 1965-04-01 Lubin
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
391 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice
50 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo
161 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik
175 Zaworski Marek 1959-03-14 Środa Wlkp.
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
284 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź
1 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 Reda
317 Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
304 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice
181 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska
26 Jawor Krzysztof 1951-11-09 Świebodzice
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
184 Seidel Bogusław 1949-02-01 Bytom
209 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
34 Bandurski Jacek 1935-09-11 Sopot
464 Białous Jan 1937-01-02 Gdańsk

Lista startowa - 3000m chód - M

[M35] - 3000m chód - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
163 Maciejewski Robert 1981-06-21 Wałbrzych      
                  
                  

[M40] - 3000m chód - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
158 Grinholc Grzegorz 1977-03-05 Rumia      
12 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków      
                  
                  

[M50] - 3000m chód - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
104 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń      
146 Lubiatowski Ireneusz 1966-01-13 KS Metraco Polkowice      
252 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków      
147 Żydaczewski Ryszard 1965-04-01 Lubin      
                  
                  

[M55] - 3000m chód - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
391 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice      
50 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo      
161 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik      
175 Zaworski Marek 1959-03-14 Środa Wlkp.      
                  
                  

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

- 3000m chód - M

[M60] - 3000m chód - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
284 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź      
1 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 Reda      
317 Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń      
                  
                  

[M65] - 3000m chód - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
304 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice      
181 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska      
26 Jawor Krzysztof 1951-11-09 Świebodzice      
                  
                  

[M70] - 3000m chód - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
184 Seidel Bogusław 1949-02-01 Bytom      
209 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard      
                  
                  

[M80] - 3000m chód - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
34 Bandurski Jacek 1935-09-11 Sopot      
464 Białous Jan 1937-01-02 Gdańsk      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web