28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Lista startowa - 100m ppł. - M

 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
3 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa
265 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin
396 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków
397 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
134 Dżoń Witold 1961-04-30 Warszawa
169 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie
409 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
281 Jaworski Leszek 1955-08-10 Koszalin
259 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem
361 Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki
290 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
136 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków
358 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań
142 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz
296 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle

Lista startowa - 100m ppł. - M

[M50] - 100m ppł. - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
3 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa      
265 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin      
396 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków      
397 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto      
                  
                  

[M55] - 100m ppł. - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
134 Dżoń Witold 1961-04-30 Warszawa      
169 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie      
409 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica      
                  
                  

[M60] - 100m ppł. - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
281 Jaworski Leszek 1955-08-10 Koszalin      
259 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem      
361 Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki      
290 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź      
                  
                  

[M65] - 100m ppł. - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
136 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków      
358 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań      
142 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz      
296 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web