28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019
 

Pełny raport wyników

Oznaczenia:
DNS - zawodnik nie stawił się na starcie konkurencji
DNF - zawodnik nie ukończył konkurencji
DQ - zawodnik został zdyskwalifikowany
BW - zawodnik nie uzyskał wyniku
NM - zawodnik nie uzyskał wyniku

 

60m ppł.

 

[K35]    84,00 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 Grodzisk Mazowiecki POL 13.32 - 12.65 406
 

[K40]    76,20 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 9.62 - 9.00 984
2 Szewczyk-Nowak Małgorzata 1974-09-14 Chodzież POL 12.01 - 11.24 599
3 Widalska Marta 1976-03-18 Biegi Grodzisk Mazowiecki POL 15.39 - 14.40 218
 

[K45]    76,20 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogucka Bożena 1970-11-25 - POL 11.54 - 10.19 768
2 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego POL 11.78 - 10.40 733
 

[K50]    76,20 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 12.39 - 10.28 753
 

[K55]    76,20 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 12.19 - 9.45 899
- Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL DNS - DNS 0
 

[M35]    100,00 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kinal Grzegorz 1981-01-06 Wrocław POL 10.31 - 10.04 577
2 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 12.36 - 12.04 241
3 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów POL 12.50 - 12.17 224
 

[M40]    100,00 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ratajczyk Krzysztof 1978-06-10 Szczecin POL 9.75 - 9.09 787
2 Prokopiuk Robert 1975-03-25 KS BIEGI Grodzisk Maz. POL 12.32 - 11.49 319
 

[M45]    100,00 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 8.97 - 7.99 1070
2 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL 9.75 - 8.69 885
3 Pokrywka Leszek 1971-06-19 Gdynia POL 10.52 - 9.37 721
4 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 11.17 - 9.95 595
5 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 11.40 - 10.16 552
6 Walczyk Konrad 1973-01-06 Warszawa POL 12.03 - 10.72 446
7 Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz. POL 12.71 - 11.32 345
 

[M50]    91,40 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 9.76 - 8.57 915
2 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 11.59 - 10.18 548
3 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 12.01 - 10.55 477
4 Sekowski Marek 1966-04-25 Biegi Grodzisk Mazowiecki POL 12.29 - 10.80 432
5 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek POL 12.70 - 11.16 371
6 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 13.39 - 11.76 279
 

[M55]    91,40 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 9.88 - 8.23 1005
2 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 11.59 - 9.66 657
3 Dżoń Witold 1961-04-30 Warszawa POL 12.49 - 10.41 504
- Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL DNS - DNS 0
- Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy POL DNS - DNS 0
- Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL DNF - DNF 0
 

[M60]    84,00 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 9.61 - 7.90 1095
2 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 9.72 - 7.99 1070
3 Szysler Andrzej 1955-10-09 Susz POL 12.20 - 10.03 579
- Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM POL DNS - DNS 0
 

[M65]    84,00 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 9.79 - 7.55 1196
2 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 10.52 - 8.11 1037
3 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 10.56 - 8.14 1029
4 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin POL 11.80 - 9.10 784
- Węcławowicz Wojciech 1954-02-11 LKS Górnik Wałbrzych POL DNS - DNS 0
 

[M70]    76,20 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 10.25 - 7.68 1158
2 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 12.43 - 9.31 735
3 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 14.50 - 10.86 421
 

[M75]    76,20 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 13.81 - 9.50 692
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chalabala Michał 1984-03-08 Długołęka POL 8.45 - 8.45 946
 
 

60m

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Katarzyna 1984-09-26 WKS Śląsk POL 8.18 - 8.18 908
2 Kazek Ilona 1988-11-16 KS Sprinterzy.com POL 8.44 - 8.44 844
 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź POL 7.91 - 7.77 1014
2 Ratajczak Alina 1981-02-05 MUKS SZOK Bojanowo POL 8.57 - 8.42 849
3 Malak Hanna 1979-07-18 Więcbork POL 9.50 - 9.33 642
4 Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów POL 9.79 - 9.62 582
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kosmenda Donata 1974-09-21 Kiełczówek POL 8.76 - 8.29 881
2 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa POL 9.19 - 8.69 784
3 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica POL 9.21 - 8.71 780
- Białota Ewa 1975-05-23 Skawina POL DNS - DNS 0
- Brulińska Monika 1976-08-02 Płock POL DNS - DNS 0
- Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL DNS - DNS 0
- Szewczyk-Nowak Małgorzata 1974-09-14 Chodzież POL DNS - DNS 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL 8.11 - 7.39 1118
2 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 8.93 - 8.13 921
3 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 RK Athletics POL 8.95 - 8.15 916
4 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 9.62 - 8.76 768
5 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa POL 9.66 - 8.80 759
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 Olsztyn POL 9.36 - 8.20 903
- Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn POL DNS - DNS 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Helbik Barbara 1961-04-07 Pszczyna POL 9.40 - 7.93 972
2 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa POL 9.73 - 8.20 903
3 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 9.91 - 8.36 863
4 Jędrasiak Renata 1963-05-05 KS Metraco Polkowice POL 10.10 - 8.52 825
5 Janicka Lidia 1963-03-04 Nowe Miasto nad Wartą POL 11.34 - 9.56 594
- Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL DNS - DNS 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Śliwczyńska Danuta 1954-04-25 KS Metraco Polkowice POL 15.61 - 12.65 131
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 9.51 - 7.37 1123
2 Gawłowska Regina 1950-06-18 AZS Poznań POL 11.77 - 9.12 687
3 Kurzawska Jolanta 1949-12-12 KS Metraco Polkowice POL 13.03 - 10.10 489
4 Grygorowicz Teresa 1952-12-16 KS Metraco Polkowice POL 13.60 - 10.54 411
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Woroniec Barbara 1946-10-15 Lidzbark Warmiński POL 11.66 - 8.58 810
2 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek POL 12.78 - 9.40 627
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 14.50 - 9.35 637
2 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg POL 18.35 - 11.84 220
 

[K90]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kalinowska Elżbieta 1927-01-23 Toruń POL 28.21 - 15.17 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom POL 7.14 - 7.05 932
2 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 7.32 - 7.23 849
3 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard POL 7.52 - 7.42 765
4 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 7.61 - 7.51 727
5 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 7.69 - 7.59 694
6 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk POL 8.38 - 8.27 445
7 Dembowski Mariusz 1983-07-14 Lidzbark POL 8.61 - 8.50 373
8 Gąsiorowski Marcin 1981-08-02 Kraków POL 8.88 - 8.77 297
- Papuga Łukasz 1983-12-28 Łowicz POL DNS - DNS 0
- Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock POL 7.25 - 6.92 994
2 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL POL 7.43 - 7.10 908
3 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 7.48 - 7.14 890
4 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 7.57 - 7.23 849
5 Garbicz Krzysztof 1978-03-21 Skierniewice POL 7.65 - 7.31 813
6 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński POL 7.82 - 7.47 744
7 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 7.87 - 7.52 723
8 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 7.90 - 7.54 715
9 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 7.93 - 7.57 703
10 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań POL 8.13 - 7.76 627
11 Kielar Mirosław 1978-02-26 Górnik Wałbrzych POL 8.28 - 7.91 570
12 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 8.41 - 8.03 527
13 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków POL 8.68 - 8.29 438
14 Kujawiński Artur 1976-03-13 Poznań POL 8.72 - 8.33 426
15 Trzensiok Marek 1977-04-21 Mikołów POL 8.96 - 8.56 355
- Białota Rafał 1975-05-23 Skawina POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pokrywka Leszek 1971-06-19 Gdynia POL 7.80 - 7.21 858
2 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 8.02 - 7.41 770
3 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka POL 8.06 - 7.45 753
4 Górny Jacek 1971-07-03 Biegi Grodzisk Mazowiecki POL 8.27 - 7.64 674
5 Jasion Artur 1972-10-21 Toruń POL 8.40 - 7.76 627
6 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2 POL 8.41 - 7.77 623
7 Sobieraj Jacek 1972-04-28 Łódź POL 8.46 - 7.82 604
8 Trudnowski Maciej 1972-08-02 Pszczółkowski Team POL 8.71 - 8.05 520
9 Basaj Paweł 1971-05-19 Suwalki POL 9.00 - 8.32 429
10 Kubarski Julian 1971-01-22 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 9.31 - 8.60 344
- Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ditrich Jacek 1966-10-28 Szubin POL 7.94 - 7.10 908
2 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn POL 8.03 - 7.18 872
3 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 8.11 - 7.25 840
4 Chabraszewski Wiesław 1968-01-10 Goleniów POL 8.29 - 7.41 770
5 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa POL 8.85 - 7.91 570
6 Lubiatowski Ireneusz 1966-01-13 KS Metraco Polkowice POL 8.96 - 8.01 534
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 7.91 - 6.84 1034
2 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 8.12 - 7.02 946
3 Chyliński Tomasz 1963-08-16 Włocławek POL 8.18 - 7.07 922
4 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 8.48 - 7.33 804
5 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 8.55 - 7.39 778
6 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 8.65 - 7.48 740
7 Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy POL 8.69 - 7.51 727
8 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 8.72 - 7.54 715
9 Góral Krzysztof 1962-03-08 Wrocław POL 9.54 - 8.25 451
10 Siwak Piotr 1961-08-19 KS Metraco Polkowice POL 9.70 - 8.39 407
11 Miłek Czesław 1959-06-30 Solec Kujawski POL 11.08 - 9.58 120
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń POL 7.89 - 6.60 1156
2 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała POL 8.28 - 6.92 994
3 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 8.64 - 7.22 853
4 Wiącek Stanisław 1955-05-13 Ustronie Morskie POL 8.98 - 7.51 727
5 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 9.14 - 7.64 674
6 Kwapisz Marek 1956-09-26 Łódź POL 9.16 - 7.66 666
7 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 9.19 - 7.68 658
8 Przetacki Ryszard 1954-09-08 Marki POL 9.62 - 8.04 523
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 8.37 - 6.74 1084
2 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 8.71 - 7.01 951
3 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 8.73 - 7.03 941
4 Tomczak Jan 1952-12-27 Jarocin POL 8.91 - 7.17 876
5 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 8.94 - 7.19 867
6 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 9.01 - 7.25 840
7 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Zabrze POL 9.29 - 7.48 740
8 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 9.43 - 7.59 694
9 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 9.79 - 7.88 581
10 Wietrzykowski Tomasz 1949-07-20 nizrzeszony POL 10.01 - 8.06 516
11 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 10.39 - 8.36 416
- Nath Janusz 1949-12-08 Toruń POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 8.85 - 6.81 1049
2 Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las POL 9.75 - 7.50 732
3 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 9.95 - 7.66 666
4 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 9.96 - 7.66 666
5 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 9.97 - 7.67 662
6 Milewski Andrzej 1948-12-27 Toruń POL 16.82 - 12.94 0
7 Grygorowicz Bogdan 1949-02-08 KS Metraco Polkowice POL 31.92 - 24.56 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz POL 10.75 - 7.85 592
2 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 10.77 - 7.87 585
3 Czapla Jan 1942-01-19 Sydney - 11.16 - 8.15 485
- Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL DNS - DNS 0
- Jóźwiak Alfred 1942-08-30 Mława POL DNS - DNS 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź POL 10.47 - 7.19 867
2 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały POL 12.49 - 8.58 349
- Skórcz Edward 1937-03-18 Toruń POL DNS - DNS 0
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bułczyński Kazimierz 1930-04-24 Koszalin POL 12.34 - 7.89 578
2 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń POL 13.03 - 8.34 422
3 Tessmer Edmund 1931-03-19 Nowe Miasto Lubawskie POL 14.78 - 9.45 143
- Przyborowski Jerzy 1930-06-15 Radom POL DNS - DNS 0
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lewandowski Adam 1997-07-22 KS Sprinterzy POL 7.04 - 7.04 937
2 Dudek Bartosz 1992-02-05 Juvenia Białystok POL 7.30 - 7.30 818
3 Karpecki Bartłomiej 1994-05-31 KS Sprinterzy POL 7.46 - 7.46 748
4 Śledź Jacek 1991-03-12 KS Sprinterzy POL 7.70 - 7.70 650
5 Czyż Maciej 1990-02-13 Sulejówek POL 7.73 - 7.73 639
6 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 KS Sprinterzy POL 7.76 - 7.76 627
 
 

3000m

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL 11:07.52 - 10:58.31 773
2 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 11:12.84 - 11:03.55 758
3 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL 11:21.07 - 11:11.67 736
4 Gawryś Katarzyna 1981-04-08 Olsztyn POL 12:30.93 - 12:20.57 556
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL 11:48.30 - 11:11.04 737
2 Kowalska Magdalena 1978-06-10 Toruń POL 11:57.70 - 11:19.95 713
3 Łagutko Kamila 1978-02-22 Darłowo POL 12:15.70 - 11:37.00 667
4 Góra Agnieszka 1977-06-16 Okonek POL 12:34.89 - 11:55.18 619
5 Byczyńska Barbara 1975-03-09 SKL FILIPPIDES POL 13:10.96 - 12:29.36 535
6 Spręga Aurelia 1976-05-24 SKL FILIPPIDES POL 14:21.20 - 13:35.90 389
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL 12:45.38 - 11:35.12 672
2 Grabińska Gizela 1969-08-07 Warszawa-Wesoła POL 13:02.50 - 11:50.67 631
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szafarczyk Eugenia 1962-06-10 Ochaby Małe POL 12:19.76 - 10:12.00 911
2 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn POL 12:51.91 - 10:38.60 831
3 Janicka Lidia 1963-03-04 Nowe Miasto nad Wartą POL 19:59.05 - 16:31.97 114
- Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL DNS - DNS 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sadkowska Krystyna 1958-07-29 SKL FILIPPIDES POL 14:57.17 - 11:44.01 648
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawadzka Maria 1951-12-10 KS Metraco Polkowice POL 17:27.74 - 12:55.22 475
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Woronko-Zaczyńska Janina 1946-10-19 KS Metraco Polkowice POL 20:14.44 - 14:00.64 340
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Makoś Kamil 1981-07-12 Bolesławiec POL 08:42.28 - 08:37.68 868
2 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 09:51.89 - 09:46.68 536
3 Dembowski Mariusz 1983-07-14 Lidzbark POL 09:54.74 - 09:49.51 524
4 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów POL 11:02.96 - 10:57.13 279
5 Maciejewski Robert 1981-06-21 Wałbrzych POL 14:19.34 - 14:11.78 0
- Fijałkowski Paweł 1981-11-11 Blachownia POL DNS - DNS 0
- Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik POL DNS - DNS 0
- Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jurewicz Dariusz 1974-10-18 Gołdap POL 09:35.37 - 09:10.86 698
2 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega POL 09:45.26 - 09:20.33 653
3 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary POL 09:47.27 - 09:22.25 644
4 Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg POL 10:42.36 - 10:15.00 423
5 Góra Sylwester 1974-09-08 Okonek POL 11:20.14 - 10:51.17 298
6 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków POL 12:59.56 - 12:26.35 73
- Ślęzak Robert 1976-10-11 Szczekociny POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Borychowski Mariusz 1972-06-26 Damnica POL 09:01.52 - 08:19.93 966
2 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków POL 09:46.22 - 09:01.20 746
3 Boncler Sebastian 1973-11-18 Poznań POL 09:53.88 - 09:08.27 711
4 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin POL 09:54.84 - 09:09.16 707
5 Janas Roman 1972-06-26 Nowotomyska Akademia Bieg POL 09:58.52 - 09:12.55 690
6 Krupiński Bogumił 1973-02-16 Olsztyn POL 10:06.38 - 09:19.81 656
7 Trudnowski Maciej 1972-08-02 Pszczółkowski Team POL 10:54.99 - 10:04.69 462
8 Racławski Dariusz 1973-03-31 W S P Inowrocław POL 12:26.38 - 11:29.06 190
- Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL DNS - DNS 0
- Potasznik Artur 1972-03-29 Szczecin POL DNS - DNS 0
- Zblewski Leszek 1973-12-25 UKS Skorzewo POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rybarczyk Jan 1967-06-11 Darłowo POL 10:09.53 - 09:01.45 745
2 Bartkowski Zbigniew 1964-04-20 Heinz Glas Działdowo POL 10:23.65 - 09:13.99 683
3 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa POL 10:39.45 - 09:28.02 618
4 Steć Stanisław 1965-05-24 Lublin POL 10:40.09 - 09:28.59 615
5 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 11:42.32 - 10:23.87 390
- Kozicz Leszek 1968-04-13 Tarnowo Podgórne Biega POL DNS - DNS 0
- Patalon Adam 1968-09-06 Marzęcice POL DNS - DNS 0
- Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 Błotnia POL DNS - DNS 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy POL 10:35.42 - 09:01.57 744
2 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL 10:53.45 - 09:16.94 669
3 Karaś Marek 1961-02-09 Toruń POL 12:38.79 - 10:46.72 312
4 Mateja Józef 1960-05-02 SKL FILIPPIDES POL 12:56.65 - 11:01.94 265
- Olszewski Adam 1963-08-20 Nowy Kobrzyniec POL DNS - DNS 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Biedrzycki Andrzej 1957-04-17 OSP Stary Borek POL 11:03.60 - 09:00.63 749
2 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 11:06.38 - 09:02.90 737
3 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 11:34.80 - 09:26.05 627
- Ćwik Janusz 1955-09-16 Wiatr We Włosach POL DNS - DNS 0
- Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Balicki Andrzej 1951-09-07 Gdynia POL DNS - DNS 0
- Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg POL 13:48.35 - 10:06.52 455
2 Atterbury Lyn 1947-01-26 Piła GBR 15:01.52 - 11:00.09 270
3 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik POL 16:54.52 - 12:22.83 78
- Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew POL 13:30.37 - 09:15.75 675
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 15:33.96 - 10:40.51 332
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 19:26.22 - 12:20.08 83
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Klaybor Dawid 1990-06-26 Żagań POL 08:35.09 - 08:35.09 882
- Łata Marcin 1993-05-07 Tarnów POL DNS - DNS 0
 
 

3000m chód

 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grinholc Iwona 1975-09-07 Rumia POL 17:59.77 - 16:51.74 766
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lisowska Alicja 1969-02-27 Grudziądz POL 16:06.45 - 14:31.35 954
2 Śleziona Katarzyna 1970-05-01 Bieruń POL 17:00.06 - 15:19.69 887
3 Wolniewicz Katarzyna 1970-02-03 Ruda Śląska POL 18:39.15 - 16:49.03 769
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grygorowicz Teresa 1952-12-16 KS Metraco Polkowice POL 24:39.14 - 18:23.44 654
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maciejewski Robert 1981-06-21 Wałbrzych POL 24:07.47 - 23:25.49 120
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grinholc Grzegorz 1977-03-05 Rumia POL 14:16.68 - 13:24.94 895
2 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków POL 20:03.51 - 18:50.82 387
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lubiatowski Ireneusz 1966-01-13 KS Metraco Polkowice POL 17:32.05 - 15:18.02 695
2 Żydaczewski Ryszard 1965-04-01 Lubin POL 19:25.19 - 16:56.74 541
3 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 20:52.76 - 18:13.16 435
- Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL DQ - DQ 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo POL 15:41.14 - 13:07.73 927
2 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 16:09.97 - 13:31.86 882
3 Zaworski Marek 1959-03-14 Środa Wlkp. POL 16:34.66 - 13:52.53 844
- Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL DQ - DQ 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 Reda POL 16:19.05 - 13:03.24 936
2 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź POL 18:06.37 - 14:29.10 778
- Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń POL DNF - DNF 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 17:59.74 - 13:42.33 862
2 Jawor Krzysztof 1951-11-09 Świebodzice POL 20:20.27 - 15:29.36 676
3 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 26:04.24 - 19:51.33 316
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Seidel Bogusław 1949-02-01 Bytom POL 15:39.00 - 11:17.77 1149
2 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard POL 22:33.74 - 16:17.13 601
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Białous Jan 1937-01-02 Gdańsk POL 27:03.64 - 17:14.58 515
2 Bandurski Jacek 1935-09-11 Sopot POL 29:44.57 - 18:57.13 379
 
 

200m

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Katarzyna 1984-09-26 WKS Śląsk POL 26.00 0 26.00 933
2 Kazek Ilona 1988-11-16 KS Sprinterzy.com POL 27.90 0 27.90 807
 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź POL 25.75 0 25.19 990
2 Malak Hanna 1979-07-18 Więcbork POL 31.58 0 30.90 625
3 Wontorowska Małgorzata 1980-01-01 Łódź POL 34.60 0 33.85 469
- Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów POL DNS - DNS 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL 26.34 0 24.76 1021
2 Grabowska Joanna 1975-04-15 Toruń POL 30.27 0 28.45 772
3 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 31.38 0 29.49 708
- Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica POL DNS - DNS 0
- Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL DNS - DNS 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL 26.55 0 23.96 1080
2 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 29.74 0 26.84 876
3 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa POL 32.37 0 29.22 724
4 Lach Iwetta 1973-09-19 MKL Toruń POL 32.69 0 29.51 706
5 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 33.12 0 29.89 684
6 Pohlduczmal Elżbieta 1973-11-15 Pierwoszyno POL 33.32 0 30.07 673
- Grabińska Gizela 1969-08-07 Warszawa-Wesoła POL DNS - DNS 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 Olsztyn POL 30.71 0 26.60 892
- Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn POL DNS - DNS 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jędrasiak Renata 1963-05-05 KS Metraco Polkowice POL 33.31 0 27.68 821
2 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 38.30 0 31.82 574
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wiszenko Elżbieta 1958-10-01 Czaplino POL 36.38 0 28.95 740
2 Śliwczyńska Danuta 1954-04-25 KS Metraco Polkowice POL 54.53 0 43.40 118
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kurzawska Jolanta 1949-12-12 KS Metraco Polkowice POL 46.10 0 34.96 416
2 Grygorowicz Teresa 1952-12-16 KS Metraco Polkowice POL 47.31 0 35.88 375
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Woronko-Zaczyńska Janina 1946-10-19 KS Metraco Polkowice POL 53.65 0 38.46 270
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 56.03 0 34.86 421
 

[K90]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kalinowska Elżbieta 1927-01-23 Toruń POL 02:01.83 0 01:02.16 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 23.55 0 23.14 793
2 Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom POL 23.66 0 23.25 780
3 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard POL 24.07 0 23.66 730
4 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 24.18 0 23.76 718
5 Witek Marcin 1980-06-11 Akademia Młodego Lekkoatl POL 25.48 0 25.04 576
6 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 Ząbki POL 27.13 0 26.66 418
7 Dembowski Mariusz 1983-07-14 Lidzbark POL 27.46 0 26.99 389
8 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk POL 27.46 0 26.99 389
9 Kowalczyk Marcin 1979-04-07 Łódź POL 28.19 0 27.71 329
10 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Toruń POL 30.29 0 29.77 186
- Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL DNS - DNS 0
- Papuga Łukasz 1983-12-28 Łowicz POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock POL 23.54 0 22.33 896
2 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 24.53 0 23.27 777
3 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 25.08 0 23.80 714
4 Garbicz Krzysztof 1978-03-21 Skierniewice POL 25.11 0 23.82 711
5 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 25.51 0 24.20 668
6 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 25.71 0 24.39 646
7 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 26.19 0 24.85 596
8 Kielar Mirosław 1978-02-26 Górnik Wałbrzych POL 26.95 0 25.57 522
9 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań POL 28.43 0 26.97 391
10 Trzensiok Marek 1977-04-21 Mikołów POL 30.04 0 28.50 269
- Białota Rafał 1975-05-23 Skawina POL DNS - DNS 0
- Kujawiński Artur 1976-03-13 Poznań POL DNS - DNS 0
- Maciejewski Miron 1975-03-18 Grzebienisko POL DNS - DNS 0
- Sobora Łukasz 1978-11-23 Poznań POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 26.03 0 23.84 709
2 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 26.39 0 24.17 671
3 Górny Jacek 1971-07-03 Biegi Grodzisk Mazowiecki POL 26.78 0 24.53 631
4 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2 POL 28.59 0 26.19 461
5 Basaj Paweł 1971-05-19 Suwalki POL 29.48 0 27.00 388
- Kubarski Julian 1971-01-22 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL DNS - DNS 0
- Sobieraj Jacek 1972-04-28 Łódź POL DNS - DNS 0
- Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chabraszewski Wiesław 1968-01-10 Goleniów POL 26.77 0 23.66 730
2 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn POL 26.83 0 23.72 723
3 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL 27.24 0 24.08 681
4 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki POL 27.35 0 24.18 670
5 Wendicki Dariusz 1964-08-30 Warszawa POL 27.45 0 24.27 660
6 Ditrich Jacek 1966-10-28 Szubin POL 28.33 0 25.04 576
7 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa POL 30.27 0 26.76 409
8 Jaskólski Jarosław 1968-03-23 Włocławek POL 30.82 0 27.24 368
9 Żydaczewski Ryszard 1965-04-01 Lubin POL 31.21 0 27.59 339
10 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 31.38 0 27.74 327
- Kiedrowski Albin 1966-06-16 Brusy POL DNS - DNS 0
- Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL DNF - DNF 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 26.82 0 22.88 826
2 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 26.89 0 22.94 818
3 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock POL 27.67 0 23.61 736
4 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL 28.45 0 24.27 660
5 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew POL 29.96 0 25.56 523
6 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo POL 30.82 0 26.29 452
7 Siwak Piotr 1961-08-19 KS Metraco Polkowice POL 32.40 0 27.64 335
8 Miłek Czesław 1959-06-30 Solec Kujawski POL 38.72 0 33.03 42
- Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL DNS - DNS 0
- Góral Krzysztof 1962-03-08 Wrocław POL DNS - DNS 0
- Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL DNS - DNS 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń POL 26.20 0 21.55 1002
2 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 28.98 0 23.84 709
3 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 29.08 0 23.92 700
4 Wiącek Stanisław 1955-05-13 Ustronie Morskie POL 30.13 0 24.78 604
5 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 30.58 0 25.16 563
6 Kwapisz Marek 1956-09-26 Łódź POL 30.96 0 25.47 532
7 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 32.23 0 26.51 432
- Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM POL DNS - DNS 0
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 29.45 0 23.25 780
2 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 30.33 0 23.95 696
3 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 30.53 0 24.10 679
4 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 30.74 0 24.27 660
5 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 31.22 0 24.65 618
6 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 32.19 0 25.41 538
7 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 37.55 0 29.65 193
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 29.48 0 22.18 916
2 Bobrzyk Leszek 1948-02-29 Świdnik POL 32.21 0 24.24 663
3 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 34.94 0 26.29 452
4 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 36.06 0 27.14 376
- Grygorowicz Bogdan 1949-02-08 KS Metraco Polkowice POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz POL 45.50 0 32.38 62
2 Czapla Jan 1942-01-19 Sydney - 52.33 0 37.24 0
- Jóźwiak Alfred 1942-08-30 Mława POL DNS - DNS 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź POL 41.29 0 27.52 345
2 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały POL 49.01 0 32.67 53
3 Bandurski Jacek 1935-09-11 Sopot POL 51.28 0 34.18 15
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bułczyński Kazimierz 1930-04-24 Koszalin POL 45.82 0 28.28 286
2 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń POL 48.89 0 30.18 162
3 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 01:38.11 0 01:00.56 0
- Przyborowski Jerzy 1930-06-15 Radom POL DNS - DNS 0
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lubicka Aleksandra 1996-01-02 OKS Skra POL 0.00 0 0.00 0
2 Lewandowski Adam 1997-07-22 KS Sprinterzy POL 22.65 0 22.65 855
3 Kwiatkowski Mateusz 1999-06-03 Juvenia Białystok POL 22.84 0 22.84 831
4 Dudek Bartosz 1992-02-05 Juvenia Białystok POL 23.06 0 23.06 803
5 Śledź Jacek 1991-03-12 KS Sprinterzy POL 24.22 0 24.22 665
6 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 KS Sprinterzy POL 24.26 0 24.26 661
7 Czyż Maciej 1990-02-13 Sulejówek POL 24.68 0 24.68 614
 
 

400m

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa POL 58.42 - 56.35 993
2 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL 01:04.14 - 01:01.86 829
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grabowska Joanna 1975-04-15 Toruń POL 01:08.97 - 01:04.06 767
2 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 01:12.80 - 01:07.62 673
3 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica POL 01:13.95 - 01:08.68 646
- Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL DNS - DNS 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 01:06.78 - 59.61 894
2 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego POL 01:12.04 - 01:04.31 760
3 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa POL 01:16.22 - 01:08.04 662
4 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 01:21.60 - 01:12.84 545
- Pohlduczmal Elżbieta 1973-11-15 Pierwoszyno POL DNS - DNS 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jędrasiak Renata 1963-05-05 KS Metraco Polkowice POL 01:14.82 - 01:01.20 848
2 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 01:38.87 - 01:20.88 375
3 Marek Ewa 1960-07-23 Tuczępy POL 01:55.03 - 01:34.09 164
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wiszenko Elżbieta 1958-10-01 Czaplino POL 01:29.70 - 01:09.83 617
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawadzka Maria 1951-12-10 KS Metraco Polkowice POL 01:42.65 - 01:15.63 482
2 Kurzawska Jolanta 1949-12-12 KS Metraco Polkowice POL 01:47.85 - 01:19.46 403
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Woronko-Zaczyńska Janina 1946-10-19 KS Metraco Polkowice POL 02:09.61 - 01:29.72 224
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 03:17.01 - 01:56.39 3
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 53.69 - 52.04 774
2 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 PZLAM POL 54.08 - 52.42 755
3 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 54.58 - 52.90 730
4 Kupiec Tomasz 1982-05-31 Wodociągi M. Krakowa POL 54.64 - 52.96 727
5 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL 55.84 - 54.13 670
6 Holly Piotr 1983-09-07 sportfuel.pl POL 59.26 - 57.44 520
7 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 Ząbki POL 59.64 - 57.81 504
8 Witek Marcin 1980-06-11 Akademia Młodego Lekkoatl POL 01:01.04 - 59.17 449
9 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk POL 01:01.36 - 59.48 437
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka POL 55.79 - 52.35 758
2 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 55.87 - 52.43 754
3 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 56.84 - 53.34 708
4 Krygier Marcin 1977-04-08 Kraków POL 57.60 - 54.05 674
- Maciejewski Miron 1975-03-18 Grzebienisko POL DNS - DNS 0
- Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega POL DNS - DNS 0
- Ślęzak Robert 1976-10-11 Szczekociny POL DNS - DNS 0
- Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa POL 56.65 - 51.39 808
2 Zblewski Leszek 1973-12-25 UKS Skorzewo POL 56.92 - 51.63 795
3 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica POL 58.18 - 52.78 736
4 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 59.87 - 54.31 661
5 Tereszczuk Karol 1972-02-22 Piła POL 01:00.57 - 54.94 631
6 Górny Jacek 1971-07-03 Biegi Grodzisk Mazowiecki POL 01:02.83 - 56.99 539
7 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2 POL 01:07.90 - 01:01.59 359
- Kubarski Julian 1971-01-22 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gościniak Włodzimierz 1965-02-18 Wilkowyja POL 59.88 - 52.40 756
2 Chabraszewski Wiesław 1968-01-10 Goleniów POL 01:00.46 - 52.91 730
3 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL 01:00.48 - 52.93 729
4 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki POL 01:02.32 - 54.54 650
5 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 01:03.03 - 55.16 621
- Jachimowicz Ryszard 1965-06-11 Lidzbark Warmiński POL DNS - DNS 0
- Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL DNS - DNS 0
- Steć Stanisław 1965-05-24 Lublin POL DNS - DNS 0
- Wendicki Dariusz 1964-08-30 Warszawa POL DNF - DNF 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 58.07 - 48.89 946
2 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. POL 01:00.48 - 50.92 833
3 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo POL 01:06.44 - 55.94 586
4 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew POL 01:08.76 - 57.90 501
- Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL DNS - DNS 0
- Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL DNS - DNS 0
- Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock POL DNS - DNS 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 01:00.48 - 48.83 949
2 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 01:05.19 - 52.63 744
3 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 01:08.49 - 55.29 615
4 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 01:09.13 - 55.81 591
- Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM POL DNS - DNS 0
- Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL DNS - DNS 0
- Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL DNS - DNS 0
- Szysler Andrzej 1955-10-09 Susz POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szparak Ryszard 1951-07-02 Olsztyn POL 01:06.09 - 50.92 833
2 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 01:08.25 - 52.58 746
3 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 01:10.55 - 54.35 659
4 Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz POL 01:15.76 - 58.37 481
5 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 01:18.62 - 01:00.57 396
- Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL DNS - DNS 0
- Paluszak Tadeusz 1950-02-19 Elbląg POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 01:12.84 - 53.22 714
2 Kowalski Tomasz 1948-09-12 AZS-AWF Kraków POL 01:20.96 - 59.15 450
- Grygorowicz Bogdan 1949-02-08 KS Metraco Polkowice POL DNS - DNS 0
- Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL DNS - DNS 0
- Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 01:28.89 - 01:01.08 377
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 01:42.16 - 01:10.19 120
3 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 02:06.35 - 01:26.82 0
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piliszek Grzegorz 1987-09-23 Warszawa POL 52.15 - 52.15 768
- Jaśkiewicz Łukasz 1984-12-29 Giżycko POL DNS - DNS 0
- Łata Marcin 1993-05-07 Tarnów POL DNS - DNS 0
 
 

800m

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa POL 02:12.41 - 02:08.01 1015
2 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL 02:24.02 - 02:19.24 837
3 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 02:37.34 - 02:32.12 653
- Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL DNS - DNS 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łagutko Kamila 1978-02-22 Darłowo POL 02:41.77 - 02:30.27 678
2 Góra Agnieszka 1977-06-16 Okonek POL 02:51.10 - 02:38.93 566
3 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock POL 02:51.68 - 02:39.47 559
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego POL 02:53.22 - 02:34.27 625
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 03:39.17 - 02:57.86 355
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto POL 04:15.38 - 03:16.59 194
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawadzka Maria 1951-12-10 KS Metraco Polkowice POL 03:52.97 - 02:49.11 446
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mróz Artur 1984-01-11 Szprotawa POL 02:03.92 - 02:00.43 758
2 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 02:04.26 - 02:00.76 750
3 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź POL 02:04.32 - 02:00.81 749
4 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 PZLAM POL 02:05.49 - 02:01.95 722
5 Kumor Michał 1980-08-18 Głogów POL 02:06.24 - 02:02.68 706
6 Kupiec Tomasz 1982-05-31 Wodociągi M. Krakowa POL 02:08.45 - 02:04.83 657
7 Holly Piotr 1983-09-07 sportfuel.pl POL 02:11.26 - 02:07.56 598
8 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 02:11.54 - 02:07.83 592
9 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL 02:12.32 - 02:08.59 576
10 Wróblewski Wiktor 1980-01-09 Gdynia POL 02:15.78 - 02:11.95 508
11 Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów POL 02:23.86 - 02:19.80 366
- Kłos Grzegorz 1984-02-16 Olsztyn POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka POL 02:11.89 - 02:03.83 679
2 Walendykiewicz Tadeusz 1977-02-07 Suwałki POL 02:12.40 - 02:04.31 669
3 Ślęzak Robert 1976-10-11 Szczekociny POL 02:30.61 - 02:21.41 340
- Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega POL DNS - DNS 0
- Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 02:04.91 - 01:53.12 943
2 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa POL 02:05.02 - 01:53.22 940
3 Zblewski Leszek 1973-12-25 UKS Skorzewo POL 02:11.50 - 01:59.09 791
4 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin POL 02:15.06 - 02:02.31 714
5 Potasznik Artur 1972-03-29 Szczecin POL 02:20.02 - 02:06.80 614
- Borychowski Mariusz 1972-06-26 Damnica POL DNS - DNS 0
- Kuc Wojciech 1972-04-17 Białystok POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki POL 02:17.60 - 01:59.93 770
2 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 02:18.85 - 02:01.02 744
3 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa POL 02:19.23 - 02:01.35 737
4 Rybarczyk Jan 1967-06-11 Darłowo POL 02:19.97 - 02:02.00 721
5 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 02:20.85 - 02:02.76 704
6 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 02:22.95 - 02:04.60 662
7 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL 02:24.06 - 02:05.56 641
8 Bartkowski Zbigniew 1964-04-20 Heinz Glas Działdowo POL 02:35.76 - 02:15.76 436
- Kozicz Leszek 1968-04-13 Tarnowo Podgórne Biega POL DNS - DNS 0
- Patalon Adam 1968-09-06 Marzęcice POL DNS - DNS 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 02:19.98 - 01:57.09 840
2 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 02:23.80 - 02:00.29 762
3 Nowak Stanisław 1963-01-14 Warszawa POL 02:24.74 - 02:01.08 743
4 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL 02:34.23 - 02:09.01 567
5 Siwak Piotr 1961-08-19 KS Metraco Polkowice POL 02:41.58 - 02:15.16 447
6 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Mała Nieszawka POL 02:48.69 - 02:21.11 345
- Olszewski Adam 1963-08-20 Nowy Kobrzyniec POL DNS - DNS 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 02:20.55 - 01:52.41 962
2 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 02:35.23 - 02:04.15 672
3 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 02:37.73 - 02:06.15 628
4 Mydlarz Jerzy 1954-08-12 Białystok POL 02:46.27 - 02:12.98 488
- Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 02:41.93 - 02:03.21 693
2 Smoliński Stanisław 1953-01-24 Maratończyk Team Szczecin POL 02:46.43 - 02:06.64 617
3 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 02:47.27 - 02:07.28 604
4 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 02:51.27 - 02:10.32 541
5 Werecki Zygmunt 1950-07-17 Zduńska Wola POL 02:52.82 - 02:11.50 517
6 Paluszak Tadeusz 1950-02-19 Elbląg POL 03:16.17 - 02:29.27 226
- Klimczyk Andrzej 1953-11-07 Koszalin POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 02:46.38 - 01:59.64 777
2 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard POL 04:02.81 - 02:54.60 16
- Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew POL 03:14.19 - 02:10.81 531
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 03:53.62 - 02:37.37 133
3 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 03:58.50 - 02:40.65 102
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 04:29.56 - 02:48.02 47
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pawłowska Kamila 2000-07-18 Zamek Kurzętnik POL 0.00 - 0.00 0
2 Piliszek Grzegorz 1987-09-23 Warszawa POL 02:05.59 - 02:05.59 640
3 Łata Marcin 1993-05-07 Tarnów POL 02:16.08 - 02:16.08 431
 

skok w dal

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ratajczak Alina 1981-02-05 MUKS SZOK Bojanowo POL 4.64 0 4.99 734
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 5.03 0 5.81 923
2 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty POL 3.36 0 3.88 482
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 RK Athletics POL 4.09 0 5.08 754
2 Bogucka Bożena 1970-11-25 - POL 3.82 0 4.74 676
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 3.59 0 4.79 688
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa POL 3.88 0 5.57 867
2 Helbik Barbara 1961-04-07 Pszczyna POL 3.72 0 5.34 814
3 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 3.19 0 4.58 640
- Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL DNS - DNS 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna POL 2.56 0 3.95 497
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 3.79 0 6.28 1033
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Woroniec Barbara 1946-10-15 Lidzbark Warmiński POL 2.42 0 4.31 579
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cisek Maciej 1983-02-11 Wałbrzych POL 5.81 0 6.12 735
2 Kaczorowski Michał 1981-02-26 Wałbrzych POL 5.77 0 6.08 727
3 Śliwka Rafał 1982-03-17 Szczecin POL 5.19 0 5.47 603
- Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź POL DNS - DNS 0
- Świderski Paweł 1983-08-11 Bialystok POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 6.32 0 7.12 941
2 Sobora Łukasz 1978-11-23 Poznań POL 6.32 0 7.12 941
3 Patyna Tomasz 1978-05-11 Sępólno Krajeńskie POL 5.26 0 5.93 696
4 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński POL 4.81 0 5.42 593
5 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 4.32 0 4.87 482
- Kujawiński Artur 1976-03-13 Poznań POL DNS - DNS 0
- Suski Grzegorz 1978-02-11 Koszalin POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka POL 5.77 0 6.95 906
2 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL 5.61 0 6.76 867
3 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 5.13 0 6.18 747
4 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 5.11 0 6.16 743
5 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 5.04 0 6.07 725
- Jasion Artur 1972-10-21 Toruń POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 5.16 0 6.65 844
2 Kiedrowski Albin 1966-06-16 Brusy POL 4.83 0 6.22 756
3 Środa Dariusz 1965-03-13 WŁOSZCZOWA POL 4.47 0 5.76 662
4 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 4.32 0 5.57 623
- Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL NM - NM 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 5.67 0 7.82 1088
2 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 4.78 0 6.59 832
3 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 4.64 0 6.40 793
4 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Mała Nieszawka POL 4.33 0 5.97 705
5 Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy POL 3.92 0 5.40 589
- Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL DNS - DNS 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 5.19 0 7.65 1052
2 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 4.93 0 7.27 973
3 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 4.09 0 6.03 717
- Jaworski Leszek 1955-08-10 Koszalin POL DNS - DNS 0
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Węcławowicz Wojciech 1954-02-11 LKS Górnik Wałbrzych POL 5.10 0 8.04 1134
2 Tomczak Jan 1952-12-27 Jarocin POL 4.89 0 7.71 1065
3 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 4.70 0 7.41 1002
4 Drąg Sławomir 1951-08-03 Wrocław POL 4.40 0 6.94 904
5 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 4.22 0 6.66 846
6 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Zabrze POL 4.08 0 6.44 801
7 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL 4.06 0 6.40 793
8 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin POL 4.03 0 6.36 784
9 Wysocki Janusz 1953-11-25 PKWLA Sopot POL 3.54 0 5.58 625
- Wietrzykowski Tomasz 1949-07-20 nizrzeszony POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola POL 3.90 0 6.58 830
2 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 3.50 0 5.90 690
3 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 3.39 0 5.72 654
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz POL 3.12 0 5.63 635
2 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 2.91 0 5.25 559
- Porwich Henryk 1941-03-07 Tarnowo Podgórne Biega POL DNS - DNS 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin POL 2.95 0 5.69 648
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chalabala Michał 1984-03-08 Długołęka POL 6.41 0 6.41 795
 
 

skok wzwyż

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Widawska Anna 1983-09-29 Trenujznami.pl POL 1.65 - 1.78 966
2 Płonka Anna 1982-04-17 Kraków POL 1.55 - 1.67 847
3 Lewandowska Anna 1982-08-15 Lublin POL 1.35 - 1.46 623
4 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 Grodzisk Mazowiecki POL 1.25 - 1.35 508
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 1.30 - 1.49 655
- Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia POL DNS - DNS 0
- Widalska Marta 1976-03-18 Biegi Grodzisk Mazowiecki POL DNS - DNS 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogucka Bożena 1970-11-25 - POL 1.45 - 1.77 955
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 1.20 - 1.56 729
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa POL 1.35 - 1.86 1053
2 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa POL 1.25 - 1.72 901
3 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 1.10 - 1.52 687
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Suchodolski Robert 1981-06-19 Stowarzyszenie Aktywne Po POL 1.95 - 2.09 952
2 Cisek Maciej 1983-02-11 Wałbrzych POL 1.70 - 1.82 694
3 Kaczorowski Michał 1981-02-26 Wałbrzych POL 1.65 - 1.77 646
4 Kinal Grzegorz 1981-01-06 Wrocław POL 1.55 - 1.66 543
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ratajczyk Krzysztof 1978-06-10 Szczecin POL 1.75 - 1.98 846
2 Pólkowski Marcin 1979-01-21 Bełchatów POL 1.70 - 1.92 789
3 Golonko Dariusz 1975-04-10 Białystok POL 1.65 - 1.86 732
4 Prokopiuk Robert 1975-03-25 KS BIEGI Grodzisk Maz. POL 1.60 - 1.81 684
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 1.70 - 2.02 885
2 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL 1.60 - 1.91 779
2 Walczyk Konrad 1973-01-06 Warszawa POL 1.60 - 1.91 779
- Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz. POL NM - NM 0
- Dziuba Mariusz 1971-02-10 Kórnik POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ciesielski Wojciech 1966-04-23 Luboń k/Poznania POL 1.70 - 2.13 991
2 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 1.60 - 2.01 875
3 Markiewicz Jan 1965-11-23 NIEZRZESZONY POL 1.55 - 1.95 817
4 Dalidowicz Ryszard 1968-06-08 Elbląg POL 1.55 - 1.95 817
5 Fiuk Miroslaw 1964-09-10 Dzialdowo POL 1.50 - 1.88 751
6 Sekowski Marek 1966-04-25 Biegi Grodzisk Mazowiecki POL 1.45 - 1.82 694
- Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek POL NM - NM 0
- Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL NM - NM 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zielke Dariusz 1960-10-21 Gdańsk POL 1.65 - 2.18 1040
2 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL 1.46 - 1.93 798
3 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 1.37 - 1.81 684
4 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 1.34 - 1.77 646
5 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL 1.25 - 1.65 534
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bednarski Dariusz 1954-04-23 Płock POL 1.58 - 2.20 1059
2 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 1.45 - 2.02 885
2 Jaworski Leszek 1955-08-10 Koszalin POL 1.45 - 2.02 885
4 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków POL 1.35 - 1.88 751
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Węcławowicz Wojciech 1954-02-11 LKS Górnik Wałbrzych POL 1.45 - 2.13 991
2 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin POL 1.40 - 2.06 923
3 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 1.35 - 1.99 856
4 Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki LTU 1.35 - 1.99 856
5 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań POL 1.25 - 1.84 713
- Bobiński Marian 1952-08-26 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Drąg Sławomir 1951-08-03 Wrocław POL DNS - DNS 0
- Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las POL 1.40 - 2.17 1030
2 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 1.40 - 2.17 1030
3 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 1.10 - 1.71 590
- Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa POL 1.20 - 1.96 827
2 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 1.10 - 1.80 675
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin POL 1.05 - 1.81 684
 
 

trójskok

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ratajczak Alina 1981-02-05 MUKS SZOK Bojanowo POL 10.72 0 11.00 769
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 10.95 0 12.18 902
2 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty POL 7.36 0 8.19 458
- Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia POL DNS - DNS 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa POL 8.35 0 11.83 862
2 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 6.43 0 9.11 559
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 8.16 0 13.58 1061
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 10.96 0 10.99 519
2 Holly Piotr 1983-09-07 sportfuel.pl POL 9.97 0 10.00 418
3 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów POL 8.53 0 8.55 271
- Świderski Paweł 1983-08-11 Bialystok POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sobora Łukasz 1978-11-23 Poznań POL 13.06 0 14.08 842
2 Suski Grzegorz 1978-02-11 Koszalin POL 10.84 0 11.69 591
3 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 10.16 0 10.95 515
4 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 9.56 0 10.31 449
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka POL 11.62 0 13.47 777
2 Walczyk Konrad 1973-01-06 Warszawa POL 10.08 0 11.68 590
- Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czop Stanisław 1965-10-30 Chłaniówek POL 12.19 0 15.19 960
2 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 11.55 0 14.39 875
3 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 11.44 0 14.25 860
4 Lesiuk Janusz 1968-07-04 Szubin POL 10.57 0 13.17 746
- Kiedrowski Albin 1966-06-16 Brusy POL DNS - DNS 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 9.99 0 13.38 768
2 Rojewski Wojciech 1961-01-01 Włocławek POL 9.96 0 13.34 764
3 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL 9.87 0 13.22 751
- Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL DNS - DNS 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 11.24 0 16.18 1066
2 Rupala Andrzej 1956-06-22 Tarnobrzeg POL 10.56 0 15.20 961
3 Spychalski Wojciech 1955-05-13 Bielkowo POL 10.28 0 14.80 918
4 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków POL 9.60 0 13.82 814
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Drąg Sławomir 1951-08-03 Wrocław POL 10.02 0 15.50 993
2 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 9.45 0 14.62 899
3 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Zabrze POL 8.63 0 13.35 765
4 Bobiński Marian 1952-08-26 Warszawa POL 8.47 0 13.10 739
5 Wysocki Janusz 1953-11-25 PKWLA Sopot POL 7.65 0 11.84 607
- Tomczak Jan 1952-12-27 Jarocin POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Adamczewski Ryszard 1948-01-14 Szubin POL 9.96 0 16.56 1108
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA POL 6.55 0 11.71 593
- Porwich Henryk 1941-03-07 Tarnowo Podgórne Biega POL DNS - DNS 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wojtkowiak Bernard 1938-08-13 PKWLA Sopot POL 6.41 0 12.32 657
2 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin POL 6.13 0 11.78 601
 
 

skok o tyczce

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wrona Agnieszka 1982-05-05 Kielce - 3.35 - 3.65 824
2 Kogut Monika 1983-03-15 ZLKL POL 3.00 - 3.27 696
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cisek Maciej 1983-02-11 Wałbrzych POL 3.40 - 3.65 580
2 Kaczorowski Michał 1981-02-26 Wałbrzych POL 3.40 - 3.65 580
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grelewicz Arkadiusz 1977-03-15 Flota Gdynia POL 3.40 - 3.91 652
- Cybruch Krzysztof 1977-11-08 Warszawa POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nawocki Piotr 1970-02-04 Wrocław POL 4.20 - 5.18 1008
2 Januszko Roman 1972-07-03 Konik Nowy POL 3.10 - 3.82 627
3 Pietrak Grzegorz 1969-09-21 Warszawa POL 2.80 - 3.45 525
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Boratyn Dariusz 1967-05-17 Warszawa POL 2.50 - 3.31 487
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 3.20 - 4.54 827
2 Dżoń Witold 1961-04-30 Warszawa POL 2.50 - 3.55 552
3 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 2.40 - 3.40 511
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Dziamski Krzysztof 1958-06-27 Poznań POL DNS - DNS 0
- Kamiński Józef 1954-10-29 Dys k/Lublina POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Suława Marian 1951-03-18 Szczecin POL 2.40 - 3.91 652
2 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań POL 2.10 - 3.42 517
3 Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki LTU 2.00 - 3.26 473
- Iwiński Paweł 1949-06-28 Bydgoszcz POL NM - NM 0
- Krawczuk Jan 1950-09-20 Dąbki POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola POL 2.20 - 3.85 635
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 2.30 - 4.31 763
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wojtkowiak Bernard 1938-08-13 PKWLA Sopot POL 1.60 - 3.22 462
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerniak Przemysław 1984-03-27 Poznań POL 4.20 - 4.20 732
 
 

pchnięcie kulą

 

[K35]    4,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 Grodzisk Mazowiecki POL 7.83 - 7.83 407
2 Woroniec Alicja 1981-06-21 Lidzbark Warmiński POL 6.67 - 6.67 336
3 Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów POL 6.21 - 6.21 307
 

[K40]    4,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 9.30 - 9.94 537
2 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 8.33 - 8.90 473
3 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 8.31 - 8.88 472
4 Widalska Marta 1976-03-18 Biegi Grodzisk Mazowiecki POL 5.17 - 5.53 266
- Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia POL DNS - DNS 0
 

[K45]    4,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków POL 12.71 - 15.58 886
2 Ignaczak Marzena 1973-12-21 Zduńska Wola POL 10.68 - 13.09 732
3 Bogucka Bożena 1970-11-25 - POL 9.15 - 11.22 616
 

[K50]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krzyżan Małgorzata 1968-05-13 Słubice POL 9.55 - 11.63 641
2 Sokołów Marzena 1965-05-10 PKWLA Sopot POL 7.33 - 8.93 475
 

[K55]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa POL 11.64 - 16.25 928
2 Kędziora Maria 1961-06-25 Gromadka POL 10.37 - 14.48 818
3 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 10.01 - 13.98 787
4 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa POL 9.25 - 12.92 721
 

[K60]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piwowarska Teresa 1956-06-05 Wałcz POL 8.64 - 13.84 778
2 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna POL 8.01 - 12.83 716
3 Mikołajczyk Henryka 1959-01-17 Lipniki POL 7.73 - 12.38 688
4 Maryszczak Bogumiła 1957-03-18 Kołobrzeg POL 7.61 - 12.19 676
 

[K65]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz POL 6.99 - 12.84 716
2 Gawłowska Regina 1950-06-18 AZS Poznań POL 5.97 - 10.97 600
3 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo POL 5.36 - 9.85 531
 

[K70]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa POL 9.65 - 20.33 1183
2 Woroniec Barbara 1946-10-15 Lidzbark Warmiński POL 7.51 - 15.82 901
3 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań POL 7.44 - 15.67 892
 

[K75]    2,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sowa Alicja 1943-08-07 Gliwice POL 7.45 - 18.00 1037
2 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn POL 6.87 - 16.60 950
 

[K80]    2,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań POL 6.96 - 19.29 1118
2 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg POL 5.53 - 15.33 871
 

[K85]    2,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zglenicka Urszula 1932-05-14 Bydgoszcz POL 3.75 - 12.37 687
 

[K90]    2,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kalinowska Elżbieta 1927-01-23 Toruń POL 2.71 - 11.53 635
 

[M35]    7,26 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsiorowski Marcin 1981-08-02 Kraków POL 15.27 - 15.27 836
2 Jacków Krzysztof 1980-06-08 Środa Wlkp. POL 14.37 - 14.37 782
3 Wojtaszczyk Jakub 1983-02-21 Pabianice POL 14.14 - 14.14 768
4 Suchanowski Maciej 1983-02-17 PKWLA POL 13.64 - 13.64 738
5 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła POL 13.33 - 13.33 720
6 Kinal Grzegorz 1981-01-06 Wrocław POL 9.71 - 9.71 504
 

[M40]    7,26 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Płoski Przemysław 1977-07-04 Gdańsk POL 15.92 - 16.88 932
2 Jacków Michał 1978-04-11 Środa Wlkp. POL 13.30 - 14.10 766
3 Wiśniewski Maciej 1978-04-13 Toruń POL 12.39 - 13.13 708
4 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL 12.28 - 13.02 701
5 Tyrolski Grzegorz 1976-08-05 Tczew POL 11.25 - 11.93 636
6 Krawulski Adam 1974-07-28 Olesno POL 11.16 - 11.83 630
7 Borowski Sławomir 1975-10-18 PKWLA Sopot POL 11.13 - 11.80 629
8 Piontek Adrian 1977-07-02 Chorzów POL 9.17 - 9.72 505
9 Prokopiuk Robert 1975-03-25 KS BIEGI Grodzisk Maz. POL 8.83 - 9.36 484
10 Frączkiewicz Marcin 1977-03-29 Legnica POL 8.41 - 8.91 457
11 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg POL 7.93 - 8.41 427
12 Trzensiok Marek 1977-04-21 Mikołów POL 7.54 - 7.99 402
 

[M45]    7,26 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kozłowski Robert 1970-06-07 Lublin POL 13.01 - 15.37 842
2 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin POL 12.87 - 15.20 832
3 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL 11.50 - 13.58 735
4 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 10.93 - 12.91 695
5 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 10.81 - 12.77 686
6 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 8.48 - 10.02 523
- Bońda Konrad 1969-12-12 Brwinów POL DNS - DNS 0
- Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz. POL DNS - DNS 0
 

[M50]    6,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Witek Mirosław 1967-04-24 Słupsk POL 15.39 - 18.41 1024
2 Chilmanowicz Janusz 1964-05-17 Działdowo POL 13.13 - 15.71 862
3 Skowyra Zbigniew 1968-09-05 Kołobrzeg POL 12.73 - 15.23 833
4 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg POL 11.28 - 13.49 729
5 Dłużyński Włodzimierz 1965-08-11 Pabianice POL 10.10 - 12.08 645
6 Sekowski Marek 1966-04-25 Biegi Grodzisk Mazowiecki POL 8.13 - 9.73 506
7 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek POL 7.82 - 9.36 484
 

[M55]    6,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szpak Mieczysław 1961-07-10 Kołobrzeg POL 13.80 - 18.40 1024
2 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 12.32 - 16.42 905
3 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot POL 11.76 - 15.68 860
4 Puta Mirosław 1963-03-05 PKWLA Sopot POL 11.32 - 15.09 825
5 Wojtaszczyk Stanislaw 1960-01-11 Pabianice POL 9.90 - 13.20 712
6 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec POL 9.76 - 13.01 701
7 Szczerba Mirosław 1963-11-17 Słupsk POL 9.02 - 12.02 642
 

[M60]    5,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zglenicki Ryszard 1956-11-24 Bydgoszcz POL 13.78 - 18.68 1040
2 Maliszewski Andrzej 1957-05-22 Pszczyna POL 12.84 - 17.41 964
3 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 Chojna POL 12.79 - 17.34 960
4 Karpiński Franciszek 1958-10-16 Szczawno Zdrój POL 12.74 - 17.27 956
5 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo POL 11.33 - 15.36 841
6 Mielcarek Błażej 1955-02-14 Ściborze POL 10.64 - 14.43 786
7 Obuchowski Jan 1957-03-08 Nowe Miasto Lubawskie POL 9.77 - 13.25 715
- Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL DNS - DNS 0
- Ruchlewicz Arkadiusz 1957-02-08 Wrocław POL DNS - DNS 0
 

[M65]    5,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 Nowe Miasto Lubawskie POL 12.80 - 19.34 1080
2 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 12.59 - 19.02 1061
3 Jankowski Kazimierz 1953-01-20 Toruń POL 12.05 - 18.20 1012
4 Gudaniec Ryszard 1951-03-11 Lidzbark Warmiński POL 11.82 - 17.86 991
5 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława POL 11.23 - 16.96 937
6 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL 10.12 - 15.29 837
7 Sokołów Tadeusz 1952-02-17 PKWLA Sopot POL 9.35 - 14.12 767
8 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz POL 8.79 - 13.28 717
9 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań POL 8.41 - 12.70 682
- Krawczuk Jan 1950-09-20 Dąbki POL DNS - DNS 0
 

[M70]    4,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sowa Jan 1946-02-01 Gliwice POL 12.86 - 19.36 1081
2 Tobiasz Wiesław 1948-06-03 Łódź POL 12.83 - 19.31 1078
3 Kopik Leszek 1945-09-19 PKWLA Sopot POL 12.45 - 18.74 1044
4 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec POL 12.23 - 18.41 1024
5 Semborowski Andrzej 1947-10-06 PKWLA Sopot POL 12.22 - 18.40 1024
6 Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las POL 11.63 - 17.51 970
7 Bobrzyk Leszek 1948-02-29 Świdnik POL 11.52 - 17.34 960
8 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn POL 10.94 - 16.47 908
9 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra POL 10.50 - 15.81 868
10 Dżereń Jerzy 1948-07-19 Łęczyca POL 10.32 - 15.54 852
11 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn POL 9.77 - 14.71 802
12 Milewski Andrzej 1948-12-27 Toruń POL 8.01 - 12.06 644
- Ganiec Jan 1944-12-12 Piastów POL DNS - DNS 0
 

[M75]    4,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 11.97 - 20.08 1125
2 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA POL 11.00 - 18.45 1027
3 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa POL 10.60 - 17.78 986
4 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 8.44 - 14.16 769
- Porwich Henryk 1941-03-07 Tarnowo Podgórne Biega POL DNS - DNS 0
 

[M80]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 9.07 - 16.95 937
2 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot POL 8.34 - 15.59 855
3 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 6.23 - 11.64 619
- Skórcz Edward 1937-03-18 Toruń POL DNS - DNS 0
 

[M85]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bułczyński Kazimierz 1930-04-24 Koszalin POL 7.90 - 17.45 967
2 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 7.60 - 16.78 926
3 Tessmer Edmund 1931-03-19 Nowe Miasto Lubawskie POL 6.46 - 14.27 776
 

[M90]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielcarek Władysław 1925-10-10 Bydgoszcz POL 4.89 - 14.04 762
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chalabala Michał 1984-03-08 Długołęka POL 12.55 - 12.55 673
 
 

ciężarek

 

[K40]    9,08 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 8.74 - 12.27 0
 

[K45]    9,08 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ignaczak Marzena 1973-12-21 Zduńska Wola POL 11.39 - 17.22 0
 

[K50]    7,26 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sokołów Marzena 1965-05-10 PKWLA Sopot POL 7.49 - 9.74 0
 

[K55]    7,26 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa POL 10.82 - 15.15 0
2 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 8.40 - 11.76 0
3 Kędziora Maria 1961-06-25 Gromadka POL 7.82 - 10.95 0
 

[K60]    5,45 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piwowarska Teresa 1956-06-05 Wałcz POL 10.03 - 12.22 0
2 Mikołajczyk Henryka 1959-01-17 Lipniki POL 7.42 - 9.04 0
 

[K65]    5,45 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gawłowska Regina 1950-06-18 AZS Poznań POL 9.12 - 11.97 0
2 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz POL 8.97 - 11.77 0
3 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo POL 6.70 - 8.79 0
 

[K70]    5,45 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa POL 10.19 - 14.40 0
2 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań POL 8.37 - 11.83 0
 

[K75]    4,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sowa Alicja 1943-08-07 Gliwice POL 8.73 - 13.29 0
2 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn POL 7.39 - 11.25 0
 

[K80]    4,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań POL 8.47 - 13.88 0
2 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg POL 6.30 - 10.33 0
 

[M35]    15,88 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła POL 13.88 - 14.42 790
2 Gąsiorowski Marcin 1981-08-02 Kraków POL 12.22 - 12.70 686
3 Suchanowski Maciej 1983-02-17 PKWLA POL 10.32 - 10.72 568
4 Maciejewski Robert 1981-06-21 Wałbrzych POL 5.70 - 5.92 280
 

[M40]    15,88 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL 12.39 - 13.91 743
2 Jankowski Tomasz 1974-05-06 AZS Poznań POL 12.14 - 13.63 727
3 Tyrolski Grzegorz 1976-08-05 Tczew POL 11.79 - 13.24 704
4 Borowski Sławomir 1975-10-18 PKWLA Sopot POL 11.66 - 13.09 695
5 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg POL 6.88 - 7.72 379
- Krawulski Adam 1974-07-28 Olesno POL DNS - DNS 0
 

[M45]    15,88 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 12.05 - 14.62 812
2 Hałaj Robert 1971-06-07 Warka POL 11.86 - 14.39 799
- Bońda Konrad 1969-12-12 Brwinów POL DNS - DNS 0
 

[M50]    11,34 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg POL 12.12 - 13.43 592
2 Dłużyński Włodzimierz 1965-08-11 Pabianice POL 11.06 - 12.26 535
3 Lubiatowski Ireneusz 1966-01-13 KS Metraco Polkowice POL 8.83 - 9.78 416
 

[M55]    11,34 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kowalski Lech 1961-01-17 Mielec POL 18.43 - 22.07 1005
2 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot POL 14.15 - 16.94 757
3 Szczerba Mirosław 1963-11-17 Słupsk POL 13.63 - 16.32 727
4 Puta Mirosław 1963-03-05 PKWLA Sopot POL 13.27 - 15.89 706
- Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice POL DNS - DNS 0
- Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec POL DNS - DNS 0
 

[M60]    9,08 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Karpiński Franciszek 1958-10-16 Szczawno Zdrój POL 14.59 - 16.89 786
2 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL 13.88 - 16.06 745
3 Obuchowski Jan 1957-03-08 Nowe Miasto Lubawskie POL 12.09 - 13.99 641
4 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo POL 9.86 - 11.41 513
5 Dunal Jerzy 1954-05-28 Stargard POL 9.12 - 10.56 470
- Zglenicki Ryszard 1956-11-24 Bydgoszcz POL DNS - DNS 0
 

[M65]    9,08 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa POL 15.32 - 19.16 969
2 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 15.07 - 18.85 952
3 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 Nowe Miasto Lubawskie POL 14.09 - 17.62 886
4 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława POL 13.30 - 16.63 833
5 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz POL 12.64 - 15.81 788
6 Sokołów Tadeusz 1952-02-17 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
- Jurkowski Jerzy 1953-10-29 PKWLA Sopot POL DNS - DNS 0
 

[M70]    7,26 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn POL 18.13 - 21.92 1124
2 Sowa Jan 1946-02-01 Gliwice POL 15.31 - 18.51 939
3 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn POL 13.93 - 16.84 848
4 Semborowski Andrzej 1947-10-06 PKWLA Sopot POL 13.89 - 16.79 846
5 Tobiasz Wiesław 1948-06-03 Łódź POL 11.62 - 14.05 697
6 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra POL 10.92 - 13.20 652
- Ganiec Jan 1944-12-12 Piastów POL DNS - DNS 0
 

[M75]    7,26 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 15.83 - 20.68 1061
2 Krzesiński Ryszard 1943-03-31 Białobrzegi POL 14.03 - 18.33 933
3 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA POL 11.08 - 14.47 724
 

[M80]    5,45 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kargol Antoni 1937-01-09 Wałcz POL 14.25 - 17.42 1156
2 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 10.48 - 12.81 832
3 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały POL 7.34 - 8.97 565
 

[M85]    5,45 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń POL 5.92 - 8.15 472
 

Sztafeta 4x200m

 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Wynik Siła
wiatru
1 Ditrich Jacek, Wideł Marek, Skrzyński Piotr, Więcek Jacek 0.00 - - -

Pełny raport wyników

60m ppł. (47)

[K35] - 60m ppł. (1)    84,00 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 Grodzisk Mazowiecki POL 13.32 - 12.65 406

[K40] - 60m ppł. (3)    76,20 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 9.62 - 9.00 984
2 Szewczyk-Nowak Małgorzata 1974-09-14 Chodzież POL 12.01 - 11.24 599
3 Widalska Marta 1976-03-18 Biegi Grodzisk Mazowiecki POL 15.39 - 14.40 218

[K45] - 60m ppł. (2)    76,20 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogucka Bożena 1970-11-25 - POL 11.54 - 10.19 768
2 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego POL 11.78 - 10.40 733

[K50] - 60m ppł. (1)    76,20 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 12.39 - 10.28 753

[K55] - 60m ppł. (2)    76,20 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 12.19 - 9.45 899
- Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL DNS - DNS 0

[M35] - 60m ppł. (3)    100,00 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kinal Grzegorz 1981-01-06 Wrocław POL 10.31 - 10.04 577
2 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 12.36 - 12.04 241
3 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów POL 12.50 - 12.17 224

[M40] - 60m ppł. (2)    100,00 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ratajczyk Krzysztof 1978-06-10 Szczecin POL 9.75 - 9.09 787
2 Prokopiuk Robert 1975-03-25 KS BIEGI Grodzisk Maz. POL 12.32 - 11.49 319

[M45] - 60m ppł. (7)    100,00 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 8.97 - 7.99 1070
2 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL 9.75 - 8.69 885
3 Pokrywka Leszek 1971-06-19 Gdynia POL 10.52 - 9.37 721
4 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 11.17 - 9.95 595
5 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 11.40 - 10.16 552
6 Walczyk Konrad 1973-01-06 Warszawa POL 12.03 - 10.72 446
7 Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz. POL 12.71 - 11.32 345

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

Pełny raport wyników

[M50] - 60m ppł. (6)    91,40 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 9.76 - 8.57 915
2 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 11.59 - 10.18 548
3 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 12.01 - 10.55 477
4 Sekowski Marek 1966-04-25 Biegi Grodzisk Mazowiecki POL 12.29 - 10.80 432
5 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek POL 12.70 - 11.16 371
6 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 13.39 - 11.76 279

[M55] - 60m ppł. (6)    91,40 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 9.88 - 8.23 1005
2 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 11.59 - 9.66 657
3 Dżoń Witold 1961-04-30 Warszawa POL 12.49 - 10.41 504
- Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL DNS - DNS 0
- Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy POL DNS - DNS 0
- Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL DNF - DNF 0

[M60] - 60m ppł. (4)    84,00 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 9.61 - 7.90 1095
2 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 9.72 - 7.99 1070
3 Szysler Andrzej 1955-10-09 Susz POL 12.20 - 10.03 579
- Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM POL DNS - DNS 0

[M65] - 60m ppł. (5)    84,00 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 9.79 - 7.55 1196
2 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 10.52 - 8.11 1037
3 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 10.56 - 8.14 1029
4 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin POL 11.80 - 9.10 784
- Węcławowicz Wojciech 1954-02-11 LKS Górnik Wałbrzych POL DNS - DNS 0

[M70] - 60m ppł. (3)    76,20 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 10.25 - 7.68 1158
2 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 12.43 - 9.31 735
3 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 14.50 - 10.86 421

[M75] - 60m ppł. (1)    76,20 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 13.81 - 9.50 692

[pk] - 60m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chalabala Michał 1984-03-08 Długołęka POL 8.45 - 8.45 946

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

Pełny raport wyników

60m (136)

[K30] - 60m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Katarzyna 1984-09-26 WKS Śląsk POL 8.18 - 8.18 908
2 Kazek Ilona 1988-11-16 KS Sprinterzy.com POL 8.44 - 8.44 844

[K35] - 60m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź POL 7.91 - 7.77 1014
2 Ratajczak Alina 1981-02-05 MUKS SZOK Bojanowo POL 8.57 - 8.42 849
3 Malak Hanna 1979-07-18 Więcbork POL 9.50 - 9.33 642
4 Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów POL 9.79 - 9.62 582

[K40] - 60m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kosmenda Donata 1974-09-21 Kiełczówek POL 8.76 - 8.29 881
2 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa POL 9.19 - 8.69 784
3 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica POL 9.21 - 8.71 780
- Białota Ewa 1975-05-23 Skawina POL DNS - DNS 0
- Brulińska Monika 1976-08-02 Płock POL DNS - DNS 0
- Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL DNS - DNS 0
- Szewczyk-Nowak Małgorzata 1974-09-14 Chodzież POL DNS - DNS 0

[K45] - 60m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL 8.11 - 7.39 1118
2 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 8.93 - 8.13 921
3 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 RK Athletics POL 8.95 - 8.15 916
4 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 9.62 - 8.76 768
5 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa POL 9.66 - 8.80 759

[K50] - 60m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 Olsztyn POL 9.36 - 8.20 903
- Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn POL DNS - DNS 0

[K55] - 60m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Helbik Barbara 1961-04-07 Pszczyna POL 9.40 - 7.93 972
2 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa POL 9.73 - 8.20 903
3 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 9.91 - 8.36 863
4 Jędrasiak Renata 1963-05-05 KS Metraco Polkowice POL 10.10 - 8.52 825
5 Janicka Lidia 1963-03-04 Nowe Miasto nad Wartą POL 11.34 - 9.56 594
- Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL DNS - DNS 0

[K60] - 60m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Śliwczyńska Danuta 1954-04-25 KS Metraco Polkowice POL 15.61 - 12.65 131

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

Pełny raport wyników

[K65] - 60m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 9.51 - 7.37 1123
2 Gawłowska Regina 1950-06-18 AZS Poznań POL 11.77 - 9.12 687
3 Kurzawska Jolanta 1949-12-12 KS Metraco Polkowice POL 13.03 - 10.10 489
4 Grygorowicz Teresa 1952-12-16 KS Metraco Polkowice POL 13.60 - 10.54 411

[K70] - 60m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Woroniec Barbara 1946-10-15 Lidzbark Warmiński POL 11.66 - 8.58 810
2 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek POL 12.78 - 9.40 627

[K80] - 60m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 14.50 - 9.35 637
2 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg POL 18.35 - 11.84 220

[K90] - 60m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kalinowska Elżbieta 1927-01-23 Toruń POL 28.21 - 15.17 0

[M35] - 60m (10)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom POL 7.14 - 7.05 932
2 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 7.32 - 7.23 849
3 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard POL 7.52 - 7.42 765
4 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 7.61 - 7.51 727
5 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 7.69 - 7.59 694
6 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk POL 8.38 - 8.27 445
7 Dembowski Mariusz 1983-07-14 Lidzbark POL 8.61 - 8.50 373
8 Gąsiorowski Marcin 1981-08-02 Kraków POL 8.88 - 8.77 297
- Papuga Łukasz 1983-12-28 Łowicz POL DNS - DNS 0
- Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik POL DNS - DNS 0

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

Pełny raport wyników

[M40] - 60m (16)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock POL 7.25 - 6.92 994
2 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL POL 7.43 - 7.10 908
3 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 7.48 - 7.14 890
4 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 7.57 - 7.23 849
5 Garbicz Krzysztof 1978-03-21 Skierniewice POL 7.65 - 7.31 813
6 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński POL 7.82 - 7.47 744
7 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 7.87 - 7.52 723
8 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 7.90 - 7.54 715
9 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 7.93 - 7.57 703
10 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań POL 8.13 - 7.76 627
11 Kielar Mirosław 1978-02-26 Górnik Wałbrzych POL 8.28 - 7.91 570
12 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 8.41 - 8.03 527
13 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków POL 8.68 - 8.29 438
14 Kujawiński Artur 1976-03-13 Poznań POL 8.72 - 8.33 426
15 Trzensiok Marek 1977-04-21 Mikołów POL 8.96 - 8.56 355
- Białota Rafał 1975-05-23 Skawina POL DNS - DNS 0

[M45] - 60m (11)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pokrywka Leszek 1971-06-19 Gdynia POL 7.80 - 7.21 858
2 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 8.02 - 7.41 770
3 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka POL 8.06 - 7.45 753
4 Górny Jacek 1971-07-03 Biegi Grodzisk Mazowiecki POL 8.27 - 7.64 674
5 Jasion Artur 1972-10-21 Toruń POL 8.40 - 7.76 627
6 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2 POL 8.41 - 7.77 623
7 Sobieraj Jacek 1972-04-28 Łódź POL 8.46 - 7.82 604
8 Trudnowski Maciej 1972-08-02 Pszczółkowski Team POL 8.71 - 8.05 520
9 Basaj Paweł 1971-05-19 Suwalki POL 9.00 - 8.32 429
10 Kubarski Julian 1971-01-22 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 9.31 - 8.60 344
- Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi POL DNS - DNS 0

[M50] - 60m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ditrich Jacek 1966-10-28 Szubin POL 7.94 - 7.10 908
2 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn POL 8.03 - 7.18 872
3 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 8.11 - 7.25 840
4 Chabraszewski Wiesław 1968-01-10 Goleniów POL 8.29 - 7.41 770
5 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa POL 8.85 - 7.91 570
6 Lubiatowski Ireneusz 1966-01-13 KS Metraco Polkowice POL 8.96 - 8.01 534

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

Pełny raport wyników

[M55] - 60m (11)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 7.91 - 6.84 1034
2 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 8.12 - 7.02 946
3 Chyliński Tomasz 1963-08-16 Włocławek POL 8.18 - 7.07 922
4 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 8.48 - 7.33 804
5 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 8.55 - 7.39 778
6 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 8.65 - 7.48 740
7 Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy POL 8.69 - 7.51 727
8 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 8.72 - 7.54 715
9 Góral Krzysztof 1962-03-08 Wrocław POL 9.54 - 8.25 451
10 Siwak Piotr 1961-08-19 KS Metraco Polkowice POL 9.70 - 8.39 407
11 Miłek Czesław 1959-06-30 Solec Kujawski POL 11.08 - 9.58 120

[M60] - 60m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń POL 7.89 - 6.60 1156
2 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała POL 8.28 - 6.92 994
3 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 8.64 - 7.22 853
4 Wiącek Stanisław 1955-05-13 Ustronie Morskie POL 8.98 - 7.51 727
5 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 9.14 - 7.64 674
6 Kwapisz Marek 1956-09-26 Łódź POL 9.16 - 7.66 666
7 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 9.19 - 7.68 658
8 Przetacki Ryszard 1954-09-08 Marki POL 9.62 - 8.04 523
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0

[M65] - 60m (12)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 8.37 - 6.74 1084
2 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 8.71 - 7.01 951
3 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 8.73 - 7.03 941
4 Tomczak Jan 1952-12-27 Jarocin POL 8.91 - 7.17 876
5 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 8.94 - 7.19 867
6 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 9.01 - 7.25 840
7 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Zabrze POL 9.29 - 7.48 740
8 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 9.43 - 7.59 694
9 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 9.79 - 7.88 581
10 Wietrzykowski Tomasz 1949-07-20 nizrzeszony POL 10.01 - 8.06 516
11 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 10.39 - 8.36 416
- Nath Janusz 1949-12-08 Toruń POL DNS - DNS 0

[M70] - 60m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 8.85 - 6.81 1049
2 Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las POL 9.75 - 7.50 732
3 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 9.95 - 7.66 666
4 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 9.96 - 7.66 666
5 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 9.97 - 7.67 662
6 Milewski Andrzej 1948-12-27 Toruń POL 16.82 - 12.94 0
7 Grygorowicz Bogdan 1949-02-08 KS Metraco Polkowice POL 31.92 - 24.56 0

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

Pełny raport wyników

[M75] - 60m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz POL 10.75 - 7.85 592
2 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 10.77 - 7.87 585
3 Czapla Jan 1942-01-19 Sydney - 11.16 - 8.15 485
- Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL DNS - DNS 0
- Jóźwiak Alfred 1942-08-30 Mława POL DNS - DNS 0

[M80] - 60m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź POL 10.47 - 7.19 867
2 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały POL 12.49 - 8.58 349
- Skórcz Edward 1937-03-18 Toruń POL DNS - DNS 0

[M85] - 60m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bułczyński Kazimierz 1930-04-24 Koszalin POL 12.34 - 7.89 578
2 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń POL 13.03 - 8.34 422
3 Tessmer Edmund 1931-03-19 Nowe Miasto Lubawskie POL 14.78 - 9.45 143
- Przyborowski Jerzy 1930-06-15 Radom POL DNS - DNS 0

[pk] - 60m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lewandowski Adam 1997-07-22 KS Sprinterzy POL 7.04 - 7.04 937
2 Dudek Bartosz 1992-02-05 Juvenia Białystok POL 7.30 - 7.30 818
3 Karpecki Bartłomiej 1994-05-31 KS Sprinterzy POL 7.46 - 7.46 748
4 Śledź Jacek 1991-03-12 KS Sprinterzy POL 7.70 - 7.70 650
5 Czyż Maciej 1990-02-13 Sulejówek POL 7.73 - 7.73 639
6 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 KS Sprinterzy POL 7.76 - 7.76 627

3000m (74)

[K35] - 3000m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL 11:07.52 - 10:58.31 773
2 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 11:12.84 - 11:03.55 758
3 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL 11:21.07 - 11:11.67 736
4 Gawryś Katarzyna 1981-04-08 Olsztyn POL 12:30.93 - 12:20.57 556

[K40] - 3000m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL 11:48.30 - 11:11.04 737
2 Kowalska Magdalena 1978-06-10 Toruń POL 11:57.70 - 11:19.95 713
3 Łagutko Kamila 1978-02-22 Darłowo POL 12:15.70 - 11:37.00 667
4 Góra Agnieszka 1977-06-16 Okonek POL 12:34.89 - 11:55.18 619
5 Byczyńska Barbara 1975-03-09 SKL FILIPPIDES POL 13:10.96 - 12:29.36 535
6 Spręga Aurelia 1976-05-24 SKL FILIPPIDES POL 14:21.20 - 13:35.90 389

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

Pełny raport wyników

[K45] - 3000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL 12:45.38 - 11:35.12 672
2 Grabińska Gizela 1969-08-07 Warszawa-Wesoła POL 13:02.50 - 11:50.67 631

[K55] - 3000m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szafarczyk Eugenia 1962-06-10 Ochaby Małe POL 12:19.76 - 10:12.00 911
2 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn POL 12:51.91 - 10:38.60 831
3 Janicka Lidia 1963-03-04 Nowe Miasto nad Wartą POL 19:59.05 - 16:31.97 114
- Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL DNS - DNS 0

[K60] - 3000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sadkowska Krystyna 1958-07-29 SKL FILIPPIDES POL 14:57.17 - 11:44.01 648

[K65] - 3000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawadzka Maria 1951-12-10 KS Metraco Polkowice POL 17:27.74 - 12:55.22 475

[K70] - 3000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Woronko-Zaczyńska Janina 1946-10-19 KS Metraco Polkowice POL 20:14.44 - 14:00.64 340

[M35] - 3000m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Makoś Kamil 1981-07-12 Bolesławiec POL 08:42.28 - 08:37.68 868
2 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 09:51.89 - 09:46.68 536
3 Dembowski Mariusz 1983-07-14 Lidzbark POL 09:54.74 - 09:49.51 524
4 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów POL 11:02.96 - 10:57.13 279
5 Maciejewski Robert 1981-06-21 Wałbrzych POL 14:19.34 - 14:11.78 0
- Fijałkowski Paweł 1981-11-11 Blachownia POL DNS - DNS 0
- Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik POL DNS - DNS 0
- Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów POL DNS - DNS 0

[M40] - 3000m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jurewicz Dariusz 1974-10-18 Gołdap POL 09:35.37 - 09:10.86 698
2 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega POL 09:45.26 - 09:20.33 653
3 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary POL 09:47.27 - 09:22.25 644
4 Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg POL 10:42.36 - 10:15.00 423
5 Góra Sylwester 1974-09-08 Okonek POL 11:20.14 - 10:51.17 298
6 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków POL 12:59.56 - 12:26.35 73
- Ślęzak Robert 1976-10-11 Szczekociny POL DNS - DNS 0

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

Pełny raport wyników

[M45] - 3000m (11)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Borychowski Mariusz 1972-06-26 Damnica POL 09:01.52 - 08:19.93 966
2 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków POL 09:46.22 - 09:01.20 746
3 Boncler Sebastian 1973-11-18 Poznań POL 09:53.88 - 09:08.27 711
4 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin POL 09:54.84 - 09:09.16 707
5 Janas Roman 1972-06-26 Nowotomyska Akademia Bieg POL 09:58.52 - 09:12.55 690
6 Krupiński Bogumił 1973-02-16 Olsztyn POL 10:06.38 - 09:19.81 656
7 Trudnowski Maciej 1972-08-02 Pszczółkowski Team POL 10:54.99 - 10:04.69 462
8 Racławski Dariusz 1973-03-31 W S P Inowrocław POL 12:26.38 - 11:29.06 190
- Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL DNS - DNS 0
- Potasznik Artur 1972-03-29 Szczecin POL DNS - DNS 0
- Zblewski Leszek 1973-12-25 UKS Skorzewo POL DNS - DNS 0

[M50] - 3000m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rybarczyk Jan 1967-06-11 Darłowo POL 10:09.53 - 09:01.45 745
2 Bartkowski Zbigniew 1964-04-20 Heinz Glas Działdowo POL 10:23.65 - 09:13.99 683
3 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa POL 10:39.45 - 09:28.02 618
4 Steć Stanisław 1965-05-24 Lublin POL 10:40.09 - 09:28.59 615
5 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 11:42.32 - 10:23.87 390
- Kozicz Leszek 1968-04-13 Tarnowo Podgórne Biega POL DNS - DNS 0
- Patalon Adam 1968-09-06 Marzęcice POL DNS - DNS 0
- Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 Błotnia POL DNS - DNS 0

[M55] - 3000m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy POL 10:35.42 - 09:01.57 744
2 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL 10:53.45 - 09:16.94 669
3 Karaś Marek 1961-02-09 Toruń POL 12:38.79 - 10:46.72 312
4 Mateja Józef 1960-05-02 SKL FILIPPIDES POL 12:56.65 - 11:01.94 265
- Olszewski Adam 1963-08-20 Nowy Kobrzyniec POL DNS - DNS 0

[M60] - 3000m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Biedrzycki Andrzej 1957-04-17 OSP Stary Borek POL 11:03.60 - 09:00.63 749
2 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 11:06.38 - 09:02.90 737
3 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 11:34.80 - 09:26.05 627
- Ćwik Janusz 1955-09-16 Wiatr We Włosach POL DNS - DNS 0
- Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna POL DNS - DNS 0

[M65] - 3000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Balicki Andrzej 1951-09-07 Gdynia POL DNS - DNS 0
- Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL DNS - DNS 0

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

Pełny raport wyników

[M70] - 3000m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg POL 13:48.35 - 10:06.52 455
2 Atterbury Lyn 1947-01-26 Piła GBR 15:01.52 - 11:00.09 270
3 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik POL 16:54.52 - 12:22.83 78
- Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL DNS - DNS 0

[M75] - 3000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew POL 13:30.37 - 09:15.75 675
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 15:33.96 - 10:40.51 332

[M80] - 3000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 19:26.22 - 12:20.08 83

[pk] - 3000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Klaybor Dawid 1990-06-26 Żagań POL 08:35.09 - 08:35.09 882
- Łata Marcin 1993-05-07 Tarnów POL DNS - DNS 0

3000m chód (26)

[K40] - 3000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grinholc Iwona 1975-09-07 Rumia POL 17:59.77 - 16:51.74 766

[K45] - 3000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lisowska Alicja 1969-02-27 Grudziądz POL 16:06.45 - 14:31.35 954
2 Śleziona Katarzyna 1970-05-01 Bieruń POL 17:00.06 - 15:19.69 887
3 Wolniewicz Katarzyna 1970-02-03 Ruda Śląska POL 18:39.15 - 16:49.03 769

[K65] - 3000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grygorowicz Teresa 1952-12-16 KS Metraco Polkowice POL 24:39.14 - 18:23.44 654

[M35] - 3000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maciejewski Robert 1981-06-21 Wałbrzych POL 24:07.47 - 23:25.49 120

[M40] - 3000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grinholc Grzegorz 1977-03-05 Rumia POL 14:16.68 - 13:24.94 895
2 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków POL 20:03.51 - 18:50.82 387

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

Pełny raport wyników

[M50] - 3000m chód (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lubiatowski Ireneusz 1966-01-13 KS Metraco Polkowice POL 17:32.05 - 15:18.02 695
2 Żydaczewski Ryszard 1965-04-01 Lubin POL 19:25.19 - 16:56.74 541
3 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 20:52.76 - 18:13.16 435
- Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL DQ - DQ 0

[M55] - 3000m chód (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo POL 15:41.14 - 13:07.73 927
2 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 16:09.97 - 13:31.86 882
3 Zaworski Marek 1959-03-14 Środa Wlkp. POL 16:34.66 - 13:52.53 844
- Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL DQ - DQ 0

[M60] - 3000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 Reda POL 16:19.05 - 13:03.24 936
2 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź POL 18:06.37 - 14:29.10 778
- Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń POL DNF - DNF 0

[M65] - 3000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 17:59.74 - 13:42.33 862
2 Jawor Krzysztof 1951-11-09 Świebodzice POL 20:20.27 - 15:29.36 676
3 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 26:04.24 - 19:51.33 316

[M70] - 3000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Seidel Bogusław 1949-02-01 Bytom POL 15:39.00 - 11:17.77 1149
2 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard POL 22:33.74 - 16:17.13 601

[M80] - 3000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Białous Jan 1937-01-02 Gdańsk POL 27:03.64 - 17:14.58 515
2 Bandurski Jacek 1935-09-11 Sopot POL 29:44.57 - 18:57.13 379

200m (125)

[K30] - 200m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Katarzyna 1984-09-26 WKS Śląsk POL 26.00 0 26.00 933
2 Kazek Ilona 1988-11-16 KS Sprinterzy.com POL 27.90 0 27.90 807

[K35] - 200m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź POL 25.75 0 25.19 990
2 Malak Hanna 1979-07-18 Więcbork POL 31.58 0 30.90 625
3 Wontorowska Małgorzata 1980-01-01 Łódź POL 34.60 0 33.85 469
- Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów POL DNS - DNS 0

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

Pełny raport wyników

[K40] - 200m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL 26.34 0 24.76 1021
2 Grabowska Joanna 1975-04-15 Toruń POL 30.27 0 28.45 772
3 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 31.38 0 29.49 708
- Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica POL DNS - DNS 0
- Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL DNS - DNS 0

[K45] - 200m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL 26.55 0 23.96 1080
2 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 29.74 0 26.84 876
3 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa POL 32.37 0 29.22 724
4 Lach Iwetta 1973-09-19 MKL Toruń POL 32.69 0 29.51 706
5 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 33.12 0 29.89 684
6 Pohlduczmal Elżbieta 1973-11-15 Pierwoszyno POL 33.32 0 30.07 673
- Grabińska Gizela 1969-08-07 Warszawa-Wesoła POL DNS - DNS 0

[K50] - 200m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 Olsztyn POL 30.71 0 26.60 892
- Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn POL DNS - DNS 0

[K55] - 200m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jędrasiak Renata 1963-05-05 KS Metraco Polkowice POL 33.31 0 27.68 821
2 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 38.30 0 31.82 574

[K60] - 200m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wiszenko Elżbieta 1958-10-01 Czaplino POL 36.38 0 28.95 740
2 Śliwczyńska Danuta 1954-04-25 KS Metraco Polkowice POL 54.53 0 43.40 118

[K65] - 200m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kurzawska Jolanta 1949-12-12 KS Metraco Polkowice POL 46.10 0 34.96 416
2 Grygorowicz Teresa 1952-12-16 KS Metraco Polkowice POL 47.31 0 35.88 375

[K70] - 200m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Woronko-Zaczyńska Janina 1946-10-19 KS Metraco Polkowice POL 53.65 0 38.46 270

[K80] - 200m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 56.03 0 34.86 421

[K90] - 200m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kalinowska Elżbieta 1927-01-23 Toruń POL 02:01.83 0 01:02.16 0

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

Pełny raport wyników

[M35] - 200m (12)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 23.55 0 23.14 793
2 Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom POL 23.66 0 23.25 780
3 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard POL 24.07 0 23.66 730
4 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 24.18 0 23.76 718
5 Witek Marcin 1980-06-11 Akademia Młodego Lekkoatl POL 25.48 0 25.04 576
6 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 Ząbki POL 27.13 0 26.66 418
7 Dembowski Mariusz 1983-07-14 Lidzbark POL 27.46 0 26.99 389
8 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk POL 27.46 0 26.99 389
9 Kowalczyk Marcin 1979-04-07 Łódź POL 28.19 0 27.71 329
10 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Toruń POL 30.29 0 29.77 186
- Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL DNS - DNS 0
- Papuga Łukasz 1983-12-28 Łowicz POL DNS - DNS 0

[M40] - 200m (14)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock POL 23.54 0 22.33 896
2 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 24.53 0 23.27 777
3 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 25.08 0 23.80 714
4 Garbicz Krzysztof 1978-03-21 Skierniewice POL 25.11 0 23.82 711
5 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 25.51 0 24.20 668
6 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 25.71 0 24.39 646
7 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 26.19 0 24.85 596
8 Kielar Mirosław 1978-02-26 Górnik Wałbrzych POL 26.95 0 25.57 522
9 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań POL 28.43 0 26.97 391
10 Trzensiok Marek 1977-04-21 Mikołów POL 30.04 0 28.50 269
- Białota Rafał 1975-05-23 Skawina POL DNS - DNS 0
- Kujawiński Artur 1976-03-13 Poznań POL DNS - DNS 0
- Maciejewski Miron 1975-03-18 Grzebienisko POL DNS - DNS 0
- Sobora Łukasz 1978-11-23 Poznań POL DNS - DNS 0

[M45] - 200m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 26.03 0 23.84 709
2 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 26.39 0 24.17 671
3 Górny Jacek 1971-07-03 Biegi Grodzisk Mazowiecki POL 26.78 0 24.53 631
4 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2 POL 28.59 0 26.19 461
5 Basaj Paweł 1971-05-19 Suwalki POL 29.48 0 27.00 388
- Kubarski Julian 1971-01-22 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL DNS - DNS 0
- Sobieraj Jacek 1972-04-28 Łódź POL DNS - DNS 0
- Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi POL DNS - DNS 0

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

Pełny raport wyników

[M50] - 200m (12)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chabraszewski Wiesław 1968-01-10 Goleniów POL 26.77 0 23.66 730
2 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn POL 26.83 0 23.72 723
3 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL 27.24 0 24.08 681
4 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki POL 27.35 0 24.18 670
5 Wendicki Dariusz 1964-08-30 Warszawa POL 27.45 0 24.27 660
6 Ditrich Jacek 1966-10-28 Szubin POL 28.33 0 25.04 576
7 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa POL 30.27 0 26.76 409
8 Jaskólski Jarosław 1968-03-23 Włocławek POL 30.82 0 27.24 368
9 Żydaczewski Ryszard 1965-04-01 Lubin POL 31.21 0 27.59 339
10 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 31.38 0 27.74 327
- Kiedrowski Albin 1966-06-16 Brusy POL DNS - DNS 0
- Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL DNF - DNF 0

[M55] - 200m (11)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 26.82 0 22.88 826
2 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 26.89 0 22.94 818
3 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock POL 27.67 0 23.61 736
4 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL 28.45 0 24.27 660
5 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew POL 29.96 0 25.56 523
6 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo POL 30.82 0 26.29 452
7 Siwak Piotr 1961-08-19 KS Metraco Polkowice POL 32.40 0 27.64 335
8 Miłek Czesław 1959-06-30 Solec Kujawski POL 38.72 0 33.03 42
- Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL DNS - DNS 0
- Góral Krzysztof 1962-03-08 Wrocław POL DNS - DNS 0
- Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL DNS - DNS 0

[M60] - 200m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń POL 26.20 0 21.55 1002
2 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 28.98 0 23.84 709
3 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 29.08 0 23.92 700
4 Wiącek Stanisław 1955-05-13 Ustronie Morskie POL 30.13 0 24.78 604
5 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 30.58 0 25.16 563
6 Kwapisz Marek 1956-09-26 Łódź POL 30.96 0 25.47 532
7 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 32.23 0 26.51 432
- Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM POL DNS - DNS 0
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0

[M65] - 200m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 29.45 0 23.25 780
2 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 30.33 0 23.95 696
3 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 30.53 0 24.10 679
4 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 30.74 0 24.27 660
5 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 31.22 0 24.65 618
6 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 32.19 0 25.41 538
7 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 37.55 0 29.65 193

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

Pełny raport wyników

[M70] - 200m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 29.48 0 22.18 916
2 Bobrzyk Leszek 1948-02-29 Świdnik POL 32.21 0 24.24 663
3 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 34.94 0 26.29 452
4 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 36.06 0 27.14 376
- Grygorowicz Bogdan 1949-02-08 KS Metraco Polkowice POL DNS - DNS 0

[M75] - 200m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz POL 45.50 0 32.38 62
2 Czapla Jan 1942-01-19 Sydney - 52.33 0 37.24 0
- Jóźwiak Alfred 1942-08-30 Mława POL DNS - DNS 0

[M80] - 200m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź POL 41.29 0 27.52 345
2 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały POL 49.01 0 32.67 53
3 Bandurski Jacek 1935-09-11 Sopot POL 51.28 0 34.18 15

[M85] - 200m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bułczyński Kazimierz 1930-04-24 Koszalin POL 45.82 0 28.28 286
2 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń POL 48.89 0 30.18 162
3 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 01:38.11 0 01:00.56 0
- Przyborowski Jerzy 1930-06-15 Radom POL DNS - DNS 0

[pk] - 200m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lubicka Aleksandra 1996-01-02 OKS Skra POL 0.00 0 0.00 0
2 Lewandowski Adam 1997-07-22 KS Sprinterzy POL 22.65 0 22.65 855
3 Kwiatkowski Mateusz 1999-06-03 Juvenia Białystok POL 22.84 0 22.84 831
4 Dudek Bartosz 1992-02-05 Juvenia Białystok POL 23.06 0 23.06 803
5 Śledź Jacek 1991-03-12 KS Sprinterzy POL 24.22 0 24.22 665
6 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 KS Sprinterzy POL 24.26 0 24.26 661
7 Czyż Maciej 1990-02-13 Sulejówek POL 24.68 0 24.68 614

400m (86)

[K35] - 400m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa POL 58.42 - 56.35 993
2 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL 01:04.14 - 01:01.86 829

[K40] - 400m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grabowska Joanna 1975-04-15 Toruń POL 01:08.97 - 01:04.06 767
2 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 01:12.80 - 01:07.62 673
3 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica POL 01:13.95 - 01:08.68 646
- Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL DNS - DNS 0

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

Pełny raport wyników

[K45] - 400m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 01:06.78 - 59.61 894
2 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego POL 01:12.04 - 01:04.31 760
3 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa POL 01:16.22 - 01:08.04 662
4 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 01:21.60 - 01:12.84 545
- Pohlduczmal Elżbieta 1973-11-15 Pierwoszyno POL DNS - DNS 0

[K55] - 400m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jędrasiak Renata 1963-05-05 KS Metraco Polkowice POL 01:14.82 - 01:01.20 848
2 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 01:38.87 - 01:20.88 375
3 Marek Ewa 1960-07-23 Tuczępy POL 01:55.03 - 01:34.09 164

[K60] - 400m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wiszenko Elżbieta 1958-10-01 Czaplino POL 01:29.70 - 01:09.83 617

[K65] - 400m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawadzka Maria 1951-12-10 KS Metraco Polkowice POL 01:42.65 - 01:15.63 482
2 Kurzawska Jolanta 1949-12-12 KS Metraco Polkowice POL 01:47.85 - 01:19.46 403

[K70] - 400m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Woronko-Zaczyńska Janina 1946-10-19 KS Metraco Polkowice POL 02:09.61 - 01:29.72 224

[K80] - 400m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 03:17.01 - 01:56.39 3

[M35] - 400m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 53.69 - 52.04 774
2 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 PZLAM POL 54.08 - 52.42 755
3 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 54.58 - 52.90 730
4 Kupiec Tomasz 1982-05-31 Wodociągi M. Krakowa POL 54.64 - 52.96 727
5 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL 55.84 - 54.13 670
6 Holly Piotr 1983-09-07 sportfuel.pl POL 59.26 - 57.44 520
7 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 Ząbki POL 59.64 - 57.81 504
8 Witek Marcin 1980-06-11 Akademia Młodego Lekkoatl POL 01:01.04 - 59.17 449
9 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk POL 01:01.36 - 59.48 437

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

Pełny raport wyników

[M40] - 400m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka POL 55.79 - 52.35 758
2 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 55.87 - 52.43 754
3 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 56.84 - 53.34 708
4 Krygier Marcin 1977-04-08 Kraków POL 57.60 - 54.05 674
- Maciejewski Miron 1975-03-18 Grzebienisko POL DNS - DNS 0
- Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega POL DNS - DNS 0
- Ślęzak Robert 1976-10-11 Szczekociny POL DNS - DNS 0
- Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary POL DNS - DNS 0

[M45] - 400m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa POL 56.65 - 51.39 808
2 Zblewski Leszek 1973-12-25 UKS Skorzewo POL 56.92 - 51.63 795
3 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica POL 58.18 - 52.78 736
4 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 59.87 - 54.31 661
5 Tereszczuk Karol 1972-02-22 Piła POL 01:00.57 - 54.94 631
6 Górny Jacek 1971-07-03 Biegi Grodzisk Mazowiecki POL 01:02.83 - 56.99 539
7 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2 POL 01:07.90 - 01:01.59 359
- Kubarski Julian 1971-01-22 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL DNS - DNS 0

[M50] - 400m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gościniak Włodzimierz 1965-02-18 Wilkowyja POL 59.88 - 52.40 756
2 Chabraszewski Wiesław 1968-01-10 Goleniów POL 01:00.46 - 52.91 730
3 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL 01:00.48 - 52.93 729
4 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki POL 01:02.32 - 54.54 650
5 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 01:03.03 - 55.16 621
- Jachimowicz Ryszard 1965-06-11 Lidzbark Warmiński POL DNS - DNS 0
- Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL DNS - DNS 0
- Steć Stanisław 1965-05-24 Lublin POL DNS - DNS 0
- Wendicki Dariusz 1964-08-30 Warszawa POL DNF - DNF 0

[M55] - 400m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 58.07 - 48.89 946
2 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. POL 01:00.48 - 50.92 833
3 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo POL 01:06.44 - 55.94 586
4 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew POL 01:08.76 - 57.90 501
- Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL DNS - DNS 0
- Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL DNS - DNS 0
- Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock POL DNS - DNS 0

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

Pełny raport wyników

[M60] - 400m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 01:00.48 - 48.83 949
2 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 01:05.19 - 52.63 744
3 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 01:08.49 - 55.29 615
4 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 01:09.13 - 55.81 591
- Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM POL DNS - DNS 0
- Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL DNS - DNS 0
- Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL DNS - DNS 0
- Szysler Andrzej 1955-10-09 Susz POL DNS - DNS 0

[M65] - 400m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szparak Ryszard 1951-07-02 Olsztyn POL 01:06.09 - 50.92 833
2 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 01:08.25 - 52.58 746
3 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 01:10.55 - 54.35 659
4 Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz POL 01:15.76 - 58.37 481
5 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 01:18.62 - 01:00.57 396
- Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL DNS - DNS 0
- Paluszak Tadeusz 1950-02-19 Elbląg POL DNS - DNS 0

[M70] - 400m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 01:12.84 - 53.22 714
2 Kowalski Tomasz 1948-09-12 AZS-AWF Kraków POL 01:20.96 - 59.15 450
- Grygorowicz Bogdan 1949-02-08 KS Metraco Polkowice POL DNS - DNS 0
- Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL DNS - DNS 0
- Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard POL DNS - DNS 0

[M75] - 400m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 01:28.89 - 01:01.08 377
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 01:42.16 - 01:10.19 120
3 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 02:06.35 - 01:26.82 0

[pk] - 400m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piliszek Grzegorz 1987-09-23 Warszawa POL 52.15 - 52.15 768
- Jaśkiewicz Łukasz 1984-12-29 Giżycko POL DNS - DNS 0
- Łata Marcin 1993-05-07 Tarnów POL DNS - DNS 0

800m (74)

[K35] - 800m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa POL 02:12.41 - 02:08.01 1015
2 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL 02:24.02 - 02:19.24 837
3 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 02:37.34 - 02:32.12 653
- Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL DNS - DNS 0

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

Pełny raport wyników

[K40] - 800m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łagutko Kamila 1978-02-22 Darłowo POL 02:41.77 - 02:30.27 678
2 Góra Agnieszka 1977-06-16 Okonek POL 02:51.10 - 02:38.93 566
3 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock POL 02:51.68 - 02:39.47 559

[K45] - 800m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego POL 02:53.22 - 02:34.27 625

[K55] - 800m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 03:39.17 - 02:57.86 355

[K60] - 800m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto POL 04:15.38 - 03:16.59 194

[K65] - 800m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawadzka Maria 1951-12-10 KS Metraco Polkowice POL 03:52.97 - 02:49.11 446

[M35] - 800m (12)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mróz Artur 1984-01-11 Szprotawa POL 02:03.92 - 02:00.43 758
2 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 02:04.26 - 02:00.76 750
3 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź POL 02:04.32 - 02:00.81 749
4 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 PZLAM POL 02:05.49 - 02:01.95 722
5 Kumor Michał 1980-08-18 Głogów POL 02:06.24 - 02:02.68 706
6 Kupiec Tomasz 1982-05-31 Wodociągi M. Krakowa POL 02:08.45 - 02:04.83 657
7 Holly Piotr 1983-09-07 sportfuel.pl POL 02:11.26 - 02:07.56 598
8 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 02:11.54 - 02:07.83 592
9 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL 02:12.32 - 02:08.59 576
10 Wróblewski Wiktor 1980-01-09 Gdynia POL 02:15.78 - 02:11.95 508
11 Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów POL 02:23.86 - 02:19.80 366
- Kłos Grzegorz 1984-02-16 Olsztyn POL DNS - DNS 0

[M40] - 800m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka POL 02:11.89 - 02:03.83 679
2 Walendykiewicz Tadeusz 1977-02-07 Suwałki POL 02:12.40 - 02:04.31 669
3 Ślęzak Robert 1976-10-11 Szczekociny POL 02:30.61 - 02:21.41 340
- Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega POL DNS - DNS 0
- Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary POL DNS - DNS 0

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

Pełny raport wyników

[M45] - 800m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 02:04.91 - 01:53.12 943
2 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa POL 02:05.02 - 01:53.22 940
3 Zblewski Leszek 1973-12-25 UKS Skorzewo POL 02:11.50 - 01:59.09 791
4 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin POL 02:15.06 - 02:02.31 714
5 Potasznik Artur 1972-03-29 Szczecin POL 02:20.02 - 02:06.80 614
- Borychowski Mariusz 1972-06-26 Damnica POL DNS - DNS 0
- Kuc Wojciech 1972-04-17 Białystok POL DNS - DNS 0

[M50] - 800m (10)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki POL 02:17.60 - 01:59.93 770
2 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 02:18.85 - 02:01.02 744
3 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa POL 02:19.23 - 02:01.35 737
4 Rybarczyk Jan 1967-06-11 Darłowo POL 02:19.97 - 02:02.00 721
5 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 02:20.85 - 02:02.76 704
6 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 02:22.95 - 02:04.60 662
7 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL 02:24.06 - 02:05.56 641
8 Bartkowski Zbigniew 1964-04-20 Heinz Glas Działdowo POL 02:35.76 - 02:15.76 436
- Kozicz Leszek 1968-04-13 Tarnowo Podgórne Biega POL DNS - DNS 0
- Patalon Adam 1968-09-06 Marzęcice POL DNS - DNS 0

[M55] - 800m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 02:19.98 - 01:57.09 840
2 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 02:23.80 - 02:00.29 762
3 Nowak Stanisław 1963-01-14 Warszawa POL 02:24.74 - 02:01.08 743
4 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL 02:34.23 - 02:09.01 567
5 Siwak Piotr 1961-08-19 KS Metraco Polkowice POL 02:41.58 - 02:15.16 447
6 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Mała Nieszawka POL 02:48.69 - 02:21.11 345
- Olszewski Adam 1963-08-20 Nowy Kobrzyniec POL DNS - DNS 0

[M60] - 800m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 02:20.55 - 01:52.41 962
2 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 02:35.23 - 02:04.15 672
3 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 02:37.73 - 02:06.15 628
4 Mydlarz Jerzy 1954-08-12 Białystok POL 02:46.27 - 02:12.98 488
- Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna POL DNS - DNS 0

[M65] - 800m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 02:41.93 - 02:03.21 693
2 Smoliński Stanisław 1953-01-24 Maratończyk Team Szczecin POL 02:46.43 - 02:06.64 617
3 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 02:47.27 - 02:07.28 604
4 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 02:51.27 - 02:10.32 541
5 Werecki Zygmunt 1950-07-17 Zduńska Wola POL 02:52.82 - 02:11.50 517
6 Paluszak Tadeusz 1950-02-19 Elbląg POL 03:16.17 - 02:29.27 226
- Klimczyk Andrzej 1953-11-07 Koszalin POL DNS - DNS 0

2019 by ATP_Web

   

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019

Pełny raport wyników

[M70] - 800m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 02:46.38 - 01:59.64 777
2 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard POL 04:02.81 - 02:54.60 16
- Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik POL DNS - DNS 0

[M75] - 800m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew POL 03:14.19 - 02:10.81 531
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 03:53.62 - 02:37.37 133
3 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 03:58.50 - 02:40.65 102

[M80] - 800m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 04:29.56 - 02:48.02 47

[pk] - 800m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pawłowska Kamila 2000-07-18 Zamek Kurzętnik POL 0.00 - 0.00 0
2 Piliszek Grzegorz 1987-09-23 Warszawa POL 02:05.59 - 02:05.59 640
3 Łata Marcin 1993-05-07 Tarnów POL 02:16.08 - 02:16.08 431

Sztafeta 4x200m (0)

[M50] - Sztafeta 4x200m (0)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ditrich Jacek, Wideł Marek, Skrzyński Piotr, Więcek Jacek 0.00 - - -