29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019
 

Pełny raport wyników

Oznaczenia:
DNS - zawodnik nie stawił się na starcie konkurencji
DNF - zawodnik nie ukończył konkurencji
DQ - zawodnik został zdyskwalifikowany
BW - zawodnik nie uzyskał wyniku
NM - zawodnik nie uzyskał wyniku

 

3000m chód

 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Śleziona Katarzyna 1970-05-01 Bieruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Wolniewicz Katarzyna 1970-02-03 Ruda Śląska POL 0.00 - 0.00 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Śleziona Adam 1973-02-06 Bieruń POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ciołkowski Marek 1963-05-29 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
2 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL 0.00 - 0.00 0
3 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo POL 0.00 - 0.00 0
4 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POL 0.00 - 0.00 0
2 Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń POL 0.00 - 0.00 0
3 Pianka Krzysztof 1959-06-08 Kleosin POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 0.00 - 0.00 0
3 Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki LTU 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski POL 0.00 - 0.00 0
2 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 0.00 - 0.00 0
 
 

110m ppł.

 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl POL 0.00 0 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 0.00 0 0.00 0
2 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL 0.00 0 0.00 0
3 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg POL 0.00 0 0.00 0
4 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 0.00 0 0.00 0
5 Walczyk Konrad 1973-01-06 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
 
 

100m ppł.

 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek POL 0.00 0 0.00 0
2 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
3 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 0.00 0 0.00 0
4 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 0.00 0 0.00 0
5 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 0.00 0 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dżoń Witold 1961-04-30 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
3 Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy POL 0.00 0 0.00 0
4 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 0.00 0 0.00 0
5 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 0 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM POL 0.00 0 0.00 0
2 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 0.00 0 0.00 0
2 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
3 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 0.00 0 0.00 0
 
 

80m ppł.

 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 0.00 0 0.00 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 RK Athletics POL 0.00 0 0.00 0
2 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego POL 0.00 0 0.00 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 0.00 0 0.00 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 0.00 0 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 0.00 0 0.00 0
2 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 0.00 0 0.00 0
3 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 0.00 0 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 0.00 0 0.00 0
2 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 0.00 0 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt POL 0.00 0 0.00 0
 
 

400m ppł.

 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego POL 0.00 - 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Dyczko Piotr 1984-04-18 Dobra Energia POL 0.00 - 0.00 0
3 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
4 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 0.00 - 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 0.00 - 0.00 0
2 Vershynin Leanid 1977-06-23 Grodno BLR 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 0.00 - 0.00 0
2 Wisłowski Robert 1974-01-08 No Limits POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 0.00 - 0.00 0
3 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 0.00 - 0.00 0
4 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0
5 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 0.00 - 0.00 0
3 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 - 0.00 0
 
 

300m ppł.

 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Maćkowice POL 0.00 - 0.00 0
2 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 0.00 - 0.00 0
3 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL 0.00 - 0.00 0
4 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
3 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
4 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
5 Więckowski Tadeusz 1953-06-11 Olszewo-Borki POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
2 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
3 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 0.00 - 0.00 0
 
 

100m

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kazek Ilona 1986-11-16 Kraków POL 0.00 0 0.00 0
 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
2 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 KS Lider Grodzisk Maz. POL 0.00 0 0.00 0
3 Wiśniewska Anna 1984-06-15 Lipno - 0.00 0 0.00 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock POL 0.00 0 0.00 0
2 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL 0.00 0 0.00 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
3 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 RK Athletics POL 0.00 0 0.00 0
4 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
5 Wurst Magdalena 1974-01-17 Grodzisk Maz. POL 0.00 0 0.00 0
6 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Helbik Barbara 1961-04-07 Pszczyna POL 0.00 0 0.00 0
2 Janicka Lidia 1963-03-04 Nowe Miasto nad Wartą POL 0.00 0 0.00 0
3 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 0.00 0 0.00 0
4 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 0.00 0 0.00 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 0.00 0 0.00 0
2 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 0.00 0 0.00 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 0.00 0 0.00 0
2 Gawłowska Regina 1950-06-18 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
3 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko POL 0.00 0 0.00 0
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek POL 0.00 0 0.00 0
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 0.00 0 0.00 0
2 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg POL 0.00 0 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów POL 0.00 0 0.00 0
2 Barwicki Paweł 1981-04-09 Gdynia POL 0.00 0 0.00 0
3 Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom POL 0.00 0 0.00 0
4 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 0.00 0 0.00 0
5 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl POL 0.00 0 0.00 0
6 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
7 Piechnik Mateusz 1984-03-28 Polonia Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
8 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard POL 0.00 0 0.00 0
9 Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik POL 0.00 0 0.00 0
10 Sysik Tomasz 1983-12-02 Siedlce POL 0.00 0 0.00 0
11 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 0.00 0 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Garbicz Krzysztof 1978-03-21 Skierniewice POL 0.00 0 0.00 0
2 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 0.00 0 0.00 0
3 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 0.00 0 0.00 0
4 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock POL 0.00 0 0.00 0
5 Krzywański Marcin 1975-08-29 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
6 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 0.00 0 0.00 0
7 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 0.00 0 0.00 0
8 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
9 Trąbczyński Konrad 1977-03-26 CKS Budowlani Częstochowa POL 0.00 0 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gawęda Rafał 1972-07-07 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg POL 0.00 0 0.00 0
3 Nowacki Andrzej 1971-11-26 Białystok POL 0.00 0 0.00 0
4 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
5 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 0.00 0 0.00 0
6 Sobieraj Jacek 1972-04-28 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
7 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań POL 0.00 0 0.00 0
8 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław POL 0.00 0 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chabraszewski Wiesław 1968-01-10 Goleniów POL 0.00 0 0.00 0
2 Ditrich Jacek 1966-10-28 Szubin POL 0.00 0 0.00 0
3 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
4 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 0.00 0 0.00 0
5 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
6 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 0.00 0 0.00 0
7 Żelechowski Bogusław 1967-01-12 Horsham Blue Star Harrier POL 0.00 0 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL 0.00 0 0.00 0
2 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 0.00 0 0.00 0
3 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
4 Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy POL 0.00 0 0.00 0
5 Sawicki Stanisław 1962-11-01 Pędziwiatr Białystok POL 0.00 0 0.00 0
6 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 0.00 0 0.00 0
7 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 0.00 0 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM POL 0.00 0 0.00 0
2 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL 0.00 0 0.00 0
3 Kwapisz Marek 1956-09-26 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
4 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała POL 0.00 0 0.00 0
5 Przetacki Ryszard 1954-09-08 Marki POL 0.00 0 0.00 0
6 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
7 Sysuła Janusz 1957-01-19 Białystok POL 0.00 0 0.00 0
8 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
9 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock POL 0.00 0 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 0.00 0 0.00 0
2 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
3 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 0.00 0 0.00 0
4 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 0.00 0 0.00 0
5 Janucik Tadeusz 1949-12-09 Biegamy Dla Zdrowia POL 0.00 0 0.00 0
6 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 0.00 0 0.00 0
7 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
8 Nath Janusz 1949-12-08 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
9 Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane POL 0.00 0 0.00 0
10 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 0.00 0 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 0.00 0 0.00 0
2 Długołęcki Mieczyslaw 1949-01-03 UKS Clan POL 0.00 0 0.00 0
3 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 0.00 0 0.00 0
4 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko POL 0.00 0 0.00 0
5 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 0.00 0 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
2 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków POL 0.00 0 0.00 0
3 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 0.00 0 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały POL 0.00 0 0.00 0
2 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
3 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt POL 0.00 0 0.00 0
4 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
2 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 KS Sprinterzy POL 0.00 0 0.00 0
2 Karpęcki Bartłomiej 1994-05-31 Sprinterzy.com POL 0.00 0 0.00 0
3 Kazior Maria 1999-07-22 Sprinterzy.com POL 0.00 0 0.00 0
4 Myrta Szymon 1998-05-15 Sprinterzy.com POL 0.00 0 0.00 0
5 Urbański Piotr 1989-07-30 Kraków POL 0.00 0 0.00 0
 
 

200m

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kazek Ilona 1986-11-16 Kraków POL 0.00 0 0.00 0
 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
2 Wiśniewska Anna 1984-06-15 Lipno - 0.00 0 0.00 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brooks Dominika 1978-11-05 Katowice POL 0.00 0 0.00 0
2 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL 0.00 0 0.00 0
3 Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów - 0.00 0 0.00 0
4 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 0.00 0 0.00 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
3 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 RK Athletics POL 0.00 0 0.00 0
4 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
5 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Janicka Lidia 1963-03-04 Nowe Miasto nad Wartą POL 0.00 0 0.00 0
3 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 0.00 0 0.00 0
4 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 0.00 0 0.00 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko POL 0.00 0 0.00 0
2 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 0.00 0 0.00 0
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek POL 0.00 0 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów POL 0.00 0 0.00 0
2 Barwicki Paweł 1981-04-09 Gdynia POL 0.00 0 0.00 0
3 Bondalski Sławomir 1983-03-17 Węgierki POL 0.00 0 0.00 0
4 Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom POL 0.00 0 0.00 0
5 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 0.00 0 0.00 0
6 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl POL 0.00 0 0.00 0
7 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
8 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 Ząbki POL 0.00 0 0.00 0
9 Piechnik Mateusz 1984-03-28 Polonia Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
10 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 0.00 0 0.00 0
11 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard POL 0.00 0 0.00 0
12 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL 0.00 0 0.00 0
13 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 0.00 0 0.00 0
14 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL 0.00 0 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 0.00 0 0.00 0
2 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 0.00 0 0.00 0
3 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock POL 0.00 0 0.00 0
4 Krzywański Marcin 1975-08-29 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
5 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 0.00 0 0.00 0
6 Maciejewski Miron 1975-03-18 Grzebienisko POL 0.00 0 0.00 0
7 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 0.00 0 0.00 0
8 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
9 Trąbczyński Konrad 1977-03-26 CKS Budowlani Częstochowa POL 0.00 0 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Januszko Roman 1972-07-03 Konik Nowy POL 0.00 0 0.00 0
2 Nowacki Andrzej 1971-11-26 Białystok POL 0.00 0 0.00 0
3 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
4 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 0.00 0 0.00 0
5 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica POL 0.00 0 0.00 0
6 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań POL 0.00 0 0.00 0
7 Walczyk Konrad 1973-01-06 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
8 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław POL 0.00 0 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chabraszewski Wiesław 1968-01-10 Goleniów POL 0.00 0 0.00 0
2 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
3 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 0.00 0 0.00 0
4 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
5 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. POL 0.00 0 0.00 0
2 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 0.00 0 0.00 0
3 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew POL 0.00 0 0.00 0
4 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL 0.00 0 0.00 0
5 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 0.00 0 0.00 0
6 Sawicki Stanisław 1962-11-01 Pędziwiatr Białystok POL 0.00 0 0.00 0
7 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 0 0.00 0
8 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 0.00 0 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM POL 0.00 0 0.00 0
2 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 0.00 0 0.00 0
3 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL 0.00 0 0.00 0
4 Kwapisz Marek 1956-09-26 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
5 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała POL 0.00 0 0.00 0
6 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
7 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
8 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock POL 0.00 0 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 0.00 0 0.00 0
2 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 0.00 0 0.00 0
3 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
4 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
5 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 0.00 0 0.00 0
6 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 0.00 0 0.00 0
7 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 0.00 0 0.00 0
8 Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane POL 0.00 0 0.00 0
9 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 0.00 0 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 0.00 0 0.00 0
2 Długołęcki Mieczyslaw 1949-01-03 UKS Clan POL 0.00 0 0.00 0
3 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 0.00 0 0.00 0
4 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 0.00 0 0.00 0
5 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 0.00 0 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 0.00 0 0.00 0
2 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 0.00 0 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały POL 0.00 0 0.00 0
2 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
3 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt POL 0.00 0 0.00 0
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
2 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 KS Sprinterzy POL 0.00 0 0.00 0
2 Karpęcki Bartłomiej 1994-05-31 Sprinterzy.com POL 0.00 0 0.00 0
3 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok POL 0.00 0 0.00 0
4 Truszczyńska Julia 1998-05-26 TN Media POL 0.00 0 0.00 0
 
 

400m

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kazek Ilona 1986-11-16 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 0.00 - 0.00 0
2 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brooks Dominika 1978-11-05 Katowice POL 0.00 - 0.00 0
2 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock POL 0.00 - 0.00 0
3 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL 0.00 - 0.00 0
4 Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów - 0.00 - 0.00 0
5 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
6 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 0.00 - 0.00 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Kamień Dorota 1972-01-08 AWF Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 RK Athletics POL 0.00 - 0.00 0
4 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego POL 0.00 - 0.00 0
5 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Marek Ewa 1960-07-23 Tuczępy POL 0.00 - 0.00 0
2 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
3 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko POL 0.00 - 0.00 0
2 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów POL 0.00 - 0.00 0
2 Barwicki Paweł 1981-04-09 Gdynia POL 0.00 - 0.00 0
3 Bondalski Sławomir 1983-03-17 Węgierki POL 0.00 - 0.00 0
4 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 0.00 - 0.00 0
5 Kupiec Tomasz 1982-05-31 Wodociągi M. Krakowa POL 0.00 - 0.00 0
6 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl POL 0.00 - 0.00 0
7 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 Ząbki POL 0.00 - 0.00 0
8 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 0.00 - 0.00 0
9 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL 0.00 - 0.00 0
10 Seremak Pawel 1982-02-03 NIEZRZESZONY POL 0.00 - 0.00 0
11 Skarba Andrzej 1984-01-03 Bełchatów POL 0.00 - 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Garbicz Krzysztof 1978-03-21 Skierniewice POL 0.00 - 0.00 0
2 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 0.00 - 0.00 0
3 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 0.00 - 0.00 0
4 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 0.00 - 0.00 0
5 Prokopiuk Robert 1975-03-25 KS BIEGI Grodzisk Maz. POL 0.00 - 0.00 0
6 Strzelecki Andrzej 1978-02-23 Pabianice POL 0.00 - 0.00 0
7 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Basaj Paweł 1971-05-19 Suwalki POL 0.00 - 0.00 0
2 Chudzik Mariusz 1973-02-25 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
3 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
4 Kuc Wojciech 1972-04-17 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
5 Nowacki Andrzej 1971-11-26 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
6 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 0.00 - 0.00 0
7 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chabraszewski Wiesław 1968-01-10 Goleniów POL 0.00 - 0.00 0
2 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki POL 0.00 - 0.00 0
3 Krupiński Paweł 1967-05-13 Kościelisko POL 0.00 - 0.00 0
4 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
3 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 0.00 - 0.00 0
4 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew POL 0.00 - 0.00 0
5 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Maćkowice POL 0.00 - 0.00 0
2 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 0.00 - 0.00 0
3 Raniowski Krzysztof 1958-07-01 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
4 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
5 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
6 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
2 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 0.00 - 0.00 0
3 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
4 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 0.00 - 0.00 0
5 Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gańko Aleksander 1949-04-25 Wesoła Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
3 Pionk Andrzej 1949-03-10 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
4 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 0.00 - 0.00 0
5 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 0.00 - 0.00 0
2 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 0.00 - 0.00 0
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 0.00 - 0.00 0
4 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 0.00 - 0.00 0
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bednarz Patryk 1994-02-06 Sprinterzy.com POL 0.00 - 0.00 0
2 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
 
 

800m

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Giżyńska Karolina 1981-03-13 Płock POL 0.00 - 0.00 0
2 Rakowska Iwona 1980-09-14 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
3 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0
4 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock POL 0.00 - 0.00 0
2 Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów - 0.00 - 0.00 0
3 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
4 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego POL 0.00 - 0.00 0
3 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jezierska Teresa 1959-11-03 BBL Olszewo-Borki POL 0.00 - 0.00 0
2 Marek Ewa 1960-07-23 Tuczępy POL 0.00 - 0.00 0
3 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wolna Aleksandra 1956-01-30 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 0.00 - 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów POL 0.00 - 0.00 0
2 Kupiec Tomasz 1982-05-31 Wodociągi M. Krakowa POL 0.00 - 0.00 0
3 Mróz Artur 1984-01-11 Szprotawa POL 0.00 - 0.00 0
4 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
5 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 PZLAM POL 0.00 - 0.00 0
6 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 0.00 - 0.00 0
7 Seremak Pawel 1982-02-03 NIEZRZESZONY POL 0.00 - 0.00 0
8 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
9 Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów POL 0.00 - 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Giżyński Przemysław 1979-04-06 Płock POL 0.00 - 0.00 0
3 Koprowski Łukasz 1976-10-06 OAB Piotr Kędzia POL 0.00 - 0.00 0
4 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0
5 Walendykiewicz Tadeusz 1977-02-07 Suwałki POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Basaj Paweł 1971-05-19 Suwalki POL 0.00 - 0.00 0
2 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
4 Kuc Wojciech 1972-04-17 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
5 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
6 Zawadzki Tomasz 1969-06-30 Marki POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki POL 0.00 - 0.00 0
2 Krupiński Paweł 1967-05-13 Kościelisko POL 0.00 - 0.00 0
3 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
4 Steć Stanisław 1965-05-24 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
5 Turczyn Marek 1969-05-11 Tarczyński Klub Biegowy POL 0.00 - 0.00 0
6 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 0.00 - 0.00 0
2 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
3 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy POL 0.00 - 0.00 0
4 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo POL 0.00 - 0.00 0
5 Pleskowicz Andrzej 1961-03-17 Narew POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo POL 0.00 - 0.00 0
2 Cząstka Jan 1958-06-19 Maćkowice POL 0.00 - 0.00 0
3 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 0.00 - 0.00 0
4 Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
5 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 0.00 - 0.00 0
6 Raniowski Krzysztof 1958-07-01 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 0.00 - 0.00 0
2 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
3 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 0.00 - 0.00 0
4 Kogut Zbigniew 1952-04-06 Jelenia Góra POL 0.00 - 0.00 0
5 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
6 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
7 Więckowski Tadeusz 1953-06-11 Olszewo-Borki POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
2 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice POL 0.00 - 0.00 0
3 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 0.00 - 0.00 0
2 Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew POL 0.00 - 0.00 0
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 0.00 - 0.00 0
4 Stuczyński Jan 1941-11-21 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
 
 

1500m

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Giżyńska Karolina 1981-03-13 Płock POL 0.00 - 0.00 0
2 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL 0.00 - 0.00 0
3 Rakowska Iwona 1980-09-14 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
4 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
2 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
3 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 0.00 - 0.00 0
2 Szubzda Alina 1973-03-24 MKS Juvenia Białystok POL 0.00 - 0.00 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
2 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wolna Aleksandra 1956-01-30 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 0.00 - 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bernardelli Michał 1980-03-21 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Lichota Wojciech 1984-06-28 Lichota Team POL 0.00 - 0.00 0
3 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
4 Osior Bartłomiej 1983-08-01 wioskabiegaczy.pl POL 0.00 - 0.00 0
5 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 0.00 - 0.00 0
6 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
7 Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów POL 0.00 - 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Giżyński Przemysław 1979-04-06 Płock POL 0.00 - 0.00 0
3 Grygo Paweł 1976-08-26 Łomża POL 0.00 - 0.00 0
4 Koprowski Łukasz 1976-10-06 OAB Piotr Kędzia POL 0.00 - 0.00 0
5 Prokopiuk Robert 1975-03-25 KS BIEGI Grodzisk Maz. POL 0.00 - 0.00 0
6 Walendykiewicz Tadeusz 1977-02-07 Suwałki POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Szubzda Piotr 1973-03-11 Ponikła - 0.00 - 0.00 0
3 Trudnowski Maciej 1972-08-02 Pszczółkowski Team POL 0.00 - 0.00 0
4 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 0.00 - 0.00 0
2 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Turczyn Marek 1969-05-11 Tarczyński Klub Biegowy POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 0.00 - 0.00 0
2 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
3 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy POL 0.00 - 0.00 0
4 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo POL 0.00 - 0.00 0
5 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko POL 0.00 - 0.00 0
6 Pleskowicz Andrzej 1961-03-17 Narew POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Maćkowice POL 0.00 - 0.00 0
2 Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
3 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 0.00 - 0.00 0
4 Mydlarz Jerzy 1954-08-12 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 0.00 - 0.00 0
2 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 0.00 - 0.00 0
3 Janucik Tadeusz 1949-12-09 Biegamy Dla Zdrowia POL 0.00 - 0.00 0
4 Kogut Zbigniew 1952-04-06 Jelenia Góra POL 0.00 - 0.00 0
5 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
2 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice POL 0.00 - 0.00 0
3 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 0.00 - 0.00 0
2 Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew POL 0.00 - 0.00 0
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 0.00 - 0.00 0
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
 
 

5000m

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 0.00 - 0.00 0
2 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0
3 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL 0.00 - 0.00 0
4 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0
5 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
2 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL 0.00 - 0.00 0
3 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 0.00 - 0.00 0
2 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jezierska Teresa 1959-11-03 BBL Olszewo-Borki POL 0.00 - 0.00 0
2 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
3 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto POL 0.00 - 0.00 0
2 Malewicka-Wróblewska Lilia 1954-10-11 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bernardelli Michał 1980-03-21 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Dukała Piotr 1984-02-24 Kalenji by Decathlon POL 0.00 - 0.00 0
3 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
4 Kuśmider Andrzej 1983-09-23 WMLKS POMORZE STARGARD POL 0.00 - 0.00 0
5 Lichota Wojciech 1984-06-28 Lichota Team POL 0.00 - 0.00 0
6 Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik POL 0.00 - 0.00 0
7 Waszczuk Tomasz 1980-05-26 Szczecin POL 0.00 - 0.00 0
8 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 0.00 - 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Giżyński Przemysław 1979-04-06 Płock POL 0.00 - 0.00 0
2 Kondraciuk Piotr 1976-03-15 - POL 0.00 - 0.00 0
3 Łuc Andrzej 1978-05-19 POLSKA RUNNING TEAM POL 0.00 - 0.00 0
4 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
2 Jędrzejowski Jarosław 1973-05-16 PZU Sport Team POL 0.00 - 0.00 0
3 Morawski Jacek 1969-06-30 Morawski Team POL 0.00 - 0.00 0
4 Trudnowski Maciej 1972-08-02 Pszczółkowski Team POL 0.00 - 0.00 0
5 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
6 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
7 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hoffman Marek 1969-06-16 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
2 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 0.00 - 0.00 0
3 Malinowski Piotr 1968-12-31 PTT DELTA PŁOCK POL 0.00 - 0.00 0
4 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 0.00 - 0.00 0
2 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy POL 0.00 - 0.00 0
3 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
4 Mateja Józef 1960-05-02 SKL FILIPPIDES POL 0.00 - 0.00 0
5 Orlicki Stanislaw 1959-10-29 Rudze POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ignasiak Jan 1956-06-13 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
2 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 0.00 - 0.00 0
3 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn POL 0.00 - 0.00 0
4 Sysuła Janusz 1957-01-19 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
2 Ferenc Janusz 1954-01-17 UKS Ludwikowice POL 0.00 - 0.00 0
3 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Wołomin POL 0.00 - 0.00 0
2 Gańko Aleksander 1949-04-25 Wesoła Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice POL 0.00 - 0.00 0
4 Ostrykiewicz Henryk 1949-01-01 Tomaszów Lubelski POL 0.00 - 0.00 0
5 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew POL 0.00 - 0.00 0
2 Okurowski Jerzy 1941-09-03 Supraśl POL 0.00 - 0.00 0
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 0.00 - 0.00 0
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Górecki Filip 1986-03-25 Radio Zachód POL 0.00 - 0.00 0
 
 

10000m

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 0.00 - 0.00 0
2 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0
3 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 0.00 - 0.00 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Malewicka-Wróblewska Lilia 1954-10-11 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bernardelli Michał 1980-03-21 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Dukała Piotr 1984-02-24 Kalenji by Decathlon POL 0.00 - 0.00 0
3 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
4 Osior Bartłomiej 1983-08-01 wioskabiegaczy.pl POL 0.00 - 0.00 0
5 Waszczuk Tomasz 1980-05-26 Szczecin POL 0.00 - 0.00 0
6 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 0.00 - 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejuk Bogusław 1975-04-11 KS Podlasie Białystok POL 0.00 - 0.00 0
2 Bołtuć Piotr 1975-05-14 Białystok biega team POL 0.00 - 0.00 0
3 Grygo Paweł 1976-08-26 Łomża POL 0.00 - 0.00 0
4 Kondraciuk Piotr 1976-03-15 - POL 0.00 - 0.00 0
5 Maluchnik Radosław 1976-12-02 Krasnosielc POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jędrzejowski Jarosław 1973-05-16 PZU Sport Team POL 0.00 - 0.00 0
2 Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team POL 0.00 - 0.00 0
3 Morawski Jacek 1969-06-30 Morawski Team POL 0.00 - 0.00 0
4 Trudnowski Maciej 1972-08-02 Pszczółkowski Team POL 0.00 - 0.00 0
5 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Opiatowski Ryszard 1969-06-09 Kobyłka POL 0.00 - 0.00 0
2 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 0.00 - 0.00 0
2 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
3 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko POL 0.00 - 0.00 0
4 Orlicki Stanislaw 1959-10-29 Rudze POL 0.00 - 0.00 0
5 Sawicki Stanisław 1962-11-01 Pędziwiatr Białystok POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rychter Wiesław 1954-12-27 Klub Buchalter POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ferenc Janusz 1954-01-17 UKS Ludwikowice POL 0.00 - 0.00 0
2 Gańko Stefan 1950-09-19 Cyganka POL 0.00 - 0.00 0
3 Janucik Tadeusz 1949-12-09 Biegamy Dla Zdrowia POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Wołomin POL 0.00 - 0.00 0
2 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice POL 0.00 - 0.00 0
3 Ostrykiewicz Henryk 1949-01-01 Tomaszów Lubelski POL 0.00 - 0.00 0
4 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew POL 0.00 - 0.00 0
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 0.00 - 0.00 0
 
 

3000m pprz.

 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Osior Bartłomiej 1983-08-01 wioskabiegaczy.pl POL 0.00 - 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0
2 Steć Stanisław 1965-05-24 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 0.00 - 0.00 0
2 Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy POL 0.00 - 0.00 0
 
 

2000m pprz.

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo POL 0.00 - 0.00 0
2 Ignasiak Jan 1956-06-13 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
3 Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz POL 0.00 - 0.00 0
2 Więckowski Tadeusz 1953-06-11 Olszewo-Borki POL 0.00 - 0.00 0
 
 

5000m chód

 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wolniewicz Katarzyna 1970-02-03 Ruda Śląska POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ciołkowski Marek 1963-05-29 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
2 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL 0.00 - 0.00 0
3 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo POL 0.00 - 0.00 0
4 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POL 0.00 - 0.00 0
2 Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski POL 0.00 - 0.00 0
2 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 0.00 - 0.00 0
 

skok w dal

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wiśniewska Anna 1984-06-15 Lipno - 0.00 0 0.00 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kościuszko Magdalena 1977-07-21 NOWA SÓL POL 0.00 0 0.00 0
2 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia POL 0.00 0 0.00 0
3 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 0.00 0 0.00 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogucka Bożena 1970-11-25 - POL 0.00 0 0.00 0
2 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 RK Athletics POL 0.00 0 0.00 0
3 Łeszyk Aneta 1971-03-21 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
4 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 0.00 0 0.00 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Helbik Barbara 1961-04-07 Pszczyna POL 0.00 0 0.00 0
3 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 0.00 0 0.00 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 0.00 0 0.00 0
2 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 0.00 0 0.00 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 0.00 0 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl POL 0.00 0 0.00 0
2 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
3 Piechnik Mateusz 1984-03-28 Polonia Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
4 Świderski Paweł 1983-08-11 Bialystok POL 0.00 0 0.00 0
5 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 0.00 0 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
2 Kargol Piotr 1979-05-28 Wałbrzych POL 0.00 0 0.00 0
3 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 0.00 0 0.00 0
4 Suski Grzegorz 1978-02-11 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
5 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Januszko Roman 1972-07-03 Konik Nowy POL 0.00 0 0.00 0
2 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 0.00 0 0.00 0
3 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL 0.00 0 0.00 0
4 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg POL 0.00 0 0.00 0
5 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 0.00 0 0.00 0
6 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 0.00 0 0.00 0
7 Walczyk Konrad 1973-01-06 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
8 Wisłowski Robert 1974-01-08 No Limits POL 0.00 0 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 0.00 0 0.00 0
3 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 0.00 0 0.00 0
4 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 0.00 0 0.00 0
5 Żelechowski Bogusław 1967-01-12 Horsham Blue Star Harrier POL 0.00 0 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL 0.00 0 0.00 0
2 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 0.00 0 0.00 0
3 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 0.00 0 0.00 0
4 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 0.00 0 0.00 0
5 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 0.00 0 0.00 0
6 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 0 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
2 Ignasiak Jan 1956-06-13 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
3 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL 0.00 0 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 0.00 0 0.00 0
2 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
3 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
4 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
5 Wysocki Janusz 1953-11-25 PKWLA Sopot POL 0.00 0 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 0.00 0 0.00 0
2 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola POL 0.00 0 0.00 0
3 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko POL 0.00 0 0.00 0
4 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 0.00 0 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 MKS Czechowice-Dziedzice POL 0.00 0 0.00 0
2 Czapla Jan 1942-01-19 Sydney - 0.00 0 0.00 0
3 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
4 Michalski Wojciech 1942-10-17 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
2 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 0 0.00 0
 
 

skok wzwyż

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bubienko Katarzyna 1984-07-24 Świebodzin POL 0.00 - 0.00 0
 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 KS Lider Grodzisk Maz. POL 0.00 - 0.00 0
2 Widawska Anna 1983-09-29 Trenujznami.pl POL 0.00 - 0.00 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia POL 0.00 - 0.00 0
2 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 0.00 - 0.00 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogucka Bożena 1970-11-25 - POL 0.00 - 0.00 0
2 Wurst Magdalena 1974-01-17 Grodzisk Maz. POL 0.00 - 0.00 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 0.00 - 0.00 0
2 Wysocka Małgorzata 1969-04-09 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 0.00 - 0.00 0
2 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Barszczewski Kamil 1983-03-25 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
3 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL 0.00 - 0.00 0
4 Seremak Pawel 1982-02-03 NIEZRZESZONY POL 0.00 - 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Golonko Dariusz 1975-04-10 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
2 Kargol Piotr 1979-05-28 Wałbrzych POL 0.00 - 0.00 0
3 Prokopiuk Robert 1975-03-25 KS BIEGI Grodzisk Maz. POL 0.00 - 0.00 0
4 Ratajczyk Krzysztof 1978-06-10 Szczecin POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dziuba Mariusz 1971-02-10 Kórnik POL 0.00 - 0.00 0
2 Januszko Roman 1972-07-03 Konik Nowy POL 0.00 - 0.00 0
3 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
4 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 0.00 - 0.00 0
5 Walczyk Konrad 1973-01-06 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek POL 0.00 - 0.00 0
2 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL 0.00 - 0.00 0
3 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 0.00 - 0.00 0
4 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków POL 0.00 - 0.00 0
2 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
3 Soboń Roman 1956-09-13 Szczecin POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bednarski Dariusz 1954-04-23 Płock POL 0.00 - 0.00 0
2 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
3 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
4 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
5 Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki LTU 0.00 - 0.00 0
6 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chłopek Aleksander 1946-12-13 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Długołęcki Mieczyslaw 1949-01-03 UKS Clan POL 0.00 - 0.00 0
3 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola POL 0.00 - 0.00 0
4 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
5 Roszkowski Leon 1946-07-19 Wasilków POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 MKS Czechowice-Dziedzice POL 0.00 - 0.00 0
2 Kostro Włodzimierz 1943-04-24 Gdynia POL 0.00 - 0.00 0
3 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
4 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 0.00 - 0.00 0
5 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 0.00 - 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kańtoch Rudolf 1935-09-16 Kędzierzyn-Koźle POL 0.00 - 0.00 0
2 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt POL 0.00 - 0.00 0
3 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
 
 

trójskok

 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kościuszko Magdalena 1977-07-21 NOWA SÓL POL 0.00 0 0.00 0
2 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia POL 0.00 0 0.00 0
3 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 0.00 0 0.00 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 0.00 0 0.00 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 0.00 0 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Świderski Paweł 1983-08-11 Bialystok POL 0.00 0 0.00 0
2 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 0.00 0 0.00 0
3 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL 0.00 0 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
2 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 0.00 0 0.00 0
3 Suski Grzegorz 1978-02-11 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
4 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 0.00 0 0.00 0
2 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg POL 0.00 0 0.00 0
3 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 0.00 0 0.00 0
4 Walczyk Konrad 1973-01-06 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 0.00 0 0.00 0
3 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 0.00 0 0.00 0
4 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 0.00 0 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL 0.00 0 0.00 0
2 Rojewski Wojciech 1961-01-01 Włocławek POL 0.00 0 0.00 0
3 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 0.00 0 0.00 0
4 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 0 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków POL 0.00 0 0.00 0
2 Ignasiak Jan 1956-06-13 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
3 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bobiński Marian 1952-08-26 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
3 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 0.00 0 0.00 0
4 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
5 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
6 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
7 Więckowski Tadeusz 1953-06-11 Olszewo-Borki POL 0.00 0 0.00 0
8 Wysocki Janusz 1953-11-25 PKWLA Sopot POL 0.00 0 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 0 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 MKS Czechowice-Dziedzice POL 0.00 0 0.00 0
2 Czapla Jan 1942-01-19 Sydney - 0.00 0 0.00 0
3 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków POL 0.00 0 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt POL 0.00 0 0.00 0
2 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 0 0.00 0
3 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
4 Wojtkowiak Bernard 1938-08-13 PKWLA Sopot POL 0.00 0 0.00 0
 
 

skok o tyczce

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kogut Monika 1983-03-15 ZLKL POL 0.00 - 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cybruch Krzysztof 1977-11-08 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nawocki Piotr 1970-02-04 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
2 Walczyk Konrad 1973-01-06 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Boratyn Dariusz 1967-05-17 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dżoń Witold 1961-04-30 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kamiński Józef 1954-10-29 Dys k/Lublina POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krawczuk Jan 1950-09-20 Dąbki POL 0.00 - 0.00 0
2 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
3 Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki LTU 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chłopek Aleksander 1946-12-13 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Długołęcki Mieczyslaw 1949-01-03 UKS Clan POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
 
 

pchnięcie kulą

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bubienko Katarzyna 1984-07-24 Świebodzin POL 0.00 - 0.00 0
2 Tomczak Kinga 1986-03-03 UKS Clan Ostrołęka POL 0.00 - 0.00 0
 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krakowska Joanna 1981-06-12 Parzniew POL 0.00 - 0.00 0
2 Ugniewska Monika 1980-12-27 Pruszków POL 0.00 - 0.00 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 0.00 - 0.00 0
2 Poświatowska Sabina 1978-09-02 Puławy POL 0.00 - 0.00 0
3 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia POL 0.00 - 0.00 0
4 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 0.00 - 0.00 0
5 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 0.00 - 0.00 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogucka Bożena 1970-11-25 - POL 0.00 - 0.00 0
2 Ignaczak Marzena 1973-12-21 Zduńska Wola POL 0.00 - 0.00 0
3 Rafalska Magdalena 1973-12-04 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
4 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
5 Wurst Magdalena 1974-01-17 Grodzisk Maz. POL 0.00 - 0.00 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krzyżan Małgorzata 1968-05-13 Słubice POL 0.00 - 0.00 0
2 Przybysz-Małek Beata 1965-02-21 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Ptak Ryszarda 1967-01-13 Wejherowo POL 0.00 - 0.00 0
4 Siniecka Beata 1968-09-04 Garzyn POL 0.00 - 0.00 0
5 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruczczyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 0.00 - 0.00 0
2 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maryszczak Bogumiła 1957-03-18 Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
2 Mikołajczyk Henryka 1959-01-17 Lipniki POL 0.00 - 0.00 0
3 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie POL 0.00 - 0.00 0
4 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
2 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo POL 0.00 - 0.00 0
3 Mielcarek Maria 1952-01-20 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
 

[K75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
2 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg POL 0.00 - 0.00 0
 

[K85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Prużanin Genowefa 1932-01-17 Klukowo POL 0.00 - 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bojarski Arkadiusz 1980-06-01 Słubice POL 0.00 - 0.00 0
2 Kominek Andrzej 1982-11-08 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
3 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła POL 0.00 - 0.00 0
4 Wietecki Marek 1983-06-02 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
5 Wojtaszczyk Jakub 1983-02-21 Pabianice POL 0.00 - 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Borowski Sławomir 1975-10-18 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
2 Piontek Adrian 1977-07-02 Chorzów POL 0.00 - 0.00 0
3 Płoski Przemysław 1977-07-04 Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
4 Prokopiuk Robert 1975-03-25 KS BIEGI Grodzisk Maz. POL 0.00 - 0.00 0
5 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL 0.00 - 0.00 0
6 Wrzeszcz Marcin 1974-09-06 Oborniki POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin POL 0.00 - 0.00 0
2 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 0.00 - 0.00 0
3 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
4 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 0.00 - 0.00 0
5 Wisłowski Robert 1974-01-08 No Limits POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie POL 0.00 - 0.00 0
2 Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
3 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
4 Skowyra Zbigniew 1968-09-05 Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
5 Trusiewicz Adam 1968-09-02 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Chomko Marek 1963-07-22 Czarna Białostocka POL 0.00 - 0.00 0
3 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 0.00 - 0.00 0
4 Puta Mirosław 1963-03-05 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
5 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin POL 0.00 - 0.00 0
6 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice POL 0.00 - 0.00 0
7 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo POL 0.00 - 0.00 0
2 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL 0.00 - 0.00 0
3 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica POL 0.00 - 0.00 0
4 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
5 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 Chojna POL 0.00 - 0.00 0
6 Wawrzyniak Zenon 1954-10-26 Sieraków POL 0.00 - 0.00 0
7 Zglenicki Ryszard 1956-11-24 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 Nowe Miasto Lubawskie POL 0.00 - 0.00 0
3 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
4 Nowak Ireneusz 1950-06-22 Sieraków POL 0.00 - 0.00 0
5 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
6 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bobrzyk Leszek 1948-02-29 Świdnik POL 0.00 - 0.00 0
2 Chłopek Aleksander 1946-12-13 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
3 Długołęcki Mieczyslaw 1949-01-03 UKS Clan POL 0.00 - 0.00 0
4 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
5 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
6 Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Rzeczyca POL 0.00 - 0.00 0
7 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
8 Kopik Leszek 1945-09-19 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
9 Maks Zygmunt 1947-02-26 Dobryszyce POL 0.00 - 0.00 0
10 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra POL 0.00 - 0.00 0
11 Roszkowski Leon 1946-07-19 Wasilków POL 0.00 - 0.00 0
12 Stanek Józef 1947-01-01 Bielsko-Biała POL 0.00 - 0.00 0
13 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
14 Tobiasz Wiesław 1948-06-03 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
15 Trziszka Tadeusz 1949-02-03 Wałbrzych POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czapla Jan 1942-01-19 Sydney - 0.00 - 0.00 0
2 Koniuszy Kazimierz 1941-01-04 Rzeszów POL 0.00 - 0.00 0
3 Midro Henryk 1943-01-19 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
4 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 0.00 - 0.00 0
5 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
6 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków POL 0.00 - 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czarnecki Zenon 1934-07-01 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
2 Czupkiewicz Lechosław 1937-07-21 Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
3 Koszelew Anatol 1937-02-20 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
4 Maślankiewicz Andrzej 1938-10-08 SDRP POL 0.00 - 0.00 0
5 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
6 Rzepecki Andrzej 1936-05-20 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
7 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
8 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
9 Wojtkowiak Bernard 1938-08-13 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
 
 

rzut dyskiem

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 KS Lider Grodzisk Maz. POL 0.00 - 0.00 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 0.00 - 0.00 0
2 Poświatowska Sabina 1978-09-02 Puławy POL 0.00 - 0.00 0
3 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia POL 0.00 - 0.00 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ignaczak Marzena 1973-12-21 Zduńska Wola POL 0.00 - 0.00 0
2 Rafalska Magdalena 1973-12-04 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
3 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krzyżan Małgorzata 1968-05-13 Słubice POL 0.00 - 0.00 0
2 Ptak Ryszarda 1967-01-13 Wejherowo POL 0.00 - 0.00 0
3 Siniecka Beata 1968-09-04 Garzyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 0.00 - 0.00 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maryszczak Bogumiła 1957-03-18 Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
2 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
3 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gawłowska Regina 1950-06-18 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
2 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
3 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo POL 0.00 - 0.00 0
4 Mielcarek Maria 1952-01-20 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
 

[K75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bojarski Arkadiusz 1980-06-01 Słubice POL 0.00 - 0.00 0
2 Kominek Andrzej 1982-11-08 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
3 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła POL 0.00 - 0.00 0
4 Wietecki Marek 1983-06-02 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
5 Wojtaszczyk Jakub 1983-02-21 Pabianice POL 0.00 - 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Borowski Sławomir 1975-10-18 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
2 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
3 Czarnecki Mateusz 1978-10-24 ISKRA WOLSZTYN POL 0.00 - 0.00 0
4 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL 0.00 - 0.00 0
5 Wrzeszcz Marcin 1974-09-06 Oborniki POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin POL 0.00 - 0.00 0
2 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 0.00 - 0.00 0
3 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
4 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 0.00 - 0.00 0
5 Wisłowski Robert 1974-01-08 No Limits POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek POL 0.00 - 0.00 0
2 Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie POL 0.00 - 0.00 0
3 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 0.00 - 0.00 0
2 Krymski Sławomir 1961-10-20 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
3 Puta Mirosław 1963-03-05 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
4 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 0.00 - 0.00 0
5 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin POL 0.00 - 0.00 0
6 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice POL 0.00 - 0.00 0
7 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo POL 0.00 - 0.00 0
2 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL 0.00 - 0.00 0
3 Futyma Zygmunt 1955-05-21 KS Komunalni Sanok POL 0.00 - 0.00 0
4 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica POL 0.00 - 0.00 0
5 Maliszewski Andrzej 1957-05-22 Pszczyna POL 0.00 - 0.00 0
6 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
7 Wietecki Jerzy 1956-01-28 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
8 Zglenicki Ryszard 1956-11-24 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
9 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Byra Jerzy 1951-03-25 Prestiż-relacje gospod. POL 0.00 - 0.00 0
2 Gańko Stefan 1950-09-19 Cyganka POL 0.00 - 0.00 0
3 Jankowski Kazimierz 1953-01-20 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
4 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
5 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
6 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 Nowe Miasto Lubawskie POL 0.00 - 0.00 0
7 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
8 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
9 Nowak Ireneusz 1950-06-22 Sieraków POL 0.00 - 0.00 0
10 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bobrzyk Leszek 1948-02-29 Świdnik POL 0.00 - 0.00 0
2 Dec Jan 1948-10-17 Cigacice POL 0.00 - 0.00 0
3 Długołęcki Mieczyslaw 1949-01-03 UKS Clan POL 0.00 - 0.00 0
4 Gawieńczyk Mieczysław 1949-05-15 Mońki POL 0.00 - 0.00 0
5 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
6 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
7 Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Rzeczyca POL 0.00 - 0.00 0
8 Jarmuszkiewicz Andrzej 1948-08-30 Ostrów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
9 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
10 Maks Zygmunt 1947-02-26 Dobryszyce POL 0.00 - 0.00 0
11 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra POL 0.00 - 0.00 0
12 Pionk Andrzej 1949-03-10 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
13 Stanek Józef 1947-01-01 Bielsko-Biała POL 0.00 - 0.00 0
14 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
15 Tobiasz Wiesław 1948-06-03 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
16 Wąsiel Józef 1947-04-18 Mircze POL 0.00 - 0.00 0
17 Wodo Bronisław 1947-07-22 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 0.00 - 0.00 0
2 Frąckowiak Feliks 1941-05-24 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
3 Krzesiński Ryszard 1943-03-31 Białobrzegi POL 0.00 - 0.00 0
4 Midro Henryk 1943-01-19 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
5 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 0.00 - 0.00 0
6 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
7 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 0.00 - 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czarnecki Zenon 1934-07-01 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
2 Czupkiewicz Lechosław 1937-07-21 Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
3 Koszelew Anatol 1937-02-20 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
4 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
5 Rzepecki Andrzej 1936-05-20 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
6 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
7 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 KS Sprinterzy POL 0.00 - 0.00 0
2 Wójcicki Krzysztof 1985-03-07 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
 
 

rzut oszczepem

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bubienko Katarzyna 1984-07-24 Świebodzin POL 0.00 - 0.00 0
2 Tomczak Kinga 1986-03-03 UKS Clan Ostrołęka POL 0.00 - 0.00 0
 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 KS Lider Grodzisk Maz. POL 0.00 - 0.00 0
2 Ugniewska Monika 1980-12-27 Pruszków POL 0.00 - 0.00 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 0.00 - 0.00 0
2 Poświatowska Sabina 1978-09-02 Puławy POL 0.00 - 0.00 0
3 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia POL 0.00 - 0.00 0
4 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 0.00 - 0.00 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogucka Bożena 1970-11-25 - POL 0.00 - 0.00 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 0.00 - 0.00 0
2 Wysocka Małgorzata 1969-04-09 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
3 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruczczyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 0.00 - 0.00 0
2 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mikołajczyk Henryka 1959-01-17 Lipniki POL 0.00 - 0.00 0
2 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie POL 0.00 - 0.00 0
3 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gawłowska Regina 1950-06-18 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
2 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
3 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo POL 0.00 - 0.00 0
4 Mielcarek Maria 1952-01-20 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
 

[K75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
2 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg POL 0.00 - 0.00 0
 

[K85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Prużanin Genowefa 1932-01-17 Klukowo POL 0.00 - 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła POL 0.00 - 0.00 0
2 Sysik Tomasz 1983-12-02 Siedlce POL 0.00 - 0.00 0
3 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 0.00 - 0.00 0
4 Wietecki Marek 1983-06-02 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Piontek Adrian 1977-07-02 Chorzów POL 0.00 - 0.00 0
3 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL 0.00 - 0.00 0
4 Wrzeszcz Marcin 1974-09-06 Oborniki POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Damszel Tomasz 1972-03-25 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
3 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 0.00 - 0.00 0
4 Nawocki Piotr 1970-02-04 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
5 Rytlewski Piotr 1974-03-04 Wejherowo POL 0.00 - 0.00 0
6 Wisłowski Robert 1974-01-08 No Limits POL 0.00 - 0.00 0
7 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław POL 0.00 - 0.00 0
8 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek POL 0.00 - 0.00 0
2 Grzeszczak Mirosław 1966-03-24 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie POL 0.00 - 0.00 0
4 Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
5 Świdziński Paweł 1968-12-31 Marki POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chomko Marek 1963-07-22 Czarna Białostocka POL 0.00 - 0.00 0
2 Jenek Andrzej 1959-12-01 Chorzów POL 0.00 - 0.00 0
3 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
4 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo POL 0.00 - 0.00 0
2 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków POL 0.00 - 0.00 0
3 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
4 Wawrzyniak Zenon 1954-10-26 Sieraków POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gańko Stefan 1950-09-19 Cyganka POL 0.00 - 0.00 0
2 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 0.00 - 0.00 0
3 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
4 Nowak Ireneusz 1950-06-22 Sieraków POL 0.00 - 0.00 0
5 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
6 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
7 Żabiński Stanisław 1954-03-25 Jaworzno POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bobrzyk Leszek 1948-02-29 Świdnik POL 0.00 - 0.00 0
2 Czarra Andrzej 1948-08-25 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
3 Dec Jan 1948-10-17 Cigacice POL 0.00 - 0.00 0
4 Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Rzeczyca POL 0.00 - 0.00 0
5 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
6 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola POL 0.00 - 0.00 0
7 Roszkowski Leon 1946-07-19 Wasilków POL 0.00 - 0.00 0
8 Wawrzyniak Ryszard 1949-04-06 Sieraków POL 0.00 - 0.00 0
9 Wodo Bronisław 1947-07-22 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 MKS Czechowice-Dziedzice POL 0.00 - 0.00 0
2 Kroll Edward 1940-10-22 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
3 Midro Henryk 1943-01-19 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
4 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 0.00 - 0.00 0
5 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków POL 0.00 - 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Koszelew Anatol 1937-02-20 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
2 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt POL 0.00 - 0.00 0
3 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
4 Rzepecki Andrzej 1936-05-20 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
5 Wojtkowiak Bernard 1938-08-13 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
 
 

rzut młotem

 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 0.00 - 0.00 0
2 Poświatowska Sabina 1978-09-02 Puławy POL 0.00 - 0.00 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rafalska Magdalena 1973-12-04 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Przybysz-Małek Beata 1965-02-21 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruczczyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 0.00 - 0.00 0
3 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maryszczak Bogumiła 1957-03-18 Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
2 Mikołajczyk Henryka 1959-01-17 Lipniki POL 0.00 - 0.00 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gawłowska Regina 1950-06-18 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
2 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
3 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo POL 0.00 - 0.00 0
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
 

[K75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kamioka Grzegorz 1982-02-07 Ossów POL 0.00 - 0.00 0
2 Marchlewicz Dawid 1983-03-08 CITY OF PORTSMOUTH AC GBR 0.00 - 0.00 0
3 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła POL 0.00 - 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Borowski Sławomir 1975-10-18 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
2 Czarnecki Mateusz 1978-10-24 ISKRA WOLSZTYN POL 0.00 - 0.00 0
3 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL 0.00 - 0.00 0
4 Wrzeszcz Marcin 1974-09-06 Oborniki POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jankowski Tomasz 1974-05-06 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
2 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 0.00 - 0.00 0
3 Walczak Mariusz 1971-02-27 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
2 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krymski Sławomir 1961-10-20 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
2 Puta Mirosław 1963-03-05 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
3 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 0.00 - 0.00 0
4 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin POL 0.00 - 0.00 0
5 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice POL 0.00 - 0.00 0
6 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo POL 0.00 - 0.00 0
2 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL 0.00 - 0.00 0
3 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica POL 0.00 - 0.00 0
4 Kamionka Marek 1955-08-30 Ossów POL 0.00 - 0.00 0
5 Levi Charles 1957-01-30 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
6 Lipowski Witold 1956-10-08 Kędzierzyn-Koźle POL 0.00 - 0.00 0
7 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
8 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 Chojna POL 0.00 - 0.00 0
9 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dunal Jerzy 1954-05-28 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
2 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
3 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
4 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 Nowe Miasto Lubawskie POL 0.00 - 0.00 0
5 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
6 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
7 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
8 Wolny Jarosław 1954-04-25 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
2 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
3 Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Rzeczyca POL 0.00 - 0.00 0
4 Jarmuszkiewicz Andrzej 1948-08-30 Ostrów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
5 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
6 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra POL 0.00 - 0.00 0
7 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
8 Tobiasz Wiesław 1948-06-03 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
9 Wodo Bronisław 1947-07-22 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Feliks 1941-05-24 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
2 Krzesiński Ryszard 1943-03-31 Białobrzegi POL 0.00 - 0.00 0
3 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 0.00 - 0.00 0
4 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 0.00 - 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czupkiewicz Lechosław 1937-07-21 Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
2 Kańtoch Rudolf 1935-09-16 Kędzierzyn-Koźle POL 0.00 - 0.00 0
3 Koszelew Anatol 1937-02-20 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
4 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
5 Rzepecki Andrzej 1936-05-20 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
6 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0

Pełny raport wyników

3000m chód (18)

[K45] - 3000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Śleziona Katarzyna 1970-05-01 Bieruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Wolniewicz Katarzyna 1970-02-03 Ruda Śląska POL 0.00 - 0.00 0

[K50] - 3000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 0.00 - 0.00 0

[M45] - 3000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Śleziona Adam 1973-02-06 Bieruń POL 0.00 - 0.00 0

[M50] - 3000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0

[M55] - 3000m chód (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ciołkowski Marek 1963-05-29 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
2 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL 0.00 - 0.00 0
3 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo POL 0.00 - 0.00 0
4 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 0.00 - 0.00 0

[M60] - 3000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POL 0.00 - 0.00 0
2 Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń POL 0.00 - 0.00 0
3 Pianka Krzysztof 1959-06-08 Kleosin POL 0.00 - 0.00 0

[M65] - 3000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 0.00 - 0.00 0
3 Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki LTU 0.00 - 0.00 0

[M70] - 3000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski POL 0.00 - 0.00 0
2 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard POL 0.00 - 0.00 0

[M75] - 3000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 0.00 - 0.00 0

2019 by ATP_Web

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

Pełny raport wyników

110m ppł. (6)

[M35] - 110m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl POL 0.00 0 0.00 0

[M45] - 110m ppł. (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 0.00 0 0.00 0
2 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL 0.00 0 0.00 0
3 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg POL 0.00 0 0.00 0
4 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 0.00 0 0.00 0
5 Walczyk Konrad 1973-01-06 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0

100m ppł. (15)

[M50] - 100m ppł. (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek POL 0.00 0 0.00 0
2 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
3 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 0.00 0 0.00 0
4 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 0.00 0 0.00 0
5 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 0.00 0 0.00 0

[M55] - 100m ppł. (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dżoń Witold 1961-04-30 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
3 Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy POL 0.00 0 0.00 0
4 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 0.00 0 0.00 0
5 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 0 0.00 0

[M60] - 100m ppł. (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM POL 0.00 0 0.00 0
2 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 0.00 0 0.00 0

[M65] - 100m ppł. (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 0.00 0 0.00 0
2 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
3 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 0.00 0 0.00 0

80m ppł. (11)

[K40] - 80m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 0.00 0 0.00 0

2019 by ATP_Web

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

Pełny raport wyników

[K45] - 80m ppł. (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 RK Athletics POL 0.00 0 0.00 0
2 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego POL 0.00 0 0.00 0

[K55] - 80m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 0.00 0 0.00 0

[K60] - 80m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 0.00 0 0.00 0

[M70] - 80m ppł. (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 0.00 0 0.00 0
2 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 0.00 0 0.00 0
3 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 0.00 0 0.00 0

[M75] - 80m ppł. (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 0.00 0 0.00 0
2 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 0.00 0 0.00 0

[M80] - 80m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt POL 0.00 0 0.00 0

400m ppł. (17)

[K45] - 400m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego POL 0.00 - 0.00 0

[M35] - 400m ppł. (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Dyczko Piotr 1984-04-18 Dobra Energia POL 0.00 - 0.00 0
3 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
4 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 0.00 - 0.00 0

[M40] - 400m ppł. (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 0.00 - 0.00 0
2 Vershynin Leanid 1977-06-23 Grodno BLR 0.00 - 0.00 0

[M45] - 400m ppł. (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 0.00 - 0.00 0
2 Wisłowski Robert 1974-01-08 No Limits POL 0.00 - 0.00 0

2019 by ATP_Web

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

Pełny raport wyników

[M50] - 400m ppł. (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 0.00 - 0.00 0
3 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 0.00 - 0.00 0
4 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0
5 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 0.00 - 0.00 0

[M55] - 400m ppł. (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 0.00 - 0.00 0
3 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 - 0.00 0

300m ppł. (14)

[K60] - 300m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 0.00 - 0.00 0

[M60] - 300m ppł. (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Maćkowice POL 0.00 - 0.00 0
2 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 0.00 - 0.00 0
3 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL 0.00 - 0.00 0
4 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 0.00 - 0.00 0

[M65] - 300m ppł. (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
3 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
4 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
5 Więckowski Tadeusz 1953-06-11 Olszewo-Borki POL 0.00 - 0.00 0

[M70] - 300m ppł. (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
2 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
3 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0

[M75] - 300m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 0.00 - 0.00 0

2019 by ATP_Web

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

Pełny raport wyników

100m (105)

[K30] - 100m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kazek Ilona 1986-11-16 Kraków POL 0.00 0 0.00 0

[K35] - 100m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
2 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 KS Lider Grodzisk Maz. POL 0.00 0 0.00 0
3 Wiśniewska Anna 1984-06-15 Lipno - 0.00 0 0.00 0

[K40] - 100m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock POL 0.00 0 0.00 0
2 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL 0.00 0 0.00 0

[K45] - 100m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
3 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 RK Athletics POL 0.00 0 0.00 0
4 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
5 Wurst Magdalena 1974-01-17 Grodzisk Maz. POL 0.00 0 0.00 0
6 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0

[K50] - 100m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0

[K55] - 100m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Helbik Barbara 1961-04-07 Pszczyna POL 0.00 0 0.00 0
2 Janicka Lidia 1963-03-04 Nowe Miasto nad Wartą POL 0.00 0 0.00 0
3 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 0.00 0 0.00 0
4 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 0.00 0 0.00 0

[K60] - 100m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 0.00 0 0.00 0
2 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 0.00 0 0.00 0

[K65] - 100m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 0.00 0 0.00 0
2 Gawłowska Regina 1950-06-18 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
3 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko POL 0.00 0 0.00 0

2019 by ATP_Web

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

Pełny raport wyników

[K70] - 100m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek POL 0.00 0 0.00 0

[K80] - 100m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 0.00 0 0.00 0
2 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg POL 0.00 0 0.00 0

[M35] - 100m (11)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów POL 0.00 0 0.00 0
2 Barwicki Paweł 1981-04-09 Gdynia POL 0.00 0 0.00 0
3 Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom POL 0.00 0 0.00 0
4 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 0.00 0 0.00 0
5 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl POL 0.00 0 0.00 0
6 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
7 Piechnik Mateusz 1984-03-28 Polonia Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
8 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard POL 0.00 0 0.00 0
9 Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik POL 0.00 0 0.00 0
10 Sysik Tomasz 1983-12-02 Siedlce POL 0.00 0 0.00 0
11 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 0.00 0 0.00 0

[M40] - 100m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Garbicz Krzysztof 1978-03-21 Skierniewice POL 0.00 0 0.00 0
2 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 0.00 0 0.00 0
3 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 0.00 0 0.00 0
4 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock POL 0.00 0 0.00 0
5 Krzywański Marcin 1975-08-29 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
6 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 0.00 0 0.00 0
7 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 0.00 0 0.00 0
8 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
9 Trąbczyński Konrad 1977-03-26 CKS Budowlani Częstochowa POL 0.00 0 0.00 0

[M45] - 100m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gawęda Rafał 1972-07-07 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg POL 0.00 0 0.00 0
3 Nowacki Andrzej 1971-11-26 Białystok POL 0.00 0 0.00 0
4 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
5 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 0.00 0 0.00 0
6 Sobieraj Jacek 1972-04-28 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
7 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań POL 0.00 0 0.00 0
8 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław POL 0.00 0 0.00 0

2019 by ATP_Web

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

Pełny raport wyników

[M50] - 100m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chabraszewski Wiesław 1968-01-10 Goleniów POL 0.00 0 0.00 0
2 Ditrich Jacek 1966-10-28 Szubin POL 0.00 0 0.00 0
3 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
4 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 0.00 0 0.00 0
5 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
6 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 0.00 0 0.00 0
7 Żelechowski Bogusław 1967-01-12 Horsham Blue Star Harrier POL 0.00 0 0.00 0

[M55] - 100m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL 0.00 0 0.00 0
2 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 0.00 0 0.00 0
3 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
4 Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy POL 0.00 0 0.00 0
5 Sawicki Stanisław 1962-11-01 Pędziwiatr Białystok POL 0.00 0 0.00 0
6 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 0.00 0 0.00 0
7 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 0.00 0 0.00 0

[M60] - 100m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM POL 0.00 0 0.00 0
2 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL 0.00 0 0.00 0
3 Kwapisz Marek 1956-09-26 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
4 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała POL 0.00 0 0.00 0
5 Przetacki Ryszard 1954-09-08 Marki POL 0.00 0 0.00 0
6 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
7 Sysuła Janusz 1957-01-19 Białystok POL 0.00 0 0.00 0
8 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
9 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock POL 0.00 0 0.00 0

[M65] - 100m (10)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 0.00 0 0.00 0
2 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
3 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 0.00 0 0.00 0
4 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 0.00 0 0.00 0
5 Janucik Tadeusz 1949-12-09 Biegamy Dla Zdrowia POL 0.00 0 0.00 0
6 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 0.00 0 0.00 0
7 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
8 Nath Janusz 1949-12-08 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
9 Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane POL 0.00 0 0.00 0
10 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 0.00 0 0.00 0

2019 by ATP_Web

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

Pełny raport wyników

[M70] - 100m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 0.00 0 0.00 0
2 Długołęcki Mieczyslaw 1949-01-03 UKS Clan POL 0.00 0 0.00 0
3 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 0.00 0 0.00 0
4 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko POL 0.00 0 0.00 0
5 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 0.00 0 0.00 0

[M75] - 100m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
2 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków POL 0.00 0 0.00 0
3 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 0.00 0 0.00 0

[M80] - 100m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały POL 0.00 0 0.00 0
2 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
3 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt POL 0.00 0 0.00 0
4 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 0.00 0 0.00 0

[M85] - 100m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
2 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0

[pk] - 100m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 KS Sprinterzy POL 0.00 0 0.00 0
2 Karpęcki Bartłomiej 1994-05-31 Sprinterzy.com POL 0.00 0 0.00 0
3 Kazior Maria 1999-07-22 Sprinterzy.com POL 0.00 0 0.00 0
4 Myrta Szymon 1998-05-15 Sprinterzy.com POL 0.00 0 0.00 0
5 Urbański Piotr 1989-07-30 Kraków POL 0.00 0 0.00 0

200m (97)

[K30] - 200m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kazek Ilona 1986-11-16 Kraków POL 0.00 0 0.00 0

[K35] - 200m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
2 Wiśniewska Anna 1984-06-15 Lipno - 0.00 0 0.00 0

2019 by ATP_Web

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

Pełny raport wyników

[K40] - 200m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brooks Dominika 1978-11-05 Katowice POL 0.00 0 0.00 0
2 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL 0.00 0 0.00 0
3 Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów - 0.00 0 0.00 0
4 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 0.00 0 0.00 0

[K45] - 200m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
3 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 RK Athletics POL 0.00 0 0.00 0
4 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
5 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0

[K50] - 200m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0

[K55] - 200m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Janicka Lidia 1963-03-04 Nowe Miasto nad Wartą POL 0.00 0 0.00 0
3 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 0.00 0 0.00 0
4 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 0.00 0 0.00 0

[K65] - 200m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko POL 0.00 0 0.00 0
2 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 0.00 0 0.00 0

[K70] - 200m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek POL 0.00 0 0.00 0

[M35] - 200m (14)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów POL 0.00 0 0.00 0
2 Barwicki Paweł 1981-04-09 Gdynia POL 0.00 0 0.00 0
3 Bondalski Sławomir 1983-03-17 Węgierki POL 0.00 0 0.00 0
4 Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom POL 0.00 0 0.00 0
5 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 0.00 0 0.00 0
6 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl POL 0.00 0 0.00 0
7 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
8 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 Ząbki POL 0.00 0 0.00 0
9 Piechnik Mateusz 1984-03-28 Polonia Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
10 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 0.00 0 0.00 0
11 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard POL 0.00 0 0.00 0
12 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL 0.00 0 0.00 0
13 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 0.00 0 0.00 0
14 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL 0.00 0 0.00 0

2019 by ATP_Web

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

Pełny raport wyników

[M40] - 200m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 0.00 0 0.00 0
2 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 0.00 0 0.00 0
3 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock POL 0.00 0 0.00 0
4 Krzywański Marcin 1975-08-29 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
5 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 0.00 0 0.00 0
6 Maciejewski Miron 1975-03-18 Grzebienisko POL 0.00 0 0.00 0
7 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 0.00 0 0.00 0
8 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
9 Trąbczyński Konrad 1977-03-26 CKS Budowlani Częstochowa POL 0.00 0 0.00 0

[M45] - 200m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Januszko Roman 1972-07-03 Konik Nowy POL 0.00 0 0.00 0
2 Nowacki Andrzej 1971-11-26 Białystok POL 0.00 0 0.00 0
3 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
4 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 0.00 0 0.00 0
5 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica POL 0.00 0 0.00 0
6 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań POL 0.00 0 0.00 0
7 Walczyk Konrad 1973-01-06 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
8 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław POL 0.00 0 0.00 0

[M50] - 200m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chabraszewski Wiesław 1968-01-10 Goleniów POL 0.00 0 0.00 0
2 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
3 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 0.00 0 0.00 0
4 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
5 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0

[M55] - 200m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. POL 0.00 0 0.00 0
2 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 0.00 0 0.00 0
3 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew POL 0.00 0 0.00 0
4 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL 0.00 0 0.00 0
5 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 0.00 0 0.00 0
6 Sawicki Stanisław 1962-11-01 Pędziwiatr Białystok POL 0.00 0 0.00 0
7 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 0 0.00 0
8 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 0.00 0 0.00 0

2019 by ATP_Web

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

Pełny raport wyników

[M60] - 200m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM POL 0.00 0 0.00 0
2 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 0.00 0 0.00 0
3 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL 0.00 0 0.00 0
4 Kwapisz Marek 1956-09-26 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
5 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała POL 0.00 0 0.00 0
6 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
7 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
8 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock POL 0.00 0 0.00 0

[M65] - 200m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 0.00 0 0.00 0
2 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 0.00 0 0.00 0
3 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
4 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
5 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 0.00 0 0.00 0
6 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 0.00 0 0.00 0
7 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 0.00 0 0.00 0
8 Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane POL 0.00 0 0.00 0
9 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 0.00 0 0.00 0

[M70] - 200m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 0.00 0 0.00 0
2 Długołęcki Mieczyslaw 1949-01-03 UKS Clan POL 0.00 0 0.00 0
3 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 0.00 0 0.00 0
4 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 0.00 0 0.00 0
5 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 0.00 0 0.00 0

[M75] - 200m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 0.00 0 0.00 0
2 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 0.00 0 0.00 0

[M80] - 200m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały POL 0.00 0 0.00 0
2 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
3 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt POL 0.00 0 0.00 0

[M85] - 200m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
2 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0

2019 by ATP_Web

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

Pełny raport wyników

[pk] - 200m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 KS Sprinterzy POL 0.00 0 0.00 0
2 Karpęcki Bartłomiej 1994-05-31 Sprinterzy.com POL 0.00 0 0.00 0
3 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok POL 0.00 0 0.00 0
4 Truszczyńska Julia 1998-05-26 TN Media POL 0.00 0 0.00 0

400m (77)

[K30] - 400m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kazek Ilona 1986-11-16 Kraków POL 0.00 - 0.00 0

[K35] - 400m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 0.00 - 0.00 0
2 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0

[K40] - 400m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brooks Dominika 1978-11-05 Katowice POL 0.00 - 0.00 0
2 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock POL 0.00 - 0.00 0
3 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL 0.00 - 0.00 0
4 Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów - 0.00 - 0.00 0
5 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
6 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 0.00 - 0.00 0

[K45] - 400m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Kamień Dorota 1972-01-08 AWF Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 RK Athletics POL 0.00 - 0.00 0
4 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego POL 0.00 - 0.00 0
5 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0

[K55] - 400m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Marek Ewa 1960-07-23 Tuczępy POL 0.00 - 0.00 0
2 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
3 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 0.00 - 0.00 0

[K65] - 400m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko POL 0.00 - 0.00 0
2 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0

2019 by ATP_Web

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

Pełny raport wyników

[M35] - 400m (11)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów POL 0.00 - 0.00 0
2 Barwicki Paweł 1981-04-09 Gdynia POL 0.00 - 0.00 0
3 Bondalski Sławomir 1983-03-17 Węgierki POL 0.00 - 0.00 0
4 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 0.00 - 0.00 0
5 Kupiec Tomasz 1982-05-31 Wodociągi M. Krakowa POL 0.00 - 0.00 0
6 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl POL 0.00 - 0.00 0
7 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 Ząbki POL 0.00 - 0.00 0
8 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 0.00 - 0.00 0
9 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL 0.00 - 0.00 0
10 Seremak Pawel 1982-02-03 NIEZRZESZONY POL 0.00 - 0.00 0
11 Skarba Andrzej 1984-01-03 Bełchatów POL 0.00 - 0.00 0

[M40] - 400m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Garbicz Krzysztof 1978-03-21 Skierniewice POL 0.00 - 0.00 0
2 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 0.00 - 0.00 0
3 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 0.00 - 0.00 0
4 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 0.00 - 0.00 0
5 Prokopiuk Robert 1975-03-25 KS BIEGI Grodzisk Maz. POL 0.00 - 0.00 0
6 Strzelecki Andrzej 1978-02-23 Pabianice POL 0.00 - 0.00 0
7 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 0.00 - 0.00 0

[M45] - 400m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Basaj Paweł 1971-05-19 Suwalki POL 0.00 - 0.00 0
2 Chudzik Mariusz 1973-02-25 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
3 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
4 Kuc Wojciech 1972-04-17 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
5 Nowacki Andrzej 1971-11-26 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
6 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 0.00 - 0.00 0
7 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica POL 0.00 - 0.00 0

[M50] - 400m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chabraszewski Wiesław 1968-01-10 Goleniów POL 0.00 - 0.00 0
2 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki POL 0.00 - 0.00 0
3 Krupiński Paweł 1967-05-13 Kościelisko POL 0.00 - 0.00 0
4 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0

[M55] - 400m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
3 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 0.00 - 0.00 0
4 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew POL 0.00 - 0.00 0
5 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0

2019 by ATP_Web

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

Pełny raport wyników

[M60] - 400m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Maćkowice POL 0.00 - 0.00 0
2 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 0.00 - 0.00 0
3 Raniowski Krzysztof 1958-07-01 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
4 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
5 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
6 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock POL 0.00 - 0.00 0

[M65] - 400m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
2 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 0.00 - 0.00 0
3 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
4 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 0.00 - 0.00 0
5 Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz POL 0.00 - 0.00 0

[M70] - 400m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gańko Aleksander 1949-04-25 Wesoła Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
3 Pionk Andrzej 1949-03-10 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
4 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 0.00 - 0.00 0
5 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0

[M75] - 400m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 0.00 - 0.00 0
2 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 0.00 - 0.00 0
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 0.00 - 0.00 0
4 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 0.00 - 0.00 0

[M85] - 400m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0

[pk] - 400m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bednarz Patryk 1994-02-06 Sprinterzy.com POL 0.00 - 0.00 0
2 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok POL 0.00 - 0.00 0

800m (68)

[K35] - 800m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Giżyńska Karolina 1981-03-13 Płock POL 0.00 - 0.00 0
2 Rakowska Iwona 1980-09-14 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
3 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0
4 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0

2019 by ATP_Web

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

Pełny raport wyników

[K40] - 800m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock POL 0.00 - 0.00 0
2 Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów - 0.00 - 0.00 0
3 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
4 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0

[K45] - 800m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego POL 0.00 - 0.00 0
3 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0

[K55] - 800m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jezierska Teresa 1959-11-03 BBL Olszewo-Borki POL 0.00 - 0.00 0
2 Marek Ewa 1960-07-23 Tuczępy POL 0.00 - 0.00 0
3 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 0.00 - 0.00 0

[K60] - 800m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wolna Aleksandra 1956-01-30 Poznań POL 0.00 - 0.00 0

[K65] - 800m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0

[K80] - 800m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 0.00 - 0.00 0

[M35] - 800m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów POL 0.00 - 0.00 0
2 Kupiec Tomasz 1982-05-31 Wodociągi M. Krakowa POL 0.00 - 0.00 0
3 Mróz Artur 1984-01-11 Szprotawa POL 0.00 - 0.00 0
4 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
5 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 PZLAM POL 0.00 - 0.00 0
6 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 0.00 - 0.00 0
7 Seremak Pawel 1982-02-03 NIEZRZESZONY POL 0.00 - 0.00 0
8 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
9 Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów POL 0.00 - 0.00 0

[M40] - 800m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Giżyński Przemysław 1979-04-06 Płock POL 0.00 - 0.00 0
3 Koprowski Łukasz 1976-10-06 OAB Piotr Kędzia POL 0.00 - 0.00 0
4 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0
5 Walendykiewicz Tadeusz 1977-02-07 Suwałki POL 0.00 - 0.00 0

2019 by ATP_Web

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

Pełny raport wyników

[M45] - 800m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Basaj Paweł 1971-05-19 Suwalki POL 0.00 - 0.00 0
2 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
4 Kuc Wojciech 1972-04-17 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
5 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
6 Zawadzki Tomasz 1969-06-30 Marki POL 0.00 - 0.00 0

[M50] - 800m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki POL 0.00 - 0.00 0
2 Krupiński Paweł 1967-05-13 Kościelisko POL 0.00 - 0.00 0
3 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
4 Steć Stanisław 1965-05-24 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
5 Turczyn Marek 1969-05-11 Tarczyński Klub Biegowy POL 0.00 - 0.00 0
6 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0

[M55] - 800m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 0.00 - 0.00 0
2 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
3 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy POL 0.00 - 0.00 0
4 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo POL 0.00 - 0.00 0
5 Pleskowicz Andrzej 1961-03-17 Narew POL 0.00 - 0.00 0

[M60] - 800m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo POL 0.00 - 0.00 0
2 Cząstka Jan 1958-06-19 Maćkowice POL 0.00 - 0.00 0
3 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 0.00 - 0.00 0
4 Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
5 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 0.00 - 0.00 0
6 Raniowski Krzysztof 1958-07-01 Poznań POL 0.00 - 0.00 0

[M65] - 800m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 0.00 - 0.00 0
2 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
3 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 0.00 - 0.00 0
4 Kogut Zbigniew 1952-04-06 Jelenia Góra POL 0.00 - 0.00 0
5 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
6 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
7 Więckowski Tadeusz 1953-06-11 Olszewo-Borki POL 0.00 - 0.00 0

[M70] - 800m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
2 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice POL 0.00 - 0.00 0
3 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0

2019 by ATP_Web

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

Pełny raport wyników

[M75] - 800m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 0.00 - 0.00 0
2 Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew POL 0.00 - 0.00 0
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 0.00 - 0.00 0
4 Stuczyński Jan 1941-11-21 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0

1500m (56)

[K35] - 1500m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Giżyńska Karolina 1981-03-13 Płock POL 0.00 - 0.00 0
2 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL 0.00 - 0.00 0
3 Rakowska Iwona 1980-09-14 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
4 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0

[K40] - 1500m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
2 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
3 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0

[K45] - 1500m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 0.00 - 0.00 0
2 Szubzda Alina 1973-03-24 MKS Juvenia Białystok POL 0.00 - 0.00 0

[K55] - 1500m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
2 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 0.00 - 0.00 0

[K60] - 1500m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wolna Aleksandra 1956-01-30 Poznań POL 0.00 - 0.00 0

[K65] - 1500m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0

[K80] - 1500m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 0.00 - 0.00 0

2019 by ATP_Web

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

Pełny raport wyników

[M35] - 1500m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bernardelli Michał 1980-03-21 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Lichota Wojciech 1984-06-28 Lichota Team POL 0.00 - 0.00 0
3 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
4 Osior Bartłomiej 1983-08-01 wioskabiegaczy.pl POL 0.00 - 0.00 0
5 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 0.00 - 0.00 0
6 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
7 Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów POL 0.00 - 0.00 0

[M40] - 1500m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Giżyński Przemysław 1979-04-06 Płock POL 0.00 - 0.00 0
3 Grygo Paweł 1976-08-26 Łomża POL 0.00 - 0.00 0
4 Koprowski Łukasz 1976-10-06 OAB Piotr Kędzia POL 0.00 - 0.00 0
5 Prokopiuk Robert 1975-03-25 KS BIEGI Grodzisk Maz. POL 0.00 - 0.00 0
6 Walendykiewicz Tadeusz 1977-02-07 Suwałki POL 0.00 - 0.00 0

[M45] - 1500m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Szubzda Piotr 1973-03-11 Ponikła - 0.00 - 0.00 0
3 Trudnowski Maciej 1972-08-02 Pszczółkowski Team POL 0.00 - 0.00 0
4 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków POL 0.00 - 0.00 0

[M50] - 1500m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 0.00 - 0.00 0
2 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Turczyn Marek 1969-05-11 Tarczyński Klub Biegowy POL 0.00 - 0.00 0

[M55] - 1500m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 0.00 - 0.00 0
2 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
3 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy POL 0.00 - 0.00 0
4 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo POL 0.00 - 0.00 0
5 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko POL 0.00 - 0.00 0
6 Pleskowicz Andrzej 1961-03-17 Narew POL 0.00 - 0.00 0

[M60] - 1500m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Maćkowice POL 0.00 - 0.00 0
2 Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
3 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 0.00 - 0.00 0
4 Mydlarz Jerzy 1954-08-12 Białystok POL 0.00 - 0.00 0

2019 by ATP_Web

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

Pełny raport wyników

[M65] - 1500m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 0.00 - 0.00 0
2 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 0.00 - 0.00 0
3 Janucik Tadeusz 1949-12-09 Biegamy Dla Zdrowia POL 0.00 - 0.00 0
4 Kogut Zbigniew 1952-04-06 Jelenia Góra POL 0.00 - 0.00 0
5 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL 0.00 - 0.00 0

[M70] - 1500m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
2 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice POL 0.00 - 0.00 0
3 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard POL 0.00 - 0.00 0

[M75] - 1500m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 0.00 - 0.00 0
2 Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew POL 0.00 - 0.00 0
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 0.00 - 0.00 0

[pk] - 1500m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok POL 0.00 - 0.00 0

5000m (59)

[K35] - 5000m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 0.00 - 0.00 0
2 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0
3 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL 0.00 - 0.00 0
4 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0
5 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0

[K40] - 5000m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
2 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL 0.00 - 0.00 0
3 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0

[K45] - 5000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 0.00 - 0.00 0
2 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0

[K55] - 5000m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jezierska Teresa 1959-11-03 BBL Olszewo-Borki POL 0.00 - 0.00 0
2 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
3 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 0.00 - 0.00 0

2019 by ATP_Web

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

Pełny raport wyników

[K60] - 5000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto POL 0.00 - 0.00 0
2 Malewicka-Wróblewska Lilia 1954-10-11 Białystok POL 0.00 - 0.00 0

[M35] - 5000m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bernardelli Michał 1980-03-21 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Dukała Piotr 1984-02-24 Kalenji by Decathlon POL 0.00 - 0.00 0
3 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
4 Kuśmider Andrzej 1983-09-23 WMLKS POMORZE STARGARD POL 0.00 - 0.00 0
5 Lichota Wojciech 1984-06-28 Lichota Team POL 0.00 - 0.00 0
6 Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik POL 0.00 - 0.00 0
7 Waszczuk Tomasz 1980-05-26 Szczecin POL 0.00 - 0.00 0
8 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 0.00 - 0.00 0

[M40] - 5000m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Giżyński Przemysław 1979-04-06 Płock POL 0.00 - 0.00 0
2 Kondraciuk Piotr 1976-03-15 - POL 0.00 - 0.00 0
3 Łuc Andrzej 1978-05-19 POLSKA RUNNING TEAM POL 0.00 - 0.00 0
4 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega POL 0.00 - 0.00 0

[M45] - 5000m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
2 Jędrzejowski Jarosław 1973-05-16 PZU Sport Team POL 0.00 - 0.00 0
3 Morawski Jacek 1969-06-30 Morawski Team POL 0.00 - 0.00 0
4 Trudnowski Maciej 1972-08-02 Pszczółkowski Team POL 0.00 - 0.00 0
5 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
6 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
7 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary POL 0.00 - 0.00 0

[M50] - 5000m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hoffman Marek 1969-06-16 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
2 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 0.00 - 0.00 0
3 Malinowski Piotr 1968-12-31 PTT DELTA PŁOCK POL 0.00 - 0.00 0
4 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0

[M55] - 5000m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 0.00 - 0.00 0
2 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy POL 0.00 - 0.00 0
3 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
4 Mateja Józef 1960-05-02 SKL FILIPPIDES POL 0.00 - 0.00 0
5 Orlicki Stanislaw 1959-10-29 Rudze POL 0.00 - 0.00 0

2019 by ATP_Web

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

Pełny raport wyników

[M60] - 5000m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ignasiak Jan 1956-06-13 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
2 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 0.00 - 0.00 0
3 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn POL 0.00 - 0.00 0
4 Sysuła Janusz 1957-01-19 Białystok POL 0.00 - 0.00 0

[M65] - 5000m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
2 Ferenc Janusz 1954-01-17 UKS Ludwikowice POL 0.00 - 0.00 0
3 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL 0.00 - 0.00 0

[M70] - 5000m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Wołomin POL 0.00 - 0.00 0
2 Gańko Aleksander 1949-04-25 Wesoła Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice POL 0.00 - 0.00 0
4 Ostrykiewicz Henryk 1949-01-01 Tomaszów Lubelski POL 0.00 - 0.00 0
5 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0

[M75] - 5000m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew POL 0.00 - 0.00 0
2 Okurowski Jerzy 1941-09-03 Supraśl POL 0.00 - 0.00 0
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 0.00 - 0.00 0

[pk] - 5000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Górecki Filip 1986-03-25 Radio Zachód POL 0.00 - 0.00 0

10000m (39)

[K35] - 10000m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 0.00 - 0.00 0
2 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0
3 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0

[K45] - 10000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 0.00 - 0.00 0

[K55] - 10000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 0.00 - 0.00 0

[K60] - 10000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Malewicka-Wróblewska Lilia 1954-10-11 Białystok POL 0.00 - 0.00 0

2019 by ATP_Web

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

Pełny raport wyników

[M35] - 10000m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bernardelli Michał 1980-03-21 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Dukała Piotr 1984-02-24 Kalenji by Decathlon POL 0.00 - 0.00 0
3 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
4 Osior Bartłomiej 1983-08-01 wioskabiegaczy.pl POL 0.00 - 0.00 0
5 Waszczuk Tomasz 1980-05-26 Szczecin POL 0.00 - 0.00 0
6 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 0.00 - 0.00 0

[M40] - 10000m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejuk Bogusław 1975-04-11 KS Podlasie Białystok POL 0.00 - 0.00 0
2 Bołtuć Piotr 1975-05-14 Białystok biega team POL 0.00 - 0.00 0
3 Grygo Paweł 1976-08-26 Łomża POL 0.00 - 0.00 0
4 Kondraciuk Piotr 1976-03-15 - POL 0.00 - 0.00 0
5 Maluchnik Radosław 1976-12-02 Krasnosielc POL 0.00 - 0.00 0

[M45] - 10000m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jędrzejowski Jarosław 1973-05-16 PZU Sport Team POL 0.00 - 0.00 0
2 Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team POL 0.00 - 0.00 0
3 Morawski Jacek 1969-06-30 Morawski Team POL 0.00 - 0.00 0
4 Trudnowski Maciej 1972-08-02 Pszczółkowski Team POL 0.00 - 0.00 0
5 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary POL 0.00 - 0.00 0

[M50] - 10000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Opiatowski Ryszard 1969-06-09 Kobyłka POL 0.00 - 0.00 0
2 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0

[M55] - 10000m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 0.00 - 0.00 0
2 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
3 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko POL 0.00 - 0.00 0
4 Orlicki Stanislaw 1959-10-29 Rudze POL 0.00 - 0.00 0
5 Sawicki Stanisław 1962-11-01 Pędziwiatr Białystok POL 0.00 - 0.00 0

[M60] - 10000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rychter Wiesław 1954-12-27 Klub Buchalter POL 0.00 - 0.00 0

[M65] - 10000m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ferenc Janusz 1954-01-17 UKS Ludwikowice POL 0.00 - 0.00 0
2 Gańko Stefan 1950-09-19 Cyganka POL 0.00 - 0.00 0
3 Janucik Tadeusz 1949-12-09 Biegamy Dla Zdrowia POL 0.00 - 0.00 0

2019 by ATP_Web

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

Pełny raport wyników

[M70] - 10000m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Wołomin POL 0.00 - 0.00 0
2 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice POL 0.00 - 0.00 0
3 Ostrykiewicz Henryk 1949-01-01 Tomaszów Lubelski POL 0.00 - 0.00 0
4 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0

[M75] - 10000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew POL 0.00 - 0.00 0
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 0.00 - 0.00 0

3000m pprz. (7)

[M35] - 3000m pprz. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Osior Bartłomiej 1983-08-01 wioskabiegaczy.pl POL 0.00 - 0.00 0

[M40] - 3000m pprz. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0

[M45] - 3000m pprz. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków POL 0.00 - 0.00 0

[M50] - 3000m pprz. (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0
2 Steć Stanisław 1965-05-24 Lublin POL 0.00 - 0.00 0

[M55] - 3000m pprz. (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 0.00 - 0.00 0
2 Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy POL 0.00 - 0.00 0

2000m pprz. (6)

[K35] - 2000m pprz. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0

[M60] - 2000m pprz. (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo POL 0.00 - 0.00 0
2 Ignasiak Jan 1956-06-13 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
3 Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0

2019 by ATP_Web

   

29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019

Pełny raport wyników

[M65] - 2000m pprz. (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz POL 0.00 - 0.00 0
2 Więckowski Tadeusz 1953-06-11 Olszewo-Borki POL 0.00 - 0.00 0

5000m chód (13)

[K45] - 5000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wolniewicz Katarzyna 1970-02-03 Ruda Śląska POL 0.00 - 0.00 0

[M50] - 5000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0

[M55] - 5000m chód (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ciołkowski Marek 1963-05-29 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
2 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL 0.00 - 0.00 0
3 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo POL 0.00 - 0.00 0
4 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 0.00 - 0.00 0

[M60] - 5000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POL 0.00 - 0.00 0
2 Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń POL 0.00 - 0.00 0

[M65] - 5000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 0.00 - 0.00 0

[M70] - 5000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski POL 0.00 - 0.00 0
2 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard POL 0.00 - 0.00 0

[M75] - 5000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 0.00 - 0.00 0

Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web