28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019
 

Wyniki konkurencji - 60m ppł. - Wszyscy

 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 Grodzisk Mazowiecki 13.32 - 12.65 406
 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice 9.62 - 9.00 984
2 Szewczyk-Nowak Małgorzata 1974-09-14 Chodzież 12.01 - 11.24 599
3 Widalska Marta 1976-03-18 Biegi Grodzisk Mazowiecki 15.39 - 14.40 218
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogucka Bożena 1970-11-25 - 11.54 - 10.19 768
2 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego 11.78 - 10.40 733
 

[K50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg 12.39 - 10.28 753
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice 12.19 - 9.45 899
- Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik DNS - DNS 0
 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kinal Grzegorz 1981-01-06 Wrocław 10.31 - 10.04 577
2 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom 12.36 - 12.04 241
3 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów 12.50 - 12.17 224
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ratajczyk Krzysztof 1978-06-10 Szczecin 9.75 - 9.09 787
2 Prokopiuk Robert 1975-03-25 KS BIEGI Grodzisk Maz. 12.32 - 11.49 319
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków 8.97 - 7.99 1070
2 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław 9.75 - 8.69 885
3 Pokrywka Leszek 1971-06-19 Gdynia 10.52 - 9.37 721
4 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy 11.17 - 9.95 595
5 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński 11.40 - 10.16 552
6 Walczyk Konrad 1973-01-06 Warszawa 12.03 - 10.72 446
7 Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz. 12.71 - 11.32 345
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto 9.76 - 8.57 915
2 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała 11.59 - 10.18 548
3 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa 12.01 - 10.55 477
4 Sekowski Marek 1966-04-25 Biegi Grodzisk Mazowiecki 12.29 - 10.80 432
5 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek 12.70 - 11.16 371
6 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków 13.39 - 11.76 279
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin 9.88 - 8.23 1005
2 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 11.59 - 9.66 657
3 Dżoń Witold 1961-04-30 Warszawa 12.49 - 10.41 504
- Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina DNS - DNS 0
- Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy DNS - DNS 0
- Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica DNF - DNF 0
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem 9.61 - 7.90 1095
2 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź 9.72 - 7.99 1070
3 Szysler Andrzej 1955-10-09 Susz 12.20 - 10.03 579
- Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM DNS - DNS 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle 9.79 - 7.55 1196
2 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań 10.52 - 8.11 1037
3 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków 10.56 - 8.14 1029
4 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin 11.80 - 9.10 784
- Węcławowicz Wojciech 1954-02-11 LKS Górnik Wałbrzych DNS - DNS 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz 10.25 - 7.68 1158
2 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz 12.43 - 9.31 735
3 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard 14.50 - 10.86 421
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów 13.81 - 9.50 692
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chalabala Michał 1984-03-08 Długołęka 8.45 - 8.45 946
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web