29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019
 

Wyniki konkurencji - 100m - Mężczyźni

 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań 11.18 1.9 11.03 854
2 Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom 11.35 1.9 11.20 802
3 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard 11.76 1.9 11.60 686
4 Barwicki Paweł 1981-04-09 Gdynia 12.33 1.9 12.16 538
5 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom 12.44 0.4 12.27 520
6 Piechnik Mateusz 1984-03-28 Polonia Warszawa 12.45 1.9 12.28 509
7 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów 13.00 1.9 12.82 387
8 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl 13.33 1.9 13.15 320
- Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka DNS - DNS 0
- Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik DNS - DNS 0
- Sysik Tomasz 1983-12-02 Siedlce DNS - DNS 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krzywański Marcin 1975-08-29 Łódź 11.33 1.4 10.81 926
2 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki 11.44 1.4 10.92 891
3 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock 11.45 1.4 10.93 888
4 Garbicz Krzysztof 1978-03-21 Skierniewice 11.80 0.4 11.26 793
5 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów 12.04 1.4 11.49 720
6 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź 12.15 1.4 11.59 691
7 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec 12.29 1.4 11.73 653
- Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów DNS - DNS 0
- Trąbczyński Konrad 1977-03-26 CKS Budowlani Częstochowa DNS - DNS 0
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań 12.39 1.4 11.44 734
2 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec 12.39 1.4 11.44 734
3 Nowacki Andrzej 1971-11-26 Białystok 12.47 1.4 11.51 714
4 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź 12.71 1.4 11.73 653
5 Sobieraj Jacek 1972-04-28 Łódź 13.33 1.4 12.30 507
6 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg 19.10 1.4 17.63 0
- Gawęda Rafał 1972-07-07 Warszawa DNS - DNS 0
- Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław DNS - DNS 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Żelechowski Bogusław 1967-01-12 Horsham Blue Star Harrier 12.41 0.4 11.08 847
2 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto 12.71 0.4 11.35 766
3 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn 12.95 0.4 11.56 706
4 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz 12.99 0.4 11.60 695
5 Chabraszewski Wiesław 1968-01-10 Goleniów 13.27 0.4 11.85 627
6 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa 14.53 0.4 12.98 363
- Ditrich Jacek 1966-10-28 Szubin DNS - DNS 0
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie 12.57 2.9 10.86 901
2 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska 13.66 2.9 11.80 625
3 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 13.92 2.9 12.03 565
4 Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy 14.24 2.9 12.30 498
- Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin DNS - DNS 0
- Sawicki Stanisław 1962-11-01 Pędziwiatr Białystok DNS - DNS 0
- Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza DNS - DNS 0
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała 13.00 0.4 10.86 916
2 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy 13.07 0.1 10.92 899
3 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź 13.50 0.1 11.28 789
4 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM 13.51 0.1 11.28 789
5 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź 13.89 0.1 11.60 696
6 Sysuła Janusz 1957-01-19 Białystok 14.36 0.1 11.99 592
7 Kwapisz Marek 1956-09-26 Łódź 14.53 2.9 12.14 537
8 Przetacki Ryszard 1954-09-08 Marki 14.67 0.1 12.25 527
- Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock DNS - DNS 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle 13.51 0.6 10.86 915
2 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec 13.64 0.6 10.97 880
3 Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane 13.79 0.6 11.09 843
4 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard 14.32 0.6 11.51 719
5 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków 14.38 0.6 11.56 705
6 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto 14.92 0.6 11.99 589
7 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź 15.52 0.6 12.48 469
8 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice 16.63 1.1 13.37 284
9 Janucik Tadeusz 1949-12-09 Biegamy Dla Zdrowia 18.21 0.6 14.64 103
- Nath Janusz 1949-12-08 Toruń DNS - DNS 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz 14.70 1.1 11.30 777
2 Długołęcki Mieczyslaw 1949-01-03 UKS Clan 16.15 1.1 12.41 483
3 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz 16.18 1.1 12.44 476
4 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko 17.28 1.1 13.28 300
5 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard 19.14 1.1 14.71 93
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik 16.89 1 12.32 505
2 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń 18.23 1.1 13.30 297
3 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków 20.32 1 14.83 81
 

[M80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź 17.21 1 11.81 634
2 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały 21.23 1 14.57 108
- Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt DNS - DNS 0
- Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń DNS - DNS 0
 

[M85]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice 25.86 1 16.52 -6
2 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice 29.07 1 18.57 0
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 KS Sprinterzy 11.58 0.4 11.58 700
2 Karpęcki Bartłomiej 1994-05-31 Sprinterzy.com 11.67 0.4 11.67 675
3 Myrta Szymon 1988-05-15 Sprinterzy.com 11.91 0.4 11.91 611
- Urbański Piotr 1989-07-30 Kraków DNS - DNS 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web