28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Wyniki konkurencji - 100m - Wszyscy

 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź 12.55 2.5 12.33 958
2 Ratajczak Alina 1981-02-05 Bojanowo 13.71 2.5 13.47 784
3 Kornel Maja 1980-03-24 Szczecin 15.17 2.5 14.90 590
4 Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów 16.08 2.5 15.80 482
 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa 13.00 2.5 12.30 963
2 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń 13.91 2.5 13.16 830
3 Salus Dorota 1977-12-28 Konstantynów Łódzki 14.28 2.4 13.51 779
4 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock 14.93 2.5 14.12 693
5 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin 15.14 2.4 14.32 666
6 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa 15.82 2.4 14.96 583
7 Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów 16.26 2.5 15.38 531
8 Wurst Magdalena 1974-01-17 Grodzisk Maz. 17.09 2.4 16.17 441
- Szewczyk-Nowak Małgorzata 1974-09-14 Chodzież DNS - DNS 0
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie 13.55 2.4 12.34 957
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa 14.66 2.4 13.35 802
3 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin 15.38 4.3 14.01 697
4 Grzesiak Sylwia 1972-09-09 Stargard 15.39 2.4 14.02 707
- Kamień Dorota 1972-08-01 Brak DNS - DNS 0
 

[K50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Yaro-Koniecka Beata 1966-02-26 Brzozówka 15.08 4.3 13.22 810
2 Szykulska Aldona 1968-03-01 Lubin 15.10 4.3 13.23 808
3 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn 16.20 4.3 14.20 671
- Wiraszka Barbara 1967-11-11 Warszawa DNS - DNS 0
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa 16.12 4.3 13.59 756
2 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice 16.33 4.3 13.77 730
3 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza 18.30 4.3 15.43 514
 

[K60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa 20.27 2 16.42 417
 

[K65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka 14.97 2 11.60 1081
2 Gadomska Maria 1952-04-21 Bydgoszcz 17.22 2 13.34 806
3 Gawłowska Regina 1950-06-18 AZS Poznań 19.38 2 15.02 578
 

[K80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice 22.32 2 14.40 658
 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań 11.07 4.7 10.92 871
2 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard 11.54 4.3 11.38 734
3 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów 11.56 4.7 11.40 726
4 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka 11.97 4.7 11.81 611
5 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom 12.01 4.3 11.85 603
6 Barwicki Paweł 1981-04-09 Gdynia 12.06 4.7 11.90 588
7 Kmieciak Robert 1981-11-04 TS Opatrunki Toruń 12.54 4.7 12.37 471
8 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów 12.81 4.7 12.64 409
9 Mejer Jacek 1982-07-01 Suchy Las 12.83 4.7 12.66 404
10 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew 12.89 4.3 12.71 396
11 Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik 13.01 4.3 12.83 370
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock 11.46 2.3 10.94 879
2 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki 11.85 2.3 11.31 766
3 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź 11.95 2.3 11.40 740
4 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL 12.18 2.3 11.62 678
5 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka 12.55 2.3 11.98 581
6 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec 12.58 2.3 12.00 576
7 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań 12.73 2.3 12.15 538
8 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków 13.66 2.3 13.03 341
- Bartosiński Mariusz 1973-07-19 Brak DNS - DNS 0
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec 12.32 2.3 11.37 749
2 Rzemień Ryszard 1973-04-03 Nowa Dęba 12.45 2.3 11.49 714
3 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski 12.61 2.9 11.64 668
4 Nawocki Piotr 1970-02-04 Wrocław 12.81 2.9 11.82 620
5 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź 12.95 2.9 11.95 585
6 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów 13.40 2.9 12.37 481
7 Neczaj-Hruzewicz Witold 1973-04-28 JKLA Jawor 13.51 2.9 12.47 458
8 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg 14.12 2.9 13.03 338
9 Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz. 14.53 2.9 13.41 266
10 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2 14.58 2.9 13.46 257
- Sobieraj Jacek 1972-04-28 Łódź DNS - DNS 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin 12.53 2.3 11.19 802
2 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto 12.65 2.3 11.30 769
3 Szczęśniak Jacek 1967-02-02 Lublin 12.80 2.3 11.43 731
4 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz 13.20 2.3 11.79 631
5 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa 13.98 2.3 12.48 459
- Ditrich Jacek 1966-10-28 Szubin DNF - DNF 0
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie 12.49 4.4 10.79 915
2 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina 12.97 4.4 11.20 787
3 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica 13.44 4.4 11.61 668
4 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza 13.56 0 11.71 667
5 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska 14.11 4.4 12.19 516
6 Marek Andrzej 1960-05-25 Kargów 14.26 4.4 12.32 484
- Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom DNS - DNS 0
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń 12.88 0.9 10.76 946
2 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź 13.36 3.5 11.16 804
3 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała 13.75 0.9 11.48 725
4 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn 13.82 0.9 11.54 708
5 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź 13.94 3.5 11.64 665
6 Przetacki Ryszard 1954-09-08 Marki 14.29 3.5 11.94 584
7 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto 14.73 0.9 12.30 510
8 Muszyński Jerzy 1956-04-06 Gliwice 15.17 0.9 12.67 425
9 Kwapisz Marek 1956-09-26 Łódź 15.41 0.9 12.87 382
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy DNS - DNS 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle 13.46 4 10.82 908
2 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków 13.89 3.5 11.17 801
3 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków 14.02 3.5 11.27 771
4 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań 14.08 4 11.32 753
5 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów 15.14 4 12.17 523
6 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard 15.25 3.5 12.26 504
7 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź 15.50 4 12.46 454
8 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice 16.53 3.5 13.29 284
- Maruszak Roman 1951-01-06 Toruń DNS - DNS 0
- Nath Janusz 1949-12-08 Toruń DNS - DNS 0
- Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław DNS - DNS 0
- Tomczak Jan 1952-12-27 Jarocin DNS - DNS 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice 15.58 2.3 11.98 581
2 Przybyszewski Wincenty 1944-04-18 Chełmno 15.73 2.3 12.09 553
3 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard 16.69 2.3 12.83 382
4 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik 17.08 2.3 13.13 322
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec 14.89 2.3 10.86 905
2 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń 18.16 2.3 13.25 299
3 Czapla Jan 1942-01-19 Sydney 29.14 1.4 21.26 0
- Jóźwiak Alfred 1942-08-30 Mława DNF - DNF 0
- Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź DQ - DQ 0
 

[M80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń 17.93 1.4 12.31 505
2 Wieczorek Bernard 1938-06-12 AZS Poznań 20.57 1.4 14.12 163
3 Bandurski Jacek 1935-09-11 Sopot 20.71 1.4 14.22 149
- Kańtoch Rudolf 1935-09-16 Kędzierzyn-Koźle DNS - DNS 0
 

[M85]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice 38.55 1.4 24.63 0
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 Kraków 11.80 4.3 11.80 617
2 Bartoszek Marcin 1993-09-21 Grodzisko 12.19 4.3 12.19 516
3 Małaczewska Zofia 1997-01-18 Kołobrzeg 13.56 2 13.56 774
4 Burzyńska Kinga 2003-09-17 Sochaczew 13.86 2 13.86 731
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web