28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019
 

Wyniki konkurencji - 200m - Kobiety

 

[K30]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Katarzyna 1984-09-26 WKS Śląsk 26.00 0 26.00 933
2 Kazek Ilona 1988-11-16 KS Sprinterzy.com 27.90 0 27.90 807
 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź 25.75 0 25.19 990
2 Malak Hanna 1979-07-18 Więcbork 31.58 0 30.90 625
3 Wontorowska Małgorzata 1980-01-01 Łódź 34.60 0 33.85 469
- Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów DNS - DNS 0
 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica 26.34 0 24.76 1021
2 Grabowska Joanna 1975-04-15 Toruń 30.27 0 28.45 772
3 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek 31.38 0 29.49 708
- Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica DNS - DNS 0
- Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa DNS - DNS 0
- Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice DNS - DNS 0
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa 26.55 0 23.96 1080
2 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń 29.74 0 26.84 876
3 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa 32.37 0 29.22 724
4 Lach Iwetta 1973-09-19 MKL Toruń 32.69 0 29.51 706
5 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin 33.12 0 29.89 684
6 Pohlduczmal Elżbieta 1973-11-15 Pierwoszyno 33.32 0 30.07 673
- Grabińska Gizela 1969-08-07 Warszawa-Wesoła DNS - DNS 0
 

[K50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 Olsztyn 30.71 0 26.60 892
- Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn DNS - DNS 0
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jędrasiak Renata 1963-05-05 KS Metraco Polkowice 33.31 0 27.68 821
2 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice 38.30 0 31.82 574
 

[K60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wiszenko Elżbieta 1958-10-01 Czaplino 36.38 0 28.95 740
2 Śliwczyńska Danuta 1954-04-25 KS Metraco Polkowice 54.53 0 43.40 118
 

[K65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kurzawska Jolanta 1949-12-12 KS Metraco Polkowice 46.10 0 34.96 416
2 Grygorowicz Teresa 1952-12-16 KS Metraco Polkowice 47.31 0 35.88 375
 

[K70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Woronko-Zaczyńska Janina 1946-10-19 KS Metraco Polkowice 53.65 0 38.46 270
 

[K80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice 56.03 0 34.86 421
 

[K90]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kalinowska Elżbieta 1927-01-23 Toruń 02:01.83 0 01:02.16 0
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lubicka Aleksandra 1996-01-02 OKS Skra 0.00 0 0.00 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web