29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019
 

Wyniki konkurencji - 200m - Mężczyźni

 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań 22.65 1.5 22.26 896
2 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka 23.88 1.5 23.47 744
3 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard 23.89 1.5 23.48 743
4 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica 24.63 1.5 24.21 658
5 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel 24.90 -1 24.47 643
6 Piechnik Mateusz 1984-03-28 Polonia Warszawa 25.32 -1 24.88 599
7 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom 25.68 -1 25.24 561
8 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów 26.34 1.5 25.89 481
9 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek 26.99 -1 26.53 436
10 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl 28.56 -1 28.07 307
- Barwicki Paweł 1981-04-09 Gdynia DNS - DNS 0
- Bondalski Sławomir 1983-03-17 Węgierki DNS - DNS 0
- Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom DNS - DNS 0
- Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew DNS - DNS 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krzywański Marcin 1975-08-29 Łódź 23.35 1 22.15 914
2 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki 23.69 1 22.48 871
3 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock 23.91 1 22.69 844
4 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów 24.96 1 23.68 722
5 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź 25.52 1 24.21 661
6 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec 25.74 1 24.42 637
- Maciejewski Miron 1975-03-18 Grzebienisko DNS - DNS 0
- Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów DNS - DNS 0
- Trąbczyński Konrad 1977-03-26 CKS Budowlani Częstochowa DNS - DNS 0
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec 25.51 -1.2 23.36 773
2 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań 26.15 -1.2 23.95 704
3 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica 26.22 -1.2 24.01 697
4 Nowacki Andrzej 1971-11-26 Białystok 26.24 -1.2 24.03 694
5 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź 26.52 -1.2 24.29 665
6 Januszko Roman 1972-07-03 Konik Nowy 29.46 -1.2 26.98 397
- Walczyk Konrad 1973-01-06 Warszawa DNS - DNS 0
- Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław DNS - DNS 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz 26.79 -1.8 23.68 739
2 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn 26.96 -1.8 23.83 721
3 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 26.99 -1.8 23.86 718
4 Chabraszewski Wiesław 1968-01-10 Goleniów 28.74 -1.8 25.41 548
5 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa 30.70 -1.8 27.14 387
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie 26.51 -0.2 22.62 860
2 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. 27.23 -0.2 23.23 783
3 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska 28.53 -0.2 24.34 653
4 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza 29.28 -0.2 24.98 583
5 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk 29.57 -0.2 25.23 557
6 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew 29.79 -0.2 25.41 539
7 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna 30.41 -0.2 25.94 486
- Sawicki Stanisław 1962-11-01 Pędziwiatr Białystok DNS - DNS 0
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy 26.95 -0.3 22.17 919
2 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM 27.88 -0.3 22.93 821
3 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź 28.45 -0.3 23.40 763
4 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź 28.46 -0.3 23.41 762
5 Kwapisz Marek 1956-09-26 Łódź 30.63 -0.3 25.20 561
- Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo DNS - DNS 0
- Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała DNS - DNS 0
- Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock DNS - DNS 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle 28.26 -0.5 22.31 902
2 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec 28.81 -0.5 22.75 845
3 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice 30.26 -0.5 23.89 706
4 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków 30.37 -0.5 23.98 696
5 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice 30.65 -0.5 24.20 671
6 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice 36.42 -0.5 28.75 255
- Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto DNS - DNS 0
- Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard DNS - DNS 0
- Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane DNS - DNS 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz 31.68 -0.5 23.84 712
2 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom 32.83 -0.5 24.70 615
3 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz 34.16 -0.5 25.71 511
- Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard DNS - DNS 0
- Długołęcki Mieczyslaw 1949-01-03 UKS Clan DNS - DNS 0
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik 35.94 -1.4 25.57 530
- Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec DNS - DNS 0
 

[M80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź 44.48 -1.4 29.65 201
2 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały 48.82 -1.4 32.54 65
3 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt 52.61 -1.4 35.07 12
 

[M85]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice 57.59 -1.4 35.55 9
2 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice 57.64 -1.4 35.58 9
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 KS Sprinterzy 23.26 -1.8 23.26 789
2 Karpęcki Bartłomiej 1994-05-31 Sprinterzy.com 24.52 -1.8 24.52 643
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web